Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N sie 09, 2020 14:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów. 
Autor Wiadomość

Post Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.
https://noizz.pl/lgbt/bili-go-az-polama ... ie/tqqwbxm

W Krakowie i policja jest niebezpieczna i straż miejska jest niebezpieczna.

Gdyby tak cokolwiek chcieć zmienić na lepsze to można np wskazać policję i służbę zdrowia. Ale jak to sprawić, nie wiem.

Drogą przez mękę jest dopraszanie się interwencji u dyspozytorów telefonicznych, a także na miejscu policjantów, strażników miejskich, ratowników medycznych. I to jest stała sytuacja a nie przypadki wyjątkowe.

Ale
Syzyfową pracą jest próbą poprawienia świata w którym nie sposób znaleźć ludzi myślących.

Pn lip 06, 2020 22:22

Post Re: Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.
CJL napisał(a):
https://noizz.pl/lgbt/bili-go-az-polamali-palke-rozmawiamy-z-ofiara-homofobicznego-ataku-w-krakowie/tqqwbxm

W Krakowie i policja jest niebezpieczna i straż miejska jest niebezpieczna.

Gdyby tak cokolwiek chcieć zmienić na lepsze to można np wskazać policję i służbę zdrowia. Ale jak to sprawić, nie wiem.

Drogą przez mękę jest dopraszanie się interwencji u dyspozytorów telefonicznych, a także na miejscu policjantów, strażników miejskich, ratowników medycznych. I to jest stała sytuacja a nie przypadki wyjątkowe.

Ale
Syzyfową pracą jest próbą poprawienia świata w którym nie sposób znaleźć ludzi myślących.

Czego wy chcecie? świat już tak wygląda, na to nie mamy wpływu, no chyba że każda interwencja by była przez policje nagrywana, wtedy to pewnie zachowanie policjantów, by było zupełnie inne.
A wy myślicie że u mnie jest lepiej! :mrgreen: bo jak zadzwonisz do nich, to i przyjadą, tuta nie ma problemu, gorzej jeśli interwencja dotyczy rodzin, znajomych, współpracowników tych właśnie policjantów, to wtedy nie przyjadą, i niby co im możesz wtedy zrobić? tak już jest że na pewne sprawy są od nas kompletnie niezależne.

Wt lip 07, 2020 0:16

Post Re: Ludzie bezmozdzy są źródłem problemów.
Gdyby literalnie traktować pewne sprawy są od nas kompletnie niezależne, to ludzkość nadal mieszkałaby w jaskiniach.
Pracodawcą policji jest społeczeństwo i ono ma prawo, a wręcz obowiązek, żądać od policjantów wywiązywania się ze swoich obowiązków.
I należy wdrażać różne sposoby zmiany postępowania tzw stróżów prawa.

Wt lip 07, 2020 7:32
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]