Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:47



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
 Czy będzie wojna domowa? 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
No tak. Zasadniczo się zgadzam.
Ale mógłbyś nie irytować już zirytowanych?
Taki drobny przejaw sympatii może?

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 30, 2016 18:02
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
medieval_man napisał(a):
Zasadniczo się zgadzam.
Zasadniczo się zgadzasz, że pragnienie Polaków, by zachować swój język; pragnienie, za które Polacy ginęli i wyjeżdżali na Sybir, to jakaś irytująca, niezrozumiała maniera?
Zasadniczo się zgadzasz, że można pracownikowi po prostu nie zapłacić według własnego uznania?
Cytuj:
Normalny i kulturalny czlowiek jesli czegos niie zrozumie z jakiegokolwiek powodu, po prostu zapyta zamiast robic coraz wieksze zamieszanie wytykaniem bledow.
Przecież zapytałem. Usłyszałem, że rżnę głupa. Dopiero Soul mi odpowiedział.


Pt gru 30, 2016 19:30

Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 10:58
Posty: 468
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Wątek strolowany jest strolowany. Szczęśliwego Nowego Roku!

_________________
Smok Eustachy
http://smocze.opary.salon24.pl/
http://blog.wiara.pl/SmoczeOpary


Pt gru 30, 2016 21:12
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
zefciu napisał(a):
medieval_man napisał(a):
Zasadniczo się zgadzam.
Zasadniczo się zgadzasz, że pragnienie Polaków, by zachować swój język; pragnienie, za które Polacy ginęli i wyjeżdżali na Sybir, to jakaś irytująca, niezrozumiała maniera?

Zefciu: napij się znowu meliski...
Przecież zgadzam się z treścią poprzedniego wpisu @sappera, w którym napisał:
Cytuj:
Normalny i kulturalny czlowiek jesli czegos niie zrozumie z jakiegokolwiek powodu, po prostu zapyta zamiast robic coraz wieksze zamieszanie wytykaniem bledow.
Nawet jak blad zmienia kompletnie tresc, to i tak mozna tez zapytac co dane zdanie mialo znaczyc, bo dyskusja nie polega na wytykaniu bledow pisowni tylko na wymianie pogladow-punktow widzenia, mysli itp.
Z wieloma narodowosciami mialem do czynienia i z wielu roznych srodowisk przez dlugie okresy czasu, ale nigdy nie mialem takich dziwnych przebiegow dyskusji jak z Polakami. O jedna literke bedzie prowadzil wojne, i o jednego grosza zrobi awanture jakby od tego zalezalo jego zycie, mimo ze caly dzien obijal sie w pracy. A jak dostanie nieoczekiwana premie to po godzinie juz nie pamieta, a czasem to przez kilka dni nic kompletnie nie pamieta.

zefciu napisał(a):
Zasadniczo się zgadzasz, że można pracownikowi po prostu nie zapłacić według własnego uznania?

Skąd takie przypuszczenie?
zefciu napisał(a):
Cytuj:
Normalny i kulturalny czlowiek jesli czegos niie zrozumie z jakiegokolwiek powodu, po prostu zapyta zamiast robic coraz wieksze zamieszanie wytykaniem bledow.
Przecież zapytałem. Usłyszałem, że rżnę głupa. Dopiero Soul mi odpowiedział.

Nie.
Nie zapytałeś.
Za to od razu zaatakowałeś @sapppera pisząc:
Cytuj:
Póki co językiem tego forum jest język polski! Być może coś się w tej kwestii zmieni, ale na razie się nie zmieniło. Mam prawo domagać się, abyś pisał po polsku. Niezależnie skąd piszesz. Niezależnie, jak bardzo nienawidzisz Polaków i języka polskiego, mam prawo na polskim forum czytać posty po polsku. Понял?

Jak dla mnie, a pewnie i dla wielu innych było to rżnięcie głupa, obrażanie, wycieczki osobiste.

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


Pt gru 30, 2016 22:52
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
medieval_man napisał(a):
Zefciu: napij się znowu meliski...
Ja bym Cię bardzo prosił, o nie przypisywanie mi żadnych uczuć. To naprawdę nie jest tak, że zachowanie sappera mnie irytuje. Gdyby takie zachowania mnie irytowały, to już bym dawno znalazł się w szpitalu przynajmniej. Jeśli jest jakaś emocja, którą we mnie budzi to wszystko, to smutek.
Cytuj:
Przecież zgadzam się z treścią poprzedniego wpisu @sappera, w którym napisał:
Cytuj:
[i]Normalny i kulturalny czlowiek jesli czegos niie zrozumie z jakiegokolwiek powodu, po prostu zapyta zamiast robic coraz wieksze zamieszanie wytykaniem bledow.
Najwyraźniej się nie zgadzasz z tą tezą, skoro kiedy ja zapytałem, co sapper miał na myśli, odpowiedziałeś, że rżnę głupa.
Cytuj:
Skąd takie przypuszczenie?
To nie jest przypuszczenie. Przecież sapper dokładnie to napisał. Że jakiś bezczelny pracownik, Polaczek wykłócał się z nim o zapłatę, które sapper mimo umowy nie chciał mu dać, bo uznał, iż tamten się obijał. Czytasz w ogóle to co sapper pisze? Czy zgadzasz się w ciemno?
Cytuj:
Nie zapytałeś.

Nie, wcale:
viewtopic.php?p=936022#p936022
viewtopic.php?p=936029#p936029
Za to od razu zaatakowałeś @sapppera pisząc:
Cytuj:
Jak dla mnie, a pewnie i dla wielu innych było to rżnięcie głupa, obrażanie, wycieczki osobiste.
Dlaczego obrażanie? Przecież zdanie sappera o Polakach jest takie, że nazwanie go Polakiem byłoby dla niego obraźliwe. Przecież on nie skrywa ani swojej antypolskości, ani marksizmu, ani pragnienia sprowadzenia Polaków do sytuacji ekonomicznej przypominającej PRL.


So gru 31, 2016 11:20
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Poczatek dyskusji jest tu w tym temacie.viewtopic.php?f=37&t=38775&start=135
A nie pozniej w uwagach do moderacji jak to podales.


So gru 31, 2016 11:59
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
sapper napisał(a):
Poczatek dyskusji jest tu w tym temacie.viewtopic.php?f=37&t=38775&start=135
A nie pozniej w uwagach do moderacji jak to podales.
A czy ja napisałem, że początek dyskusji jest w uwagach? Tym niemniej zapytałem, o co chodzi. Podobnie jak np. pilaster nie zrozumiawszy, o co chodzi medievalowi z owym bratem Kaczyńskiego również zapytał. I dostał za to pytanie bana. Więc gadanie medievala "należało zapytać" jest dość obłudne.


So gru 31, 2016 14:47
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn gru 13, 2010 16:50
Posty: 7771
Lokalizacja: Kraków, Małopolskie
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
I pilaster dobrze zrozumiał i Ty dobrze zrozumiałeś.
Pytanie było sposobem na wzniecenie flejma.
EOT

_________________
Fides non habet osorem nisi ignorantem


So gru 31, 2016 15:32
Zobacz profil WWW
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
medieval_man napisał(a):
I pilaster dobrze zrozumiał i Ty dobrze zrozumiałeś.
Pytanie było sposobem na wzniecenie flejma.
EOT
Dziękuję za wyjaśnienie. Będę pamiętał, że niektórych wypowiedzi na tym forum nie wolno kwestionować, a kwestia tajemniczej śmierci brata Kaczyńskiego z ręki Rosjan pozostanie na zawsze skryta w głębinach Twojego umysłu. Tylko po co było łgać, że "powinienem był zapytać"? Twoja reputacja jako moderatora i tak jest już fatalna. Mógłbyś dla odmiany raz się zachować, jakbyś posiadał jakieś gruczoły płciowe. Czy zakazano Ci tego?


N sty 01, 2017 16:28
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Cóż zrobić, medieval struga takiego, co zefciowi i pilastrowi w myślach czyta. Ja naprawdę sugeruję udzielenie medievalowi urlopu, zanim od nawału roboty nie zwariuje do reszty.


N sty 01, 2017 17:11

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
A Ty jesteś nad-moderatorem?

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N sty 01, 2017 17:12
Zobacz profil
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
Nie, ale u mnie obłęd, ale już taki prawdziwy, zaczął się od odgadywania tożsamości anonimowych użytkowników różnych for. Odgadywanie, co ludzie naprawdę myślą i rozumieją, kiedy się ich na żywo nie widzi, też jest psychicznie ryzykowne, jak mi się zdaje.


N sty 01, 2017 17:25
Post Re: Czy będzie wojna domowa?
medieval_man napisał(a):
Dochody budżetu państwa wyższe o 11,6%
Deficyt budżetowy niższy od zaplanowanego.
Ślepota?
Czy dostrzegamy tylko, co chcemy?

Skoro jest ta dobrze, to dlaczego znów?
http://finanse.wp.pl/kat,1033767,title, ... aid=118672


So sty 07, 2017 17:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL