Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:57



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
 Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem? 
Autor Wiadomość
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Wpis emocjonalny podszyty wojna z Kaczyńskim od czasu gdy skonsumował LPR a Giertych nie dostał się do sejmu. Zawiera pewne tezy które są oczywiste i pewne których sprawdzić nie mamy jak.
Co do nominacji to jestem jak najbardziej przeciw tym osobom. Mówię o Pawlowicz i Piotrowskim. Tej trzeciej nie znam za dobrze.

Jeśli chodzi o patrzenie w przeszłość jest ona ważna i istotna. Dlatego nie widzę miejsca w życiu publicznym dla TW jak i SBekow. Jeden z powodów dla których odrzucam wiele osób tak z PO jak i z PiS.

Co do nawróceń to nie czytałem nigdzie o nagłym nawróceniu Giertycha


Śr lis 06, 2019 8:24
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
A więc napisał prawdę. Po co w takim razie wywlekanie czasów przeszłych?
Jockey napisał(a):
Co do nawróceń to nie czytałem nigdzie o nagłym nawróceniu Giertycha

Nie twierdzę autorytatywnie, że się nawrócił, ale też nie widzę powodu, aby to ogłaszać wszem i wobec na pierwszych stronach gazet. Nie widać go wśród narodowców od dawna, a nawet bardzo dawna.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 06, 2019 8:28
Zobacz profil
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
https://www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/3110 ... owicz.html
I mamy wiarygodność Giertycha.
I oczywiście najważniejsza to kanapka czy sałatka.
Małgosiaa napisał(a):
Nie twierdzę autorytatywnie, że się nawrócił, ale też nie widzę powodu, aby to ogłaszać wszem i wobec na pierwszych stronach gazet.
A ja widzę. Promował politykę nacjonalistyczną i nie widzę powodów żeby nagle zmienić zdanie o kimś kto powołuje tego typu organizację tylko dla swoich celów politycznych.
Moim marzeniem jest też to żeby z polityki zniknęli Macierewicz, Niesiołowski.
Małgosiaa napisał(a):
Nie widać go wśród narodowców od dawna, a nawet bardzo dawna.
I to ma być argument za.


Śr lis 06, 2019 19:59
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Hmm, gdzieś czytałam, że te kandydatury zostały zgłoszone po to, aby uwiarygodnić Dudę, aby pokazać, że jego głos się liczy.
Jockey napisał(a):
A ja widzę. Promował politykę nacjonalistyczną i nie widzę powodów żeby nagle zmienić zdanie o kimś kto powołuje tego typu organizację tylko dla swoich celów politycznych.

Czyli wg Ciebie człowiek nie może się zmienić?
Jockey napisał(a):
I to ma być argument za.

No nie, bo ważniejsza jest przeszłość i ona jest niepodważalnym argumentem przeciw. Nieważne, że zmieniło się zdanie/postępowanie. Ważne, że kiedyś popełniło się błąd. To jest chore.
I żeby nie było: nie twierdzę, że Giertych jest wzorem wszelkich cnót, ale dyskredytowanie go za przeszłość, to lekka przesada.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 06, 2019 20:08
Zobacz profil
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
zeby było nawrócenie musi coś się zdarzyć. W postawie Giertycha nie zauważam żadnych oznak nawrócenia. Jak Niesiołowski zwalcza Kaczyńskiego tylko dlatego ze go nie przyjął do PiS. A ten zwalcza tylko dlatego ze skonsumował mu partie i wygryzł z dobrych układów z o. Rydzykiem.
Zapewne wiesz jako fachowiec jakie są symptomy nawrócenia.

A odnośnie przeszłości to naród nie pamiętający o swojej przeszłości nie ma przyszłości. Gruba kreska mazowieckiego przyniosła tylko same złe rzeczy. Nie może być win które nie zostały osadzone. Będę monotonny ale dekomunizacja i lustracja się kłania.


Śr lis 06, 2019 20:43
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Jockey napisał(a):
zeby było nawrócenie musi coś się zdarzyć. W postawie Giertycha nie zauważam żadnych oznak nawrócenia. Jak Niesiołowski zwalcza Kaczyńskiego tylko dlatego ze go nie przyjął do PiS. A ten zwalcza tylko dlatego ze skonsumował mu partie i wygryzł z dobrych układów z o. Rydzykiem.

Co miałoby się zdarzyć? Ma stanąć na Placu Piłsudskiego i w świetle kamer wyspowiadać się z grzechów młodości? Prawdziwe nawrócenia dokonują się w zaciszu, bez fleszy.
Jockey napisał(a):
Zapewne wiesz jako fachowiec jakie są symptomy nawrócenia.

Pozwól, że nie doniosę się do tego. Przemilczę Twój zamysł.
Jockey napisał(a):
A odnośnie przeszłości to naród nie pamiętający o swojej przeszłości nie ma przyszłości.

A kto mówi o zapomnieniu o przeszłości? Czym innym jest pamięć, a czym innym piętnowanie przez całe życie za błędy młodości.
Jockey napisał(a):
Gruba kreska mazowieckiego przyniosła tylko same złe rzeczy.

Żądza krwi jest jak najbardzej chrześcijańska i świadczy o nawróceniu, tak?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lis 06, 2019 21:08
Zobacz profil
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
A nie prosciej sluchac co ludzie mowia i czy madrze mowia, a nie kim byli kiedys?
W ten prosty sposob jest jasne, ze "zaslugi Macierewicza" to dzis proch i nicosc, a Giertych moze mowic rozsadnie.

Kazdemu zdarzy sie cos glupio palnac, czy madrze powiedziec, ale u wielu przewaza jedna strona.


Cz lis 07, 2019 6:13
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Giertych z radiomaryjowca i nacjonalisty stał się nagle liberałem i wielkim obrońcom demokracji. Słowem się nie zająknął o zmianie poglądów.
Macierewicz wciąż żyje w swoim świecie i szuka spisków i agentów. Piotrowicz wciąż nie rozliczył się z przeszłości prokuratora WRONy.
Od Piotrowicza wymagacie, z Macierewicza się śmiejecie, a Giertychowi zapominacie.
Różnica między nami jest taka ze ja wymagam od wszystkich a wy tylko od swoich przeciwników politycznych.


Cz lis 07, 2019 8:13
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Ale kto co Giertychowi zapomina? Giertych otwarcie przyznał przecież, że cała ta jego radiomaryjność to była makiaweliczna próba wykorzystania władzy ojdyra do swoich celów. Obecnie Giertych jest bardziej adwokatem, niż politykiem, a od adwokata większość ludzi oczekuje właśnie makiaweliczności. Nie jest Giertych człowiekiem, któremu ktokolwiek ufa, albo wymaga, aby inni mu ufali. Nie widzę tutaj analogii z Piotrowiczem, który opowiada głodne kawałki o własnym walenrodyzmie, ani z Macierewiczem, któremu mamy wybaczyć płacenie z kasy państwowej na chłopców dlatego, że ma „zasługi”.


Cz lis 07, 2019 8:40
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Jockey napisał(a):
Giertych z radiomaryjowca i nacjonalisty stał się nagle liberałem i wielkim obrońcom demokracji. Słowem się nie zająknął o zmianie poglądów.

Zmianę poglądów widać po tym, jak obecnie funkcjonuje. Nie musi ogłaszać wszem i wobec, że oto się nawrócił.
Jockey napisał(a):
Macierewicz wciąż żyje w swoim świecie i szuka spisków i agentów. Piotrowicz wciąż nie rozliczył się z przeszłości prokuratora WRONy.
Od Piotrowicza wymagacie, z Macierewicza się śmiejecie, a Giertychowi zapominacie

Z Piotrowiczem też można by inaczej, gdyby nie chwalił się piękną przeszłością. Macierewicz zmienił się na .... gorsze.
Jockey napisał(a):
Różnica między nami jest taka ze ja wymagam od wszystkich a wy tylko od swoich przeciwników politycznych.

Róznica między nami jest taka, że Ty widzisz to, co chcesz widzieć (tylko negatywy, nieważne kiedy były), a ja widzę teraźniejszość.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz lis 07, 2019 8:44
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Jockey napisał(a):
Giertych z radiomaryjowca i nacjonalisty stał się nagle liberałem i wielkim obrońcom demokracji. Słowem się nie zająknął o zmianie poglądów.

Jak dostał kopniaka od Kaczyńskiego to gdzieś musiał się przytulić, ale konserwatystą to dalej jest.
https://www.tysol.pl/podstrona.php?artId=11850


Cz lis 07, 2019 8:46
Zobacz profil
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Sytuacja jest rozwojowa
https://wiadomosci.wp.pl/pis-wycofa-sie ... 511373953a


Pt lis 08, 2019 10:11
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Sytuacja sie rozwinela.

https://www.tvn24.pl/stanislaw-piotrowi ... 304,s.html

I tak chamska sila wygrywa "demokratycznie" z przyzwoitoscia i prawem, nawet tym, ktore dla wlasnych interesow ustanowili.
W zasadzie poza wladza i kasa, caly PiS nie ma nic do stracenia. Honor, przyzwoitosc i szacunek to dla nic wyrazy obce. Byle prezes mial powod do rechotu. To wasalom wystarczy.

Czasem sie zastanawiam, jak prezes na lozu smierci oceni swoje zycie? Ze udalo mu sie zgnoic kraj wielkosci Polski, to bedzie jego owoc zycia do pokazania na Sadzie Ostatecznym?
Moze on w zaden sad nie wierzy i dlatego "po nim chocby potop"?


Pt lis 22, 2019 7:34
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Kael napisał(a):
Czasem sie zastanawiam, jak prezes na lozu smierci oceni swoje zycie? Ze udalo mu sie zgnoic kraj wielkosci Polski, to bedzie jego owoc zycia do pokazania na Sadzie Ostatecznym?
On zapewne wierzy że go zmienił na lepsze.


Pt lis 22, 2019 8:06
Post Re: Koniec sporu o TK? Co dalej z Trybunałem?
Czyli? Na rzady bezprawia? Bo prawo wedlug PiSu mozna zmienic jak rolke papieru toaletowego.
Gdyby nie ta kasa z Unii, juz dawno by te farse w sejmie skonczyli i mogliby spac za pieniadze potulnych podatnikow, a rano wiedzieliby jakie jest nowe "prawo".
Przeciez oni znaja tylko regule, ze "wuc ma zawsze racje". Byle ich od koryta nie odsunal.


Pt lis 22, 2019 8:16
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL