Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 23:02



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Stefan Molyneux 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Konkretnie chodzi o to, że nie-biali to wg niego inne podgatunki (tak, tego określenia używa) człowieka, przeważnie głupsze.

Podzielasz ten pogląd?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 10:49
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Poza tym to nie jest "nowy idol", kiedyś w młodości miałem idoli jak Korwin, ale od dawna nikogo nie mam. Bycie idolem jest niebezpieczne, o czym przekonał się na własnej skórze Lennon.
Stefan może w 100% nie jest idealny ale mówi dużo pozytywnych rzeczy. Muszę powiedzieć że o ile nie lubię libertarian, zaniku państwa, akapów, aksjomatów, to mimo tego że Stefana niektórzy zaliczają do libertarian, mówi on o wiele lepiej niż libertarianie.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 10:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
No dobrze, a zechciałbyś odpowiedzieć na pytanie, czy podzielasz jego rasistowskie poglądy?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 10:59
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Były badania dotyczące IQ, tam biali wypadli lepiej niż czarni, choć trzeba ze wstydem przyznać że żółci jeszcze lepiej. Czyli IQ okazało się odwrotnie proporcjonalne do długości członka ;-)
Natomiast gadanie, że nie wolno mówić o wynikach IQ to właśnie rasizm.
IQ nie jest jednak miarą mądrości a nawet inteligencji, ale tym że ludzie potrafią rozwiązywać zagadki z testów IQ. I nawet afrykańskie "prymitywne" społeczności mogą być mądrzejsze żyjąc zdrowymi zasadami, niż Żółci z dużym IQ, dopuszczający się szaleństwa rewolucji kulturalnej.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 11:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Widzę, że wijesz się, byle nie odpowiedzieć na proste pytanie.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 11:03
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
W kilku filmikach jakie słyszałem nie wspominał nic o rasach. Znam tylko jego wypowiedzi przeżute przez Ciebie a nie z oryginalnej ręki.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 11:06
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Skoro nie rozumiesz po angielsku, to znasz tylko wypowiedzi z drugiej ręki, przeżute przez tłumacza.

Ale OK, rozumiem, że nie wierzysz mi, że on to faktycznie mówi. Zapytam zatem inaczej: jeżeli JedenPost Cię nie okłamuje, a Molyneux faktycznie mówi to, co JedenPost twierdzi, że mówi - podzielasz takie poglądy?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 11:12
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Widzę że chcesz zastawić na mnie pułapkę.
A kto jest bardziej moralny :Molyneux czy JedenPost jeśli chodzi o takie narkotyki?
Stefan Molyneux mówi wyraźnie że to wielkie zło. Ty nie, porównując to z wódką.
Rzeczywiście, alkoholizm to wielkie zło ("Wszyscy jesteśmy Chrystusami"),a ustawa prohibicyjna była moralna i słuszna, jedynie nie praktyczna, bo nie tylko alkoholizm ale i sięganie po kieliszek jest zbyt rozpowszechnione. Narkotyki nie są tak rozpowszechnione. Udostępnienie ich spowodowało by rozpowszechnienie a potem niemożność zakazania. Zastanawiam się, że gdyby penalizować prostytucję, to nie przyniosło by dobrych efektów.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 11:22
Zobacz profil
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
Władcy tego świata - bankierzy, NWO, mający pod sobą przemysł rozrywkowy.
Po pierwsze – nie ma czegoś takiego jak NWO. Po drugie – Trump, Orban i Kaczyński też są władcami tego świata i też mają pod sobą propagandowy przemysł. Ty jakoś wybiórczo ufasz jednym władcom tego świata, a drugim nie. Na jakiej podstawie?
Cytuj:
A w tym filmiku mówi bardzo mówi bardzo konkretnie
Prosiłem, żebyś wskazał mi w tym filmiku jeden konkret. Tylko jeden. Ty nie potrafisz. Zamiast tego powtarzasz „mówi konkretnie”. Wniosek – w filmiku nie ma ani jednego konkretu.
Andy72 napisał(a):
Były badania dotyczące IQ, tam biali wypadli lepiej niż czarni
No i co z tego?
Cytuj:
Natomiast gadanie, że nie wolno mówić o wynikach IQ to właśnie rasizm.
I znowu straw-man. Nikt nie gada, że nie wolno mówić o wynikach IQ.
Cytuj:
IQ nie jest jednak miarą mądrości a nawet inteligencji, ale tym że ludzie potrafią rozwiązywać zagadki z testów IQ. I nawet afrykańskie "prymitywne" społeczności mogą być mądrzejsze żyjąc zdrowymi zasadami, niż Żółci z dużym IQ, dopuszczający się szaleństwa rewolucji kulturalnej.
Co ma inteligencja wspólnego z „życiem zdrowymi zasadami”?
Cytuj:
Stefan Molyneux mówi wyraźnie że to wielkie zło. Ty nie, porównując to z wódką.
A co jest takiego inherentnie różnego od wódki w „narkotykach”, że samo porównywanie „narkotyków” z wódką jest już niemoralne?


Pt kwi 20, 2018 11:33
Post Re: Stefan Molyneux
Pułapka, podejrzewam, polega na tym, że Andy, jeśli podziela poglądy Molyneux, to należy do głupszego, słowiańskiego podgatunku człowieka i nic literalnie z tym zrobić nie może, bo się taki urodził i szlus.

To znaczy: strzelam w ciemno, bo rasistowskich wypłodów zachodniej altprawicy nigdy nie studiowałem, niemniej bytowałem trochę na 4chanie i generalnie to, co ci ludzie wybierali sobie ze Słowiańszczyzny, żeby się wzajem nakręcać w swoim światopoglądzie, jasno sugerowało, że my, Słowianie, stanowimy jedną pustynię kulturową i nawet, jeśli jesteśmy genetycznie zbliżeni do Białych, to i tak zachowujemy się jak półzwierzęta.


Pt kwi 20, 2018 11:39

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
Widzę że chcesz zastawić na mnie pułapkę.


Cóż, jeśli dla ciebie pytanie, czy uważasz Murzynów za głupszy podgatunek jest pułapką...


Andy72 napisał(a):
Stefan Molyneux mówi wyraźnie że to wielkie zło. Ty nie, porównując to z wódką.


Przede wszystkim: wódka jest narkotykiem.


Andy72 napisał(a):
Narkotyki nie są tak rozpowszechnione. Udostępnienie ich spowodowało by rozpowszechnienie a potem niemożność zakazania.


Niezależnie od zakazów narkotyki są dostępne dla każdego, kto jest nimi zainteresowany. Ba, w USA odnotowano, że w części przypadków legalizacja marihuany sprawiła, że dla dzieci młodzieży stała się ona trudniej dostępna - a to dlatego, że lokalni dilerzy ze swoją meksykańską trawka nie byli w stanie konkurować ze sklepami z szerokim wyborem gatunków i zaczęli się wycofywać, sklepy zaś dzieciaków nie obsługują.

Zakazywanie narkotyków czy prostytucji oznacza oddanie kontroli nad nimi organizacjom przestępczym. Gdyby kokaina była legalna, gigantyczne południowoamerykańskie kartele nie miałyby racji bytu. DEA swego czasu przyznała, że dla karteli meksykańskich największym dotąd ciosem nie były ich spektakularne akcje z przejmowaniem ton towaru, tylko legalizacja w USA - bo to naprawdę uderzyło ich po portfelach.

Tak to działa. Czarny rynek to

- bardziej niebezpieczne (coraz mocniejsze, a także zanieczyszczone/fałszowane) narkotyki, a zatem więcej ich ofiar
- przemoc (walki o terytoria)
- wpychanie użytkowników narkotyków w środowisko przestępców, z którym inaczej często by się nie zetknęli
- wpychanie uzytkowników lżejszych narkotyków w ramiona sprzedawców mocniejszych (po legalną marihuanę idziesz do sklepu z legalną marihuana, po nielegalną - do dilera, który zaproponuje Ci także np. amfę)

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 11:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
ErgoProxy napisał(a):
i generalnie to, co ci ludzie wybierali sobie ze Słowiańszczyzny, żeby się wzajem nakręcać w swoim światopoglądzie, jasno sugerowało, że my, Słowianie, stanowimy jedną pustynię kulturową i nawet, jeśli jesteśmy genetycznie zbliżeni do Białych, to i tak zachowujemy się jak półzwierzęta.



Widocznie nie słuchali odpowiedniej tzw. muzyki tożsamościowej:

https://www.youtube.com/watch?v=KOiL7WxsFmY

Aryjski syn, słowiańskiej krwi.
Odchodzi dumny z chórem wilków


:D

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 11:57
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Stefan Molyneux
Jeden post, uważasz że nie tylko marihuna, co bardziej zrozumiałe, ale nawet kokaina powinna być legalna??
Zefciu, Trump, Orban i Kaczyński to legalna władza a nie "władcy tego świata".
Nie ma NWO? Czyżbyś wierzył jedynie Gazecie Wyborczej, gdzie nie ma NWO, największe zagrożenie świata
to faszyzm i ONR a Soros to miły facet? ;-P

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Pt kwi 20, 2018 13:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
Jeden post, uważasz że nie tylko marihuna, co bardziej zrozumiałe, ale nawet kokaina powinna być legalna??


Uważam, że używanie narkotyków w ogóle nie powinno być kryminalizowane, a produkacja i sprzedaż poszczególnych ich rodzajów powinny być kontrolowane przez państwo. Jedne powinny byc dostępne w specjalnych sklepach, inne tylko w aptekach lub specjalnych punktach, być może połączonych z usługami terapeutycznymi, coś jak bezpieczne pokoje iniekcyjne, jakie istnieją w niektórych krajach. Nie powinna w ogóle mieć miejsce sytuacja, gdy amator danego typu używek jest skazany na czarny rynek.

W Portugalii używania i posiadanie niewielkich ilości WSZYSTKICH narkotyków zdekryminalizowano kilkanaście lat temu. I co? Słyszałeś, żeby nastąpiła tam jakaś degrengolada?

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt kwi 20, 2018 13:28
Zobacz profil
Post Re: Stefan Molyneux
Andy72 napisał(a):
Zefciu, Trump, Orban i Kaczyński to legalna władza a nie "władcy tego świata".
Tak samo jak legalna jest Merkel, czy legalnym był Obama.
Cytuj:
Nie ma NWO? Czyżbyś wierzył jedynie Gazecie Wyborczej, gdzie nie ma NWO, największe zagrożenie świata
Czy Ty czytasz to co piszesz? Twierdzę, że NWO to wymysł dlatego, że nie mam przesłanek za tym, by wierzyć, że coś takiego realnie istnieje. Nie musi mnie nikt przekonywać, że „nie ma NWO”. Czekam na argument za tym iż rzeczywiście taki problem istnieje. Poza takim iż wszyscy o tym mówią.
Cytuj:
to faszyzm i ONR a Soros to miły facet? ;-P
Co faszyzm i ONR. A czy Soros jest miły czy niemiły, to już zupełnie nieistotne.

Oczywiście nadal Andy nie odpowiedział na pytania:
  • Jaka jest jedna konkretna myśl we wklejonym filmiku?
  • Jaka różnica między narkotykami i wódką sprawa, iż niemoralnym jest nawet ich porównywanie?
  • Jaka różnica między Trumpem a Obamą sprawia, że tylko tego drugiego można nazywać „władcą tego świata”?
  • Czy zgadza się z sądem, że murzyni są głupszym podgatunkiem człowieka?

I oczywiście nie odpowie. Bo Andy odrzuca chrześcijańskie „Tak tak, nie nie”, a zamiast tego woli kluczyć.


Pt kwi 20, 2018 13:45
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL