Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Śr cze 05, 2024 16:17



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 prawo Kościelne po co jest stworzone? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
ok


Pn maja 19, 2003 12:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 15:46
Posty: 358
Post 
locowski,żal mi ciebie.Czyzby to oskarżanie i brak równowagi duchowej,ciągłe widzenie bezpodstawnie zła w innych to wyrzuty sumienia z opuszczenia Kościoła katolickiego? przypadek raczej klasyczny. proszę polecam gorąco Tobie do poczytania http://www.apologetyka.katolik.pl/redakcja/jj.php


N maja 25, 2003 16:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
awe... to świadectwo człowieka, który odszedł i wrócił... pisane dla tych, którzy zastanawiają się nad odejściem... ciekawe, ładne i ważne, jak każde świadectwo... myślę tylko... że każdy ma swoją drogę i sam dokonuje wyborów... które powinnam szanować... :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N maja 25, 2003 17:27
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
jo_tka odeszłem i nie wracam do Kościoła Katolickiego żeby była jasność. a moje wypowiedzi w sprawach wiary to pisze dla katolików, aby zastanowili się w co wierzą.


N maja 25, 2003 19:32
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
panie Locowski ten portal zwie sie Wiara.pl ale sam niemówi o wiarze Kościoła Katolickiego, ale o wiarze w znaczeniu ogólnym, czyli kto w co wierzy.


N maja 25, 2003 19:38
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
locowski napisał(a):
jo_tka odeszłem i nie wracam do Kościoła Katolickiego żeby była jasność. a moje wypowiedzi w sprawach wiary to pisze dla katolików, aby zastanowili się w co wierzą.

mówiłam o zawartości podanego powyżej linku :) ale jesli mogę... nie nawracajmy sie nawzajem, co?

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N maja 25, 2003 19:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
ja nikomu nic nie narzucam tylko mówi, a ten link jest strasznie przekłamanty w fragmencie, do protestantow i dziwie się, ze katolicki serwis zamieszcza takie teksty.


N maja 25, 2003 20:15
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
chciałem dodać, że ten link jeżeli dotyczy protestantów, to dotyczy on głównie protestantów ze zborów chrystusowych jak: baptyści, zieloni, adwentyści. te glownie wyznania kroją taka sekciarksa dzialalność. pozostali luteranie (ktorym jestem) zajmuja sie bardziej wprowadzaniem swojej tożsamości dla racji stanu zamiast prowadzic dzialalnosc werbowczą. to, że mowie, że coś mi sie nie podoba w KK nie oznacza, że chce Was zwerbować.


Pn maja 26, 2003 1:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
oki, przepraszam, źle Cię zrozumiałam...

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Pn maja 26, 2003 12:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr maja 28, 2003 9:17
Posty: 7
Post 
Icowski, co ty robisz na tym forum? Marnujesz czas. Twoja obszerna wiedza i zdolności mogą byc wykorzystane znakomicie przez twojego wuja Jerzego Urbana. Ewentualnie Grzesio Puiotrowski też by mógł skorzystać z twojej posługi. Nie trac czasu.
A teraz serio. Żal mi takich ludzi jak Icowski. Bo wszystko wskazuje że doznał jakiejś wielkiej i nie naprawialnej krzywdy ze strony księzy, biskupów i całego watykanu. Czytając jego teksty ma się wrazenie, że to on był w seminarium i tam mu powiedziano: "powołanie albo ekskomunika"!. Dodatkowo był molestowany seksualnie i nie moze mu tego wybaczyć. Przyznaje się,ze czyta tylko SE. Ale w superekspresie nie ma tyle nienawiści do wiary i koscioła co w Icowskim . Mozna się domyślać, że czyta "NIE" oraz "Fakty I Mity". Poza tym wychował się w zagubionym srodowisku. Żal mi takich ludzi bo nie wyobrażam sobie jak można im pomóc i uleczyć poraniona dusze. Jest jeden tylko sposób: cud. I o taki cud bede się modlił. Zachęcam także innch do tego.
korneliusz


Pt maja 30, 2003 8:57
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
Kalikst , gdyby Ci go bylo tak zal napisalbys do Locowskiego na priv i mu to powiedzial, a jak chcesz sie za niego modlic to chyba tez nie musisz tego trabic wszem i wobec. :(

Pozdrawiam
Yasmin :lol:


Pt maja 30, 2003 15:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
jestem przeciwny urbanowi, Jonaszowi i piotrowskiemu. jezeli poruszają ważny temat, nad ktorym warto się normalnie zastanowić, to oczywiście popieram to. niestety mają za ostry jezyk więc z mojego poparcia nic nie wyjdzie. pozatym jezeli widze, ze ktos narusza Słowo Boże ostro protestuje.


Pt maja 30, 2003 15:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
Locowski a dlaczego protestujesz?

Myslisz,ze Bog sie obraza tak szybko jak my? hehe :D Myslisz,ze potrzebuje Twojej obrony? :?: A moze raczej robisz to tylko i wylacznie dla siebie, aby miec poczucie dobrze spelnionej misji? :?

Pozdrawiam
Yasmin :lol:


Pt maja 30, 2003 16:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 12:49
Posty: 320
Post 
kapłaństwo jakie każdy z wierzących ma do spełnienia wymaga tego.


Pt maja 30, 2003 16:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 20:29
Posty: 165
Post 
Re Locowski

"Pewnego dnia mozesz stwierdzic znalazlem Boga, znam Go, jest taki a taki, jest tam a tam, jest we mnie, w stworzeniu, w Eucharystii...bedzie to dzien twojej kleski, poniewaz znajdziesz twojego Boga - twoja projekcje- tak zalosnego i malego. Te bozki - ci idole- z kolei czynia z nas ludzi zalosnych i malych. Walczylibysmy za nich. Przeraza nas, gdy slyszymy, jak ludzie strasza rzeczami, w ktore <<wierza>>. Moga byc okropni...Misterium nie potrzebuje obroncow. Idole tak. Misterium sprawia,ze stajemy sie pokorni".
A. de Mello

Pozdrawiam
Yasmin :lol:


Pt maja 30, 2003 16:31
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL