Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 16:16



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
 Ochrona przed pandemią ... 
Autor Wiadomość
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Chyba musisz i lepiej poinformuj. Bo jakis system juz ciebie teraz pilnuje i policja tez moze ciebie sprawdzac losowo. Czyli zadnych spacerow!


Cz mar 25, 2021 12:00

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
george45 napisał(a):
W Państwowych Gospodarstwach Rolnych, to byli oborowi i oni zajmowali się bydłem. Może jeszcze gdzieś się jakiś ostał.


Nic się nie ostało :mrgreen:
Przed chwilą do mnie dzwoniła z sanepidu, okazało się że jeden test wyszedł mi pozytywny drugi negatywny, ale i tak zostaje na kwarantannie do 8 kwietnia, chyba musze poinformować pracodawcę, oni chyba tego nie zrobią?

No kamień z serca, nie dość że zdrowy to jeszcze na miesięcznicę zdążysz.
Jedyny problem to oborowy, pozostanie bez pracy. :(


Cz mar 25, 2021 12:25
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
george45 napisał(a):
No kamień z serca, nie dość że zdrowy to jeszcze na miesięcznicę zdążysz.


Wątpię czy zdrowy, jeden test był pozytywny, tutaj faktycznie jakiś wirus mnie dopadł, tylko nie wiem jaki.

george45 napisał(a):
Jedyny problem to oborowy, pozostanie bez pracy. :(


O czym mówisz? bydło ma wyzdychać z głodu?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Cz mar 25, 2021 15:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
Wątpię czy zdrowy, jeden test był pozytywny, tutaj faktycznie jakiś wirus mnie dopadł, tylko nie wiem jaki.

Zaszczepisz się to wiele obaw zniknie i covid Cię nie dopadnie.


Pt mar 26, 2021 7:24
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
Alus napisał(a):
Jeśli autentycznie masz dodatni wynik testu, to zgłosi sie do Ciebie policja skierowana przez sanepid i obejmie ciebie i domowników kwarantanną.


Policja już tym się chyba nie zajmuje? zresztą test miałem we wtorek jest już czwartek, nikt nic się do mnie nie zgłasza, no i jaka kwarantanna? to 200 sztuk bydła które ma moja rodzina, też idzie na kwarantannę? kto będzie się tym bydłem zajmował?

Nikt sie nie zgłasza, bo tak w sanepidzie, jak i w policji bu**l mają okrutny.
Męża policja sprawdzała telefonicznie w szpitalu i w tym samym czasie, inni przyjeżdżali pod blok sprawdzać kwarantannę męża. Gdy w końcu zeźlona spytałam, czy tam u nich mają pożar w b**u, że go szukają jednocześnie w szpitali i w domu, policjant winą obarczył sanepid.


Pt mar 26, 2021 8:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Alus napisał(a):
Nikt sie nie zgłasza, bo tak w sanepidzie, jak i w policji bu**l mają okrutny.
Męża policja sprawdzała telefonicznie w szpitalu i w tym samym czasie, inni przyjeżdżali pod blok sprawdzać kwarantannę męża. Gdy w końcu zeźlona spytałam, czy tam u nich mają pożar w b**u, że go szukają jednocześnie w szpitali i w domu, policjant winą obarczył sanepid.


Do te pory nie było u mnie policji, więc chyba już ich nie będzie.

katon napisał(a):
Zaszczepisz się to wiele obaw zniknie i covid Cię nie dopadnie.


Moja kolej przypadnie dopiero w przyszłym roku, a do tego czasu to jeszcze z raz zdążę zachorować, bo przecież w tym roku więcej niż 15 mionów to nie zaszczepią, a ja się do tej grupy nie załapię.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 26, 2021 10:07
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Czy budowa nowych świątyń, źródła uzdrowień duchowych i fizycznych nie była by lepszym rozwiązaniem niż stawianie tymczasowych szpitali, w których zaczyna brakować lekarzy?
Taka refleksja naszła mnie po przeczytaniu poniższej wypowiedzi:
Biskup Dec o otwartych kościołach: nonsensem jest w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych…
Źródło: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... f,2b83378a


Pt mar 26, 2021 14:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
george45 napisał(a):
Czy budowa nowych świątyń, źródła uzdrowień duchowych i fizycznych nie była by lepszym rozwiązaniem niż stawianie tymczasowych szpitali, w których zaczyna brakować lekarzy?
Taka refleksja naszła mnie po przeczytaniu poniższej wypowiedzi:
Biskup Dec o otwartych kościołach: nonsensem jest w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych…
Źródło: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... f,2b83378a


Ilość głupot jakie nawymyślał nasz rząd jest bardzo długa, choćby nawet zamykanie lasu, bo przecież w lesie najbardziej szerzyła się pandemia :D
I o jakich lepszych rozwiązaniach chcesz rozmawiać? przecież w rządzie są stare ciemne ludzie, w sporym stopniu, sterowani przez Kościół :biggrin: kto ma tutaj znajdywać lepsze rozwiązania?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt mar 26, 2021 20:53
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
george45 napisał(a):
Czy budowa nowych świątyń, źródła uzdrowień duchowych i fizycznych nie była by lepszym rozwiązaniem niż stawianie tymczasowych szpitali, w których zaczyna brakować lekarzy?
Taka refleksja naszła mnie po przeczytaniu poniższej wypowiedzi:
Biskup Dec o otwartych kościołach: nonsensem jest w okresie epidemii zamykanie źródła uzdrowień duchowych i fizycznych…
Źródło: https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobi ... f,2b83378a

Jeśli wedle bp Deca świątynie, jako miejsca kultu, mają moce uzdrawiające, to może sam sobie niech odpowie - czemu nie wyleczyły dewiantów w sutannach.
Bo Jezus wyraźnie wskazał - dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło (Mt 12,35).
W praktykach religijnych można zgubić Jezusa, abp Ryś, bo to nie świątynie i nabożeństwa uzdrawiają, jedynym źródłem uzdrawiania jest Jezus Chrystus, a w czasach zagrożenia pandemicznego, można Go prosić o zdrowie w każdym dowolnym miejscu - NAPEWNO USŁYSZY.


So mar 27, 2021 8:34

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
W temacie ochrony przed pandemia to zesmy sie wczoraj zaszczepili AstraZeneka w warunkach prawie luksusowych ( znaczy sie bez czekania w kolejce na dworze ) i musze powiedziec ze troche nas przetrzepalo.
Mnie w kazdym razie b ardziej niz szczepionka na grype rok temu, tesciowa szczepiona Pfitzerem nie miala zadnych skutkow ubocznych.


So mar 27, 2021 16:10
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Alus napisał(a):
jedynym źródłem uzdrawiania jest Jezus Chrystus, a w czasach zagrożenia pandemicznego, można Go prosić o zdrowie w każdym dowolnym miejscu - NAPEWNO USŁYSZY.

NAPEWNO, to można prosić i NAPEWNO w dowolnym miejscu. I tu postawiłbym kropkę.


So mar 27, 2021 18:58

Dołączył(a): So wrz 05, 2015 19:48
Posty: 418
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Alus napisał(a):
jedynym źródłem uzdrawiania jest Jezus Chrystus, a w czasach zagrożenia pandemicznego, można Go prosić o zdrowie w każdym dowolnym miejscu - NAPEWNO USŁYSZY.
Czyli szpitale są dla ateistów?


So mar 27, 2021 19:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Bardzo pozytywne info, skuteczność szczepionek przed hospitalizacją i zgonami wynosi 100%.
https://szczepienia.pzh.gov.pl/najlepsz ... aszczepic/
No może z wyjątkiem Krzysztofa Krawczyka bo jego te 100% nie dotyczy.

A w Niemczech AstraZeneca tylko dla osób poniżej powyżej 60 roku życia i zmieniło się wszystko o 180% ponieważ wcześniej było poniżej 65 roku życia.

No cóż uczymy się na bieżąco.

:


Pt kwi 02, 2021 7:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 26, 2017 15:16
Posty: 2261
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
No jasne ze uczymy sie na biezaco, szczepienia ludnosci to najwieksza i ostatnia proba jakosci szczepionki.
Czy z jakakolwiek poprzednia szczepionka bylo inaczej?
A jednak kilka chorob bedacych czesto wyrokiem smierci dla chorujacych udalo sie wyeliminowac.


Pt kwi 02, 2021 16:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Oczywiście że było inaczej ponieważ badania kliniczne nad szczepionkami na zwierzętach i na ludziach trwały wiele lat zanim je dopuszczano. Takie badania to proces długotrwały i wyraznie to podkreślali różni specjaliści rok temu.
Teraz już tak nie twierdzą.
Po prostu wyższa konieczność i powszechnie bierzemy udział w kolejnej fazie badania klinicznego dlatego szczepionki zostały dopuszczone warunkowo.
Tylko szkoda że w przypadku leków ta wyższa konieczność jakoś nie obowiązuje.
No nie może obowiązywać ponieważ leki które są już użyciu i nie mają już patentu są bardzo tanie a koncerny farmaceutyczne muszą
sowicie zarobić.
Tak samo ci różni specjaliści co innego twierdzili na początku zeszłego roku co do zagrożeń tego wirusa choć było wiadomo jak jest on grozny i jak się rozprzestrzenia na przykąładzie Chin.
Nawet ci różni specjaliści sami nie wiedzą na ile maseczka chroni i raz mówią tak a raz inaczej a przecież maseczki są w użyciu od wielu lat a i wirusy są wśród nas są powszechne.

Skoro specjalista mówi że coś chroni na 100% a w rzeczywistości jest inaczej to znaczy że mówi nieprawdę.
Nieprawdą jest też wiele opinii tych specjalistów odnośnie skutków ubocznych po szczepieniach.
Należy mówić jak jest, a ponieważ szczepienie jest masowe to ludzie ewidentnie zauważają że realia są odmienne od tych co podają eksperci w mediach.
Efekt tego może być taki że kłamliwy przekaz może wpłynąć na ilość szczepień.
A tu trzeba myśleć o następnych szczepieniach na inne mutacje bo to się szybko raczej nie skończy.


Pt kwi 02, 2021 23:22
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL