Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 17:31



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 622  Następna strona
 PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015 
Autor Wiadomość
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Malgosia, to wojsko zostawione w rozsyoce przez (wedlug niektorych) Najlepszego Polskiego Ministra Obrony)?
A niby dlaczego amiast cwiczyc gotowosc bojowa i obronna zajmuje sie inwigilacja polskich obywateli? Moze ono juz nie ... polskie? Sprawdzil to ktos, komu sluzy jego wymienione przez Mscierewicza dowodztwo?


Pt cze 08, 2018 14:30
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Dlaczego od października, kiedy ewidentne stało się, że Getback jest sponsorem obozu wolnościowego, nastąpiła zmasowana kampania oczerniający model biznesowy i wszystkie instytucje zaczęły dostawać donosy opisujące GetBanc jako "piramidę finansowa pod egidą PiS.
GetBank jest zapleczem obozu wolnościowego poprzez bycie sponsorem mediów: Gazeta Polska, Wprost, Do Rzeczy, W Sieci
z listu prezesa Kąkolewskiego do premiera Morawickiego (maj 2018r), w którym prezes apeluje o państwową pomoc finansową dla spółki bankruta.


Cz cze 14, 2018 8:42
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Kolejni wieszcze.....i to z Solidarności....
http://wdolnymslasku.com/2018/06/19/dos ... an-w-kghm/


Śr cze 20, 2018 8:17
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Ludzka natura... promowanie siebie poprzez dyskredytowanie innych, a tymczasem:
1. pani minister Zalewska kłamała jak z nut, ze rodzice sa za likwidacją gimnazjów https://oko.press/aby-zatrzymac-protest ... ysluchany/
2. pani minister Zalewska kłamała, że związki zawodowe postulowały zmianę zasad oceniania nauczycieli: http://znp.edu.pl/men-nowa-ocena-to-pro ... kompletna/

a teraz? Teraz pan minister Andrzej Adamczyk kłamie w sprawie lotniska Okęcie:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 09532.html
A miało być: "Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim słuchanie obywateli".

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt cze 26, 2018 7:32
Zobacz profil
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Małgosiaa napisał(a):
Ludzka natura... promowanie siebie poprzez dyskredytowanie innych, a tymczasem:
1. pani minister Zalewska kłamała jak z nut, ze rodzice sa za likwidacją gimnazjów https://oko.press/aby-zatrzymac-protest ... ysluchany/
2. pani minister Zalewska kłamała, że związki zawodowe postulowały zmianę zasad oceniania nauczycieli: http://znp.edu.pl/men-nowa-ocena-to-pro ... kompletna/

a teraz? Teraz pan minister Andrzej Adamczyk kłamie w sprawie lotniska Okęcie:
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 09532.html
A miało być: "Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim słuchanie obywateli".

Kłamstwo dla wielu polityków to jak tlen dla organizmu.
Ale o ile nie zgadzam sie zupełnie z wizją J. Kaczyńskiego, to jednak odnoszę wrażenie, że on autentycznie wierzy w to co głosi.
Morawiecki zaś to cynik, który świadomie na kłamstwie buduje swoją pozycję.


Wt cze 26, 2018 8:51
Post Re: Okrągły stół
Jedno pytanie, co wy macie z tym PiS'em czym on się różni od władzy PO-PSL czy każdej poprzedniej? I "robienia laski Amerykanom". Rządzi se PiS, to niech se rządzi. Przyjadą następni i będzie tak samo, co za różnica? Na moje życie prawie wszystkie te ustawy nie mają wpływu. Poza tym, ja nie wiem jak wy możecie tak spokojnie dyskutować jak w Polsce łamana jest konstytucja?


Cz cze 28, 2018 21:12
Post Re: Okrągły stół
Quinque napisał(a):
Jedno pytanie, co wy macie z tym PiS'em czym on się różni od władzy PO-PSL czy każdej poprzedniej?
Oczywiście niczym. Jeśli tylko zignorujemy wszystkie działania PiS-u.
Cytuj:
I "robienia laski Amerykanom".
Zauważmy, że w przypadku ludzi PO aby zdobyć takie teksty, ruscy musieli umieszczać mikrofony w butelce wódki. Natomiast ludzie PiS-u opowiadają o „gorszym sorcie”, czy „braku miłości w odbycie” na trzeźwo i publicznie.
Cytuj:
Na moje życie prawie wszystkie te ustawy nie mają wpływu.
Biorąc pod uwagę to jak opisujesz swoje życie – nie dziwię się. Ale przecież nie o Twoje życie chodzi a o zasady chrześcijańskiej cywilizacji.
Cytuj:
Poza tym, ja nie wiem jak wy możecie tak spokojnie dyskutować jak w Polsce łamana jest konstytucja?
A co? Jak będziemy dyskutować niespokojnie, to przestanie być łamana?


Cz cze 28, 2018 21:27
Post Re: Okrągły stół
zefciu napisał(a):
Oczywiście niczym. Jeśli tylko zignorujemy wszystkie działania PiS-u.


Jakie to działania i czym różnią się od działań poprzednich rządów?

Cytuj:
Zauważmy, że w przypadku ludzi PO aby zdobyć takie teksty, ruscy musieli umieszczać mikrofony w butelce wódki. Natomiast ludzie PiS-u opowiadają o „gorszym sorcie”, czy „braku miłości w odbycie” na trzeźwo i publicznie


To nawet lepiej. Przynajmniej wiemy co władza naprawdę myśli o narodzie

Cytuj:
Biorąc pod uwagę to jak opisujesz swoje życie – nie dziwię się. Ale przecież nie o Twoje życie chodzi a o zasady chrześcijańskiej cywilizacji.


W jaki sposób rządy PiS wpływają na życie zefcia? Albo kogokolwiek kogo zefciu zna? A zasady cywilizacji chrześcijańskiej konsekwentnie niszczy lewicowo-komunistyczna Unia Europejska. Gdzie w imię poprawności politycznej zamyka się morde każdemu kto ma prawicowe poglądy

Cytuj:
A co? Jak będziemy dyskutować niespokojnie, to przestanie być łamana?


Ten tekst to mem. Satyra. Taki żart


Cz cze 28, 2018 23:06
Post Re: Okrągły stół
Quinque napisał(a):
Jedno pytanie, co wy macie z tym PiS'em czym on się różni od władzy PO-PSL czy każdej poprzedniej? I "robienia laski Amerykanom". Rządzi se PiS, to niech se rządzi. Przyjadą następni i będzie tak samo, co za różnica? Na moje życie prawie wszystkie te ustawy nie mają wpływu. Poza tym, ja nie wiem jak wy możecie tak spokojnie dyskutować jak w Polsce łamana jest konstytucja?

Poprzednicy nie nazywali maszerującej opozycji komuniści i złodzieje, "donoszących" w europarlamencie Dudy, Ziobry, kępy nie nazywali zdrajcami i targowicą, gorszym sortem z genem zdrady, nie głosili jakoby opozycja modląc się w kościołach śpiewała Ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie, nie głosili z mównicy sejmowej zdradzieckie mordy, kanalie......nie wykazywali tak ogromnej pogardy wobec inaczej myślących......jeśli zupełnie Ci to nie przeszkadza....
Mam nadzieję, że gdy przyjdą następni nie będzie tak samo.


Pt cze 29, 2018 15:18
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Alus napisał(a):
Poprzednicy nie nazywali maszerującej opozycji komuniści i złodzieje, "donoszących" w europarlamencie Dudy, Ziobry, kępy nie nazywali zdrajcami i targowicą


I dobrze zrobili. Nie wiem o co ci chodzi. Ale każdy kto kapuje na swój kraj powinien stanąć przed trybunałem stanu za zdradę


Pt cze 29, 2018 17:22
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Tak, tak. Zbrodniarzami nie sa zbrodniarze, ale ci ktorzy o tym mowia. Kazdy tyran i przestepca tak mowi. A prawdziwa cnota krytyk sie nie boi.

Daleko zajdziesz Quinque. Byle nie na przed Trybunal Stanu za slepa wiernosc niewlasciwym ludziom.


Pt cze 29, 2018 17:29
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Quinque napisał(a):
Alus napisał(a):
Poprzednicy nie nazywali maszerującej opozycji komuniści i złodzieje, "donoszących" w europarlamencie Dudy, Ziobry, kępy nie nazywali zdrajcami i targowicą


I dobrze zrobili. Nie wiem o co ci chodzi. Ale każdy kto kapuje na swój kraj powinien stanąć przed trybunałem stanu za zdradę

Ten swój kraj dobrowolnie przystąpił do UE, a europarlament reprezentuje każde państwo członkowskie - do kogo zatem donosili posłowie PiS i PO?????


Pt cze 29, 2018 18:48
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Po likwidacji gimnazjum i wprowadzeniu 8 klasowej szkoły podstawowej w pośpiechu, zasadach oceny nauczycieli, gdzie, mało że czeka wyścig szczurów, to jeszcze papierkowej roboty od licha, zmianie podręczników (radzę zajrzeć do podręcznika od przyrody dla kl. IV, tego zaproponowanego przez MEN - przeżyjecie szok), mamy następny idiotyczny pomysł rządu: https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 10432.html
I bynajmniej nie chodzi mi o stołówki. To jest ok, ale o przerwy, szczególnie tę obiadową. 40 min przerwy to głupota nie z tej ziemi. W mojej szkole jest stołówka od wielu lat. Wcześniej była przerwa 20 min., gdzie klasy I-III szły na obiad wcześniej, kiedy starsze klasy miały lekcje. Wydłużono przerwę o 5 min i wszyscy idą na obiad o tej samej porze. Wszystkie dzieci, łącznie z tymi młodszymi zjadają obiad w ciągu 10 min i pozostałe 15 min okazuje się za długie. Pod koniec przerwy zaczynają się nudzić. Może niech pani minister dyżuruje np. przez miesiąc w szkole na tych obiadowych przerwach, wtedy przekona się, że to idiotyczny pomysł.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lip 05, 2018 16:13
Zobacz profil

Dołączył(a): N maja 29, 2016 14:48
Posty: 3265
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Czyli dzieci mają w pośpiechu dostać obiad i go spożyć w locie w 20 minut - bezpośrednio od stołu biegnąc do klasy, bo Ciału Pedagogicznemu nie chce się ich pilnować przez 40 minut?
Piękny obraz priorytetów współczesnego nauczycielstwa...

=================
Z innej beczki: dokument z 1998 roku. Warto przeczytać:
Obrazek

_________________
pozdrawiam serdecznie
Marek
Obrazek


Cz lip 05, 2018 22:29
Zobacz profil WWW
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: PiS wraca do władzy. Polska po wyborach 2015
Marek_Piotrowski napisał(a):
Czyli dzieci mają w pośpiechu dostać obiad i go spożyć w locie w 20 minut - bezpośrednio od stołu biegnąc do klasy, bo Ciału Pedagogicznemu nie chce się ich pilnować przez 40 minut?
Piękny obraz priorytetów współczesnego nauczycielstwa...

Umiesz czytać ze zrozumieniem?:
Małgosiaa napisał(a):
Wszystkie dzieci, łącznie z tymi młodszymi zjadają obiad w ciągu 10 min i pozostałe 15 min okazuje się za długie. Pod koniec przerwy zaczynają się nudzić.

Poza tym, skąd Ty wiesz jak wygląda obiad w stołówce szkolnej i ile czasu na to potrzeba? Nie chce się dyżurować... Może tak zanim się wypowiesz w temacie, o którym nie masz zielonego pojęcia, zatrudnij się w szkole, podyżuruj na przerwie obiadowej, wtedy porozmawiamy.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lip 05, 2018 22:40
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9325 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 552, 553, 554, 555, 556, 557, 558 ... 622  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL