Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 26, 2024 22:43



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Następna strona
 Strajk nauczycieli 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Opanujcie się. Przecież dyskredytujecie tu lekarzy. Zgadza się, są i tacy, co dają L4 za kasę, ale nie jest to powszechne. bert04 zarzucił mi chęć zaistnienia, kiedy mówiłam o chodzeniu do pracy w szkole będąc chorym, nawet na antybiotykach (no, ja antybiotyków nie brałam, ale Ketonal już tak). Nauczyciele, a śmiem twierdzić, że i policjanci, zwyczajnie zadbali w tym czasie o zdrowie. Przestali pracować będąc chorymi.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 16, 2019 11:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Strajk nauczycieli
Małgosiaa napisał(a):
bert04 zarzucił mi chęć zaistnienia, kiedy mówiłam o chodzeniu do pracy w szkole będąc chorym, nawet na antybiotykach (no, ja antybiotyków nie brałam, ale Ketonal już tak).


Nie wiem, między jakimi wierszami to wyczytałaś. Zarzut był prosty, "syndrom Siłaczki" i podobne dawanie siebie wykorzystywać przez system. Jedni to określają jako "etos", inni jako "frajerstwo", ale to trochę dwie strony tego samego medalu. I bert też w życiu dawał się wykorzystywać, mając nadzieję, że zostanie doceniony. Owszem, czasem to funkcjonuje, czasem nie, ale nie można tego ot tak oczekiwać, jakby taka wdzięczność się "należała". Może dlatego zareagowałem ostrzej niż zwykle na Twoje opisy, jak to na antybiotykach czy innych medykamentach robiłaś jakieś jasełka czy inne kółka. Ale to chyba to temat na osobny temat, ofiarność w świecie idealnym i w świecie rzeczywistym, archetyp bitej, wiernej i zdradzanej żony i tak dalej.

I wiem, że czasem trochę chaotycznie piszę, niemniej zarzut "zaistnienia" to najdalej od tego, co chciałem przekazać.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt kwi 16, 2019 11:26
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
bert04 napisał(a):
Małgosiaa napisał(a):
bert04 zarzucił mi chęć zaistnienia, kiedy mówiłam o chodzeniu do pracy w szkole będąc chorym, nawet na antybiotykach (no, ja antybiotyków nie brałam, ale Ketonal już tak).


Nie wiem, między jakimi wierszami to wyczytałaś. Zarzut był prosty, "syndrom Siłaczki" i podobne dawanie siebie wykorzystywać przez system. Jedni to określają jako "etos", inni jako "frajerstwo", ale to trochę dwie strony tego samego medalu. I bert też w życiu dawał się wykorzystywać, mając nadzieję, że zostanie doceniony. Owszem, czasem to funkcjonuje, czasem nie, ale nie można tego ot tak oczekiwać, jakby taka wdzięczność się "należała". Może dlatego zareagowałem ostrzej niż zwykle na Twoje opisy, jak to na antybiotykach czy innych medykamentach robiłaś jakieś jasełka czy inne kółka. Ale to chyba to temat na osobny temat, ofiarność w świecie idealnym i w świecie rzeczywistym, archetyp bitej, wiernej i zdradzanej żony i tak dalej.

I wiem, że czasem trochę chaotycznie piszę, niemniej zarzut "zaistnienia" to najdalej od tego, co chciałem przekazać.

Wyobraź sobie, że kilka razy pracowałam na antybiotykach, raz od ropy pod zębami miałam tak spuchniętą twarz, że gdy dyrektor mnie takiego potworka zobaczył, to podesłał samochód z kierowcą, aby ten zawiózł mnie do stomatologa....oczywiście nikt mnie nie wynagrodził premiami "bo mi się to należało".


Wt kwi 16, 2019 12:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
akruk napisał(a):
Palmer napisał(a):
Nauczyciele niby za darmo pracują?
Z tego co wiem zarabiają więcej niż uciemiężeni ostrą harówą pracownicy hipermarketów.

(A Palmer aktualnie jeszcze mniej.) :D
Serdecznie polecam tekst Macieja Mazurka "Nauczyciele nie mogą strajkować, bo ja też mam źle": http://zuch.media/nauczyciele-nie-moga-strajkowac/
Na zachętę:
Cytuj:
Taka postawa najbardziej mnie uderzyła. „Dlaczego strajkujecie? Ja też mam źle i co?”, „Nie tylko wy macie ciężko!”, „Innych też nie stać!”, „U mnie też nie było podwyżek!”.

Ja też mam źle, więc zabraniam ci chcieć mieć lepiej. Tego typu zdań pada zaskakująco dużo. To nawet nie jest zazdrość, że ktoś ma więcej czy może mieć więcej. To jest złość, że w ogóle chce mieć więcej. Spora część społeczeństwa żyje w przeświadczeniu, że ma być źle. Mi, tobie, im, wszystkim. Po prostu ma być źle i do cholery nie próbuj tego zmieniać. Dlaczego? Bo nie!


Gdybyś zechciał przeczytać to co naprawdę napisałem, to byś głupot nie odpowiadał.

Czy nauczyciele mają prawo do strajku? No pewnie, że mają. Niech strajkują ile wlezie.
Czy mają prawo straszyć uczniów brakiem egzaminów, matur, niezdaniem do następnej klasy?
Nie, nie mają pod żadnym pozorem!

To hańba i dno.


Wt kwi 16, 2019 12:17
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Czy nauczyciele mają prawo do strajku? No pewnie, że mają. Niech strajkują ile wlezie.
Czy mają prawo straszyć uczniów brakiem egzaminów, matur, niezdaniem do następnej klasy?
Nie, nie mają pod żadnym pozorem!

To hańba i dno.

Jakbyś nie zauważył - Broniarz kilkakrotnie w różnych mediach przepraszał za tą wypowiedź - czyli hańbą, a zwłaszcza dla katolika jest nie przyjęcie przeprosin i powielanie kłamstwa....tak jakby katolikom nie zdarzały się lapsusy słowne.....ksiądz w moim parafialnym kościele z rozpędy po kazaniu zapomniał rozpocząć z wiernymi wypowiadanie Credo i przeszedł do modlitwy wiernych...zasługuje co najmniej na publiczne baty...


Ostatnio edytowano Wt kwi 16, 2019 12:26 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt kwi 16, 2019 12:24

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Strajk nauczycieli
Może trzeba być stanowczym:
https://nczas.com/2019/04/16/janusz-kor ... zac-video/

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt kwi 16, 2019 12:26
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Gdybyś zechciał przeczytać to co naprawdę napisałem, to byś głupot nie odpowiadał.

Gdybyś słuchał ze zrozumieniem co mówią nauczyciele na temat egzaminów i matur, nie pisałbyś poniższych głupot:
Palmer napisał(a):
Czy mają prawo straszyć uczniów brakiem egzaminów, matur, niezdaniem do następnej klasy?
Nie, nie mają pod żadnym pozorem!

To hańba i dno.

Ruch jest po stronie rządu i był przed egzaminami. Nauczyciele wcale nie chcą strajkować, ale rząd ich olewa, mało tego, poniża i robi wszystko, aby się ugięli. Nie pleć bzdur, że nauczyciele straszą. Nauczyciele tylko próbowali uświadomić rządowi, czym może grozić przedłużający sie strajk. Nie mogą się ugiąć. Nie ugięli się w 1993 r i teraz też się nie ugną W 1993 r uczniowie przystąpili z opóźnieniem do matur i poszli na studia, które skończyli. Wystarczy tylko, że rząd będzie rozmawiał, a nie powtarzał jak mantrę tego samego od początku.
Tu trzeba przyznać rządowi, że udało mu się zmanipulować ludzi. To jest hańba, dno i beczka mułu. Nie strajk nauczycieli.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 16, 2019 12:27
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Andy72 napisał(a):

A w ławach parlamentu europejskiego chrapać na głos :D...a jeszcze dać wszystkim dostęp do broni, niech samodzielnie porządkują swoje sprawy....


Wt kwi 16, 2019 12:28
Post Re: Strajk nauczycieli
I opowiadać o czarnuchach (niggers) zamiast o Murzynach (Blacks).


Wt kwi 16, 2019 12:30

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Strajk nauczycieli
Lepiej tak jak Geremek, gdy stał na schodach, to nie wiedziano czy wschodzi czy schodzi? ;-)
Podobno kobiety lubią zdecydowanych mężczyzn.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt kwi 16, 2019 12:34
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Kobiety chyba nie lubią mężczyzn, którzy żeby zaistnieć medialnie, rzucają petardę pod brzuch własnemu psu.


Wt kwi 16, 2019 12:37
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Andy72 napisał(a):

No, Korwin jest stanowczy i stanowczo od wielu lat nie wchodzi do Sejmu :D
Kolejny rozumny inaczej, co to strajk przypisuje Broniarzowi :?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 16, 2019 12:41
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: Strajk nauczycieli
W każdym razie niezdecydowanie w sprawach protestów tylko zachęca do wymuszeń protestami. Tak było z Lepperem. Zwykle rząd ustępuje tym co protestują zabierając tym co pracują.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Wt kwi 16, 2019 12:44
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
Było głośne i stanowcze odcięcie się "nauczycielstwa" od szantażu Broniarza?
Nie było!

A było od Wandy Wasilewskiej i reszty komunistycznych morderców?
też nie było!

Oto jest ZNP!
Zawsze Na Pasku. :)


Wt kwi 16, 2019 12:46
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Było głośne i stanowcze odcięcie się "nauczycielstwa" od szantażu Broniarza?
Nie było!

A było od Wandy Wasilewskiej i reszty komunistycznych morderców?
też nie było!

Oto jest ZNP!
Zawsze Na Pasku. :)

I nad brak zrozumienia tego co powiedział Broniarz. On nie groził (to interpretacja rządu i wszystkich na pasku tegoż). Oczywiście zatkałeś uszy, jak Broniarz wielokrotnie mówił, że udział w strajku to suwerenna decyzja każdego nauczyciela.
Nauczyciele nie politykują. Nauczyciele walczą o godność.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Wt kwi 16, 2019 13:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 45  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL