Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 18:59



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Następna strona
 LGBT 
Autor Wiadomość
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: LGBT
Edukacja to długi proces, więc póki co, nie ma co walczyć o prawo do adopcji.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Śr lip 14, 2021 10:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: LGBT
W poście powyżej źle użyłem tagów i przypadkiem zacytowałem siebie jako wypowiedź @katon i na odwrót. Przepraszam, @katon. Powinno być jak poniżej.

katon napisał(a):
atheist napisał(a):
Tak, co widzisz złego (nie grzesznego z punktu widzenia Kościoła) w małżeństwach homoseksualnych i adopcji dzieci? (Oczywiście pisząc małżeństwo, nie mam na myśli sakramentu, tylko instytucję świecką).

To nie tylko Kosciol, ale w szkolach uczono ze ze do prawidlowego rozwoju dziecka potrzebny jest ojciec i matka.
Jezeli jest brak matki czy ojca to jest deficyt.

Pomijam już nawet fakt, że dzieci adoptowane są z domów dziecka, gdzie nie mają ani matki, ani ojca. Ale najważniejszy jest fakt, że bardzo już liczne badania naukowe nie potwierdzają tego co piszesz. Dzieci w rodzinach hetero i homoseksualnych rozwijają się tak samo. Opierasz więc swoje zdanie na błędnych tezach.
A co z pytaniem o małżeństwa homoseksualistów? Dlaczego je nazywasz złem (pomijając aspekt wierzeń czysto religijnych).


Śr lip 14, 2021 10:23
Zobacz profil
Post Re: LGBT
Małgosiaa napisał(a):
Edukacja to długi proces, więc póki co, nie ma co walczyć o prawo do adopcji.

A z kim, puki co nie ma co walczyć?


Śr lip 14, 2021 10:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: LGBT
Małgosiaa napisał(a):
Edukacja to długi proces, więc póki co, nie ma co walczyć o prawo do adopcji.


Tak, przy czym ja pytałem w kontekście ogólnym, nie w kontekście dzisiejszej sytuacji w Polsce. Faktycznie polskie społeczeństwo nie jest na to dzisiaj gotowe i nie ma na to dzisiaj akceptacji społecznej.

Z drugiej strony biorąc pod uwagę tempo w jakim kompromituje się Kościół katolicki w Polsce i jak bardzo maleje jego wpływ na to co myślą Polacy, jestem optymistą. W Irlandii 15 - 20 lat temu było podobnie jak w Polsce dzisiaj a tempo zmian było tam olbrzymie. W 2015 Irlandczycy dużą większością głosów (63% do 37%) opowiedzieli się w referendum za możliwością zawierania małżeństw przez homoseksualistów, a dziś duża większość popiera tam prawo do adopcji dzieci. Taką informację znalazłem:

Poparcie Irlandczyków dla małżeństw homoseksualnych:
2006 - 41%
2008 - 58% (dla związków partnerskich - 84%)
2015 (referendum) - 63%
Poparcie Irlandczyków dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne:
2006 - 30%
2011 - 60%

Poparcie Polaków dla małżeństw homoseksualnych:
2019 - 41% (dla związków partnerskich - 58%)

Poparcie Polaków dla adopcji dzieci przez pary homoseksualne:
2019 - 18%


Śr lip 14, 2021 10:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt gru 01, 2020 15:01
Posty: 1701
Post Re: LGBT
Dokładnie. Problem nie leży po stronie homoseksualistów tylko tych którzy piętnują. W pierwszej kolejności powinny być zalegalizowane małżeństwa i adopcja biologicznych dzieci przez drugiego partnera. To przyczyni się do normalizacji. W drugim etapie adopcja dzieci z domów dziecka i nawet jestem skłonny żeby większe szanse miały rodziny heteroseksualne a homoseksualne większe niż samotne osoby.


Śr lip 14, 2021 14:56
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: LGBT
atheist napisał(a):
a moje dzieci i ich rówieśnicy traktują nauczanie Kościoła w tym zakresie jak średniowieczne bajki o strzygach. (OK, duże miasto, pewnie nie wszędzie tak jest).

Twoje dzieci i ich rowiesnicy to traktuja religie chrzesijanska jak bajke o strzyglach i jak trafi sie jakis wierzacy to chetnie go obsmieja. Wiec niektorym wstyd sie do czegos takiego przyznac a najlepiej sie nie wyrozniac i byc w grupie a odpowiednimi pogladami.


Śr lip 14, 2021 17:23
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: LGBT
atheist napisał(a):
Pomijam już nawet fakt, że dzieci adoptowane są z domów dziecka, gdzie nie mają ani matki, ani ojca. Ale najważniejszy jest fakt, że bardzo już liczne badania naukowe nie potwierdzają tego co piszesz. Dzieci w rodzinach hetero i homoseksualnych rozwijają się tak samo. Opierasz więc swoje zdanie na błędnych tezach.
A co z pytaniem o małżeństwa homoseksualistów? Dlaczego je nazywasz złem (pomijając aspekt wierzeń czysto religijnych).

Jest bardzo trudno o adopcje dziecka i nie trzeba do tego akurat par homoseksualnych. Poza tym sa spore ograniczenia wiekowe. Wiec przeciez mozna podwyzszyc wiek dozwolonej adopcji.

Co do badan naukowych to naukowcy sa pod presja a po co potem to napietnowanie jak wyniki badan wyjda nie tak jak wyjsc powinny?
Badania to nawet wychodza takie ze dzieci lepiej sie rozwijaja w rodzinach homoseksualnych.

Ja nawet malzenstwa homoseksualne nie nawalem zlem. Powiedzialem jedynie ze lobbowanie na rzecz osob homoseksualnych jest zlem.
Malzenstwa homoseksualne to taki wstep do adopcji dzieci bo wszystkiego wprowadzic sie nie da od razu, a spoleczenstwu najpierw sie tlumaczy najpierw o potrzebie legalizacji zwiazkow, potem malżenstwo potem adopcja.
A jak to juz nastepuje to jakas historie LGBT+ do szkol trzeba wprowadzic, kary wiezienia za homofobie czy tez odmowa leczenia homofobow.
No i wreszcie wprowadza sie drastyczne kary za odmowe wynajecia mieszkania parze homoseksualnej gdzie jeszcze oskarzony musi udowodnic swoja niewinnosc.
No i do tego dochodzi przyznanie praw dzieciom do zmiany plci przed 15 rokiem zycia co jest tak naprawde wielka krzywda dla nich.
Do tego jeszcze cala gama powszechnego slwnictwa ktore nie powinno byc uzywane, ktore niby ranic maja osoby homoseksualne. Oj ciezko tu kogos nie urazic.
To tak w niektorych krajach jak na razie ale jeszcze wiele przed nami.
A miala byc tylko walka o rowne prawa, tolerancje i wyeliminowanie homofobii i przemocy.
Wygrany bierze wszystko. Dasz palca to musisz dac i reke.
Dokladnie tak to dziala.


Śr lip 14, 2021 17:47
Zobacz profil
Post Re: LGBT
katon napisał(a):
To chyba nie w temacie ale edukacja a edukacja to moze byc zasadnicza roznica.
Poruszono tu jeden aspekt tej edukacji i nie wszystkim moze akurat podobac sie taka edukacja jaka oferuje ponton.

Jakiekolwiek prowokowanie zachowań seksualnych dzieci podpada pod paragrafy, zresztą te same, co pedofila.


Cóż edukacja jest edukacją. Różnica polega na tym czyj program zostanie wdrożony. A jak wiadomo, będziemy teraz już od przedszkola uczyć o cnotach niewieścich.

A nie można tych skrajnie odmiennych punktów widzenia połączyć? Znaleźć kompromis?


Śr lip 14, 2021 18:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: LGBT
katon napisał(a):
atheist napisał(a):
a moje dzieci i ich rówieśnicy traktują nauczanie Kościoła w tym zakresie jak średniowieczne bajki o strzygach. (OK, duże miasto, pewnie nie wszędzie tak jest).

Twoje dzieci i ich rowiesnicy to traktuja religie chrzesijanska jak bajke o strzyglach i jak trafi sie jakis wierzacy to chetnie go obsmieja. Wiec niektorym wstyd sie do czegos takiego przyznac a najlepiej sie nie wyrozniac i byc w grupie a odpowiednimi pogladami.

Mijasz się z prawdą. Moje dzieci akurat nikogo wierzącego nie obśmiewają, szczególnie, że jedno z nich jest wierzące, a moja żona jest praktykującą katoliczką. Nie spotkałem się także z tym, aby wierząca młodzież była obśmiewana z samego faktu, że jest wierząca. I choć oczywiście laicyzacja społeczeństwa ma miejsce i jest najsilniejsza wśród młodego pokolenia, to są to dwie różne kwestie. Czym innym jest wiara sama w sobie, a czym innym stosunek Kościoła katolickiego do homoseksualistów. Np. nazywanie ich "zboczeńcami" czy straszenie "tęczową zarazą". Znacznie skuteczniej to odciąga młodzież od Kościoła niż jacykolwiek ateiści i lewacy.


Śr lip 14, 2021 22:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So kwi 07, 2012 20:58
Posty: 575
Post Re: LGBT
katon napisał(a):
Co do badan naukowych to naukowcy sa pod presja a po co potem to napietnowanie jak wyniki badan wyjda nie tak jak wyjsc powinny?

Stara śpiewka wszystkich zwolenników teorii spiskowych i tych, którym nauka nie pasuje do ich osobistych przekonań. I oczywiście tylko w tym obszarze naukowcy są zastraszeni lub skorumpowani. Tam gdzie nauka przypadkowo zgadza się z ich oczekiwaniami, tam zastrzeżeń do naukowców nie mają. A naukowcy to takie zastraszone dzieci. I oczywiście sami ateiści, bo chyba wierzący naukowcy nie odważyliby się tak kłamać?

katon napisał(a):
Ja nawet malzenstwa homoseksualne nie nawalem zlem. Powiedzialem jedynie ze lobbowanie na rzecz osob homoseksualnych jest zlem.

W porządku, może źle zrozumiałem.

katon napisał(a):
Malzenstwa homoseksualne to taki wstep do adopcji dzieci bo wszystkiego wprowadzic sie nie da od razu, a spoleczenstwu najpierw sie tlumaczy najpierw o potrzebie legalizacji zwiazkow, potem malżenstwo potem adopcja.

W sumie masz rację. Zmiany należy wprowadzać stopniowo. Pamiętaj jednak, że w demokracji zmiany nie są wprowadzane przez tajemne siły tylko przez społeczeństwo. I to ludzi decydują, jakich zmian w danej chwili chcą. Dziś jest trochę inaczej niż w czasach, kiedy chrześcijaństwo narzucano ludowi decyzją rodów możnowładców.

katon napisał(a):
A jak to juz nastepuje to jakas historie LGBT+ do szkol trzeba wprowadzic, kary wiezienia za homofobie czy tez odmowa leczenia homofobow.

Nie wiem skąd to wziąłeś. W jakim kraju są kary więzienia za homofobię albo odmowa leczenia homofobów? Myślę, że ktoś Tobą manipuluje, bo to jest jedna ze znanych metod manipulacji: przedstawienie wyimaginowanych konsekwencji jako niby logicznego ciągu zdarzeń wynikającego z nieakceptowanej rzeczy. Czyli coś w rodzaju: "Dzisiaj zniesiemy niewolnictwo, a jutro tylko patrzeć i będziemy pracować na plantacjach czarnuchów!"

katon napisał(a):
No i wreszcie wprowadza sie drastyczne kary za odmowe wynajecia mieszkania parze homoseksualnej gdzie jeszcze oskarzony musi udowodnic swoja niewinnosc.

Jak wyżej. Choć oczywiście nie powinno się dyskryminować ludzi ze względu rasę, religię czy orientację seksualną. Dlatego faktycznie, prawo powinno zabraniać np. sklepów tylko dla białych albo tylko dla katolików albo tylko dla heteroseksualnych. Z wynajęciem prywatnego mieszkania uważam, że każdy właściciel może decydować samodzielnie komu je wynajmuje. Ale już z miejscem w ogólnodostępnym hotelu takiej swobody właściciel mieć nie może. Nie mogą powstawać hotele "tylko dla Polaków" czy "tylko dla heteroseksualistów".

katon napisał(a):
No i do tego dochodzi przyznanie praw dzieciom do zmiany plci przed 15 rokiem zycia co jest tak naprawde wielka krzywda dla nich.

Nie mam zdania, od tego są specjaliści, psycholodzy, seksuolodzy, żeby się wypowiadać. Ty rozumiem jesteś takim specjalistą, czy "po prostu wiesz"?

katon napisał(a):
Do tego jeszcze cala gama powszechnego slwnictwa ktore nie powinno byc uzywane, ktore niby ranic maja osoby homoseksualne. Oj ciezko tu kogos nie urazic.

A tak bardzo Ci przeszkadza, że nie możesz kogoś urazić? Uważam, że nie powinno się używać obraźliwych zwrotów w stosunku do nikogo. Ani w stosunku do katolików, ani do ateistów, ani do Polaków, ani do Żydów, ani do hetero czy homoseksualistów. Gdzie Ty tu widzisz problem?

Nawiasem mówiąc, prawnie chronione są dzisiaj wyłącznie "uczucia religijne", co jest bardzo wątpliwe, bo o ile nie można obrażać wierzących, to "obrażanie uczuć" jest kompletnie niedefiniowalne. Czyjeś uczucia może obrazić stwierdzenie, że Boga nie ma. Ale to inny temat.


katon napisał(a):
A miala byc tylko walka o rowne prawa, tolerancje i wyeliminowanie homofobii i przemocy.

Generalnie o to chodzi.

katon napisał(a):
Wygrany bierze wszystko. Dasz palca to musisz dac i reke.
Dokladnie tak to dziala.

O czy Ty piszesz? Jaki wygrany? Powiedz kto jest tym wygranym w krajach Zachodniej Europy, a kto jest przegranym, któremu odjęto rękę? Kto tam cierpi z powodu tego "wygranego"? Kto tam jest ciemiężony?


Cz lip 15, 2021 10:55
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: LGBT
atheist napisał(a):
Stara śpiewka wszystkich zwolenników teorii spiskowych i tych, którym nauka nie pasuje do ich osobistych przekonań. I oczywiście tylko w tym obszarze naukowcy są zastraszeni lub skorumpowani. Tam gdzie nauka przypadkowo zgadza się z ich oczekiwaniami, tam zastrzeżeń do naukowców nie mają. A naukowcy to takie zastraszone dzieci. I oczywiście sami ateiści, bo chyba wierzący naukowcy nie odważyliby się tak kłamać?

Owszem naukowcy czesto sa pod presja roznych srodowisk. Opisuje to np Vetulanii.

"Pierwsze prace wykazujące różnice w podwzgórzu samic i samców szczurzych nie wzbudziły politycznej burzy, ale wykazanie w 1985 roku przez holenderskiego badacza Dicka Swaaba, że również u człowieka istnieją różnice płciowe w budowie podwzgórza1 wywołało gwałtowne awantury i burzliwe protesty (o czym niżej), a oliwy do ognia dodały amerykańskie badania LeVaya, wskazujące na anatomiczne zróżnicowanie mózgów mężczyzn hetero- i homoseksualnych2. Obudziły one gwałtowne protesty środowisk gejowskich i lesbijskich".
"Nieoczekiwanie wybuchła bomba: gwałtowna, emocjonalna, powszechna i całkowicie źle ukierunkowana reakcja potępiająca badania Swaaba. Była to wojna ideologiczna. Aktywna w ataku była grupa homoseksualistów wierząca, że wszyscy mężczyźni są gejami, tylko że większość z nich nie ma odwagi do tego się przyznać; uważali oni, że uznanie się za geja jest wyborem politycznym. Kiedy Swaab odpowiedział, że decyzja o orientacji seksualnej zapada w macicy, w ciągu trzech tygodni pojawiło się setki artykułów prasowych, kwestionujących uwarunkowania biologiczne homoseksualizmu. COC, holenderska organizacja lesbijek, gejów, biseksualistów i transgenderowców wyraziła oficjalne zdziwienie, a szef wydziału studiów nad homoseksualizmem na uniwersytecie w Utrechcie, Rob Tilman, uważany w Holandii za największy autorytet w tej dziedzinie uznał, że badania Swaaba były „w złym guście” i w ogóle powinny być z nim konsultowane przed opublikowaniem. Trzeba dodać, że Tilman później wycofał się z zarzutów i uznał, że biologiczna składowa homoseksualizmu powinna być traktowana bardzo poważnie. Za to, w międzyczasie, Henk Krol, redaktor naczelny „Gay Krant”, oświadczył, że badania Swaaba popierają przekonanie, że homoseksualizm jest chorobą, co popiera dyskryminację gejów. Rozpętała się kampania nienawiści, łącznie z telefonami i listami z pogróżkami, wysyłanymi na adres „To the SS-doctor Dr. Mengele-Swaab”.
https://vetulani.wordpress.com/2014/05/ ... ludzkiego/
Cytuj:
Zmiany należy wprowadzać stopniowo. Pamiętaj jednak, że w demokracji zmiany nie są wprowadzane przez tajemne siły tylko przez społeczeństwo. I to ludzi decydują, jakich zmian w danej chwili chcą. Dziś jest trochę inaczej niż w czasach, kiedy chrześcijaństwo narzucano ludowi decyzją rodów możnowładców.

Tak zmiany wprowadzane sa przez spoleczenstwo ale to spoleczenstwo jest manipulowane przez rozne media.
Wykorzystuje sie do tego wiedze zarowno psychologiczna jak i socjologiczna.
Cytuj:
Nie wiem skąd to wziąłeś. W jakim kraju są kary więzienia za homofobię albo odmowa leczenia homofobów? Myślę, że ktoś Tobą manipuluje, bo to jest jedna ze znanych metod manipulacji: przedstawienie wyimaginowanych konsekwencji jako niby logicznego ciągu zdarzeń wynikającego z nieakceptowanej rzeczy. Czyli coś w rodzaju: "Dzisiaj zniesiemy niewolnictwo, a jutro tylko patrzeć i będziemy pracować na plantacjach czarnuchów!"

W bardzo wielu krajach Europy sa kary wiezienia za homofobie a ostatnio wprowadzono taka kare we Wloszech.
A prawo do odmowy leczenia homofobow zostalo wprowadzone w UK a obowiazkowy przedmiot "Historia LGBT " jest w Szkocji.
A moze by ktos wpadl na pomysl aby wprowadzic np obowiazkowo historie pszczelarstwa?
Od pszczolek moznaby sie wiele nauczyc. :)
A to ze Ty o tym nie wiesz swiadczy o tym jak spoleczenstwo oszczednie jest informowane w pewnych kwestiach.
Cytuj:
Jak wyżej. Choć oczywiście nie powinno się dyskryminować ludzi ze względu rasę, religię czy orientację seksualną. Dlatego faktycznie, prawo powinno zabraniać np. sklepów tylko dla białych albo tylko dla katolików albo tylko dla heteroseksualnych. Z wynajęciem prywatnego mieszkania uważam, że każdy właściciel może decydować samodzielnie komu je wynajmuje. Ale już z miejscem w ogólnodostępnym hotelu takiej swobody właściciel mieć nie może. Nie mogą powstawać hotele "tylko dla Polaków" czy "tylko dla heteroseksualistów".

No mozesz sobie uwazac ze kazdy wlasciciel powinien decydowac samodzielnie komu wynajmuje lecz prawo jest prawem i lepiej jest nie ryzykowac drastycznych kar finansowych i wynajac mieszkanie parze gejowskiej pomimo ze np para hetero zaoferuje lepsze warunki i bedzie wzbudzac wieksze zaufanie.

katon napisał(a):
No i do tego dochodzi przyznanie praw dzieciom do zmiany plci przed 15 rokiem zycia co jest tak naprawde wielka krzywda dla nich.

Cytuj:
Nie mam zdania, od tego są specjaliści, psycholodzy, seksuolodzy, żeby się wypowiadać. Ty rozumiem jesteś takim specjalistą, czy "po prostu wiesz"?

Tak wiem, poniewaz jest znaczna roznica wsrod 15 latkow ktorzy chca zmienic plec a potem gdy maja juz 18 lat.
Ale ci specjalisci i psycholodzy sa pod presja roznych srodowisk i bywa tak ze podejmuja decyzje wbrew ich wiedzy.
Przykladem tego moze byc broszurka nimieckiego ministerstwa zdrowia BZGA w ktorej zachecano tatusiow do stymulowania narzadow plciowych ich coreczek.
Albo dobrym przykladem jest wplyw pewnego niemieckiego naukowca na urzednikow niemieckich dzieki ktoremu przez 30 lat dzieci z domow dziecka przekazywane byly pedofilom dla zaspokojenia ich potrzeb seksualnych.
Uwierzono w jego odpowiednia wiedze i dobra wola i bylo to dla dobra dzieci oczywiscie.

Tylko ze tego za bardzo sie nie naglasnia gdyz innego rodzaju skandale pedofilskie sa bardziej atrakcyjne.
Cytuj:
A tak bardzo Ci przeszkadza, że nie możesz kogoś urazić? Uważam, że nie powinno się używać obraźliwych zwrotów w stosunku do nikogo. Ani w stosunku do katolików, ani do ateistów, ani do Polaków, ani do Żydów, ani do hetero czy homoseksualistów. Gdzie Ty tu widzisz problem?

No mnie nieprzeszkadza ale osoby homoseksualne moga poczuc sie tu urazone. Ty uzywasz w stosunku do osob homoseksualnych takiego slownictwa ktore moze ich urazic, ale chyba homofobem by Cie nie nazwali tak mysle.
Cytuj:
Nawiasem mówiąc, prawnie chronione są dzisiaj wyłącznie "uczucia religijne", co jest bardzo wątpliwe, bo o ile nie można obrażać wierzących, to "obrażanie uczuć" jest kompletnie niedefiniowalne. Czyjeś uczucia może obrazić stwierdzenie, że Boga nie ma. Ale to inny temat.

Niezaleznie od wiary to gdy ktos do czegos przywiazuje duza wartosci to ty jak to wykpisz to druga osobe moze to bardzo dotknac. Obecnie w modzie jest szydzenie z wartosci chrzescijanskich, szydzenie z Zydow to antysemityzm wiec nalezy tego unkac ,a szydzenie z Islamu to wiadomo bombka wiec ostroznie.
katon napisał(a):
A miala byc tylko walka o rowne prawa, tolerancje i wyeliminowanie homofobii i przemocy.

Cytuj:
Generalnie o to chodzi.

Owszem chodzi tez i o to, jak rowniez wykorzystujac ludzkie emocje chodzi tu tez o pojscie w jakas skrajnosc.
katon napisał(a):
Wygrany bierze wszystko. Dasz palca to musisz dac i reke.
Dokladnie tak to dziala.

Cytuj:
O czy Ty piszesz? Jaki wygrany? Powiedz kto jest tym wygranym w krajach Zachodniej Europy, a kto jest przegranym, któremu odjęto rękę? Kto tam cierpi z powodu tego "wygranego"? Kto tam jest ciemiężony?

Wygranym jest ten ktory ma za soba media i ktory moze wplywac na decyzje politykow w roznych kwestiach.
Stosuje sie tu lobbowanie.
Cierpia np dziecko gdy zupelnie nieswiadomie zmienia sobie plec a potem stwierdza ze to nie to.
Wtedy albo pozostaje sznurek albo straszne cierpienie do konca zycia.
Cierpia np ci mezczyzni ktorzy nieslusznie zostana posadzeni o przemoc wobec kobiet w Hiszpanii bo to oni musza udowodnic swoja niewinnosc a to jest bardzo trudne do udowodnienia.
Cierpia ci ktorzy odmowili wynajecie mieszkania parze homoseksualnej i oni o tym doniosa organy panstwowe i wtedy moga byc surowe konsekwencje.
Cierpia tez dzieci ktore moglyby byc adoptpwane przez rodzine heterosesualna lecz trafia do pary homoseksualnej.
Wiec bedzie ten deficyt braki matki czy ojca a mogloby tego nie byc.
A dlaczego sa tak drastyczne ograniczenia wiekowe odnosnie adopcji dzieci przez osoby juz w wieku ok 40 lat?
Czyz to nie jest jakas dyskryminacja? Dlaczego sie z tym nie walczy?

"Dla jednych 36 latkowie są już za starzy na niemowlę, dla innych nawet małżeństwa koło 40 roku życia mają szansę na adopcję małego dziecka".
http://www.childadoption.eu/adopcja-dzi ... oku-zycia/
Czy sa jakie badania naukowe ktore by potwierdzalo ze rodzicielstwo w poznym wieku zle wplywa na rozwoj dziecka?


Cz lip 15, 2021 17:11
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: LGBT
Tego już zupełnie nie rozumiem, to właśnie gejom powinno zależeć na tym, by uznać że tacy się rodzą, że są różnice w mózgu. Tymczasem oni chcą zagonić heteroseksualnych mężczyzn to bycie gejem, bo inaczej homofobia.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz lip 15, 2021 17:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: LGBT
Andy72 napisał(a):
Tego już zupełnie nie rozumiem, to właśnie gejom powinno zależeć na tym, by uznać że tacy się rodzą, że są różnice w mózgu. Tymczasem oni chcą zagonić heteroseksualnych mężczyzn to bycie gejem, bo inaczej homofobia.

W sumie bardzo ciekawe zjawiska obecnie wystepuja.

"Według sondażu przeprowadzonego w grupie Brytyjczyków między 18 a 24 rokiem życia, blisko połowa młodych odczuwa pociąg seksualny do przedstawicieli obu płci. W badaniu wzięło udział 1127 dorosłych z Wielkiej Brytanii. Wcześniej naukowcy ze Stanów Zjednoczonych przepytali 1005 dorosłych i otrzymali podobne wyniki".
https://www.national-geographic.pl/arty ... o-obu-plci

W zacofanej niedoekukowanej Polsce to nawet 10% mlodych Polakow nie bedzie odczuwac pociagu seksualnego do tej samej plci.
Z postepem jednak te statystyki powinny rosnac i wraz z odpowiednia edukacja i swiadomoscia.

Ani sie nie obejrzymy i sami zostaniemy mniejszoscami seksualnymi. Mniejszosci to chyba nieodpowiednio slowo ale nie wiem jak je zastapic wiec przepraszam.


Ostatnio edytowano Cz lip 15, 2021 17:51 przez katon, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 15, 2021 17:43
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 07, 2011 18:17
Posty: 8958
Post Re: LGBT
No właśnie o tym pisałem wcześniej. O ogromnej liczbie biseksualistów. Ja np. jestem 100% heteroseksualistą, natomiast biseksualizm tłumaczy homoseksualizm w więzieniach.

_________________
Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z Krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa.Gal 6:14


Cz lip 15, 2021 17:47
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: LGBT
Wsrod kobiet ten biseksualizm bardzo szybko sie rozwija. Faceci wyedukowani na pornolach i z duzym egoizmem i z bardziej
szybkim i konsumpcyjnym nastawienie czesto slabi w te rozne klocki i pewnych rzeczy niedostrzegaja.


Ostatnio edytowano Cz lip 15, 2021 17:58 przez katon, łącznie edytowano 1 raz



Cz lip 15, 2021 17:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 41  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL