Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:37



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 48  Następna strona
 Unia Europejska 
Autor Wiadomość
Post Re: Unia Europejska
zefciu napisał(a):
Polak, który nienawidzi swojego narodu tak bardzo, że jest gotów publicznie obrazić swoją własną matkę, by to okazać. Weź coś ciężkiego i się walnij Quinque, bo coraz gorzej z Tobą


No litości. Nie miałem takiego zamiaru. Telefon nieraz mi zmienia na początku wielkość liter

Poza tym, wyżej ci odpowiedziałem na starszy post

Kael napisał(a):
Pamietaj, ze jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie i Europa szowinistycznych i zadufanych w sobie Polakow (ale tylko takich) potraktuje jak niewychowanych prostakow


Dzięki za utwierdzenie w takim przekonaniu, jaki stosunek ma Kael do Polaków

Cytuj:
jak chocby mieszkanie i praca w Szwecji


Mieszkanie w kraju w którym nie ma wolności słowa. A na ulice miast(nie mówię tu o jakiś zadupiach tylko o największych miastach) strach nocą wyjść. Służb a zdrowia pada, a poziom szkolnictwa jest niższy niż w Polsce. Cudowny mi przywilej. Przywilejem jest dla Quinque, móc żyć na wysokiej stopie w Polsce a nie w "Afrykańskim" kraju jakim jest Szwecja

Cytuj:
I tego Polacy albo sie naucza, albo zostana w swojej "wsi zacisznej i spokojnej


I tak nam dopomóż Bóg. Quinque jest polakiem nie jest obywatelem świata. Pije gdy mu się chce płakać i tak dalej

Cytuj:
samemu ruszyc sie z kanapy i przylozyc reke do dobrych inicjatyw? A gdziezby! Nie po to podatki placa!


Ale Polacy nie chcą pomagać kiedy to w końcu zrozumiesz? Wyjechałaś do kraju gdzie emeryta stać na wakacje na Majorce. I się mądrzysz. Polski Emeryt ma garba jak 80'cio letnia babka co całe życie nosiła wodę ze studni. A co drugiemu brakuje połowy zębów

Socjalizm to był w ZSRR za czasów kryzysu paliwowego. Wspaniałe czasy, towarzysz Breżniew "rozdawał" mieszkania i samochody

Alus napisał(a):
Właśnie zniuansowaną - przyjęcie setek, czy nawet 2-3 tys chorych dzieci i kobiet na leczenie szpitalne państwa nie zuboży. Bo cóż z tego, że damy jakieś kwoty tam na miejscu, gdy w większości miast syryjskich szpitale w gruzach.
Emigrantów zarobkowych nie musimy przyjmować, bo oni sami tu nie zechcą przyjść


No bo Polska służba zdrowia ma warunki na przyjmowanie kogokolwiek. Gdzie emerytów nie stać na leki, a do specjalisty w kolejce czeka się miesiącami


N lip 15, 2018 14:07
Post Re: Unia Europejska
Alus napisał(a):
Właśnie zniuansowaną - przyjęcie setek, czy nawet 2-3 tys chorych dzieci i kobiet na leczenie szpitalne państwa nie zuboży. Bo cóż z tego, że damy jakieś kwoty tam na miejscu, gdy w większości miast syryjskich szpitale w gruzach.
Emigrantów zarobkowych nie musimy przyjmować, bo oni sami tu nie zechcą przyjść


Cytuj:
No bo Polska służba zdrowia ma warunki na przyjmowanie kogokolwiek. Gdzie emerytów nie stać na leki, a do specjalisty w kolejce czeka się miesiącami

No tak.....gdzie tam polskiej służbie zdrowia i szpitalom do warunków służby zdrowia w Syrii.....ubogi młodzieniec znalazł wymówkę.....


N lip 15, 2018 14:31
Post Re: Unia Europejska
Quinque napisał(a):
Kael napisał(a):
Pamietaj, ze jak Kuba Bogu, tak Bog Kubie i Europa szowinistycznych i zadufanych w sobie Polakow (ale tylko takich) potraktuje jak niewychowanych prostakow

Dzięki za utwierdzenie w takim przekonaniu, jaki stosunek ma Kael do Polaków

Ja także mam taki stosunek do Polaków, a do debili, którym nie chciało się przykładać w gimbazie do nauki czytania i pisania, i którzy politpoprawność spuszczają sobie w klozecie, mam stosunek jak do debili. Na przykład chętnie sprałbym takiego po mordzie, byle tylko nie poszedł głosować, obojętnie gdzie. To jest bowiem jedyny sposób komunikowania, jaki debil rozumie.


N lip 15, 2018 14:36
Post Re: Unia Europejska
ErgoProxy napisał(a):
Ja także mam taki stosunek do Polaków, a do debili, którym nie chciało się przykładać w gimbazie do nauki czytania i pisania, i którzy politpoprawność spuszczają sobie w klozecie, mam stosunek jak do debili. Na przykład chętnie sprałbym takiego po mordzie, byle tylko nie poszedł głosować, obojętnie gdzie. To jest bowiem jedyny sposób komunikowania, jaki debil rozumie


To do mnie czy koło mnie?

Ale proszę bardzo. Poprawiona wersja
"Dzięki za utwierdzenie w przekonaniu. Teraz już wiem jaki Kael ma stosunek do Polaków, Szowinistów. Z tym że szowinistami nazywa każdego kto się z nią nie zgadza". Lepiej, czy życzy sobie towarzysz coś jeszcze?

Alus napisał(a):
No tak.....gdzie tam polskiej służbie zdrowia i szpitalom do warunków służby zdrowia w Syrii.....ubogi młodzieniec znalazł wymówkę...


Aha. Czyli państwo ma wpierw dbać o obcych ludzi a nie o swoich obywateli?


N lip 15, 2018 14:45
Post Re: Unia Europejska
Alus napisał(a):
No tak.....gdzie tam polskiej służbie zdrowia i szpitalom do warunków służby zdrowia w Syrii.....ubogi młodzieniec znalazł wymówkę...


Cytuj:
Aha. Czyli państwo ma wpierw dbać o obcych ludzi a nie o swoich obywateli?

Rząd epatujący na każdym kroku swoją wiarą katolicką, winien dbać o swoich rodaków, nie zapominając przy tym o potrzebujących innych nacji, pomny - miłosierdzie stanowi streszczenie całej religii chrześcijańskiej, Tomasz z Akwinu.....gdy tego nie czyni, ujawnia tylko swoją fasadowość.


N lip 15, 2018 17:28
Post Re: Unia Europejska
Quinque napisał(a):
No litości. Nie miałem takiego zamiaru.
To już nie „beka”?
Cytuj:
Telefon nieraz mi zmienia na początku wielkość liter
Co? Piszesz tekst i jest OK. Klikasz „Podgląd”, sprawdzasz i jest OK. Potem klikasz „Wyślij” i wtedy telefon robi obraźliwe dla Polski i Polaków podmianki? Naprawdę musisz się zastanowić nad zmianą telefonu.
Cytuj:
Poza tym, wyżej ci odpowiedziałem na starszy post
Przepraszam, przeoczyłem. Odpowiem tutaj na końcu.
Cytuj:
Mieszkanie w kraju w którym nie ma wolności słowa.
Slogan bez poparcia.
Cytuj:
A na ulice miast(nie mówię tu o jakiś zadupiach tylko o największych miastach) strach nocą wyjść. Służb a zdrowia pada, a poziom szkolnictwa jest niższy niż w Polsce. Cudowny mi przywilej. Przywilejem jest dla Quinque, móc żyć na wysokiej stopie w Polsce a nie w "Afrykańskim" kraju jakim jest Szwecja

Cytuj:
Ale Polacy nie chcą pomagać kiedy to w końcu zrozumiesz? Wyjechałaś do kraju gdzie emeryta stać na wakacje na Majorce. I się mądrzysz. Polski Emeryt ma garba jak 80'cio letnia babka co całe życie nosiła wodę ze studni. A co drugiemu brakuje połowy zębów
To się zdecyduj chłopie. Bo zależnie jak Ci do argumentacji pasuje, to raz Polska jest krajem mlekiem i miodem płynącym, gdzie żyje się na wyższej stopie niż w reszcie Europy, a drugi raz znowu, bieda u nas tak straszna piszczy, że gdzież nam do Zachodu.

Quinque napisał(a):
Po krótce
Telefon Ci wskawił tę spację?

Cytuj:
Jaką propagandę? Przecież PIS nie chce opuszczać UE.
Ale szczuje przeciwko Unii na każdym kroku. Też o tym pisałem mówiąc o tym, że PiS chce mieć ciastko i zjeść ciastko. Choć możliwym jest też, że konflikt z UE został wywołany właśnie dlatego, by zmienić prounijne nastroje w narodzie. Kto wie?
Cytuj:
Ja jestem w stosunku do UE sceptyczny.
Nie. To nie jest sceptycyzm. Kopiujesz bezmyślnie slogany o „komunizmie” o „braku wolności słowa” itp. A nie potrafisz tego uzasadnić.
Cytuj:
PiS jest mi obojętny jak każda inna władza.
Gdybym dostawał złotówkę za każdy raz, gdy ktoś, kto popiera propagandę PiS niemal w 100% jednocześnie opowiada, że „PiS jest mu obojętny”, to jeździłbym teraz Golfem GTE. Tego naprawdę już nikt nie kupuje.
Cytuj:
Dopóki nie zaczną się dziać krzywe akcje które będą mieć realny wpływ na moje życie wtedy się przejmę
Ale że co konkretnie się stanie? „Wpuszczanie uchodźców” ma na pewno mniejszy wpływ na Twoje życie niż może mieć potencjalnie likwidacja niezależnych sądów. No chyba, że zawsze będziesz biernym, miernym i wiernym wcaleniepopierającympisu. Wtedy ze strony ziobrowskich „sądów” nic Ci nie grozi.
Cytuj:
Możliwe. Jednakowoż stary grzejnik co 30 lat leciał na Berlinie też jest szczęśliwy. Na początku jest fajnie, później budzisz się w wieku 50 lat, w miejscu w którym byłeś 30 lat wcześniej(w najlepszym wypadku). Żył nie widać, kości bolą, jesteś chudszy o 25 kg, oraz masz zniszczoną psychikę. Tak mi się malują Szwedzi. Dzisiejszy Szwed jest jednostką pusta wewnętrznie, nie ma oparcia w tradycji, kulturze, religii w niczym. Dlatego też tradycyjne wartości zastąpiły postępowe, gdzie otwartość i tolerancja stały się wyznaniem narodowym
A coś konkretnego masz na to, czy tylko tak sobie piszesz poezję?
Cytuj:
Tak
Ciężar uzasadnienia mnie przytłacza.
Cytuj:
jeszcze takie pytanie. Na kogo głosować? Komunistów z Razem? Pajacy z nowoczesnej? Lepszy Sort? Kłamców z PO?
Skłaniam się ku N. Ostatnio pajace stamtąd wylecieli, co wywołało pewien kryzys. Jeśli partia się z tego kryzysu podniesie, to będzie to naprawdę konkretne ugrupowanie. Na drugim miejscu – PO – kijowo ale stabilnie.


Pn lip 16, 2018 6:00
Post Re: Unia Europejska
pokrótce xd

zefciu napisał(a):
Nie. To nie jest sceptycyzm. Kopiujesz bezmyślnie slogany o „komunizmie” o „braku wolności słowa” itp. A nie potrafisz tego uzasadnić


Podałem przykłady braku wolności słowa w Szwecji

Cytuj:
To się zdecyduj chłopie. Bo zależnie jak Ci do argumentacji pasuje, to raz Polska jest krajem mlekiem i miodem płyną


Gdzie stwierdziłem iż "Polska jest krajem mlekiem płynącym"? Coś sobie wymyśliłeś i na tym budujesz swoją retorykę

Cytuj:
Ale szczuje przeciwko Unii na każdym kroku


No i dobrze

Cytuj:
Gdybym dostawał złotówkę za każdy raz, gdy ktoś, kto popiera propagandę PiS niemal w 100% jednocześnie opowiada, że „PiS jest mu obojętny”, to jeździłbym teraz Golfem GTE


Mój kolega sprzedał Golfa III GTI Cabrio za 7 tysięcy. To niezbyt dużo

Cytuj:
Ale że co konkretnie się stanie? „Wpuszczanie uchodźców” ma na pewno mniejszy wpływ na Twoje życie niż może mieć potencjalnie likwidacja niezależnych sądów. No chyba, że zawsze będziesz biernym, miernym i wiernym wcaleniepopierającympisu. Wtedy ze strony ziobrowskich „sądów” nic Ci nie grozi


Sądy które interesują PiS nie interesują Quinque. Ani nie mają wpływu na moje życie

Cytuj:
A coś konkretnego masz na to, czy tylko tak sobie piszesz poezję?


Wywiady, artykuły z ludźmi którzy żyli/żyją w Szwecji. Polska jest zła, łamie się w niej praworządność, a na marszu 11 Listopada pracują naziści. Ale gdy palą nam się lasy to Polskie służby ratunkowe nie są nazistowskie i autorytarne

Cytuj:
Ciężar uzasadnienia mnie przytłacza


Nie prosiłeś żebym uzasadniał moją opinię

Cytuj:
Skłaniam się ku N


Ja się skłaniam mi Samoobronie Obywatelskiej. A Andrzej Lepper to mój idol. Może wyjasnisz dlaczego Nowoczesna? Co ma do zaoferowania, poza populistyczną gadką(czyli tak jak reszta)?

Btw, przy tej całej retoryce jaka to Rosja paskudna a Putin to bandyta(z czym się zgadzam), trochę kiepsko wygląda jak wasi kumple z Niemiec budują sobie rurociąg przez Bałtyk


N lip 22, 2018 0:08
Post Re: Unia Europejska
Quinque napisał(a):
Podałem przykłady braku wolności słowa w Szwecji
Nie. Skopiowałeś bezmyślnie slogan „w Szwecji nie ma wolności słowa”, ale nijak go nie uargumentowałeś.
Cytuj:
Gdzie stwierdziłem iż "Polska jest krajem mlekiem płynącym"? Coś sobie wymyśliłeś i na tym budujesz swoją retorykę
No to w końcu kto ma Twoim zdaniem lepiej? Szwedzi czy Polacy?
Cytuj:
Mój kolega sprzedał Golfa III GTI Cabrio za 7 tysięcy. To niezbyt dużo
Ja wiem, że z literkami u Ciebie problem. Ale E trochę się różni od I.
Cytuj:
Sądy które interesują PiS nie interesują Quinque. Ani nie mają wpływu na moje życie
Do czasu aż ktoś Quinque nie oskarży bezpodstawnie o coś, albo nie oszuka.
Cytuj:
Wywiady, artykuły z ludźmi którzy żyli/żyją w Szwecji. Polska jest zła
Proszę wskazać taki artykuł, gdzie ktoś poważny w Szwecji pisze „Polska jest zła”.
Cytuj:
łamie się w niej praworządność
No bo się łamie. Jeśli prezydent nie wykonuje swoich konstytucyjnych obowiązków, a „Sejm” jest zwoływany bez opozycji w innej sali, to jak inaczej to nazwać?
Cytuj:
a na marszu 11 Listopada pracują naziści
No bo pracują. Na Marszu można spokojnie nieść transparenty o nazistowskiej treści. A treści antynazistowskie budzą agresję uczestników.
Cytuj:
Ale gdy palą nam się lasy to Polskie służby ratunkowe nie są nazistowskie i autorytarne
A kto mówił, że są? Co ma w ogóle piernik do wiatraka?
Cytuj:
Może wyjasnisz dlaczego Nowoczesna? Co ma do zaoferowania, poza populistyczną gadką(czyli tak jak reszta)?
Sensowny, centrowy, niezideologizowany program. I naprawdę fajną przewodniczącą (żal, że nie była na tym stanowisku od początku).
Cytuj:
Btw, przy tej całej retoryce jaka to Rosja paskudna a Putin to bandyta(z czym się zgadzam), trochę kiepsko wygląda jak wasi kumple z Niemiec budują sobie rurociąg przez Bałtyk
Gdzie go budują? Straszycie tym rurociągiem, straszycie, a na razie nikt go nie widział.


Pn lip 23, 2018 19:12
Post Re: Unia Europejska
Komuniści z Eurokołchozu mimo licznych protestów przegłosowali ustawę "acta 2.0". Wspaniała UE, która słucha swoich "obywateli"(UE to nie państwo dlatego obywateli w cudzysłowie)


So wrz 15, 2018 14:33
Post Re: Unia Europejska
No cóż, polski rząd sądzi inaczej. A przynajmniej sądził.

Cytuj:
PiS alarmuje, że wraz z przyjęciem przez PE dyrektywy o tzw. ACTA2 skończy się wolność słowa w internecie. Problem w tym, że ta opinia skrojona jest ewidentnie tylko pod fakt, iż... za dyrektywą głosowali europosłowie PO. Wcześniej rząd PiS też mocno optował za nowym unijnym prawem. "Projekt nie zagraża ani też nie ogranicza wolności internautów" – twierdzili – zgodnie z prawdą – w Ministerstwie Cyfryzacji.



Cytuj:
Ad. 4) Czy dyrektywa zagraża lub ogranicza wolności internautów do wyrażania swoich
opinii?
Projekt dyrektywy nie zagraża ani też nie ogranicza wolności internautów. Warto jednak
zwrócić uwagę, że każde tego typu ograniczenia mogą powodować osłabienie konkurencji
na rynku prasowym i medialnym a tym samym ograniczać różnorodność wyrażanych
poglądów i opinii.
Rząd RP w swym stanowisku zabiegał o ograniczenie nowego prawa wydawców, tzw.
prawa pokrewnego, wyłącznie do zakresu monopolu autorskiego (np. w formie
domniemania praw autorskich), a w zakresie treści zagwarantowania nienaruszalności
przestrzeni wolności twórczej czy wolności słowa (np. w postaci dozwolonego użytku,
prawa cytatu, wolności rozpowszechniania drobnych materiałów prasowych oraz
zachowania licencji ustawowej dla przedruku prasowego)

Z krążącej w necie odpowiedzi ministra cyfryzacji do marszałka Kuchcińskiego z 25. Lipca 2018

Teraz po prostu nie będzie można sobie przywłaszczać bezkarnie czyjejś pracy. Czyli po prostu kraść. I może to się PiSowi i innym nie podoba?


Tu jest artykuł wyjaśniający od innej niż pisowscy politycy trąbią, strony.

https://mobile.natemat.pl/249053,dlacze ... tywe-acta2


So wrz 15, 2018 20:33
Post Re: Unia Europejska
Tya. Mnie, szczerze powiedziawszy fascynuje punkt 13. dyrektywy, z mocy którego właściciel platformy bazującej na treściach pochodzących od użytkowników, czyli nie tylko YouTube czy Chomikuj, ale też np. forum wiara, ma w obowiązki wpisane "stosowanie skutecznych technologii rozpoznawania treści".

Jest to niewykonalne technicznie, bo boty słabo sobie radzą z kontekstem wypowiedzi. Czyli np. cały wątek "Pedofilia - temat do rozmowy", w kontekście, że jest to forum katolickie, dostanie najwyższy priorytet do przekazania go kryminalnym organom śledczym. Przy czym zakładam, że kuria wrocławska kupi od kogoś odpowiedni soft, bo ekipa forum wiara nie potrafiła sobie poradzić ze skryptem od brzydkich słów.

Ten cały podatek od linków też przykro pachnie. Rozwiązanie to przetestowano najpierw w Hiszpanii. Wyszło, że Gógiel zabrał w końcu zabawki z tego rynku medialnego, demolując go przy okazji kompletnie. Może o to właśnie chodzi? Może to tylko zwyczajna wojna handlowa ze Stanami? A jak już Gógiel, Tuba i Fejsbuczek zamkną swoje strony w Europie, pojawią się znikąd produkty rodzime, dziesięć razy gorsze, ale za to moderowane na chińską modłę?


So wrz 15, 2018 21:18
Post Re: Unia Europejska
Będzie śmiesznie jak avatary zaczną usuwać

Kael napisał(a):
. I może to się PiSowi i innym nie podoba?


Niektórym osobom to już całkiem... wszędzie widzą PiS... masonów i żydokomune


So wrz 15, 2018 23:52
Post Re: Unia Europejska
No, PiSowi w postaci wielu politykow tej partii, nagle przestało sie podobać. I zamiast racjonalnie argumentować wrzeszczą coś o zdradzie PO.
A że nie podoba się też "zwykłym ludziom", którzy (poza ErgoProxy) nie przeczytali ale się oburzają (ciekawe, że wielu artystów bylo za), to też prawda.


N wrz 16, 2018 3:05
Post Re: Unia Europejska
ErgoProxy napisał(a):
Tya. Mnie, szczerze powiedziawszy fascynuje punkt 13. dyrektywy, z mocy którego właściciel platformy bazującej na treściach pochodzących od użytkowników, czyli nie tylko YouTube czy Chomikuj, ale też np. forum wiara, ma w obowiązki wpisane "stosowanie skutecznych technologii rozpoznawania treści".
Oczywiście jest to kłamstwo.
Cytuj:
Ten cały podatek od linków też przykro pachnie.
Jak dobrze zatem, że żadnego podatku od linków nie wprowadzono.


Wt wrz 18, 2018 6:59
Post Re: Unia Europejska
Nie zamierzam się bronić przed trollami. Natomiast jeśli uzasadnisz, możemy porozmawiać.


Wt wrz 18, 2018 7:54
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 715 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 48  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL