Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:10



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Euro-Parlament 

Na kogo zagłosujesz do Euro-Parlamentu?
Ankieta wygasła N cze 13, 2004 6:42
1. Liga Polskich Rodzin 0%  0%  [ 0 ]
2. Prawo i Sprawiedliwość 14%  14%  [ 3 ]
3. Platforma Obywatelska 38%  38%  [ 8 ]
4. Samoobrona 14%  14%  [ 3 ]
5. Sojusz Lewicy Demokratycznej lub Socjaldemokracja Polska 10%  10%  [ 2 ]
6. Unia Pracy 0%  0%  [ 0 ]
7. Unia Polityki Realnej 0%  0%  [ 0 ]
8. Antyklerykalna Partia Postępu RACJA 5%  5%  [ 1 ]
9. Unia Wolności 10%  10%  [ 2 ]
10. nie pójdę do wyborów 10%  10%  [ 2 ]
Liczba głosów : 21

 Euro-Parlament 
Autor Wiadomość
Post 
"Daremne zale, prozny trud......"

Ja tam zadnemu z nich nie wierze :)
Glosowac jednak pojde. Ci ktorzy nie pojda, niech nie mysla, ze tym samym nie glosuja.

Nie slucham RMF-u........i nie wiem co to ma wspolnego z tym kogo popre. To moj wybor i zadne radio nie narzuci mi go

Cytuj:
Partia zrzeszająca najbogatszych ludzi, ma pustą kasę partyjną.


eeeeee....Alus....ja tam slyszalem, ze najbogatsi sa w tej...no Samo...bronie :P:P:P:P:P

pozdrowka


Pt cze 04, 2004 22:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Alus a co ty im do portfela zaglądasz . Nie powinno obchodzić cię ile oni mają kasy ale co mają w głowach. Aha i jakbyś miał jakieś dane czy wyliczenia dowodzące , że PO skupia najbogatszych ludzi to byłbym wdzięczny jakbyś je podał . Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Pt cze 04, 2004 22:46
Zobacz profil
Post 
Nikt nie głosuje na Ligę Polskich Rodzin? :o
To radia Rydzyka nie słuchacie??

O Wy bezbożniki! :D

A już poważnie, to są głosy na Samoobronę, to ciekawe, bo wielu antyklerykałów też głosuje na Samoobronę?

Czyżby Lepper znalazł sposób, by Bogu świeczke i diabłowi ogarek?


So cze 05, 2004 1:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
A Agni zaś O RM :D :biggrin: Chyba sie w Tobie zakochałem agni :lol:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So cze 05, 2004 15:38
Zobacz profil
Post Euro-Parlament
Nie zagladam im do portfela - inni to robią, ja czytam relację.
Wniosek mam taki; jak ktoś może stać o sprawy ogółu jak jego interesuje własna tylko osoba?


So cze 05, 2004 22:19
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Alus nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi ? Prosiliśmy o jakieś dane więc jakbyś mógł podać te dane to byłbym wdzięczny. Poza tym prosilbym o szersze rozwinięcie tematu. Bo wypowiedż polityka , który ma na swoją kampąnię nie za dużo wnosi do wątku o pustej kasie i o tym aby PO bardziej się martwiła stanem własnej kasy niż dobrem kraju. Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


N cze 06, 2004 15:11
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Chciałem tylko powiedzieć , że zagłosuje jednak na PiS :lol: Obadałem kandyudatów na Śląsku gdzie mieszkam i zdecydowałem się na PiS :) Fajnych kandydatów ma APP Racja :biggrin: Emeryci i elektromonterzy ale co tam się czepiam jak elektryk z zawodówką mogł być prezydentem to czemu elektromonter czy emeryt nie może zostać posłem w PE :D

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr cze 09, 2004 13:14
Zobacz profil
Post 
Wizard napisał(a):
Fajnych kandydatów ma APP Racja :biggrin: Emeryci i elektromonterzy


Ładnie tak fałszywie świadczyć przeciw bliźniemu, Wizard?

lista 14:
1. przedsiębiorca (rynek pl-niemcy)
2. inż. Bud. Lądowego
3. niepełne-wyższe, filoz-teolog. WSD zak. Paulinów
4. wyższe, of. policji
5. student
6. wyższe, dziennikarz

lista 15.
1. dr. mgr. inż emeryt
2. mgr. inż
3. bankowiec, absolwentka PŚ
4. emeryt <------------ to o tego ci chodziło?
5. dr mgr inż emeryt
6. mgr inż przedsiębiorca
7. studentka IV r. architektura
8. elektromonter <------ i jeszcze o tego?
9. przedsiębiorca

lista 20.
7. mgr

A przy okazji, wolę zagłosować na bezdomnego emeryta bez wykształcenia, niż na PO i PiS, których guru Goryszewski mówi:
"nie ważne czy Polska będzie bogata czy biedna, ważne, żeby była katolicka" a sami, zapatrzeni w szczytne hasło liberałów:
"pierwszy milion trzeba ukraść"widzę tylko koryto....


Śr cze 09, 2004 19:03
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Czy nazwanie kogoś emerytem czy elektromonterem świadczy o tym , że źle mówie o bliźnich :o Agni mieszkam na Śląsku i mówiłem o ( przyznaje , że wczesniej o tym nie wspomnialem ) kandydatach z tego właśnie okręgu i chyba miałem pecha ale na stronce gdzie byli kandydaci z okręgu ślaskiego na pierwszym miejscu było napisane tylko i wyłącznie emeryt i nic więcej . Jakby napisali , że to mgr.inż.emeryt :biggrin: to bym to zaznaczył we wcześniejszym poście niestety tak napisane nie było . Z tego co pamiętam na 9 miejscu był elektromonter możliwe , że to prof.inż.mgr.hab elektromonter ale też na tej stronce niestety o tym nie wspomnieli. Ogólnie w okręgu śląskim doliczyłem się spośrod 10 kandydatów ok 4 emerytów . Parafrazując nie miałem nic złego na myśli mówiąc o tych ludziach bo ich nie znam i na ich temat się wypowiadać nie będe jednak rozśmieszyła mnie ilość emerytów na liście i skromny elektromonter bo ja uważam , że polityką powinni się zajmować ludzie wykształceni. Goryszewski jest guru w PO i PiS :o Ciekawe rzeczy mówisz agni :lol: Co do wypowiedzi Goryszewskiego wypowiadać się nie będe bo jej nie słyszałem . Uważam jednak , że w każdym środowisku znajdą się nieodpowiedni ludzie i czepianie się jednostek celem oczerniania całej partii jest conajmniej głupie . Oczywiście agni wiem , że za chwilę wyszukasz mi w google kolejne cytaty ludzi z PO czy PiS , które mają jakoby pokazać jacy to ci ludzie z PO czy PiS oszuści , złodzieje i kanalie ale mnie niestety nie przekonasz więc sobie daruj . Ja zamierzam zagłosować na pana Roszkowskiego którego popiera PiS i uważam , że wybiorę dobrze i człowiek ten będzie potrafił godnie reprezentować Polskę w PE. Pozdrawiam

Przeniesione z nastepnego (usunietego) posta Wizarda - moderator dzialu

Podaje jeszcze link do strony gdzie znalazłem kandydatów APP Racja.
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,2066832.html

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr cze 09, 2004 22:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt cze 08, 2004 18:37
Posty: 34
Post 
Głosuję na konkretną osobę.
Człowieka, który zrobił dużo dobrego dla tego kraju mimo tego, że nie było mu lekko.
Jerzy Buzek.
:P


Śr cze 09, 2004 22:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Posty: PTRqwerty, techtavaniekatholiptica i Wizard
zostaly usuniete ze wzgledu na prywatny charakter. Rozmowy o zasadach ortografii prosze prowadzic w odpowiednim temacie, ew. na priv.
Pozdrawiam
zielona_mrowka - moderator dzialu

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr cze 09, 2004 23:57
Zobacz profil
Post 
Wizard napisał(a):
Podaje jeszcze link do strony gdzie znalazłem kandydatów APP Racja.
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35063,2066832.html
[/i]


I wszystko jasne... słuchaj Gazety Wyborczej to bedziesz zimą w trampkach chodził...

Praca domowa Wizard:
przejrzyj uwaznie ten list pod kątem prezentacji kandydatów w poszczególnych komitetach! Szczególnie w 4 ostatnich.


Cz cze 10, 2004 1:53

Dołączył(a): Wt cze 08, 2004 18:37
Posty: 34
Post 
Możesz jej nie posłuchać i też nieźle wylądować ...
A lepiej do nich z łapówką nie przychodzić :):):):):):):)
Najbliższe wybory do SEJMU - Ziobro :) i Rokita :) !!


Cz cze 10, 2004 6:53
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Z tego agni wynika , że was nie lubią :biggrin: Gazetę wyborczą czytam i czytać będe i raczej mnie nie przekona dziennikarka tak rzetelnej gazety jak FiM bym jej nie czytał.
Ps. Jeśli app racja przekroczy 5 % próg to obiecuje ci agni , że będe cały rok w trampkach chodził :lol: Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz cze 10, 2004 11:01
Zobacz profil
Post Euro-parlament
Wizard, przepraszam, ale nie podam Ci nic więcej na temat PO i stanu ich kasy.
Artykuł czytałam w "Przeglądzie", ale niestety gdzieś mi wsiąkł i nie pamietam dokładnie Nr.


Cz cze 10, 2004 21:44
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL