Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 7:30



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Nasi prezydenci czy kandydaci na nich 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Alus napisał(a):
Najważniejsze abyśmy nie żywili wobec nikogo nienawiści, nikogo nie potępiali, na nikogo się nie gniewali, nikomu nie zazdrościli filozofia Spinozy


Panteizm, to jest Bóg Spinozy.

Alus napisał(a):
katolik, to nie tylko ten, który mówi Bogu "Panie, Panie" ale ten, który pełni Jego wolę,


Nie jestem. ale definicję katolika znam, jest znaczna różnica pomiędzy katolikiem a protestantem, a co dopiero pomiędzy wierzącym w Boga Biblii a wyznawcą Boga Spinozy(nie zaliczając już tutaj katolika bo przepaść jest ogromna)

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


Śr lip 29, 2020 9:01
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Alus napisał(a):
katon napisał(a):
Nie możemy przypisywać innemu rozmówcy tego czego on nie powiedział i nie możemy manipulować jego wypowiedzią.
Nie możemy stosować ostrego ad personam tylko za to że ktoś ma odmienne zdanie.
Nie możemy zabraniać wyrażania zdania o jakimś polityku na forum.
Nie możemy za to że ktoś wyraził o polityku swoje zdanie (a nie użył słów pogardliwych czy jakichś kłamstw) mówić że się na niego pluje.
Jeszcze raz pytam:
Proszę mi powiedzieć co konkretnie przypisałem Trzaskowskiemu bezpodstawnie i na jakich to podstawach stwierdzasz że na niego pluje. Głównie posługiwałem się jego wypowiedziami które zacytowałem i zamieściłem linki.
Są na pierwszej stronie tego wątku.
I co z tego że ma takie a nie inne poglądy, a że komuś mogą one nie odpowiadać to inna sprawa.

GŁOWNIE posługiwałeś się wypowiedziami, na zasadzie powiedział, ale czemu nie wyjaśnił i w tym problem.
Powiedział i wyraził swój pogląd konkretny człowiek, czym dał prawo do komentowania, oceniania jego poglądów. Ale brnięcie w domysły "czego nie powiedział", to nadużycie prawa do do oceny.
A co przypisywałeś RT to sobie poczytaj swoje posty..."w kampanii stał sie katolikiem".

Przeniosłem do "wzajemnych uwag między użytkownikami" i tam proszę udowodnić mi na przykładzie moich wypowiedzi swoje oszczerstwa.
viewtopic.php?f=18&t=32426&start=6270


Śr lip 29, 2020 13:08
Zobacz profil
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Przenosisz, a ja mam za Tobą ganiać, ani myślę. Twoje oszczerstwo - "RT w kampanii stał się katolikiem"
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ad/bdjfknk
no chyba, że teraz zaczniesz przekonywać, ze RT już w marcu 2019r przygotowywał sie do wyborów prezydenckich.


Śr lip 29, 2020 13:27
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Alus napisał(a):
RT w kampanii stał się katolikiem"
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ad/bdjfknk
no chyba, że teraz zaczniesz przekonywać, ze RT już w marcu 2019r przygotowywał sie do wyborów prezydenckich.


"Walczyłem, by wydatki na Fundusz Kościelny zastąpić odpisem podatkowym. Jestem katolikiem, mam szacunek do Kościoła, tradycji." wypowiedź RT z czerwca tego roku dla Dziennika Gazety Prawnej

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


Śr lip 29, 2020 13:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Alus napisał(a):
Przenosisz, a ja mam za Tobą ganiać, ani myślę. Twoje oszczerstwo - "RT w kampanii stał się katolikiem"
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ad/bdjfknk
no chyba, że teraz zaczniesz przekonywać, ze RT już w marcu 2019r przygotowywał sie do wyborów prezydenckich.

:shock:
Doskonale wiesz że na dyskusje między użytkownikami jest przeznaczony odpowiedni dział i tego wymaga od nas moderacja Ty jednak zupełnie nie przejmujesz się regulaminem tego forum i uważam że naruszyłaś go w kilku punktach w tym wątku.
Zamiast dyskutować w tym temacie to doprowadzasz do jakichś bezpodstawnych pomówień i przepychanek.

Teraz wklejasz link że Trzaskowski jest katolikiem i chcesz to udowodnić, a jeszcze kilka dni temu pisałaś:

"Tylko raz RT mówił o swojej wierze w Boga w wersji Spinozy. Nigdy nie mówił, że jest pełnoprawnym katolikiem przynależnym do struktur KK. Owszem kilkakroć mówił o zakonniku swoim katechecie, na którego wskazaniach buduje jego życie".

Jest to bardzo nieuczciwe z Twojej strony. :(


Śr lip 29, 2020 14:21
Zobacz profil
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
katon napisał(a):
Alus napisał(a):
Przenosisz, a ja mam za Tobą ganiać, ani myślę. Twoje oszczerstwo - "RT w kampanii stał się katolikiem"
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ad/bdjfknk
no chyba, że teraz zaczniesz przekonywać, ze RT już w marcu 2019r przygotowywał sie do wyborów prezydenckich.

:shock:
Doskonale wiesz że na dyskusje między użytkownikami jest przeznaczony odpowiedni dział i tego wymaga od nas moderacja Ty jednak zupełnie nie przejmujesz się regulaminem tego forum i uważam że naruszyłaś go w kilku punktach w tym wątku.
Zamiast dyskutować w tym temacie to doprowadzasz do jakichś bezpodstawnych pomówień i przepychanek.

Teraz wklejasz link że Trzaskowski jest katolikiem i chcesz to udowodnić, a jeszcze kilka dni temu pisałaś:

"Tylko raz RT mówił o swojej wierze w Boga w wersji Spinozy. Nigdy nie mówił, że jest pełnoprawnym katolikiem przynależnym do struktur KK. Owszem kilkakroć mówił o zakonniku swoim katechecie, na którego wskazaniach buduje jego życie".

Jest to bardzo nieuczciwe z Twojej strony. :(

A w rzeczonym wywiadzie dla onetu mówi, że jest pełnoprawnym katolikiem, przynależnym do struktur KK, może jeszcze deklaruje jak często osobiście praktykuje swoją wiarę?
Uczciwe nad wyraz jest Twoje twierdzenie, że RT na potrzeby kampanii wyborczej zaczął deklarować swój katolicyzm.
Przy czym już przywykłam do Twojego sworowania zarzutem nieuczciwości, w sytuacjach, gdy Tobie trudno wybrnąć z przekazu Twojego autorstwa....bywa.


Śr lip 29, 2020 15:26

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Trzaskowski wcześniej twierdził że jest panteistą a podczas kampanii wyborczej zaczął twierdzić że jest katolikiem.
Zresztą sama to napisałaś i dopiero co to przytoczyłem a Ty dalej uprawiasz trolling.
Alus napisał(a):
Tylko raz RT mówił o swojej wierze w Boga w wersji Spinozy. Nigdy nie mówił, że jest pełnoprawnym katolikiem przynależnym do struktur KK. Owszem kilkakroć mówił o zakonniku swoim katechecie, na którego wskazaniach buduje jego życie.

Po czym nagle teraz twierdzisz że Trzaskowski jest katolikiem bo tak Ci teraz pasuje. Dlatego to bardzo nieuczciwe z Twojej strony.
I dobrze o tym wiesz co twierdziłaś wcześniej jednak najlepiej strollować ten temat.


Śr lip 29, 2020 16:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nasi prezydenci czy kandydaci na nich
Alus napisał(a):
A w rzeczonym wywiadzie dla onetu mówi, że jest pełnoprawnym katolikiem, przynależnym do struktur KK, może jeszcze deklaruje jak często osobiście praktykuje swoją wiarę?
Uczciwe nad wyraz jest Twoje twierdzenie, że RT na potrzeby kampanii wyborczej zaczął deklarować swój katolicyzm.
Przy czym już przywykłam do Twojego sworowania zarzutem nieuczciwości, w sytuacjach, gdy Tobie trudno wybrnąć z przekazu Twojego autorstwa....bywa.


Śr lip 29, 2020 16:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL