Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Cud 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Cud
https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/korea-polnocna-wstrzymuje-proby-jadrowe-i-rakietowe,831236.html

Kim Dzong Un ogłosił, że od 21 kwietnia Korea Północna wstrzymuje próby jądrowe i testy międzykontynentalnych rakiet balistycznych - podała północnokoreańska agencja prasowa KCNA. Prezydent USA Donald Trump twierdzi, że to "wielki postęp". Zamknięty zostaje także obiekt na północy kraju, gdzie prowadzono badania i próby jądrowe. "Spełnił już swoje zadanie" - cytuje wypowiedź Kim Dzong Una agencja KCNA. (http://www.tvn24.pl)

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N kwi 22, 2018 4:31
Zobacz profil
Post Re: Cud
A jak Słońce rano wstaje to to też jest cud spodowodany przez bożków, których czcisz? Przecież to jest normalny modus operandi Korei Północnej. Co jakiś czas Korea robi szum i wymachuje głowicami, a potem się zawsze jakoś dogaduje z Zachodem i na jakiś czas uspokaja. Nihil novi sub Solem. Za Obamy były chyba ze dwa takie kryzysy.

Cudem by było, gdyby Andy kiedyś odpowiedział na jakiejś pytanie. Ale tego cudu nie dokona nawet Kapitan Pseudoprawak wystrzelony z pierścieni przez Putina, Trumpa, Assada, Orbana i Kaczyńskiego.


N kwi 22, 2018 6:28

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Cud
Nie piszę że to Trump spowodował Cud. Można mieć tylko nadzieję że teraz się uda.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N kwi 22, 2018 7:18
Zobacz profil
Post Re: Cud
Co do tego zamykanego obiektu: to nie jest przypadkiem ta gora, co geolodzy juz od jakiegos czasu przestrzegaja, ze przy kolejnej probie moze sie rozwalic i skazi cala Koree i okolice?
Pewnie musi poszukac kolejnej gory na proby i tyle tego cudu.


N kwi 22, 2018 7:42
Post Re: Cud
Andy72 napisał(a):
Nie piszę że to Trump spowodował Cud.
To kto go spowodował i na czym ten cud ma polegać?
Cytuj:
Można mieć tylko nadzieję że teraz się uda.
Że teraz co się uda?

Zresztą po co ja zadaję Tobie pytania, skoro wiem, że Ty kierując się głęboką pogardą dla innych użytkowników forum, na pytania nigdy nie odpowiadasz.


N kwi 22, 2018 15:49

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Cud
Spowodował Bóg i polega na odsunięciu wojny z Koreą
Co się uda: trwały pokój i reformy Kima.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


N kwi 22, 2018 15:59
Zobacz profil
Post Re: Cud
Jakie reformy Kima?
Chiny go przycisnely sankcjami, bo uwazaja Trumpa za na tyle niepoczytalnego, ze mogl te wojne rozpetac, gora gdzie mial proby moze sie przy kazdej kolejnej rozsypac, a kraj umiera z glodu i nedzy, to oglosil, ze zmienil zdanie.

Moze cos tam zreformuje, ale sobie i swoim nie odbierze. Moze jakis ekstra podatek dla bogatych wymysli? ;/ I tyle.


N kwi 22, 2018 16:17
Post Re: Cud
Andy72 napisał(a):
Spowodował Bóg i polega na odsunięciu wojny z Koreą
Jak można odsunąć wojnę, która nigdy nie mogła się wydarzyć?
Cytuj:
Co się uda: trwały pokój i reformy Kima.
Przecież mamy trwały pokój. A jakie reformy miałby wprowadzić Kim i po co?

Muszę jednak Ci podziękować, że wyjątkowo to co napisałeś, to są odpowiedzi na moje pytania. Bzdurne, bo bzdurne, ale jednak technicznie odpowiedzi. Jest to wielki postęp jak dla Ciebie.


N kwi 22, 2018 16:19
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL