Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 10:22



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Hołownia w wyborach 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Hołownia w wyborach
Co myślicie o kandydaturze Szymona Hołowni na urząd prezydenta?

_________________
MODERATOR


Cz lut 06, 2020 19:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 23, 2019 4:23
Posty: 310
Post Re: Hołownia w wyborach
Z jednej strony reprezentowałaby wszystkich Polaków bo i katolików i gejów, a z drugiej jakoś mu nie ufam, bo

znajomy wygląda tak jak on jest dyssocjalny tak samo mu z oczu patrzy.
Zauważcie że w jego oczach jest coś podobnego do laleczki chucky.
Coś mi w nim nie gra ¯\_( ͠° ͟ʖ °͠ )_/¯


Cz lut 06, 2020 19:55
Zobacz profil
Post Re: Hołownia w wyborach
Holownia robi bardzo duzo dobrego.
Czy to wystarczy, by byc prezydentem Polski?
Choc na dzien dzisiejszy, byle co wystarczy, by byc lepszym niz ten, ktorego mamy. Byle byc niezaleznym od kogokolwiek. Ale tez nie starac sie kazdego zadowolic. Wpadka ze spotem wyborczym mogla byc nauczka na przyszlosc ale nie powodem do przeprosin!


Cz lut 06, 2020 19:58
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Hołownia w wyborach
Zbigniew3991 napisał(a):
Co myślicie o kandydaturze Szymona Hołowni na urząd prezydenta?

Kampania dopiero co się rozpoczęła, a już pokazał twarz cynicznego hipokryty (sławetny spot). Hołownia to nie moje klimaty, ale gdyby do drugiej tury przeszedł Hołownia i Biedroń, chyba zagłosowałabym na Biedronia jako na mniejsze zło.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


So lut 08, 2020 16:23
Zobacz profil

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Re: Hołownia w wyborach
towarzyski_pelikan napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Co myślicie o kandydaturze Szymona Hołowni na urząd prezydenta?

Kampania dopiero co się rozpoczęła, a już pokazał twarz cynicznego hipokryty (sławetny spot). Hołownia to nie moje klimaty, ale gdyby do drugiej tury przeszedł Hołownia i Biedroń, chyba zagłosowałabym na Biedronia jako na mniejsze zło.


Biedroń - dlaczego on?

_________________
MODERATOR


N lut 09, 2020 9:27
Zobacz profil
Post Re: Hołownia w wyborach
Wetnę się.

Biedroń z dwóch powodów. Pierwszy powód nazywa się Jędraszewski i pipsztoli jak potłuczony, żeby siać, siać, siać nienawiść i zło. Nie żebym specjalnie lubił nawijkę, jaką zapodają dżęderyści z Zachodu - ona jest, na dłuższa metę, nieznośna, a niczego w sposób konkretny nie rozwiązuje - ale wysłuchiwanie zelżywych durnot o jakichś zarazach, może jeszcze leczonych sokiem z buraka, podgotowuje mi krew. Chcę więc te durnoty wepchnąć człowiekowi z powrotem do gardła i pokazać mu jego miejsce za ołtarzem, że stan duchowny ma się modlić, a nie babrać w cybernetyce społecznej.

Drugi powód jest taki, że te tzw. strefy wolne od LGBT psują nam opinię na Zachodzie. Jakbyśmy byli satelitą Rosji, to bym wzruszył ramionami; ale jesteśmy satelitą Godbless America, a w Godbless America takie rzeczy kojarzą się z nazistami, tak po prostu. I sporo Amerykanów uważa, że nazistów należy w mordę lać, bez względu na okoliczności. Niech więc jawny gej zostanie tym prezydentem, bo to się nam przełoży na lepszą opinię u tych ludzi. A czy oni taką opinię mają słusznie, czy niesłusznie, to naprawdę nie gra roli, skoro to oni są potęgą, co doleciała na Księżyc; nie Ruskie i nie pan Twardowski, tylko Amerykanie.


N lut 09, 2020 9:53

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Re: Hołownia w wyborach
Szymon Hołownia wydaje się bardzo pokojowo i przyjaźnie traktować inności seksualne, czym naraża się wielu "ortodoksyjnym" katolikom. Ja też nie lubię narracji niektórych z biskupów, ale mam wrażenie, że Hołownia także mógłby sobie z nimi poradzić. Biedroń wydaje mi się bardziej nastawiony na walkę, a walka niestety może nadal "siać nienawiść", jak to napisałeś, Ergo. Hołownia byłbym rodzajem "łącznika", a Biedroń w moim odbiorze stara się przedstawiać w opozycji do części ze społeczeństwa.

_________________
MODERATOR


N lut 09, 2020 10:10
Zobacz profil
Post Re: Hołownia w wyborach
Też się wetnę.
Obaj w/w kandydaci zaliczyli wpadki. W moim obrazie dyskwalifikujące z gry o urząd prezydenta RP.
Szczerze, nie widzę też godnego, zrównoważonego kandydata wśród pozostałych osób startujących w wyścigu po urząd.


N lut 09, 2020 10:19

Dołączył(a): So maja 14, 2011 18:46
Posty: 2600
Post Re: Hołownia w wyborach
No właśnie: kto nie zaliczył wpadek?

_________________
MODERATOR


N lut 09, 2020 11:58
Zobacz profil
Post Re: Hołownia w wyborach
Az mnie kusi powiedziec zlosliwie: Duda.

A tak naprawde, to czego oczekujemy od prezydenta?
Ja zeby przestrzegal prawa i Konstytucji i godnie reprezentowal Polske. I zeby znal swoja wartosc, jako prezydent RP i nie dawal sie nikomu manipulowac i wykorzystywac jako dlugopis na nocnym stoliku.
Tudziez nie podpisywal z wypietym tylkiem, na stojaco, kolo innego prezydenta byle czego, zeby PR sobie poprawic.
Dobre wychowanie wpojone na stale tak, zeby nie trzeba bylo o nim myslec, oglada towarzyska, dobre wyksztalcenie, kultura osobista


Wpadki ma kazdy (z nas). Pytanie, jakie i komu wybaczamy?


N lut 09, 2020 13:56
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Hołownia w wyborach
Zbigniew3991 napisał(a):
Biedroń - dlaczego on?

Pisałam o mniejszym źle. Po prostu wydaje mi się mniej zakłamany niż Hołownia.

W 1. turze głosuję na Krzysztofa Bosaka i mam nadzieję, że to on zostanie prezydentem, jako jedyny z kandydatów się do tej funkcji nadaje. Jest opanowany, merytoryczny, bardzo inteligentny, ideowy, niezależny i co bardzo ważne - cechuje się wysoką etyką.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


N lut 09, 2020 14:05
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sty 03, 2015 12:30
Posty: 2000
Post Re: Hołownia w wyborach
Nad napisał(a):
Zauważcie że w jego oczach jest coś podobnego do laleczki chucky.

Dość oryginalne podejście, "nie zagłosuję na niego, bo mu źle z oczu patrzy"...
Wygląd nie musi świadczyć o wnętrzu człowieka, nawet więcej, możemy w kimś (nieświadomie oczywiście) dostrzegać to, czego sami w sobie nie akceptujemy i przypisywać te cechy danej osobie, to mechanizm obronny. Dlatego warto z rezerwą podchodzić do oceniania innych po wyglądzie, bo za tymi ocenami często stoją nasze uprzedzenia oraz wewnętrzne konflikty.

Kael napisał(a):
Choc na dzien dzisiejszy, byle co wystarczy, by byc lepszym niz ten, ktorego mamy.

Tak można powiedzieć o każdym poprzednim prezydencie. Każdy z nich(w tym obecny prezydent) miał w sobie coś, co dało im przewagę nad rywalami, to coś to nie było jednak "byle co", bo nie jest łatwo wygrać wybory prezydenckie, a jedna mała wpadka może pogrzebać szanse kandydata na prezydenta.

towarzyski_pelikan napisał(a):
Kampania dopiero co się rozpoczęła, a już pokazał twarz cynicznego hipokryty (sławetny spot).

Dlaczego z grubej rury oceniasz, że jest cynicznym hipokrytą? Raczej przeceniasz jego umiejętności. To nie jest polityczny gracz pokroju Tuska czy Kaczyńskiego, którzy zręcznie poruszają poruszają się na arenie politycznej, tylko społecznik, który realizuje idee pozytywistyczne. Wszedł w świat dotąd mu obcy i się potknął, co natychmiast wykorzystali zwolennicy konkurencji. On się świetnie sprawdza w roli dziennikarza, showmana, działacza społecznego, ale do polityki potrzebuje mądrych doradców, którzy wprowadzą go w ten świat, a tymczasem wykorzystali go do realizacji własnych celów, bo przecież on sam nie tworzy kampanii prezydenckiej, ma od tego sztab ludzi i jest wielce prawdopodobne, że ktoś z jego ekipy chciał przekazać w tym spocie więcej niż było w zamyśle Hołowni. Ot taka szara eminencja, która ma w tym interes. To oczywiście jeden ze scenariuszy, na razie jest za wcześnie, by oceniać Hołownię jako polityka oraz jego ekipę, zwłaszcza że to dopiero początek walki o urząd prezydenta.

_________________
Otóż nic nie znaczy ten, który sieje, ani ten, który podlewa, tylko Ten, który daje wzrost - Bóg. 1 Kor 3, 7


N lut 09, 2020 21:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 01, 2018 13:16
Posty: 1372
Post Re: Hołownia w wyborach
towarzyski_pelikan napisał(a):
Zbigniew3991 napisał(a):
Co myślicie o kandydaturze Szymona Hołowni na urząd prezydenta?

Kampania dopiero co się rozpoczęła, a już pokazał twarz cynicznego hipokryty (sławetny spot). Hołownia to nie moje klimaty, ale gdyby do drugiej tury przeszedł Hołownia i Biedroń, chyba zagłosowałabym na Biedronia jako na mniejsze zło.

Swoją skłonnością do pochopnego osądu, jako zwolenniczka Konfederacji, zniechęcasz wielu do kandydatury Bosaka.
Jeśli chodzi o Hołownię, to obawiam się nieco, że może okazać się zbyt naiwny i łatwowierny. Jeden ze znajomych stwierdził, że przypomina mu on nieco papieża Franciszka.

_________________
Wiem, komu zaufałem.


N lut 09, 2020 22:02
Zobacz profil
Post Re: Hołownia w wyborach
towarzyski_pelikan napisał(a):
(sławetny spot)
A konkretnie jaki? Nie wszyscy żyją w tej samej bańce informacyjnej, co Ty.
Cytuj:
chyba zagłosowałabym na Biedronia jako na mniejsze zło.
A tutaj Ciebie rozumiem. Lepiej jawny wróg, niż taki, który może kogoś wyciągnąć z okolic Twojego obozu.
towarzyski_pelikan napisał(a):
niezależny
Od probrukselskich separatystów, co chcą wydrzeć priwiśleńskij kraj Matce Rosji z pewnością tak. Ale czy to zaleta?


Pn lut 10, 2020 6:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 28, 2004 8:38
Posty: 4769
Post Re: Hołownia w wyborach
zefciu napisał(a):
towarzyski_pelikan napisał(a):
(sławetny spot)
A konkretnie jaki?


Przecież napisał towarzyski. Sławetny :) W PIS. 8)

Pilaster uznawał kandydaturę Hołowni za efemerydę. I faktycznie. Jak na razie w sondażach z miesiąca na miesiąc traci. W grudniu miał średnio 10,2%, w styczniu 8,5%, w lutym jak na razie 8,1%

_________________
Brothers, what we do in life, echoes in eternity

Jest inaczej - Blog człowieka leniwego


Pn lut 10, 2020 11:17
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL