Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 9:49



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona
 Nowy koronawirus 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Jeżeli równo traktujesz osoby na forum powinieneś udzielić sobie ostrzeżenie.
Proszę wskazać, w którym miejscu zaatakowałem personalnie Ciebie. Nie głoszone przez Ciebie debilne tezy, ale Ciebie. Gdzie np. napisałem, że masz ego takie lub siakie.


Wt kwi 14, 2020 12:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
zefciu napisał(a):
pom napisał(a):
To, że można robić płyn dezynfekujący na bazie spirytusu nie oznacza, że to ja mam dla ogółu podawać recepturę. Możesz to zrobić np Ty. :)
Co? Ty piszesz jakieś kretynizmy, a ja mam się bawić w hermeneutę tych bredni i wyjaśniać, o co Tobie chodziło? A poza tym wszyscy w domu?


Wskazałem Ci powyżej i za wiki (którą cytowałem wcześniej) chciałeś wyprowadzić mnie z równowagi to stwierdziłem fakt o poziomie Twego wygórowanego ego.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Wt kwi 14, 2020 12:57
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Wskazałem Ci powyżej
Nie, nie wskazałeś. Ja takiej wypowiedzi tam nie widzę.
Cytuj:
i za wiki (którą cytowałem wcześniej) chciałeś wyprowadzić mnie z równowagi
Chciałem Cię wyprowadzić z równowagi za wiki?
Cytuj:
to stwierdziłem fakt o poziomie Twego wygórowanego ego.
To jest właśnie argumentu ad personam. Nic nie napisałem, o powodach użycia przez Ciebie takiego argumentu. Jedynie o tym, że w tym samym poście oskarżyłeś mnie (bezpodstawnie i niegramatycznie) o ad personam i sam walnąłeś takim argumentem.

Ale dobrze. Uznaję, że przyznałeś, że Twój tekst, jakobyś rzekomo miał jakieś dobre pomysły na tworzenie leków był „od czapy”. Proszę Cię tylko, abyś więcej takich nie pisał.


Wt kwi 14, 2020 13:14
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
https://fakty.interia.pl/raporty/raport ... Id,4441442

Cytuj:
We wtorek prezydent USA Donald Trump ogłosił, że USA przestaną płacić składki na WHO do czasu zbadania błędów, które popełniła organizacja w związku z epidemią. Trump oskarża organizację o bezkrytyczny stosunek do Chin i przyczynienie się do tuszowania przez Pekin prawdy o epidemii koronawirusa.

Zdaniem prezydenta USA, niewłaściwe działania WHO i jej zaufanie wobec danych podawanych przez chińskie władze sprawiły, że sytuacja dramatycznie się pogorszyła, a koronawirus rozprzestrzenił się na cały świat.
Amerykański przywódca podkreślił, że ma szczególnie za złe WHO, że skrytykowała jego decyzję zamknięcia przed Chińczykami granicy na początku epidemii.

Stany Zjednoczone mają największy udział w finansowaniu Światowej Organizacji Zdrowia. W tym roku USA miały przekazać na WHO blisko 116 mln dolarów.


Podzielam opinię prezydenta Trumpa o Chinach w sprawie koronawirusa, ale podczas początku pandemii zawieszanie składki uważam za niestosowne. Natomiast w czasie spokoju uważam, że powinno się rozwiązać WHO i powołać nową organizację nie podatną na politykę i wpływy lgbt. To absurd, że WHO uznało, że homoseksualizm nie jest chorobą na bazie głosowania. Nadto dostaje WHO tyle kasy, a co zrobiło z powstrzymaniem aktualnej plagi szarańczy w czasie gdy do zwalczenia jej potrzebne było marne kilkanaście milionów USD?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Śr kwi 15, 2020 23:37
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Co prawda ONZ tu informuje o zagrożeniu szarańczy, a jaka organizacja powinna koordynować działania na świecie?
Właśnie na dniach rozpoczęła się druga fala szarańczy 20 razy większa, a prawie nic się nie robi ze względu na koronawirusa. Aż strach pomyśleć co będzie podczas trzeciej fali moim zdaniem koło czerwca.

https://www.o2.pl/artykul/afryka-zagroz ... 425695361a

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 0:47
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
No cóż. Jak widać, zdaniem poma WHO zachowuje się w kwestii koronawirusa perfekcyjnie. Skoro nie może on znaleźć żadnego argumentu na temat i musi, chcąc zaatakować tę organizację, offtopować o gejach i szarańczy (walka z którą nie leży w kompetencjach WHO). Naprawdę gonicie już w piętkę.


Cz kwi 16, 2020 6:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Szarańcza może stać się w przyszłości przy istniejącej pandemii koronawirusa znacznie poważniejszym zagrożeniem dla człowieka w Eurazji i Afryce. To są naczynia połączone. A co do genezy koronawirusa będzie więcej wiadomo po Amerykańskim śledztwie.


Cytuj:
Prezydent pytany w środę o to czy do pierwszego zakażenia koronawirusem doszło w laboratorium w Wuhan odparł, że "coraz więcej o tym się słyszy". Zapewnił, że władze Stanów Zjednoczonych "prowadzą bardzo dogłębne śledztwo". Podał też w wątpliwość oficjalne chińskie dane dotyczące epidemii.


Cytuj:
Dziennik "Washington Post" informował z kolei, że na dwa lata przed epidemią amerykańscy dyplomaci dwukrotnie ostrzegali władze w Waszyngtonie o niewystarczających procedurach bezpieczeństwa w laboratorium w chińskim Wuhan, gdzie rozpoczęła się epidemia. Jak pisze amerykański dziennik, w tym laboratorium przeprowadzano badania nad koronawirusami pochodzącymi od nietoperzy.


https://wiadomosci.onet.pl/swiat/korona ... cs&utm_v=2

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 7:18
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Szarańcza może stać się w przyszłości przy istniejącej pandemii koronawirusa znacznie poważniejszym zagrożeniem dla człowieka w Eurazji i Afryce.
No i co z tego? Wiele rzeczy może stać się poważnym zagrożeniem. Ale nie oznacza to, że leżą w gestii WHO.
Cytuj:
A co do genezy koronawirusa będzie więcej wiadomo po Amerykańskim śledztwie.
O ile jesteś w stanie się założyć, że żadne poważne śledztwo nie wykaże iż wirus mógł zostać zaprojektowany?


Cz kwi 16, 2020 7:28
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Cytuj:
No i co z tego? Wiele rzeczy może stać się poważnym zagrożeniem. Ale nie oznacza to, że leżą w gestii WHO.


Ale tuszowanie Chińskich danych o koronawirusie leży w gestii WHO. I powinna za to beknąć bo to jest niedopuszczalne.

Cytuj:
O ile jesteś w stanie się założyć, że żadne poważne śledztwo nie wykaże iż wirus mógł zostać zaprojektowany?


Ja twierdzę, że się z tego laboratorium wydostał. A czy była w niego ingerencja, czy nie to ma marginalne znaczenie. Wydaje mi się, że się wydostał przez niechlujstwo i złe procedury, a nie celowe działanie. Natomiast śledztwo Amerykańskie przypuszczam, że jest szersze.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 7:36
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Ale tuszowanie Chińskich danych o koronawirusie leży w gestii WHO. I powinna za to beknąć bo to jest niedopuszczalne.
WHO tuszowała? Czy Chiny tuszowały? I jakie miała środki WHO, aby uniemożliwić to tuszowanie?
Cytuj:
Ja twierdzę, że się z tego laboratorium wydostał. A czy była w niego ingerencja, czy nie to ma marginalne znaczenie.
Aha. Czyli rakiem się ze swoich tez wycofujesz. Zawsze coś.


Cz kwi 16, 2020 7:55
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Cytuj:
WHO tuszowała? Czy Chiny tuszowały? I jakie miała środki WHO, aby uniemożliwić to tuszowanie?


Chodzi o lobby Chińskie w WHO. Czy wiesz kto był(a) poprzednim szefem WHO?

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 7:58
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Chodzi o lobby Chińskie w WHO. Czy wiesz kto był(a) poprzednim szefem WHO?
A masz jakieś dowody, lub choć przesłanki na to, że WHO współpracowało z Chinami przy tuszowaniu? Czy jedyne co masz na tę organizację to to, że kiedyś jej szefem była Chinka?


Cz kwi 16, 2020 8:15
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Co do Chin

Są śledztwa dziennikarskie i są tam przedstawiane dowody co do genezy koronawirusa. A dane statystyczne to gołym okiem widać, że są zaniżone i wg różnych źródeł jest to w granicach miedzy 5 -100 razy.

Więc nie sądzę, by WHO była ślepa.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 8:23
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Są śledztwa dziennikarskie i są tam przedstawiane dowody co do genezy koronawirusa.
Nie, nie ma. Gdyby były, to byś je przedstawił.
Cytuj:
A dane statystyczne to gołym okiem widać, że są zaniżone i wg różnych źródeł jest to w granicach miedzy 5 -100 razy.
Czyli nie wiadomo ile, ale wiadomo, że celowo zaniżone.

A dowodów na Twoje oszczerstwa jak nie było, tak nie będzie.


Cz kwi 16, 2020 8:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Prawdopodobne dowody są i mogę je przedstawić, jak będziesz podatny na dyskusję merytoryczną, a nie negację. Jak do tej pory to sprawiałeś wrażenie ślepo ufającemu w dane z Chin. Dałeś mi nawet osta za poglądy podparte linkiem. Taka jest z Tobą dyskusja.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 8:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL