Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:55



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona
 LGBT 
Autor Wiadomość
Post Re: LGBT
Jezeli ty sprowadzasz dyskusje do poziomu piwnicy teza, ze "LGBT atakuje Kosciol", to teza, ze "Kosciol gwalci dzieci" jest dokladnie na tym samym poziomie.
Wymyslasz idiotyzmy, wierzysz swoim wymyslom, a odpowiedz w podobnym stylu ciebie obraza. Mnie obraza twoj styl dyskusji i przypisywanie ludziom innej orientacji seksualnej grupowej odpowiedzialnosci za pojedyncze wyskoki chuliganskie.


Pn paź 12, 2020 12:48
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Alugart, dyskusja to nie schody, że można sobie wybrać poziom. Albo dyskutujesz na temat, albo nie masz nic do powiedzenia w tym temacie.

Rzecz w tym, ze Ty nie dyskutujesz, a jedynie rzucasz oskarżenia od czapy.
Ks Isakowicz Zaleski, aktualnie ks Oko napisali książki o lawendowej mafii duchownych gejów niszczących Kościół od wewnątrz jak rak, a Ty nie zauważysz problemu, ale widzisz jedynie "niszczenie" rodzin przez osoby lgbt...to fachowo nazywa się fobia.


Wt paź 13, 2020 7:21

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3769
Post Re: LGBT
Gdybym chciał dyskutować o starych i nudnych już problemach w Kościele, to czy zakładał bym temat o LGBT?. Są na tym forum tematy gdzie można podyskutować sobie o problemach Kościoła , a tutaj dyskutujemy o nowym zjawisku społecznym, o którym parę lat temu w ogóle nie słyszałem. Dziwi mnie to nowe zjawisko.


Śr paź 14, 2020 23:41
Zobacz profil
Post Re: LGBT
Ale o czym ty dyskutujesz? O fakcie istnienia osob o innej orientacji plciowej i transseksualnych? O tym, ze nie kazdy ma pare genow XX badz XY i sa rozne inne kombinacje, ktore komplikuja prosty podzial: mezczyzna - kobieta?
O tym, ze te osoby nie znajduja miejsca dla siebie w czarno-bialym swiecie, ktory chce ich przyciac do znanych sobie standartow?
Twoje rozwiazanie problemu to spacyfikowanie "innych". Maja siedziec cicho, nie wychylac sie i nie psuc idealnego, wydumanego obrazu swiata "zwyklym" ludziom.


Cz paź 15, 2020 4:40
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Gdybym chciał dyskutować o starych i nudnych już problemach w Kościele, to czy zakładał bym temat o LGBT?. Są na tym forum tematy gdzie można podyskutować sobie o problemach Kościoła , a tutaj dyskutujemy o nowym zjawisku społecznym, o którym parę lat temu w ogóle nie słyszałem. Dziwi mnie to nowe zjawisko.

Czyli niewiele w życiu słyszałeś, gdy dowiedziałeś się dopiero w momencie robienia kampanii wyborczej na ludzkim nieszczęściu.


Cz paź 15, 2020 7:32
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
nowym zjawisku społecznym
Jak nowym? Homoseksualizm jest znany od starożytności.
Cytuj:
o którym parę lat temu w ogóle nie słyszałem.
A to jest Twój problem, że siedziałeś w piwnicy jakiejś.


Cz paź 15, 2020 8:05
Post Re: LGBT
IPW, ale skończ już mieszać ludzi (LGBT) z ideologią (marksizmem kulturowym). Bywa że to, co wychodzi z ust pasterzy (zwłaszcza w naszych dekadenckich czasach), ma tylko pozór mądrości, nawet jeśli jest chwytliwe. Jesteś mądry? To się nie dawaj łapać na pozory, bo ci smycz nałożą i zaprowadzą, gdzie byś nie chciał.


Cz paź 15, 2020 8:18
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: LGBT
zefciu napisał(a):
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
nowym zjawisku społecznym
Jak nowym? Homoseksualizm jest znany od starożytności.
Cytuj:
o którym parę lat temu w ogóle nie słyszałem.
A to jest Twój problem, że siedziałeś w piwnicy jakiejś.

IPW ma racje. Zjawisko istnialo zawsze ale ideologia z ktora mamy do czynienia w ostatnich czasach jest nowym zjawiskiem spolecznym. Od zawsze istnialy warstwy spoleczne ktore byly wykorzystywane i od zawsze istnieli tacy ktorzy uwazali sie za lepszych. Dla mnie wszystko rozwija sie w ten sposob jak ruchy zapoczatkowane przez Marksa czy Hitlera. Mamy do czynienia z rewolucja.


Pt paź 16, 2020 14:33
Zobacz profil
Post Re: LGBT
Czyli popierasz wykorzystywanie i ustalony kiedys-tam porzadek spoleczny, w ktorym ty akurat wykorzystujesz, wiec dla ciebie jest ok?


Pt paź 16, 2020 15:27
Post Re: LGBT
Pojechałem z tym marksizmem.

Tzn. tak się to hasłowo na Zachodzie nazywa: kulturowy marksizm; i tylko cholera wie, ile w tym czymś ocalało z oryginalnego marksizmu. Może mało, może dużo. Niemniej od samego Marksa proszę się uprzejmie odszwarcować, bo Marks osobiście dżęderami się nie zajmował i nawet uwiąd kapitalizmu postulował samoistny, a nie rewolucyjny. Generalnie, bez dorobku Marksa robaczek razem z panią robaczkową i małymi robaczkami pakowaliby wszyscy karty Piatnika na akord szesnaście godzin dziennie, przez sześć dni w tygodniu; może za miskę ryżu każde, a może za miski ryżu półtorej, bo zysk należałby się kapitaliście. To, że ktokolwiek przejmuje się rzeczami typu emerytura, służba zdrowia, czy wymyśla 500+, to tez pokłosie działalności tego cholernego brodacza nadreńskiego.

Owszem, Lenin et consortes podpierali się Marksem, ale to można skwitować w ten sposób, że Rosja była, jest i chyba zawsze będzie pudrowanym trupem, co wszelkie złoto na gnój przerobi i będzie tak wegetował gdzieś na końcu świata (koniec świata poznajemy po tym, że wegetuje tam Rosja).


Pt paź 16, 2020 15:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2733
Post Re: LGBT
Chodzi mi o zjawisko ktore zaczelo sie chyba w 1968 i obiecuje wyzwolenie czlowieka w oparciu o nowe podejscie do seksualnosci. I poparcie grup biznesowych, entuzjazm duzej czesci “naukowcow” i srodkow masowego oglupiania wplywa na duza czesc spoleczenstwa ktora tradycyjnie chce chleba i igrzysk.


Pt paź 16, 2020 16:28
Zobacz profil
Post Re: LGBT
I tak problemy egzystencjalne np ludzi transseksualnych wrzuciles do worka z niewytytymi heteroseksualnymi, ktorzy maja na raz kilku partnerow/partnerki i dzieci kazde z innym/inna.
Brawo!


Pt paź 16, 2020 18:41

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3769
Post Re: LGBT
Kto kiedyś słyszał o jakimś LGBT z własną flagą? Czy to na pewno homoseksualiści zakłócają porządek na ulicach, a może ktoś wykorzystuje problemy homoseksualistów i robi na tym politykę? Przecież homoseksualiści zawsze mieli te same problemy w społeczeństwie, lecz LGBT to coś znacznie więcej, nawet sami homoseksualiści boją się już tego LGBT.


Pt paź 16, 2020 23:34
Zobacz profil
Post Re: LGBT
robaczek2 napisał(a):
Chodzi mi o zjawisko ktore zaczelo sie chyba w 1968 i obiecuje wyzwolenie czlowieka w oparciu o nowe podejscie do seksualnosci. I poparcie grup biznesowych, entuzjazm duzej czesci “naukowcow” i srodkow masowego oglupiania wplywa na duza czesc spoleczenstwa ktora tradycyjnie chce chleba i igrzysk.

Wpływa także i na duchownych - po ks. Isakowiczu, teraz ks. Oko wydał książkę o mafii lawendowej w Kościele....wyszukać i pogonić z kapłaństwa?


So paź 17, 2020 7:19
Post Re: LGBT
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Kto kiedyś słyszał o jakimś LGBT z własną flagą? Czy to na pewno homoseksualiści zakłócają porządek na ulicach, a może ktoś wykorzystuje problemy homoseksualistów i robi na tym politykę? Przecież homoseksualiści zawsze mieli te same problemy w społeczeństwie, lecz LGBT to coś znacznie więcej, nawet sami homoseksualiści boją się już tego LGBT.

Kto kiedyś słyszał o rozwodach, o kilku partnerach lub partnerkach, o niwelacji sakramentów małżeństwa - nawet stałe małżeństwa boją sie tego.
Jeszcze w latach 50-tych XXw omijane były mieszkania rozwodników żyjących "na kocią łapę", aktualnie orzeczenie o nieważności sakramentu i paradny ślub w sanktuarium....


So paź 17, 2020 7:22
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 611 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 41  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL