Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 11:16



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
 pomocy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 22:55
Posty: 11
Post pomocy
Jak widzę ludzi na internecie co oni piszą wogóle jak sie ludzie zachowują,może lepiej powiem odechciewa mi sie życia nie mam nikomu sie pożalić powiedzieć co mnie boli czego chcem.Bo ostatnio ogladałam taki program kto kolwiek widział kto kolwiek wie i rozmawiałam o tym temacie z mamą.I tak jakoś powiedziałam co byś zrobiła jakbym to ja uciekła(oczywiście nie mam takiego zamiaru ale tak z ciekwości zapytałam)odpowiedziała mi że mnie nic nie brakuje i nie mam powdów bo uciekania że nie mam problemów itp.Ale ja mam duże problemy może mam taki charakter że wszystko tłupie w sobie i póżniej po kołdrą płacze.Nie lubie ludzi czemu oni tascy są czemu nie kochają.Boje sie tak bardzo z resztą jak zabawie troche dłużej tutaj to wam opisze wszystko co i jak no i historie mojego życia.pozdrawiam


Cz lip 29, 2004 1:04
Zobacz profil
Post inni vs ja
walenta napisał(a):
Jak widzę ludzi na internecie co oni piszą wogóle jak sie ludzie zachowują,może lepiej powiem odechciewa mi sie życia.


To może lepiej zawiesić na jakiś czas zaglądanie do internetu? Może nie zastanawiać się i nie roztrząsać zachowań ludzkich skoro staje się to dla Ciebie taką udręką?

Cytuj:
Nie lubie ludzi czemu oni tascy są czemu nie kochają.


A może dobrym rozwiązaniem byłoby zostanie wolontariuszką w jakimś stowarzyszeniu promującym programy o nieagresji i zajmującymi się dziećmi z rodzin biednych? Może wspólne przebywanie z dziećmi, pomaganie im w lekcjach, organizowanie zabaw, w miarę możliwości i dostępności do srodków oraganizowanie im wolnego czasu - ukoiło by Cię trochę? Uważam, że spontaniczna wdzięczność tych dzieciaków wpłynęła by na Ciebie raczej pozytywnie...

Pozdrawiam serdecznie i życzę wiary w ludzi. Życzę przyjaciół spełniających Twoje kryteria zachowań.


Cz lip 29, 2004 6:51
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 28, 2004 22:55
Posty: 11
Post 
nie napewno nie jestem za młoda (16)lat bedą mysleli że sie zgrywam po za tym.nie mieszkam w polsce no ale nic przezyje to jakos.;-)

_________________
Śpieszmy sie kochać ludzi tak szybko odchodzą


Cz lip 29, 2004 8:28
Zobacz profil
Post 
Walento !
Wiesz, jestem pełen podziwu dla tych wspaniałych, młodych dziewczyn z naszej kościelnej organizacji charytatywnej ...
Dziewczyn, które zobowiązały się do opieki nad starszą, chorą osobą - "świątek, piątek czy niedziela", czy słota czy upał - regularnie odwiedzając chorą osobę ... Pomagając jej...
Dając doskonały przykład miłości bliźniego ...
A same nieraz miały wątpliwości - jednak rozwiązywały je w duchu Wiary ...
Dla mnie są to osoby naprawdę wspaniałe - choć tak zwyczajne ...
Może spróbuj spojrzeć na życie właśnie w taki sposób- nieważne, ile jest zła na świecie - lecz ważne ile jest osób konsekwentnie zyciężające zło - DOBREM ??


Cz lip 29, 2004 22:00
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 4 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL