Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 9:55



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
 Olimpiada 

Jak wypadną Polscy sportowcy na olimpiadzie ?
Zdobędą mnóstwo medali 13%  13%  [ 2 ]
Będzie dobrze 19%  19%  [ 3 ]
Średnio na jeża 38%  38%  [ 6 ]
Słabo 19%  19%  [ 3 ]
Beznadziejnie 0%  0%  [ 0 ]
Będzie to najgorsza olimpiada w historii 13%  13%  [ 2 ]
Liczba głosów : 16

 Olimpiada 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post Olimpiada
Ankieta moze troche spozniona ale po wspanialych wystepach naszych pupili chcialbym sie cos dowiedziec o waszych odczuciach.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Wt sie 17, 2004 20:43
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Ci co głosują , że słabo lub średnio na jeża widzieli chyba tylko starty Otylii i pierwszy występ siatkarzy :razz:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr sie 18, 2004 9:50
Zobacz profil
Post 
:biggrin: Wizard, no ja w ogóle nie mam telewizora i dowiaduję się o sukcesach tudzież porażkach polskiej ekipy z radia i netu :p , co nie zmienia faktu, że i tak będzie średnio na jeża :biggrin: :p
Pozdrawiam :biggrin:


Śr sie 18, 2004 11:55
Post 
Po wczorajszej porazce siatkarzy i judoki....dzis wazny dzien

Polfinal dla Sylwii Gruchaly i final dla Otylii Jedrzejczak.

Trzymam kciuki za obie nasze panie i wierze w to, ze obie osiagna szczyty.

Wizard...nie badz takim straszliwym pesymista:P:P:P:P


Śr sie 18, 2004 14:09
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Belizariuszu nie wiem czy jestem pesymista wydaje mi się , że nie . Przed olimpiadą naprawdę mocno wierzyłem w naszych sportowców ale patrząc na ich wyczyny nóż mi się otwiera w kieszeni :-( Wylicze kilka wpadek naszych nadziei :/
1. Renata Mauer zajeła 9 miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego.Słaby start tłumaczyła tym , że publiczność była za głośna.
2.Jacek Proć przegrał swoj pierwszy pojedynek w łucznictwie. W ostatnim strzale nie trafił w tarcze tłumacząc się później za silnym wiatrem... strzały naszego Robin Hooda nie znaleziono do dziś.
3.Judoka Robert Krawczyk przegrał półfinalowy pojedynek dając się rzucić na matę 2 sek przed końcem. W walce o brązowy medal nie podjoł walki i tez przegral..trenerzy tlumaczyli to slaba psychiką
4.W żeglarskiej klasie 49er polska załoga wygrała swój pierwszy wyścig...po czym została zdyskwalfikowana ponieważ zapomniała kapoków
:biggrin:
5.Polscy judocy Dadci i Matyjaszek przegrali swoje pierwsze walki i odpadli ...portal onet skomentował ten fakt zdaniem :" Polacy latali nad tatami "
6.Polscy kolarze rozpoczeli wyscig w 5 osobowym skladzie na mete dotarlo 2 z czego najelpszy byl pod koniec pierwszej 30. A dzis w jeździe indywidualnej na czas polacy zajmowali jedno z ostatnich miejsc ... Krupa 31 , Kohut 37 ostatni :D
7.Nasi jeźdzcy w ujezdzeniu zajeli 30 i 44 miejsce , druzynowo zdobyli znakomite 14 miejsce...ostatnie
8.Siatkarze po wygranym pierwszym meczu z SiCz przegrali po mizernej grze z Grecją
9.Bokser Kuziemnki Aleksei przegral juz w 1 rundzie
10.Nasz strzelec wyborowy Wojciech Knapik zajął 39 miejsce
11.Nasze łuczniczki odpadły w 1/16 finalu jako jedyna do 1/8 finalu awansowala Mospinek ale przegrala...podobno zjadła ją trema i trzęsla sie jak galareta , a moze zjadła galarete i na treme już nie miała sił :-)
Wspaniała seria trwa ale będzie dobrze :D
Jedyne jasne punkty naszej reprezentacji to Otylia ( co by było gdyby jej nie było ) , Sylwia Gruchała , żeglarze Kusznierewicz i Miarczyński i nasi młodzi pływacy Korzeniowski i Barzycka . Pozdrawiam

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Śr sie 18, 2004 20:45
Zobacz profil
Post 
Zlota i podwojnie srebrna Otylia, oraz brazowa Sylwia, to nasze kochane panie.

Powinno sie je zasypac kwiatami :D:D

Olimpijskie pozdrowienia z medalowej Rudy Slaskiej, dla medalowego Gdanska !!

Radujmy sie z tego co mamy.....

Wizardzie, to tylko sport, a ten u nas w kraju lezy (jak wiekszosc rzeczy).

Buziaki dla uroczych medalistek :D:D


Śr sie 18, 2004 23:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Belizariusz wiem , że nasz sport jest słaby ja się tylko cały czas zastanawiam po co wysyłano tam aż 202 sportowców jak dobry poziom prezentuje może 100.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz sie 19, 2004 0:17
Zobacz profil
Post 
Po to zeby mlodzi ludzie brali udzial w tej waznej imprezie...ni i zebysmy mogli ponarzekac :D

Nie pytaj sie tylko po co Janas wystawil 11 nieudacznikow, ktorzy sie skopromitowali zalosna porazka z 11-tka dunczykow (1:5).

To jest dopiero wstyd.....a jaka kasa?

pozdrowka :D


Cz sie 19, 2004 0:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Cytuj:
Po to zeby mlodzi ludzie brali udzial w tej waznej imprezie...ni i zebysmy mogli ponarzekac

Ja tez chce jechać !!!

Cytuj:
Nie pytaj sie tylko po co Janas wystawil 11 nieudacznikow, ktorzy sie skopromitowali zalosna porazka z 11-tka dunczykow (1:5).

Bo Janas to taki trener jak ze mnie skoczek narciarski.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz sie 19, 2004 0:43
Zobacz profil
Post 
...aha, zapomnialem dodac

RUDA ŚLASKA BLYSZCZY ZŁOTEM !!!

Niechaj miasta wszystkie, wzdy postronne znaja!
Ze rudzianie nie gesi, ze OTYLIE maja !


YEAH!!!

:D:D:D

pozdrowka


Cz sie 19, 2004 0:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Robert Krawczyk ...2sek i tez bym sie chwalił a tak... :( :shock:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz sie 19, 2004 0:48
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 19:24
Posty: 3644
Post 
...1 sekunda Wizardzie :D

Widziałam to - porażka - fakt :(

_________________
Co dalej za zakrętem jest?
Kamieni mnóstwo
Pod kamieniami leży szkło
Szło by się długo
Gdyby nie to szkło, to by się szło... ♪


Cz sie 19, 2004 6:08
Zobacz profil
Post 
Pech ale nie tylko....

Po co on szedl na zwarcie, skoro prowadzil na punkty. Nawet gdyby zostal ukarany za unikanie walki, to i tak by wygral.....ech niepotrzebne to bylo....a szkoda bo walczyl niezle :(

Wizardzie.....nie tylko Rudzianie moga byc dumni z naszego "Motylka", cala Polska sie raduje.
Nie tylko ze wzgledu na zloto, ale takze za te dwa wywalczone we wspanialym stylu srebra.

Nie zapominajmy takze o pieknym SyLwiatku :). Byla wspaniala....w polfinale przegrala ze zlota medalistka. Szkoda, ze sie tak to ulozylo. Gdyby to byla walka finalowa, mialaby srebro pewne :)
Nie badzmy jednak pazerni, dziewczyna wykazala sie wielka wola walki.....tym czego brakuje wielu naszym sportowcom.

Oby to nie byly ostatnie medale tych Igrzysk. Mocno jeszcze licze na Korzenia......chociaz on juz swoje zrobil . Wiec nawet jak nie uda mu sie w Atenach, to i tak jest najlepszy na swiecie :)


pozdrowka :D


Cz sie 19, 2004 7:02
Post 
Komentarz z Zycia Warszawy:

"Kibice, w przerwach między wygwizdywaniem naszych zawodników, skandowali nazwisko Otylii Jędrzejczak."

No tak, gdyby nie Otylia i Sylwia....to Polacy wczoraj powinni zapasc sie pod ziemie ze wstydu :D:D

Za trzy tygodnie eliminacje do MŚ......za czym do ludzi???

"Bida z nedza przez swiat pedza"

Przeczytalem tez swietny (wedlug mnie) komentarz do gry naszej reprezentacji. Krociutki, wiec go przytocze:

"Nie nauczysz swinie latac"

:D:D:D

pozdrowka :D


Cz sie 19, 2004 8:25
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Beli co do naszych piłkarzy to bym się do końca z tobą nie zgodził. Uważam , że Polska ma niezłych piłkarzy z których można zbudować ciekawą drużynę. Jerzy Engel to potrafił tylko niestety PZPN dał się ponieść emocjom i zwolnił go po niuudanych MŚ. Na jego miejsce przyszedł Boniek , który na trenerce się nie zna komlpetnie , po nim przyszedł kolejny nieudacznik trenerski Janas. Oczywiście w tej chwili nie mamy piłkarzy pokroju Lubanskiego , Laty czy Deyny i raczej nie włączymy się w najblizszej przyszlosci do walki o najwyzsze laury ale twierdze , ze sredniej klasy europejskiej zespol z tych pilkarzy co mamy da sie zbudowac trzeba tylko madrego trenera z nowoczesna kocepcja pilkarską . Najlepszym przykladem jest Grecja , ktora tez nie ma wybitnych pilkarzy jednak ma doskonalego trenera , ktory potrafi z tych pilkarzy co ma wykrzesac wszystko na co ich stac i zrobic z nich dobrze rozumiejącą się drużynę.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Cz sie 19, 2004 13:43
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL