Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 12:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
 Olimpiada 

Jak wypadną Polscy sportowcy na olimpiadzie ?
Zdobędą mnóstwo medali 13%  13%  [ 2 ]
Będzie dobrze 19%  19%  [ 3 ]
Średnio na jeża 38%  38%  [ 6 ]
Słabo 19%  19%  [ 3 ]
Beznadziejnie 0%  0%  [ 0 ]
Będzie to najgorsza olimpiada w historii 13%  13%  [ 2 ]
Liczba głosów : 16

 Olimpiada 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn sie 09, 2004 7:12
Posty: 67
Post 
Mało tego , że nie chciał współzawodniczyć. Podobno został obwołany przez swoich bohaterem narodowym ;] ...
bez komentarza


N sie 29, 2004 16:21
Zobacz profil
Post 
Nie podniecajcie sie tak bardzo :D

To nie zadna nowosc, ani tez nic dziwnego.
Rok 1980 - Moskwa........na apel prezydenta Jimmiego Cartera, 56 panstw wycofalo sie z udzialu w Igrzyskach. 18 innych nie wystapilo pod flagami narodowymi, ale jako reprezentacje poszczegolnych komitetow olimpijskich. Byl to protest za interwencje Armii Radzieckiej w Afganistanie. Kraj organizujacy Igrzyska ...prowadzil rownoczesnie dzialania wojenne.

Rok 1984 - Los Angeles......rzad radziecki wymusza na "bratnich krajach" bojkot Igrzysk...to odwet za Moskwe i wyjatkowa niechec do Reagana. Polska nie uczestniczy.....nasz PKOL okazal sie banda tchorzy..Rumunia jako jedyna nie zastosowala sie do zadan Moskwy....i nic sie nikomu nie stalo.


Nie ma sie co wracac do wczesniejszych Igrzysk....wystarczy wspomniec Berlin - 1936.....gdzie idea olimpijska zostala wykorzystana do propagowania nazizmu.


Z tymi zawieszeniami broni w starozytnosci...to tez roznie bywalo.
364 p.n.e. Miasto Elis zaatakowalo swiety gaj podczas zawodow.....walki w samym sanktuarium trwaly caly dzien.
420 r.p.n.e. Spartanie atakuja terytorium Olimpii podczas rozejmu....


Idee ideami....ale rzeczywistosc bywa inna.

To nie sama rywalizacja, ale ogromna chec zwyciestwa (czesto nieuczciwego), nakreca Igrzyska olimpijskie.
Nie czarujmy sie wiec teoriami.....prawda jest taka, ze WSZYSCY chca medali...brak medalu jest po prostu porazka.


pozdrowka :D


N sie 29, 2004 16:49
Post 
Male hanbiace podsumowanko Igrzysk w Atenach :D

Zawodnicy wykluczeni za doping lub unikanie kontroli:

9 sierpnia: Andrew James Brack (stanozolol) i Derek Nicholson (diuretyk) - z reprezentacji Grecji w baseballu.

10 sierpnia: kenijski bokser David Munyasia (stymulant)

12 sierpnia: sztangistka z Myanmaru Aye Khine Nan (sterydy)

18 sierpnia: greccy lekkoatleci Kostas Kenteris i Ekaterini Thanou (nie stawili się na kontrolę antydopingową)

19 sierpnia: pięcioro sztangistów - Sule Sahbaz (Turcja), Pratima Kumari Na (Indie), Wafa Ammouri (Maroko), Viktor Czislean (Mołdawia) i Zoltan Kecskes (Węgry) - anaboliki

20 sierpnia: lekkoatletka z Uzbekistanu Olga Szczukina (clenbuterol) i sztangista z Indii Sanamacha Chanu (furosemid)

21 sierpnia: sztangiści Leonidas Sabanis (Grecja), brązowy medalista wagi 62 kg (testosteron) i Rosjanka Albina Chomicz (testosteron)

22 sierpnia: rosyjska lekkoatletka Irina Korżanienko, złota medalistka pchnięcia kulą (stanozolol)

24 sierpnia: węgierski lekkoatleta Robert Fazekas, złoty medalista w rzucie dyskiem (próba manipulacji podczas kontroli antydopingowej) i białoruski skoczek wzwyż Aleksiej Lesniczyj (clenbuterol)

26 sierpnia: ukraińska wioślarka Olena Olefirienko, brązowa medalistka w czwórce podwójnej z 22 sierpnia (stymulant) i węgierski sztangista Zoltan Kovacs (za odmowę poddania się kontroli antydopingowej)

27 sierpnia: Rosjanin Anton Gałkin, startujący w biegu na 400 metrów (stanozolol).

27 sierpnia: wicemistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów w wadze do 105 kg, Węgier Ferenc Gyurkovics (stanozolol).

28 sierpnia: portorykańska zapaśniczka Mabela Fonseca, piąta w olimpijskim turnieju w stylu wolnym w Atenach w wadze 55 kg (stanozolol).

29 sierpnia: węgierski lekkoatleta Adrian Annus, zwycięzca konkursu rzutu młotem, za nie stawienie się na kontrolę antydopingową.

29 sierpnia: brązowa medalistka w kolarskim wyścigu punktowym na torze Maria Luisa Calle Williams z Kolumbii (stymulant o nazwie heptaminol).


Ciekaw jestem ilu nie wykryto.....badz tez stsuja taki sterydy, ktorych nie ma na liscie...na razie :D


...a mama mowila , ze sport to zdrowie :D:D:D


pozdrowka :D


Pn sie 30, 2004 0:43
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
No i nie żebym się chwalił bo niestety ja tego nie chcialem :( ale fakty są takie iż to jest najgorsza Olimpiada Polakow w historii. Oczywiscie byly Igrzyska pol wieku temu gdzie zdobywalismy troche mniej medali ale trzeba zauwazyc , ze wtedy na Olimpiadzie bylo duzo mniej dyscyplin gdzie te medale mozna bylo zdobyc.

Cytuj:
Beli Twoje jest bardzo zlosliwe Zastanawiam sie gdzie sie podziala radosc z rywalizacji sportowej, gdzie sie podzial duch zawodow sportowych. Co z teog ze nie wygrali? i tak nic by to znaczacego nie zmienilo.

Zielona mrowko z twojej wypowiedzi wnioskuje , ze jestes niedzielnym kibicem. Ja jestem kibicem , ktory zawsze i wszedzie kibicuje Polakom i uwazam , ze tak jak sportowcy nie mogą być minimalistami tak też kibice nimi nie powinni być . Kibice mają prawo , a nawet obowiązek skrytykować postawę tych sportowcow , ktorzy się nie popisali moze wlasnie taki kubel zimnej wody wylanej przez kibicow na tych sportowcow zmobilizuje ich do wiekszej pracy bo nie walczą oni tylko dla siebie ale tez dla kraju.

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


Pn sie 30, 2004 12:04
Zobacz profil
Post 
Powiadasz Beli, że furosemidum jest środkiem dopingującym?
Cytuj:
sztangista z Indii Sanamacha Chanu (furosemid)
,
a ja go codziennie zażywam. Tóż jak mnie poddadzą kontroli antydopingowej to mnie zdyskwalifikują. Byłby na to czas.[/quote]


Pn sie 30, 2004 14:31
Post 
Teofilu

Z pelnym szacunkiem....ale nie wiedzialem , ze jestes olimpijczykiem :D:D:D

Nie znam sie na sterydach...wiem jednak, ze co dla ludzi chorych jest lekarstwem, to dla zdrowych moze byc dopingiem.
Skoro ten specyfik zostal umieszczony na liscie zabronionych, to w takim razie nie zrobiono tego bez powodu.

Ludzie schorowani, nie biora udzialu w Igrzyskach olimpijskich :D


pozdrowka


Pn sie 30, 2004 16:13
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr cze 23, 2004 4:34
Posty: 1814
Post 
Może ktoś z Was czytał wczorajszą GW z Olimpiady, fantastyczne dwa atrykuły...Muzeum sportu i Opowieści z krypty...śmiech przez łzy...
Ja kibicem nie jestem nic a nic...ale mi przykro :(

"Nowa siedziba PKOl kosztowała 40 mln PLN, 8 mln pochodzi z Totalizatora Sportowego (!!!) na budowę obiektów sportowych (!?!?!?). Biura PKOl i Fundacji Olimpijskiej zajmują 500 m2. To miejsce pracy dla 20 (!!!) osób"

Polecam do poczytania artykuły...nie dziwota, że wyniki takie mierne :(


pzdr :/

_________________
http://www.odnowa.jezuici.pl/


Wt sie 31, 2004 6:42
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL