Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 22:01



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Alus napisał(a):

No nie wiedziałem że w Polsce sądy potrafią tak sprawnie działać. A ja myślałem że to trwa miesiącami i latami.
Widocznie w bardzo ważnych sprawach potrafią się sprężyć.


Wt paź 08, 2019 9:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt wrz 18, 2009 9:51
Posty: 3963
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
pom napisał(a):
(Kodeks prawa kanonicznego z roku 1917, promulgowany przez Benedykta XV)


Który został zniesiony w 1983 przez aktualny Kodeks Prawa Kanonicznego, promulgowany 25 stycznia 1983 przez papieża Jana Pawła II.
_____________________

pom napisał(a):
To jest więcej niż niepokojące i wymaga naprawdę bardzo gruntownej reformy Sądownictwa w Polsce. To mi cuchnie masonerią.


Czy ignorowanie przebiegu dyskusji i startowanie od nowa z tymi samymi zarzutami to już trolling?

<auto-ciach>
_____________________


katon napisał(a):
No nie wiedziałem że w Polsce sądy potrafią tak sprawnie działać. A ja myślałem że to trwa miesiącami i latami.
Widocznie w bardzo ważnych sprawach potrafią się sprężyć.


O wyrokach w trybie wyborczym też dopiero dziś usłyszałeś?

https://www.radiowroclaw.pl/articles/vi ... -wyborczym

Pierwszy raz zostało użyte w 2011 roku. A 5 dni temu podobny sukces odniosła Konfederacja

https://natemat.pl/286259,konfederacja- ... -wyborczym

___________________

Jockey napisał(a):
Nie znam sprawy dlatego się nie wypowiem.


Być może nie kojarzysz tego starego kotleta, ale jak wspominałeś o Rywinie* (w którym Ziobro "zaistniał"), to oczekiwałem, że o tym kolejnym kroku w jego karierze pamiętałeś także:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_gruntowa

"Ziobro rozmowę nagrał na dyktafon i przedstawił w prokuraturze jako dowód, że nie uprzedzał Leppera."


(*EDIT: o "aferze Rywina")

_________________
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
...

(Koh 3:1nn)


Wt paź 08, 2019 10:14
Zobacz profil
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
katon napisał(a):
Alus napisał(a):

No nie wiedziałem że w Polsce sądy potrafią tak sprawnie działać. A ja myślałem że to trwa miesiącami i latami.
Widocznie w bardzo ważnych sprawach potrafią się sprężyć.

Nigdy nie słyszałeś o orzeczeniach w trybie wyborczym :o :o :o
Przed eurowyborami 2019r Morawiecki za wypowiedziane publicznie kłamstwa, przegrał 2 razy i 2 razy zgodnie z wyrokiem sądu przepraszał i dementował kłamstwa.


Wt paź 08, 2019 10:47
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
katon napisał(a):
No nie wiedziałem że w Polsce sądy potrafią tak sprawnie działać. A ja myślałem że to trwa miesiącami i latami.
Widocznie w bardzo ważnych sprawach potrafią się sprężyć.

Jak trzeba, to potrafią. Wyrok dobitnie potwierdza wyznanie Neumana. Mafia opiekuje się kastą, kasta wspiera mafię.


Wt paź 08, 2019 10:48
Zobacz profil
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Obys andej sie obudzil w kraju, gdzie rzadzi jednoosobowo car-prezes. Moze wtedy zrozumiesz, ze pluc na innych mozna tylko w demokracji. W tyranii juz sie nie odwazysz. Kary befa bez zadnego sadu- od reki.


Wt paź 08, 2019 10:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka ... ybory.html

Cytuj:
Naszym koalicjantem jest PSL w powiecie, chociaż są oszustami - mówi na nagraniach opublikowanych przez TVP Info były szef klubu KO-PO Sławomir Neumann.


Co stało u postaw takiego wylewu szczerości Sławomira Neumanna o PSL?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Wt paź 08, 2019 16:48
Zobacz profil
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Niejaki Jaroslaw Kaczynski szczerze , jak zawsze, obiecywal, ze nigdy z Samoobrona koalicji nie bedzie.
Naprawde nie wiem, czym ty sie tak fascynujesz? Polityka to nie jest sztuka mowienia wprost innym politykiom co sie o nich mysli. Inaczej Johnsona i Trumpa juz by dawno ignorowano.


Wt paź 08, 2019 17:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
https://www.youtube.com/watch?v=9OMvIGCfHcg

Nowe taśmy Neumanna . Pokazują one, że ta Platforma Obywatelska nie ma żadnych wartości. Wyłania się jeden wielki horror.

Cytuj:
Nie będzie innych kandydatów, nie będzie na to żadnej zgody. Będziemy popierać nawet takich, którzy nam się nie podobają. Tak jak Majchrowskiego w Krakowie – mówi Neumann.


Cytuj:
Rozmowa ponownie dotyczy urzędującego ówcześnie prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego, którego działaniami interesowało się CBA. Podejrzewano, że miasto na sprzedaży gruntów straciło milion złotych. Dyskusja toczyła się wokół znalezienia kandydata na prezydenta przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi.

– W dupie mam kto. Wymyślcie kogoś, k***a, kto będzie. Znaczy w dupie, może być Kowalski Jan. Tylko chodzi o to, że Platforma jest silna i mówi: Kowalski Jan będzie i ch*** mnie obchodzi Mirek, co ty masz do niego, czy uważasz, że on jest, k***a, ekspertem, czy nie. W dupie to mamy . Chodzi o zasady, o politykę, k***a, a nie o pie***lety.


To pokazuje, że dla Platformy Obywatelskiej nikt się nie liczy, nie ważne czy ma wartości, czy niema wartości, czy jest uczciwy, czy nieuczciwy, czy ma zarzuty prokuratorskie, czy nie. Dla mnie to jest partia rynsztokowa. Skrajnie cyniczna, nawet mi przez myśl nie przeszło, że można być, aż takim chuliganem politycznym. I pomyśleć, że oni mają swój elektorat zapatrzony ślepo w nich i traktujący ich poważnie.

Pod budką z piwem są wyższe standardy. Cytat pokazuje, że te standardy dotyczą całej Platformy Obywatelskiej.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Śr paź 09, 2019 0:26
Zobacz profil
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Partia rynsztokowa, bo ktos opublikowal tasmy jednego jej polityka...
Tasmy Kaczynskiego toba nie wstrzasnely. A tam glownego szefa nagrano. No, ale jak ktos potrzebuje 5 watkow o tym samym, zeby to samo pisac.
Az nie chce mi sie wierzyc, ze ty to tak spontanicznie w tygodniu przedwyborczym robisz.


Śr paź 09, 2019 5:18
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Taśmy Kaczyńskiego to trochę niewypał. Ale poczekajmy co będzie dalej w sprawie. Taśmy Neumana na pewno bedą miały wpływ na niezdecydowanych. POKO jeszcze bardziej straciło po wybryku Wałęsy.


Śr paź 09, 2019 6:00
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
I to jest wlasnie fascynujace: jedna osoba z opozycji powoduje straty dla niej, gro chamskich i niekompetentnych w partii rzadzacej, to nasi.


Śr paź 09, 2019 6:29
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Kael napisał(a):
I to jest wlasnie fascynujace: jedna osoba z opozycji powoduje straty dla niej, gro chamskich i niekompetentnych w partii rzadzacej, to nasi.

Niekompetentni, też kradną, ale przy tym potrafią się podzielić...to myślenie tej części wyborców, którzy wskazują, że 500+ finansują: najbogatsi Polacy, rząd i PiS.


Śr paź 09, 2019 8:15
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Jesli im ceny w sklepach nie przeszkadzaja...


Śr paź 09, 2019 8:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Kael napisał(a):
Partia rynsztokowa, bo ktos opublikowal tasmy jednego jej polityka...
Tasmy Kaczynskiego toba nie wstrzasnely. A tam glownego szefa nagrano. No, ale jak ktos potrzebuje 5 watkow o tym samym, zeby to samo pisac.
Az nie chce mi sie wierzyc, ze ty to tak spontanicznie w tygodniu przedwyborczym robisz.


https://www.youtube.com/watch?v=9OMvIGCfHcg

Tu słychać niejednego polityka PO. Nie jestem spontaniczny. Jest tydzień przedwyborczy i więcej czasu poświęcam polityce. W taśmach Kaczyńskiego prezes nie myślał o dobru własnej kieszeni. Sam żyje dosyć skromnie i jest przykładem dla wielu. A PiS stawia wysokie standardy dla własnych członków. A PO głosi o braku jakichkolwiek standardów co masz na nagraniu.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Ostatnio edytowano Śr paź 09, 2019 10:04 przez pom, łącznie edytowano 1 raz



Śr paź 09, 2019 10:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Taśmy Neumanna - cyniczna gra Platformy Obywatelskiej
Alus napisał(a):
Kael napisał(a):
I to jest wlasnie fascynujace: jedna osoba z opozycji powoduje straty dla niej, gro chamskich i niekompetentnych w partii rzadzacej, to nasi.

Niekompetentni, też kradną, ale przy tym potrafią się podzielić...to myślenie tej części wyborców, którzy wskazują, że 500+ finansują: najbogatsi Polacy, rząd i PiS.

A nie wpadli na to że to umiejętne wykorzystanie dobrego trendu gospodarczego i uszczelnienie luki vat a z niego wpływy przerosły najśmielsze oczekiwania, a że przy okazji swoich się nakarmi stołeczkami i innymi profitami to już inna sprawa.
No i dostałaś tą 13-tę emeryturkę, a w przyszłym roku 13-tą i 14-tą więc nie narzekaj i korzystaj z` tego prezentu. Ja tam nic nie dostałem i nie dostanę.


Śr paź 09, 2019 10:01
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL