Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt mar 29, 2024 14:40



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona
 Strajk kobiet 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 25, 2007 1:31
Posty: 2730
Post Re: Strajk kobiet
george45 napisał(a):
[
Wiara zorientowana jest na strach. Chciała byś wierzyć, że jesteś nieśmiertelna, ale wiara jest tylko wiarą, czymś pseudo namalowanym z zewnątrz. Doświadczenie jest zupełnie inne, rozwija się w tobie, jest twoje. I w chwili gdy wiesz, nic nigdy nie może wstrząsnąć twą wiedzą. Wiara to takie twoje widzimisię. Wiara/widzimisię prowadzi do fikcji, kłamstwa i g..o prawdy, ale nie do Prawdy]

Wierzysz w to?


Pt lis 27, 2020 13:45
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Jak widać towarzyski_pelikan i robaczek nie mają już w zasadzie żadnych argumentów, aby bronić działania PiS-u. Dlatego będą uciekać w offtop z pomocą kopropostingu george45.


Pt lis 27, 2020 14:01
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Strajk kobiet
zefciu napisał(a):
feelek napisał(a):
Pozostałe nie leżą już w gestii rządu.
No właśnie dlatego są bezprawiem że nie leżą, a jednak karzeł podejmuje sobie uznaniowe decyzji.

Jak mogą być bezprawiem skoro ani rząd, ani karzeł ich nie podejmowali?


Pt lis 27, 2020 14:39
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
feelek napisał(a):
Jak mogą być bezprawiem skoro ani rząd, ani karzeł ich nie podejmowali?
Mafijni capo też przecież nigdy żadnych decyzji nie podejmują. Przynajmniej nie przed sądem. Ale w końcu i na was kryska przyjdzie.


Pt lis 27, 2020 16:13

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3723
Post Re: Strajk kobiet
Alugart dlaczego bzdurne jest twierdzenie, że ludzi jest za mało lub za dużo? A czy bzdurne jest twierdzenie, że tygrysów śnieżnych jest za mało? Ja nie mówiłem, że potrzebni byli by tylko zdrowi, to twój wymysł. Jeżeli oceniasz mój post to trzymaj się tego co ja napisałem i samemu nic nie dodawaj. A teraz inna sprawa, ja też mogę zdecydować lub rozsądzić w swoim sumieniu że twoje życie nie ma żadnej wartości i niesie w sobie zagrożenie dla twej matki, więc zbiorę kilku oprychóch i cię usunę, co ty na to? A dlaczego miałbym tego nie zrobić , czym ty różnisz się od płodu, czy myślisz że więcej jesteś wart, jeśli tak to głupcem jesteś, z płodu może być jeszcze jakiś człowiek, a z ciebie już nic nie będzie ! Jak łatwo być Bogiem. Nie masz prawa decydować o cudzym życiu, nie ty dałeś temu malcowi życie i nie ty będziesz mu je odbierał! To samo dotyczy kobiet . Zefciu, drugi się znalazł taki co przekręca moje słowa , ja mówiłem że to nie człowiek decyduje o tym czy KTOŚ jest człowiekiem, a on zrozumiał COŚ, czy folia to KTOŚ geniuszu? Czytaj ze zrozumieniem. To mi dopiero argument , wyleźli na ulicę bo jest bezprawie, a ja mówię, że wyleźli na ulicę bo są głupcami i taki sam mam argument jak twój.


Pt lis 27, 2020 22:13
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Alugart dlaczego bzdurne jest twierdzenie, że ludzi jest za mało lub za dużo?
Twierdzenie to jest bzdurne, bo nie ma żadnej sensownej miary, ilu ludzi być powinno. Ludzi jest dokładnie tylu, ile pewne mechanizmy powodują, że jest.
Cytuj:
A czy bzdurne jest twierdzenie, że tygrysów śnieżnych jest za mało?
Samo w sobie bzdurne. Sensu nabiera, gdy założymy, że istnienie tego gatunku i zdrowie jego osobników są pożądane dla nas. Wówczas istnieje pewna minimalna populacja dająca różnorodność genetyczną pozwalającą przeżyć temu gatunkowi.
Cytuj:
Zefciu, drugi się znalazł taki co przekręca moje słowa
Proszę wskazać słowa, które przekręciłem wraz z poprawną ich interpretacją.
Cytuj:
KTOŚ jest człowiekiem, a on zrozumiał COŚ, czy folia to KTOŚ geniuszu?
To jest rozumowanie bez sensu. Jeśli zdanie „nie można decydować czy X jest człowiekiem” ograniczymy tylko do takich X, które a priori określiliśmy jako „ktoś”, to zdanie to jest oczywistością. Skoro wiemy, że X jest „kimś”, a nie „czymś”, to oczywiste, że to człowiek. Gdybyś zamiast drzeć na mnie japę, pomyślał chwilę, to byś sam to zrozumiał.
Cytuj:
[To mi dopiero argument , wyleźli na ulicę bo jest bezprawie, a ja mówię, że wyleźli na ulicę bo są głupcami i taki sam mam argument jak twój.
No nie. Mój argument brzmi tak: twierdzą, że robią to w proteście przeciwko fatalnemu rządowi i bezprawiu. Rząd rzeczywiście jest najgorszy od czasów upadku Komuny. Działania rządku rzeczywiście są bezprawne. Zatem nie ma podstaw podejrzewać, że kłamią. Ty takiego rozumowania nie umiesz przedstawić, tylko drzesz japę dowodząc swojego braku argumentów.


So lis 28, 2020 13:10
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Strajk kobiet
zefciu napisał(a):
No nie. Mój argument brzmi tak: twierdzą, że robią to w proteście przeciwko fatalnemu rządowi i bezprawiu

Bezprawnie przeciwko bezprawiu :roll: (zakaz zgromadzeń)
zefciu napisał(a):
Działania rządku rzeczywiście są bezprawne.

Który z poprzednich (pokomunistycznych) rządów działał zawsze zgodnie z prawem? Kto pierwszy pokazał PIS-owi jak tworzyć ustawy ingerujące w TK "gwałcąc" przy tym Konstytucję?
zefciu napisał(a):
Rząd rzeczywiście jest najgorszy od czasów upadku

Najgorsze to mamy zarządzanie policją, powinniśmy pobierać nauki we Francji lub w Niemczech.

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


N lis 29, 2020 8:48
Zobacz profil
Post Re: Strajk kobiet
Saqura napisał(a):
Bezprawnie przeciwko bezprawiu :roll: (zakaz zgromadzeń)
Bezprawny zakaz zgromadzeń (nie mamy stanu wyjątkowego)
Cytuj:
Który z poprzednich (pokomunistycznych) rządów działał zawsze zgodnie z prawem?
Aha. Czyli teraz będzie „А у вас негров линчуют” i doszukiwanie się uchybień w innych rządach. Tylko że:
  • Żaden wcześniejszy prezydent nie podjął arbitralnej decyzji o nieprzyjęciu przysięgi legalnie wybranej osoby.
  • Żaden wcześniejszy rząd nie odmówił publikacji wyroku TK.
  • Żaden wcześniejszy rząd nie odsuwał sędziów od orzekania tak jak odsunięto Tuleyę.
  • Żaden wcześniejszy rząd nie stworzył czegoś podobnego do „izby dyscyplinarnej”.
  • Żaden wcześniejszy rząd nie podejmował arbitralnie decyzji o niezorganizowaniu wyborów powszechnych.
  • W żadnym wcześniejszym rządzie nie zatrudniano osób na stanowisku męskiej prostytutki dla ministra.
  • Żaden wcześniejszy rząd nie próbował stanowić prawa jasno stwierdzającego, że rząd ten nie ponosi odpowiedzialności karnej
Proszę zatem dać sobie spokój.

Cytuj:
Kto pierwszy pokazał PIS-owi jak tworzyć ustawy ingerujące w TK "gwałcąc" przy tym Konstytucję?
No i nawet zakładając, że Twój argument jest zasadny i rzeczywiście PO ponosi jakąś winę. To przecież nie prawa PO są gwałcone, a Polaków.
Cytuj:
Najgorsze to mamy zarządzanie policją, powinniśmy pobierać nauki we Francji lub w Niemczech.
To jest offtop, czy co?


N lis 29, 2020 9:31
Post Re: Strajk kobiet
Offtop to dopiero będzie teraz.
zefciu napisał(a):
No i nawet zakładając, że Twój argument jest zasadny i rzeczywiście PO ponosi jakąś winę. (kropka) To przecież nie prawa PO są gwałcone, a Polaków.

Za dużo z QQ gadasz i się od niego zarażasz niepoprawną interpunkcją. A wiesz, jak takie szatkowanie myśli przezwaja mózg?

:P
:P
:P


N lis 29, 2020 9:41

Dołączył(a): Pn sty 08, 2018 21:10
Posty: 384
Post Re: Strajk kobiet
Inny_punkt_widzenia napisał(a):
Alugart dlaczego bzdurne jest twierdzenie, że ludzi jest za mało lub za dużo? A czy bzdurne jest twierdzenie, że tygrysów śnieżnych jest za mało? Ja nie mówiłem, że potrzebni byli by tylko zdrowi, to twój wymysł.
założyłem, że choć trochę przemyślałeś swoją wypowiedź i spróbowałeś jej nadać jakiś sens. I na przykład ci ludzie, których jest "za mało", żyją w szczególnie ciężkiej sytuacji ekonomicznej lub nawet grozi im wymarcie. Ale dobra, jest ich "za mało", bez żadnych konsekwencji. Jasne. Ma to sens.

Cytuj:
A teraz inna sprawa, ja też mogę zdecydować lub rozsądzić w swoim sumieniu że twoje życie nie ma żadnej wartości i niesie w sobie zagrożenie dla twej matki, więc zbiorę kilku oprychóch i cię usunę, co ty na to?
w imię czego? Kobieta jednak ma jakiś powód, a nie żałosną zachciankę, żeby usunąć dyskutanta.
Cytuj:
A dlaczego miałbym tego nie zrobić , czym ty różnisz się od płodu
tym, że się urodziłem? Halo?
Cytuj:
czy myślisz że więcej jesteś wart jeśli tak to głupcem jesteś, z płodu może być jeszcze jakiś człowiek, a z ciebie już nic nie będzie !
czyli ty akurat masz prawo decydowania o tym kto jest człowieiem. Jasne.
Cytuj:
Jak łatwo być Bogiem. Nie masz prawa decydować o cudzym życiu, nie ty dałeś temu malcowi życie i nie ty będziesz mu je odbierał! To samo dotyczy kobiet .
może cie rodzice jeszcze nie uświadomili, ale dzieci nie przynoszą bociany

Btw, zwróciłeś się do mnie już tyle razy, że chyba najwyższa pora, byś napisał mój nick poprawnie


N lis 29, 2020 10:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
Posty: 1531
Post Re: Strajk kobiet
zefciu napisał(a):
Bezprawny zakaz zgromadzeń (nie mamy stanu wyjątkowego)

W takim razie Sąd Okręgowy w Warszawie nie miał prawa zakazać Marszu Niepodległości(podstawa, zagrożenie epidemiologiczne/narażenie zdrowia,bezpieczeństwa)?
zefciu napisał(a):
Żaden wcześniejszy prezydent nie podjął arbitralnej decyzji o nieprzyjęciu przysięgi legalnie wybranej osoby.

http://pressmania.pl/po-i-psl-zlamaly-konstytucje/
Odniosłam się do jednego i widzę że faktycznie powinnam dać sobie spokój :roll:
zefciu napisał(a):
No i nawet zakładając, że Twój argument jest zasadny i rzeczywiście PO ponosi jakąś winę. To przecież nie prawa PO są gwałcone, a Polaków.

PO to też Polacy.
zefciu napisał(a):
To jest offtop, czy co?

Nie, to fakt który również dotyczy strajku kobiet.

_________________
"To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


N lis 29, 2020 10:19
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr sie 15, 2018 19:47
Posty: 1190
Post Re: Strajk kobiet
zefciu napisał(a):
Saqura napisał(a):
Który z poprzednich (pokomunistycznych) rządów działał zawsze zgodnie z prawem?
Aha. Czyli teraz będzie „А у вас негров линчуют” i doszukiwanie się uchybień w innych rządach. Tylko że:
  • Żaden wcześniejszy prezydent nie podjął arbitralnej decyzji o nieprzyjęciu przysięgi legalnie wybranej osoby.

Prezydent nie jest rządem.

Cytuj:
  • Żaden wcześniejszy rząd nie odsuwał sędziów od orzekania tak jak odsunięto Tuleyę.

  • Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.

    Cytuj:
  • Żaden wcześniejszy rząd nie stworzył czegoś podobnego do „izby dyscyplinarnej”.

  • Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.


    Cytuj:
  • Żaden wcześniejszy rząd nie podejmował arbitralnie decyzji o niezorganizowaniu wyborów powszechnych.

  • Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.


    Cytuj:
  • Żaden wcześniejszy rząd nie próbował stanowić prawa jasno stwierdzającego, że rząd ten nie ponosi odpowiedzialności karnej

  • Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.


    N lis 29, 2020 10:43
    Zobacz profil
    Post Re: Strajk kobiet
    To kto to wszystko zrobil, cozefciu wyliczyl? Osoby prywatne, a panstwowe urzedy ich posluchaly? To sytuacja w Polsce juz nawet rzadowi wymknela sie spod kontroli?


    N lis 29, 2020 11:31
    Post Re: Strajk kobiet
    ErgoProxy napisał(a):
    Za dużo z QQ gadasz i się od niego zarażasz niepoprawną interpunkcją. A wiesz, jak takie szatkowanie myśli przezwaja mózg?
    O cholera!

    Saqura napisał(a):
    W takim razie Sąd Okręgowy w Warszawie nie miał prawa zakazać Marszu Niepodległości(podstawa, zagrożenie epidemiologiczne/narażenie zdrowia,bezpieczeństwa)?
    No nie miał niestety. I co poza tym, że u nas biją Murzynów?
    Cytuj:
    zefciu napisał(a):
    Żaden wcześniejszy prezydent nie podjął arbitralnej decyzji o nieprzyjęciu przysięgi legalnie wybranej osoby.

    http://pressmania.pl/po-i-psl-zlamaly-konstytucje/
    Istnieją dwie możliwości:
    • Jakiś prezydent nie przyjął przysięgi legalnie wybranej osoby i w tym artykule tak stoi, tylko ja nie umiem znaleźć.
    • Zdajesz sobie sprawę, że mam rację i celowo zmieniasz temat licząc, że się złapię
    Cytuj:
    PO to też Polacy.
    Z logiki pała. Nie wszyscy Polacy to PO. PO wycofała się zresztą z tamtej decyzji. A PiS się nie wycofał.
    Cytuj:
    Nie, to fakt który również dotyczy strajku kobiet.
    Wybacz, ale popadasz już w bełkot. Strajk Kobiet nie zarządza policją.

    feelek napisał(a):
    Prezydent nie jest rządem.
    No i co z tego?
    Cytuj:
    Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.
    No właśnie – nie ma, a odsuwa. Na tym właśnie polega bezprawie.
    Cytuj:
    Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.
    No właśnie – nie ma, a tworzy. Na tym właśnie polega bezprawie.
    Cytuj:
    Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.
    No właśnie – nie ma, a postanawia. Ba, nawet nie rząd, a po prostu dwóch Jarosławów podpisało porozumienie z mocą konstytucyjną. Na tym właśnie polega bzprawie.
    Cytuj:
    Nieprawda. Rząd nie ma takich kompetencji.
    No nie. W tym przypadku była to większość parlamentarna. Na tym właśnie polega bezprawie.


    N lis 29, 2020 12:22
    Avatar użytkownika

    Dołączył(a): Pn paź 09, 2017 12:38
    Posty: 1531
    Post Re: Strajk kobiet
    zefciu napisał(a):
    No nie miał niestety. I co poza tym, że u nas biją Murzynów?

    Czyli bezprawie goni bezprawie, sądom też już niestety nie należy ufać :roll:
    zefciu napisał(a):
    Istnieją dwie możliwości:

    Jakiś prezydent nie przyjął przysięgi legalnie wybranej osoby i w tym artykule tak stoi, tylko ja nie umiem znaleźć.
    Zdajesz sobie sprawę, że mam rację i celowo zmieniasz temat licząc, że się złapię

    Widocznie nie zwracasz uwagi na to co czytasz.Po pierwsze ustawa pod którą ta osoba została wybrana, była ustawą łamiącą kilka artykułów Konstytucji(napisana na szybko byle jak, "byle władzy nie oddać") Po drugie "nie zakończona ślubowaniem przed Prezydentem procedura obsadzania stanowiska sędziego TK podlega zasadzie dyskontynuacji.". Nowy Sejm musi ponownie wybrać nowych sędziów To wymóg Konstytucji. Tyle.
    zefciu napisał(a):
    Z logiki pała. Nie wszyscy Polacy to PO. PO wycofała się zresztą z tamtej decyzji. A PiS się nie wycofał.

    Ale już wszyscy Polacy to również i PO. Z jakiej? Ustawa powstała w czerwcu 2015 roku, wybór również nastąpił.
    zefciu napisał(a):
    Wybacz, ale popadasz już w bełkot. Strajk Kobiet nie zarządza policją.

    Czy ja piszę że zarządza? Czy winą za słabość policji obarczam Strajk Kobiet, gdzie tak napisałam :roll:

    _________________
    "To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak jak Ja was umiłowałem" (J 15,12)


    N lis 29, 2020 12:48
    Zobacz profil
    Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
    Odpowiedz w wątku   [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 22  Następna strona

    Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
    Nie możesz odpowiadać w wątkach
    Nie możesz edytować swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz dodawać załączników

    Szukaj:
    Skocz do:  
    Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
    Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
    Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL