Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr kwi 24, 2024 4:00



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 45  Następna strona
 Strajk nauczycieli 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Strajk nauczycieli
[list=][/list]
Palmer napisał(a):
7. Dlaczego na forum wiara.pl trzeba popierać działaczy antyreligijnego SLD?
:)


O ile wiem Broniarz został prezesem ZNP pokonując konkurenta Baszczyńskiego, wówczas posła SLD. Było to w roku 1998. Więc o jakich działaczach SLD w ogóle mówimy?

I nie zapominajmy, że ten "antyreligijny" SLD ratyfikowa taką niewiele znaczącą umowę międzynarodową, którą nawet w konstytucji zamieszczono. Pewnie pamiętasz jej nazwę.

Palmer napisał(a):
Czyli w ławach poselskich klubu SLD zasiadali działacze ZNP, prawda?


Owszem, z podkreśleniem czasu przeszłego. Baszczyńskiego wspominałem wyżej, Zaciura to jeszcze wcześniej. A Ostrowski jest byłym członkiem, przynajmniej tak ma wpisane.

Natomiast przewodniczący "Solidarności Nauczycieli" jest jak najbardziej aktualnym i aktywnym radnym PiS.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr kwi 24, 2019 14:53
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
@Palmer
Proszę odpowiedzieć na moje pytania i podać dowód, o który prosiłam. Proszę też podać dowody na oczernianie PiS. Więcej próśb nie będzie, za kolejny kłamliwy post bez dowodów, bądź unikający odpowiedzi, będzie ostrzeżenie o trolling i próby wszczynania burd. Na to na katolickim forum zgody nie ma.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 24, 2019 14:54
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Czyli w ławach poselskich klubu SLD zasiadali działacze ZNP, prawda?

W ławach poselskich PiS zasiadali i zasiadają aktywni działacze PZPR i wspierający ich TW...a towarzysz generał, członek PZPR i WRON, odstąpił Kaczyńskiemu swoją wieloletnią osobistą sekretarkę :D .
Dlaczego strajk nie jest pod patronatem Solidarności? - bo szef Solidarności pracowników oświaty jest radnym powiatu ostrowieckiego z listy PiS....i już związkowiec pisowiec podpisał umowę z pisowskim rządem...sami swoi :D


Śr kwi 24, 2019 15:00
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Alus napisał(a):
Dlaczego strajk nie jest pod patronatem Solidarności? - bo szef Solidarności pracowników oświaty jest radnym powiatu ostrowieckiego z listy PiS....i już związkowiec pisowiec podpisał umowę z pisowskim rządem...sami swoi

Ja to pytanie zadałam Palmerowi :P

No i z ostatniej chwili. Państwo dalej (nie)rządem stoi. Zmiana prawa oświatowego: jeśli dyrektor nie będzie mógł sklasyfikować uczniów, to zrobi to radny PiS, a może sprzątaczka burmistrza? (z całym szacunkiem dla pracy pań sprzątających):
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-sz ... lRmJzMdzJ0

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 24, 2019 15:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
Małgosiaa napisał(a):
@Palmer
Proszę odpowiedzieć na moje pytania i podać dowód, o który prosiłam. Proszę też podać dowody na oczernianie PiS. Więcej próśb nie będzie, za kolejny kłamliwy post bez dowodów, bądź unikający odpowiedzi, będzie ostrzeżenie o trolling i próby wszczynania burd. Na to na katolickim forum zgody nie ma.


OK. Zacznijmy od dowodów na oczernianie PiS:
1. Widać że każyd PiSior do śmierci będzie dowodził że nic się nie stało - normalnie złodzieje powinni się od was uczyć, wy wzorce moralności. - str. 6 wątku "Lipiński i Beger";
2. Mam świadomość, że mafię może zastąpić sekta... - str. 5 wątku "PiS wraca do władzy";
3. Po wyborach wszelkie kagańce zostaną spuszczone, zaczną się harce smoleńskie, Macierewicz i te tematy ( szukanie układu... aha, to już było..) : i wszyscy zobaczą że ostrzeżenia, iż PiS ( w domyśle Prezes) się nie zmienił, nie były przesadzone.
Przez ten czas Petru będzie punktował każdy błąd rządu... ( :D ) - str. 6;
4. A gdzie maja siedziec narodowi socjalisci z PiSu? - str. 9;
5. Cieszmy się bracia i siostry, oto oddaliśmy władzę w ręce "Towarzysza Szmaciaka". - str. 12;
6. No i Ziobrze dają ministerstwo sprawiedliwości. Tego właśnie chciała gita? Ciągu dalszego prywaty i samosądów? - str. 19;
7. Przecież PiS nigdy gospodarką się nie interesował ( vide ich poprzedni rząd ) , dla Kaczyńskiego konfitury to resorty siłowe i tajne służby, i tam poszli hunwejbini.
Pisałem już , że szykują się igrzyska, ale nie myślałem, że to będzie aż taki ubaw.
Teraz szalony Antoni dostanie całe ministerstwo do zabawy, a jego smoleńskie rojenia o wybuchach, mgłach, helu itp. zyskają rządowy placet.
O chłoptasiu Ziobrze nawet nie chce mi się pisać... - str. 20;
8. Co zdążył zrobić pan "zero"? Takimi pierdółkami można zapychać buzie naiwniakom. Będą się epatować i siusiać po nóżkach. - str. 27;
9. Chciałbym zobaczyć Zerro tłumaczącego Prezesowi, że można teraz spokojnie podważyć kompetencje Prezydenta. - str. 28;
10. Człowiek zaczadziały słucha bredni głoszonych przez nowe władze i bezmyślnie im przyklaskuje. - str. 28;

Na razie 10 przykładów, a przejrzałem pobieżnie dopiero niecałe 5% jednego wątku. :D


Śr kwi 24, 2019 15:25
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
To nie jest oczernianie. To są opinie i w niektórych przypadkach przewidywania kroków/posunięć.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 24, 2019 15:28
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
Chłoptaś Ziobro-Zero (licencja komucha Millera) to nie jest oczernianie?
Szalony Antoni?
Nazywanie legalnie działającej partii politycznej sektą też nie?
Siusianie zaczadziałych pisiorów po nóżkach to taka neutralna opinia?
Hunwejbini (miano maoistowskich potworów, morderców milionów ludzi) to określenie nie oczerniające?

Ciekawe, ciekawe...
Aha, byłbym zapomniał: narodowi socjaliści (naziści) z PiS - och, ach, to w ogóle wręcz pozytywne określenie, bardzo dobrze w Polsce odbierane! :*

P.S. To jest katolickie forum?
I na katolickim forum wypada wspierać Koalicję Europejską w skład której wchodzą obłąkani lewacy z Zielonych, PZPR/SLD, Nowoczesna Lubnauer i UED Niesiołowskiego? :shock:


Śr kwi 24, 2019 15:42
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Małgosiaa napisał(a):
Alus napisał(a):
Dlaczego strajk nie jest pod patronatem Solidarności? - bo szef Solidarności pracowników oświaty jest radnym powiatu ostrowieckiego z listy PiS....i już związkowiec pisowiec podpisał umowę z pisowskim rządem...sami swoi

Ja to pytanie zadałam Palmerowi :P

No i z ostatniej chwili. Państwo dalej (nie)rządem stoi. Zmiana prawa oświatowego: jeśli dyrektor nie będzie mógł sklasyfikować uczniów, to zrobi to radny PiS, a może sprzątaczka burmistrza? (z całym szacunkiem dla pracy pań sprzątających):
https://www.money.pl/gospodarka/rzad-sz ... lRmJzMdzJ0

Jeszcze tylko wysłać Inspekcję Robotniczo-Chłopską dla kontroli dyrektorów szkół i mamy swojskie znane klimaty :D


Śr kwi 24, 2019 15:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
Alus napisał(a):
Jeszcze tylko wysłać Inspekcję Robotniczo-Chłopską dla kontroli dyrektorów szkół i mamy swojskie znane klimaty :D


Jeszcze tylko brać pieniądze tytułem umowy o pracę w edukacji, ale nie pozwolić uczniom na zdawanie matur (to po co chodzili do szkoły, jeśli kaprysem ekipy Broniarza nie mogą jej skończyć?) i mamy szczyt hipokryzji, obłudy i zaprzeczania powołaniu nauczycielskiemu. :)


Śr kwi 24, 2019 15:54
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Chłoptaś Ziobro-Zero (licencja komucha Millera) to nie jest oczernianie?
Szalony Antoni?
Nazywanie legalnie działającej partii politycznej sektą też nie?
Siusianie zaczadziałych pisiorów po nóżkach to taka neutralna opinia?
Hunwejbini (miano maoistowskich potworów, morderców milionów ludzi) to określenie nie oczerniające?

Ciekawe, ciekawe...
Aha, byłbym zapomniał: narodowi socjaliści (naziści) z PiS - och, ach, to w ogóle wręcz pozytywne określenie, bardzo dobrze w Polsce odbierane! :*

P.S. To jest katolickie forum?
I na katolickim forum wypada wspierać Koalicję Europejską w skład której wchodzą obłąkani lewacy z Zielonych, PZPR/SLD, Nowoczesna Lubnauer i UED Niesiołowskiego? :shock:


O ile wiem, ten temat jest o strajku nauczycieli. Chciałeś udowodnić, że ZNP jest polityczna. Jak się nie udało (a raczej jak wspomniałem, że Solidarność Oświaty jest ultra-polityczna), to rozpocząłeś (censored) o to, że na katolickim forum popiera się Koalicję Europejską. Ty tak poważnie? Czy chcesz, wzorem Marka P., sprowokować moderatorkę, coby odejść z nimbem męczennika?

Cóż, na razie wychodzi Ci to lepiej, niż argumentacja w temacie.

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Śr kwi 24, 2019 15:55
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Alus napisał(a):
Jeszcze tylko wysłać Inspekcję Robotniczo-Chłopską dla kontroli dyrektorów szkół i mamy swojskie znane klimaty :D


Jeszcze tylko brać pieniądze tytułem umowy o pracę w edukacji, ale nie pozwolić uczniom na zdawanie matur (to po co chodzili do szkoły, jeśli kaprysem ekipy Broniarza nie mogą jej skończyć?) i mamy szczyt hipokryzji, obłudy i zaprzeczania powołaniu nauczycielskiemu. :)

Tylko wedle takich, którzy nauczycieli postrzegają jako bezwolne stado baranów idące za pasterzem Broniarzem..... takie opinie wyrażają osoby bazujące na wartościach z pozoru chrześcijańskich, czyli tych z wersji polityków.


Śr kwi 24, 2019 16:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr paź 24, 2018 11:32
Posty: 433
Post Re: Strajk nauczycieli
bert04 napisał(a):
O ile wiem, ten temat jest o strajku nauczycieli. Chciałeś udowodnić, że ZNP jest polityczna. Jak się nie udało (a raczej jak wspomniałem, że Solidarność Oświaty jest ultra-polityczna), to rozpocząłeś (censored) o to, że na katolickim forum popiera się Koalicję Europejską.


Nie udało się wykazać, że posłowie ZNP zasiadali w klubie SLD?
:D

Moja wypiska wpisów antypisowskich nie wzięła się z kaprysu, tylko z żądania moderatorki.


Śr kwi 24, 2019 16:16
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
bert04 napisał(a):
O ile wiem, ten temat jest o strajku nauczycieli. Chciałeś udowodnić, że ZNP jest polityczna. Jak się nie udało (a raczej jak wspomniałem, że Solidarność Oświaty jest ultra-polityczna), to rozpocząłeś (censored) o to, że na katolickim forum popiera się Koalicję Europejską.


Nie udało się wykazać, że posłowie ZNP zasiadali w klubie SLD?
:D

Moja wypiska wpisów antypisowskich nie wzięła się z kaprysu, tylko z żądania moderatorki.

Czyli ZNP skalany przez SLD, a PiS szlachetny i niepokalany hołubieniem w swoich szeregach członków PZPR, prokuratorów stanu wojennego, sekretarki generała WRON, TW.
Jeszcze brakuje ustawienia nauczycieli w szeregi Wehrmachtu.


Śr kwi 24, 2019 16:22
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Nie udało się wykazać, że posłowie ZNP zasiadali w klubie SLD?

Czas przeszły. Prokurator Piotrowicz i sędzia Kryże mogą zasiadać w PiS? Do ich PZPRowskiej przynależności nie masz pretensji?
Palmer napisał(a):
Moja wypiska wpisów antypisowskich nie wzięła się z kaprysu, tylko z żądania moderatorki.

Nie odpowiedziałeś na moje pytania dotyczące tematu, a mianowicie o poszczególne liczby. Odpowiedziałeś na to, co Tobie pasowało podając strony, nie podając wątku. Wybacz, ale nie zamierzam latać po całym forum, aby potwierdzić prawdziwość Twoich oskarżeń.
Miało nie być więcej próśb, ale tym razem ostatnia:
zanim cokolwiek napiszesz, proszę odpowiedzieć na moje pytania, które przemilczałeś. Każdy inny wpis będzie trafiał do kosza.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr kwi 24, 2019 16:27
Zobacz profil
Post Re: Strajk nauczycieli
Palmer napisał(a):
Alus napisał(a):
Jeszcze tylko wysłać Inspekcję Robotniczo-Chłopską dla kontroli dyrektorów szkół i mamy swojskie znane klimaty :D


Jeszcze tylko brać pieniądze tytułem umowy o pracę w edukacji, ale nie pozwolić uczniom na zdawanie matur (to po co chodzili do szkoły, jeśli kaprysem ekipy Broniarza nie mogą jej skończyć?) i mamy szczyt hipokryzji, obłudy i zaprzeczania powołaniu nauczycielskiemu. :)

A to nie jest tak, że za strajk nie ma wypłaty?
Nie jest tak, że najgorsza minister edukacji sama strajkowała w 1993 roku, kiedy to i matury z tego powodu przesunięto? Różne źródła różnie mówią...
Jedyne co się nie zmieniło, to postawa biskupów, którzy zabezpieczeni finansowo w posiadłościach z danielami, krytykują nauczycieli. :?


Śr kwi 24, 2019 18:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 663 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 45  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL