Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 3:34



Odpowiedz w wątku  [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona
 Ochrona przed pandemią ... 
Autor Wiadomość
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
nolda napisał(a):
Alus napisał(a):
jedynym źródłem uzdrawiania jest Jezus Chrystus, a w czasach zagrożenia pandemicznego, można Go prosić o zdrowie w każdym dowolnym miejscu - NAPEWNO USŁYSZY.

NAPEWNO, to można prosić i NAPEWNO w dowolnym miejscu. I tu postawiłbym kropkę.
Skąd ten cytat, bo nie pamiętam i nie potrafię znaleźć w moich postach??????
Ale odniosę się uzdrawianie, nie jest tożsame z wyleczeniem. Lekarz leczy, nie uzdrawia.


So kwi 03, 2021 7:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
SPOWIEDŹ RATOWNIKA
Pandemia z perspektywy ratownika medycznego, materiał przygotował dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński

Dla wielu to może być szok...

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Cz kwi 15, 2021 20:34
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
towarzyski_pelikan napisał(a):
SPOWIEDŹ RATOWNIKA
Pandemia z perspektywy ratownika medycznego, materiał przygotował dziennikarz śledczy Wojciech Sumliński

Dla wielu to może być szok...

Równie wiarygodne jak "samobójstwo" Sumlińskiego w kościele na oczach sprzątającej kościół zakonnicy.


Pt kwi 16, 2021 7:13
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
nolda napisał(a):
Moja dobra znajoma, znana mi osobiście, mówiła, że jej znajoma po zaszczepieniu w piątek Astrazencą w poniedziałek straciła pracę, jej córka zeszła na złą drogę, a mężowi ZUS zabrał rentę.

Proszę nie uprawiać trollingu.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


So maja 29, 2021 21:14
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
subadam napisał(a):
Czy z jakakolwiek poprzednia szczepionka bylo inaczej?


Aż takiego bałaganu to jeszcze nigdy nie było, moja matka w wieku 65 lat, 2 dawkę szczepionki przyjmie w połowie lipca, a ja jako jej syn, dostanę 2 dawkę kilka tygodni wcześniej :mrgreen: no ale co sie dziwić, w tym kraju wszystko zawsze stało na głowie.

Małgosiaa napisał(a):
nolda napisał(a):
Moja dobra znajoma, znana mi osobiście, mówiła, że jej znajoma po zaszczepieniu w piątek Astrazencą w poniedziałek straciła pracę, jej córka zeszła na złą drogę, a mężowi ZUS zabrał rentę.

Proszę nie uprawiać trollingu.


To też jest ważna kwestia, bo jak ktoś nie ma możliwości wzięcia kilku dniowego urlopu, z powodu tego że dostał szczepionkę, to go za te 2 dni nieobecności, zwolnią z pracy.

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 30, 2021 0:47
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Robek napisał(a):
Aż takiego bałaganu to jeszcze nigdy nie było, moja matka w wieku 65 lat, 2 dawkę szczepionki przyjmie w połowie lipca, a ja jako jej syn, dostanę 2 dawkę kilka tygodni wcześniej :mrgreen: no ale co sie dziwić, w tym kraju wszystko zawsze stało na głowie.

Marudny jesteś, nie tylko w tym wątku w kwestii szczepień.
viewtopic.php?p=1076638#p1076638

Robek napisał(a):
To też jest ważna kwestia, bo jak ktoś nie ma możliwości wzięcia kilku dniowego urlopu, z powodu tego że dostał szczepionkę, to go za te 2 dni nieobecności, zwolnią z pracy.

A jeszcze gdyby ten urlop był w jakimś ciepłym, słonecznym miejscu na Ziemi to już byś się wyzbył wszelkich obaw.


N maja 30, 2021 7:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Believing napisał(a):
A jeszcze gdyby ten urlop był w jakimś ciepłym, słonecznym miejscu na Ziemi to już byś się wyzbył wszelkich obaw.


O czym ty teraz mówisz? bo nie rozumiem?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 30, 2021 12:10
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
A co tu jest do rozumienia?


N maja 30, 2021 13:29
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Believing napisał(a):
A co tu jest do rozumienia?


Była tutaj mowa o tym, że ktoś z powodu szczepionki stracił prace, nie bardzo rozumiem co do tego ma urlop w jakiś słonecznych krajach?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


N maja 30, 2021 16:48
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Przecież to jawna dyskryminacja. Dyskryminuje się ludzi którzy się nie zaszczepili. Ponoć jakieś paszporty maja wprowadzać


Cz cze 10, 2021 15:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Quinque napisał(a):
Przecież to jawna dyskryminacja. Dyskryminuje się ludzi którzy się nie zaszczepili. Ponoć jakieś paszporty maja wprowadzać


Mnie w pracy dyskryminuje sie z powodu wieku, i ta dyskryminacja została wprowadzona przez Polski rząd, no i co mam teraz zrobić? na znak protestu zdetonować sie na samym środku, sali plenarnej naszego sejmu?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Pt cze 11, 2021 13:16
Zobacz profil
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Przeciez ty nie masz jeszcze 40'stki skończonej. To niby dlaczego ktoś miałby cie dyskryminować z powodu wieku?


Pn cze 14, 2021 14:01

Dołączył(a): N mar 25, 2007 18:09
Posty: 3714
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Oj Robek, osoby nie zaszczepione to przewodnicy wirusa, ich nie tylko należy dyskryminować, ale także prześladować!


Wt cze 15, 2021 12:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 20, 2014 19:04
Posty: 6825
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Quinque napisał(a):
Przeciez ty nie masz jeszcze 40'stki skończonej. To niby dlaczego ktoś miałby cie dyskryminować z powodu wieku?


Jest dyskryminacja, bo mam więcej niż 26 lat, i nie przysługuje mi te około 400zł, przez to pensja nie jest 3200 tylko 2800.
No i co ma do tego 40 lat? jak u mnie w pracy zdarzają sie ludzie w wieku blisko 60 lat, więc nie wiem o co ci chodzi?

_________________
Wymyśliłem swoje życie od początku do końca bo to, które dostałem mi się nie podobało.


Wt cze 15, 2021 16:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 22, 2016 14:36
Posty: 1802
Post Re: Ochrona przed pandemią ...
Mój szwagier Robek był taki zdziwiony i niekumaty ale dopiero po drugiej dawce. No a Ty chyba dopiero po pierwszej dawce? No a co będzie po drugiej, to strach się bać.


Cz cze 17, 2021 20:39
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 318 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL