Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:52



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona
 Sukcesy programu PiS-u 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Sukcesy programu PiS-u
Witam
Chciałbym Was zachęcić do osobistego podzielenia się, co konkretnie dobrego dały Wam rządy PiS np. ekonomia, zdrowie, prawo, ochrona srodowiska, edukacja itd. Co kochani Was cieszy i raduje w tych rządach. Czy potraficie, jak mój znajomy z 6 dzieci: Kaczyńskiemu wybuduje pomnik. Jeszcze kilkanaście lat temu dziadowali, a teraz 3000 zł plus darmowe obiady, ulgi dla rodzin wielodzietnych. Żona nie musi pracować. Jest tak dobrze, że za kilka lat wykupią mieszkanie komunalne - będą właścicielami. Dzieci zwiedziły trochę Europę; fajnie ubrane itd. Uczą się w prywatnej dobrej szkole. Kochają Kaczyńskiego, tylko kiedy pogonimy lichwę i wrogów naszego węgla. No i powrót do kary śmierci dla pedofili.


N wrz 29, 2019 20:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Mnie konkretnie nic.
Natomiat doceniam programy spoleczne choc uwazam ze sa zbytnio rozbudowane ( powinny miec kryterium dochodowe ) i w przyszlosci budzet ich nie udzwignie.
Co mowie juz obecnie budzet nie jest w stanie ich udzwignac.


N wrz 29, 2019 22:03
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Kael napisał(a):
proteom napisał(a):
No i powrót do kary śmierci dla pedofili.

Ksiezy moze szybciej zabraknac :x


Takie są ich poglądy, ale nie moje. Karać trzeba zdecydowanie, ale nie mordować. Może kastracja?
Co Kael podoba się w dotychczasowych rzadach PiSu - co osobiście przyniosły wymiernego Twojej rodzinie?


N wrz 29, 2019 22:07
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
subadam napisał(a):
Mnie konkretnie nic.
.

Może Twojej rodzinie?
Premier jasno stwierdził sukcesy: w czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości odzyskano elementarną sprawność instytucji państwa, instytucji podatkowych;
rząd Prawa i Sprawiedliwości odbudował też sprawiedliwość społeczną. Odzyskaliśmy również podstawową prawdę historyczną https://niezalezna.pl/290046-premier-po ... ze-obszary


N wrz 29, 2019 22:13
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
subadam napisał(a):
Mnie konkretnie nic.


Mnie też nic nie pomógł, jedynie zaszkodził, w końcu jest zakaz handlu w Niedziele, co mi bardzo utrudnia życie, również zakaz uboju rytualnego, spowodował u mnie straty kilkunastu tysięcy złoty rocznie, tak samo zakas siania kukurydzy GMO, powoduje że musze siać normalną kukurydze, która daje dużo gorsze plony.
No i też wspomne jak "Mrs_Hadley" piała z zachwytu, jak to PiS promuje OZE, gdzie miały u nas w okolicy być dofinansowanie do tych całych paneli słonecznych, no i nie będzie, w sumie jakoś mnie to nie dziwi, w końcu PiS potrafi jedynie podnosić podatki, i dawać sobie premie.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N wrz 29, 2019 22:43
Zobacz profil
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Ale jaki jest cel tego tematu? Jak dla mnie w wielu aspektach się pogorszyło. Np. podatki które urosły i rosną dalej. Opłata paliwowa która podnosi ceny wszystkich artykułów i opłacalność różnych przedsięwzięć czy to biznesowych czy prywatnych. Totalny kontroling państwa nad obywatelem. Niespotykany od 1989r. Jeszcze zwiększenie różnych biurokracji.
Traktowanie mikroprzedsiębiorców i wolne zawody jak złodziei. Świadome rzucanie małemu biznesowi kłód. Zapowiedzi zwiększenia kosztów pracy co spowoduje podwyżkę dóbr i usług na rynku.


Pn wrz 30, 2019 7:34

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1372
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
No celem tego tematu jest (chyba) zachęcenie tych, którzy z rządów PIS-u są zadowoleni, aby potrafili rzeczowo wykazać, że rzeczywiście nastąpiła dobra zmiana i w związku z tym PIS zasługuje na większe poparcie społeczne.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


Pn wrz 30, 2019 7:52
Zobacz profil
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
proteom napisał(a):
Witam
Chciałbym Was zachęcić do osobistego podzielenia się, co konkretnie dobrego dały Wam rządy PiS np. ekonomia, zdrowie, prawo, ochrona srodowiska, edukacja itd. Co kochani Was cieszy i raduje w tych rządach. Czy potraficie, jak mój znajomy z 6 dzieci: Kaczyńskiemu wybuduje pomnik. Jeszcze kilkanaście lat temu dziadowali, a teraz 3000 zł plus darmowe obiady, ulgi dla rodzin wielodzietnych. Żona nie musi pracować. Jest tak dobrze, że za kilka lat wykupią mieszkanie komunalne - będą właścicielami. Dzieci zwiedziły trochę Europę; fajnie ubrane itd. Uczą się w prywatnej dobrej szkole. Kochają Kaczyńskiego, tylko kiedy pogonimy lichwę i wrogów naszego węgla. No i powrót do kary śmierci dla pedofili.

Karta Dużej Rodziny funkcjonuje od grudnia 2014r - zatem znajomy jest niezorientowany.
Obiady dla dzieci wydawane są od ok 20 lat - znów znajomy niezorientowany.
W prywatnej dobrej szkole czesne wynosi +- 1 tys zł na miesiąc, czyli 6 tys/miesięcznie - zatem znajomy nie był tak ubogi, bo 500+ na czesne nie wystarczy.
Wyjazd do Europy najtańszy na 4 dni 800 zł/osobę - biedny znajomy dołożył co najmniej 300 zł/osobę
Prawo - skutkiem tzw reformy, znacznie wydłużony czas trwania procesów sądowych.
Zdrowie - coraz częściej zamykane oddziały szpitalne, przychodnie, brak lekarzy w karetkach S skutkują znacznym zmniejszeniem ich ilości. Drastyczne braki leków ratujących życie w aptekach, bowiem mafia lekowa działa bezkarnie.
Ochrona środowiska - w kwestiach wymiany ilości tzw kopcuchów totalna klapa.
Edukacja - zagęszczenie na korytarzach w szkołach średnich podobne do zagęszczenia w sklepach w PRL gdy rzucili papier toaletowy. Lekcje od 7,00 do 19,00. W ogromnej ilości szkół w pierwszych klasach wyrugowane zupełnie lekcje religii, bo najczęściej miały się odbywać na dwu ostatnich godzinach i kończyć w ok godziny 18,00. Wielu rodziców wypisało dzieci z religii - w kasie mojej wnuczki na 34 uczniów wypisane 32 osoby....sukces niepomierny.
Bajeczkę opisującą wirtualną rzeczywistość trafnie napisałeś :D


Pn wrz 30, 2019 8:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Kael napisał(a):
proteom napisał(a):
No i powrót do kary śmierci dla pedofili.

Ksiezy moze szybciej zabraknac :x



Prędzej zabraknie artystów, liberałów, lewicy i środowisk LGBT. Kapłanów jest znikoma ilość w populacji pedofili, a najwięcej jest homoseksualistów. W rejestrze pedofili pojawi się też zawód więc ciemnoty nie będzie można wciskać.

https://www.rp.pl/Prawo-karne/305149893 ... ie-ma.html

https://rps.ms.gov.pl/pl-PL/Public#/

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn wrz 30, 2019 11:31
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
proteom napisał(a):
subadam napisał(a):
Mnie konkretnie nic.
.

Może Twojej rodzinie?
Premier jasno stwierdził sukcesy: w czasie rządów Prawa i Sprawiedliwości odzyskano elementarną sprawność instytucji państwa, instytucji podatkowych;
rząd Prawa i Sprawiedliwości odbudował też sprawiedliwość społeczną. Odzyskaliśmy również podstawową prawdę historyczną https://niezalezna.pl/290046-premier-po ... ze-obszary


To jest stek klamstw i bzdur marketingowych Pinokia jak nazywam Morawieckiego, bo w klamstwach dawno juz przescignal Tuska.
1 - elementarna sprawnosc instytucji panstwa - co to znaczy?
Szkolnictwo lezy, sluzba zdrowia lezy, panstwo prawa nigdy w Polsce dobrze nie zakorzenione zostalo kompletnie rozmontowane, rzeczywiscie jedyne co sie poprawilo to sciagalnosc podatkow dzieki drakonskim metodom US i zmianie prawa podatkowego, ale to z kolei ma druga strone czyli zniechecenie sektora prywatnego do inwestycji.
2 - sprawiedliwosc spoleczna, co to znaczy? Pamietam to okreslenie z PRL i zawsze gdy do slowa sprawiedliwosc cos politycy dodadza to wiadomo ze o sprawiedliwosci mowy nie ma.
Co do prawdy historycznej to jest to prawda historyczna PiS majaca z prawda tyle wspolnego co propaganda TVP Info.

Jesli chodzi o rejestry pedoifili to chcialbym zeby pojawili sie w nich ksieza, bo jak do tej pory nie byli przez nie objeci - moze stad twoje przekonanie ze pedofili wsrod ksiezy jest znikomy odsetek.


Pn wrz 30, 2019 14:37
Zobacz profil
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Sprawność instytucji państwa, a konkretnie KAS, dobitnie wykazał Banaś prezes tejże instytucji, płacąc zaniżone podatki od wynajmowanych 2 mieszkań o metrażu +- 70 m2 i hotelu burdelu, które ponoć wynajmował za 5,5 tys zł/miesięcznie...w centrum Krakowa z atrakcyjną lokalizacją.
Dla porównania - kuzynka w Kielcach mieszkanie o metrażu 60m2 wynajmuje za 2 tys zł/miesięcznie.


Pn wrz 30, 2019 14:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Oj hipokryzja, a o podobnej sytuacji posła PO to już zapomniałaś?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn wrz 30, 2019 15:28
Zobacz profil
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
pom napisał(a):
Oj hipokryzja, a o podobnej sytuacji posła PO to już zapomniałaś?

Konkretnie?


Pn wrz 30, 2019 15:36
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Alus napisał(a):
Sprawność instytucji państwa, a konkretnie KAS, dobitnie wykazał Banaś prezes tejże instytucji, płacąc zaniżone podatki od wynajmowanych 2 mieszkań o metrażu +- 70 m2 i hotelu burdelu, które ponoć wynajmował za 5,5 tys zł/miesięcznie...w centrum Krakowa z atrakcyjną lokalizacją.
Dla porównania - kuzynka w Kielcach mieszkanie o metrażu 60m2 wynajmuje za 2 tys zł/miesięcznie.

Ale 5,5 za oba czy za jedno?
Bo na otodom znalazłem od 2700 do 3500
https://www.otodom.pl/wynajem/mieszkani ... id%5D=1194
Na OLX można znaleźć i taniej
https://www.olx.pl/nieruchomosci/mieszk ... _id%5D=279

pom napisał(a):
Oj hipokryzja, a o podobnej sytuacji posła PO to już zapomniałaś?

To nie jest argument. To na zasadzie a u was biją murzynów.
Od PiS wymaga sie więcej bo przecież szli z hasłami o nowej jakości w polityce.


Pn wrz 30, 2019 15:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Sukcesy programu PiS-u
Alus napisał(a):
pom napisał(a):
Oj hipokryzja, a o podobnej sytuacji posła PO to już zapomniałaś?

Konkretnie?

https://natemat.pl/170637,ty-tez-wynajm ... -studentki

Cytuj:
To nie jest argument. To na zasadzie a u was biją murzynów.
Od PiS wymaga sie więcej bo przecież szli z hasłami o nowej jakości w polityce.

Bóg nie ma względu na osoby i człowiek sprawiedliwy także.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Pn wrz 30, 2019 15:46
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL