Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:37



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona
 Nowy koronawirus 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowy koronawirus
zepp napisał(a):
Małgosiaa : Hołownia niestety ma za mało szabel, by cokolwiek zmienić: będąc samemu mógł liczyć tylko na media, a teraz w mediach tylko koronawirus, więc utracił narzędzie oddziaływania. Szkoda...

Masz rację. W mediach koronawirus, ale są jeszcze media społecznościowe i każdy, komu zależy na dobru kraju, powinien promować Hołownię. Hołownia wyraźnie mówi o tym, że nie wybory powinny być teraz tematem, że ten temat powinien być odłozony. Może uda się chociaż część zwolenników jedynie nam panujących skłonić do przemyśleń i zmienić ich fascynację na rozsądek. I nie optuję tu za tym, aby wybierać go jako prezydenta, bo to jest perspektywiczna sprawa. Dzisiaj chodzi o to, aby nie dopuścić do zbrodni, do jakiej dojdzie, jeśli wybory będą w maju.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 29, 2020 10:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sty 31, 2018 23:46
Posty: 1795
Post Re: Nowy koronawirus
Małgosiaa napisał(a):
W mediach koronawirus, ale są jeszcze media społecznościowe i każdy, komu zależy na dobru kraju, powinien promować Hołownię.
Hołownia to zagadka na wielu polach. Chce słuchać ale sam niewiele ma do powiedzenia.
Małgosiaa napisał(a):
Hołownia wyraźnie mówi o tym, że .....że ten temat powinien być odłożony.
Niczym tu sie nie wyróżnia.

PiS ponownie złamał Konstytucję. Tu nikt nie ma watpliwości. Bez względu na to, czy Duda wygra, czy nie, to wynik moze byc podważony (oczywiście tylko teoretycznie, bo nikt tego oficjalnie nie zrobi).

_________________
Metodyści
Polska Rada Ekumeniczna


N mar 29, 2020 10:30
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowy koronawirus
Kozioł napisał(a):
PiS ponownie złamał Konstytucję. Tu nikt nie ma watpliwości.

Jesteś pewny, że nikt? Znam w swoim otoczeniu ludzi, co widzą inaczej i żeby żyć z nimi w zgodzie, nie poruszam tematów politycznych.
Nie jestem pewna, czy chciałabym, aby Hołownia był prezydentem. Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam głębiej. Mam czas. Zgadzam sie z nim co do kroków, jakie w obecnym czasie powinien podejmować rząd i jakie powinien mieć priorytety.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 29, 2020 10:35
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
Believing napisał(a):
Alus, podobny tryb obradowania sejmu miał miejsce pod koniec 2019 r., jeszcze za Schetyny. Smutne że szeroko pojęta opozycja nie wyciągnęła żadnych wniosków z poprzedniego głosowania. Po raz drugi dali się wpuścić w maliny.
Jak mówi stare przysłowie - "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta".

Co praktycznie w tą noc mogli zrobić?
Jeżeli ktoś chodzi w nocy, potknie sie, ponieważ brak mu świata, dzisiejsza Ewangelia, brak mu światła i kroczy za władcą ciemności, a nie wszyscy potrafią nadążyć, albo nie potrafią.

Jedno jest pewne - wczoraj Hołownia głośno wypowiedział to co myśli 70-80% Polaków
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-p ... 19-4517306


N mar 29, 2020 11:28

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Nowy koronawirus
Małgosiaa napisał(a):
Kozioł napisał(a):
PiS ponownie złamał Konstytucję. Tu nikt nie ma watpliwości.

Jesteś pewny, że nikt?

No chociażby PAD, czyli osoba ciesząca się (według sondażu) największym zaufaniem społecznym :)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


N mar 29, 2020 11:33
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Nowy koronawirus
Wybawiony napisał(a):
No chociażby PAD, czyli osoba ciesząca się (według sondażu) największym zaufaniem społecznym

Jesteś pewien, że przeczytałeś ze zrozumieniem wymianę zdań między mną a @Kozioł?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


N mar 29, 2020 11:38
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
Stan na rano 28.3.2020
Ogolna liczba: 1638
Nowych infekcji: 249 (168 / 170 / 150 /152 / 115)

Niemcy mniej wiecej tyle mieli 10.03. Dzis maja 58 tysiecy. W Polsce tyle moze byc okolo17. kwietnia.

Osobiscie mam zaufanie do Pana Boga, takze w kwestii PiSu. Cala przewrotnosc prezesa i jego wiernych kompanow obroci sie przeciw nim. Zawsze tak jest.
Co do opozycji, to mam wrazenie, ze nie czytaja tego, nad czym glosuja. Albo nie chcieli byc tymi, przez ktorych nawet tak bezmadziejnego "pakietu pomocowego" by nie bylo.


N mar 29, 2020 11:55

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1385
Post Re: Nowy koronawirus
Co tam koronawirus i pakiet pomocowy. Najważniejsze jest to, że jak zapewnił PMM, program 500+ nie jest zagrożony. Tak więc pozostańcie w domu, moi kochani. Śnijcie w pokoju. ;)

_________________
Wiem, komu zaufałem.


N mar 29, 2020 12:16
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: Nowy koronawirus
Widziałem na pasku w tv że Duda (prezydent) już nie obstaje twardo przy majowym terminie.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


N mar 29, 2020 16:55
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
A jakie ma znaczenie opinia pana Andrzeja Dudy? Zadne.


N mar 29, 2020 18:02
Post Re: Nowy koronawirus
Alus napisał(a):
Co praktycznie w tą noc mogli zrobić?

Nie wiem. Może nie przykładać do tego ręki. Wstrzymać się. Zaprotestować ponowienie obrad w nocy, bez regulaminowych trzech czytań.

Alus napisał(a):
Jedno jest pewne - wczoraj Hołownia głośno wypowiedział to co myśli 70-80% Polaków
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-p ... 19-4517306

W tym terminie 70-80% Polaków nie pójdzie do urn z obawy o własne życie. Francuzi już płacą za swoje wybory. Aż żal ściska serce jak patrzy się na to co co tam się dzieje.


N mar 29, 2020 18:43
Post Re: Nowy koronawirus
Believing napisał(a):
Alus napisał(a):
Co praktycznie w tą noc mogli zrobić?

Nie wiem. Może nie przykładać do tego ręki. Wstrzymać się. Zaprotestować ponowienie obrad w nocy, bez regulaminowych trzech czytań.

Tyle tylko, że ten punkt Kaczyński dodał w ostatniej chwili do pakietu tzw. tarczy.
Gdyby posłowie odrzucili, odrzuciliby także mizerną, ale jednak pomoc, a wtedy wrzask rozniósł by się na całą Polskę i świat: "PO nie chce ratować Polaków i przemysł polski".
To była klasyczna pułapka, matnia, spreparowana w celu politycznym.
Były min zdrowia Maksymow, min oświaty tego rządu, dobitnie to potwierdził - "nie kłóćmy się o coś, czego i tak nie będzie".

Alus napisał(a):
Jedno jest pewne - wczoraj Hołownia głośno wypowiedział to co myśli 70-80% Polaków
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-p ... 19-4517306

Cytuj:
W tym terminie 70-80% Polaków nie pójdzie do urn z obawy o własne życie. Francuzi już płacą za swoje wybory. Aż żal ściska serce jak patrzy się na to co co tam się dzieje.

Dokładnie :placze:


Pn mar 30, 2020 7:54

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 853
Post Re: Nowy koronawirus
Alus napisał(a):
".
To była klasyczna pułapka, matnia, spreparowana w celu politycznym.

Czy to jest powód, by w tę pułapkę świadomie wchodzić?
Były wszelkie argumenty na nie: dyskutowany był pakiet pomocy gospodarczej, nie prowizorki polityczne.
Poza tym, nie potrzebują przecież głosów opozycji, by cokolwiek przegłosować, przynajmniej w Sejmie.

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Pn mar 30, 2020 9:12
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
zepp napisał(a):
Poza tym, nie potrzebują przecież głosów opozycji, by cokolwiek przegłosować, przynajmniej w Sejmie.

Dokładnie.


Pn mar 30, 2020 9:26

Dołączył(a): Pn kwi 22, 2019 21:43
Posty: 213
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Premier Wielkiej Brytanii drwił sobie testując swoją ojczyznę na początku z koronawirusem, a dziś...

To nie jest kwestia drwin.
Dlaczego u nas, rząd nie interweniował? Czy przykład Chin i Włoch był niewystarczający?
Informowano społeczeństwo o tym, że nie ma u nas zakażeń i... czekano, pytanie na co?
Wyspiarze podobnie... A USA? Na co czekał Trump!?
Na co dziś czekają Szwedzi?!

Powiem wam na co dziś czekają Szwedzi! Czekają... Aż ogniska zapalne rozprzestrzenią się niekontrolowanie, a później nagle, rząd w pseudo trosce o bezpieczeństwo narodu, zacznie wdrażać zakazy i kwarantanny, na wzór i podobieństwo innych państw Europy i świata, które będą już bez znaczenia...

Jak to mamy rozumieć?

_________________
Don't try to fix me I'm not broken
Hello, I'm the lie living for you so you can hide...


Pn mar 30, 2020 14:13
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 49  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL