Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona
 Nowe wybory w Polsce? Jak zachowają się obywatele? 

Jak postąpisz w razie nowych wyborów?
Zagłosuję na PiS 16%  16%  [ 9 ]
Zagłosuję na PO 47%  47%  [ 27 ]
Zagłosuję na LiD 9%  9%  [ 5 ]
Zagłosuję na LiS (jeśli powstanie) 0%  0%  [ 0 ]
Zagłosuję na Samoobronę (jeśli zdecyduje się kandydować) 0%  0%  [ 0 ]
Zagłosuję na LPR (j.w.) 11%  11%  [ 6 ]
Zagłosuję na inną partię 12%  12%  [ 7 ]
Nie wybieram się na wybory 4%  4%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem 2%  2%  [ 1 ]
Liczba głosów : 57

 Nowe wybory w Polsce? Jak zachowają się obywatele? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 11:04
Posty: 911
Post Nowe wybory w Polsce? Jak zachowają się obywatele?
W powietrzu wiszą nowe wybory, chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat. Przygotowałam także małą ankietę która pozwoli wyłonic faworyta forum wiara.pl :)

A może ktoś nie pójdzie głosować? :)

Ankieta jest anonimowa. Nie trzeba komentować swej kandydatury.


Cz sie 23, 2007 9:02
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 18:03
Posty: 680
Post 
PO.
Może wreszcie rząd przestanie obrażać moich niemieckich kontrahentów ;)


Cz sie 23, 2007 9:08
Zobacz profil ICQ WWW

Dołączył(a): Pn sty 03, 2005 21:25
Posty: 7301
Post 
Ja również na PO. Choć daleka jestem od nadziei, że przyniesie to jakieś radykalne zmiany. Generalnie mam polityki dobrze powyżej czubków wilczych uszu...

_________________
Czuwaj i módl się bezustannie,
a czyń to dla Boga, dla ludzi i dla samego siebie.
Nie ma piękniejszego zadania,
które zostałoby człowiekowi dane do wypełnienia,
niż kontemplacja.

P. M. Delfieux


Cz sie 23, 2007 9:19
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 18:03
Posty: 680
Post 
angua napisał(a):
Ja również na PO. Choć daleka jestem od nadziei, że przyniesie to jakieś radykalne zmiany.


rządy PiSu pokazały, że niewtrącanie się w gospdoarkę nie prowadzi do totalnego krachu wszystkiego.

Mnie wystarczy rząd, który nic nie robi. ;)


Cz sie 23, 2007 9:22
Zobacz profil ICQ WWW
Post 
To samo co w poprzednich wyborach: PO


Cz sie 23, 2007 9:39
Post 
Ja swoją kreskę oddam na kandydatów, o ktorych cos bedę wiedział i którzy mnie do siebie przekonają ale w grę wchodza tylko kandydaci trzech partii (wymieniam alfabetycznie): LiD, PO, PSL
Dlatego nie biorę udziału w tej ankiecie


Cz sie 23, 2007 10:10

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
Najprawdopodobniej PO, ale, podobnie jak angua, bez większych nadziei na radykalne zmiany (na lepsze ;) ). Takie nadzieje wiązałem dwa lata temu z niedoszłą koalicją POPiS/ PiSPO i rozczarowanie było dość nieprzyjemne.


Cz sie 23, 2007 10:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt lut 03, 2006 18:03
Posty: 680
Post 
SweetChild napisał(a):
Takie nadzieje wiązałem dwa lata temu z niedoszłą koalicją POPiS/ PiSPO i rozczarowanie było dość nieprzyjemne.


mało to wiarygodne, ale nadzieje na koalicję straciłem wówczas już w trakcie kampanii. Przezierało z niej, że PiS jest wrogiem PO


Cz sie 23, 2007 10:39
Zobacz profil ICQ WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 11:04
Posty: 911
Post 
Widzę 3 głosy na LiD a nikt sie jeszcze nie przyznał :)

Otóż jeden z nich jest mój... Rok temu głosowałabym na PO. Nie podoba mi się jednak wizja PiS2, jesli chodzi o stosunek do Kościoła. Obawiam sie także, że partia ta przejmie nieco sposób rządzenia PiS, chopcby dlatego, że jej szeregi zasilają ludzie pochodzący z podobnych źródeł co PiS-owcy.

LiD może nie jest dobrą partią, ale to chyba "najlepsze zło". Wydaje mi się w tym wszystkim najbardziej zdecydowaną i konsekwentną partią. PO za bardzo kombinuje, chce złapać dwie sroki za ogon - władzę i ewentualne poparcie choć częsci posłów PiS, a także Kościoła. Choc nic nie ejst przesądzone i może zagłosuję jeszcze na PO, jesli zrobią cos, czym udowodnią, że "nie wróci stare" (o ironio!).


Cz sie 23, 2007 11:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
stern napisał(a):
mało to wiarygodne, ale nadzieje na koalicję straciłem wówczas już w trakcie kampanii. Przezierało z niej, że PiS jest wrogiem PO


Ja naiwnie myślałem, że to jedynie gra wyborcza.

stern napisał(a):
Otóż jeden z nich jest mój... Rok temu głosowałabym na PO. Nie podoba mi się jednak wizja PiS2, jesli chodzi o stosunek do Kościoła.


Jeden z czołowych polityków PO zapewniał niedawno, że Platforma jest antyPiSem ;) Nie wydaje mi się, aby zagrożenie silnym związkiem "tronu i ołtarza" było istotne w przypadku PO.

stern napisał(a):
Obawiam sie także, że partia ta przejmie nieco sposób rządzenia PiS, chopcby dlatego, że jej szeregi zasilają ludzie pochodzący z podobnych źródeł co PiS-owcy.


A szeregi LiDu zasilają ludzie pochodzący z podobnych źródeł co SLDowcy. O tych z LiDu, którzy mają podobne korzenie co PiSowcy, nie wspominając ;)


Cz sie 23, 2007 12:04
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 05, 2006 12:24
Posty: 3666
Post 
Ok, wątek wyborczy może powstać, choć jeszcze nie jest przesądzone czy wcześniejsze wybory się odbędą. Tylko niech on pozostanie, tak jak do tej pory, wątkiem o mówieniu o tym na kogo się będzie głosowało i jaki będzie przypuszczalny rozkład głosów w wyborach, a nie przepychankom politycznym o tym dlaczego partia X jest dobra, a partia Y zła. ;)

Co do mojej oceny to również na PO. Wychodzi na to, że moderatorzy forum są wyłaniani wg klucza partyjnego. :D;)


Cz sie 23, 2007 12:33
Zobacz profil

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Brakuje mi w ankiecie opcji "Jeszcze nie wiem" :)
Wiem na pewno, że mojego głosu nie otrzyma lewica - ani SLD, ani LiD
Równie na pewno mojego głosu nie dostaną PSL, LPR ani Samoobrona
Mojego głosu nie dostaną także APP Racja, Partia Kobiet, Partia Piratów (to może nie byłoby złe ;) ) etc.
Obecnie waham się pomiędzy PO a UPR (czy jak to tam się teraz nazywa ;) ), jeśli to ostatnie będzie kandydować - wcześniej będę musiał zapoznać się z programami tych partii


Cz sie 23, 2007 14:30
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr kwi 12, 2006 11:04
Posty: 911
Post 
Rzeczywiście, pozycja "Jeszcze nie wiem" powinna znaleźć się w ankiecie.

Czy mogłabym prosić któregoś z moderatorów o naprawienie mojego błędu?


Zrobione :)


Cz sie 23, 2007 15:01
Zobacz profil
Post 
Głosuję na ludzi (zazwyczaj z trzech partii - UPR, PIS, PO) - czekam na okręgi jednomandatowe


Cz sie 23, 2007 17:48

Dołączył(a): N lut 19, 2006 17:18
Posty: 7422
Post 
Ach zapomniałem napisać - PiS również nie dostanie mojego głosu


Cz sie 23, 2007 19:26
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 403 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL