Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 12:35



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 a taki tam... temat... na dobranoc... 
Autor Wiadomość
Post a taki tam... temat... na dobranoc...
to, ze mnie się banuje z byle powodu... to wiecie.

wiecie też, ze jak to mówiono, w "Krzyżakach" Sienkiewicza, że nie powód, ale pretekst-li jaki... więc usuwa się mnie pod byle pretekstem.

ale dziś... opik2 zabanował mnie 3 razy zupełnie, niewiadomo czemu... a potem opik5 zabanował mnie 3 lub 4 razy też zupełnie bez powodu, bez pretekstu...

to tak wyglądało, jakby wiecie... siedzicie sobie w barze, a nagle barman wali cię w twarz i za drzwi wychrzania.

już mi się nawet nie chce wchodzić po raz kolejny...

ja się nie żalę, już mi to obojętne...

tylko czasem, mam ochopte pogadać z kimś miłym.... a na tym czacie jest sporo miłych ludzi, że wymienię:
One i Półkownik
ks.7
opik6
~nana
ten wariat Lars ;)
Ela
pokrecona, emocjonalna niczym listek suchą jesienią - listek ;)
nawet z BM da się pogadać

ale cóż... jak pogadać... choćby na priv, kiedy opy biją w twarz na odlew...

Jezus mówił coś o nadstawianiu drugiego policzka... ale to było dawno i nieprawda... prawda?

Zreszta, z osób na czacie, to chyba tylko ja nadstawiam wciąż policzka... już mam twarz spuchniętą od waszego miłosierdzia....

**********************************************************
ale, ok... ja sobie poradzę... jak zawsze, zawsze radziłam sobie sama.


Śr lis 05, 2003 0:45
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
agni,

Moze zanim wypowiesz cokolwiek pod adresem innych, powinnas najpierw zajrzec w glab swego serca: czy rzeczywiscie nie zamierzasz nikogo zranic, czy to, co chcesz powiedziec, spowoduje dobro w drugim czlowieku i w Tobie samej, jakie intencje powoduja Toba?

Odmierzaj miara, jaka chcesz, by Tobie odmierzano. :)

To nie moralizatorstwo, te slowa odnosze rowniez do siebie


Śr lis 05, 2003 5:10
Zobacz profil
Post 
Witam

Cytuj:
ja się nie żalę, już mi to obojętne...





Dziwny ten brak zalu, skoro majac juz temat "czat, czat, czat".....zakladasz kolejny o podobnym brzmieniu.

Na sile szukasz popularnosci?????


Jezeli juz chcesz sie wyplakiwac....to sie wyplakuj w jednym temacie........a jak zaczniesz je znow mnozyc.....to nastepnym razem poleci caly temat!

Obawiam sie bowiem, ze ten dzial za niedlugo bedzie zdominowany przez Twoje "placzace" tematy.

To na razie ostrzezenie.


pozdrowka


Śr lis 05, 2003 8:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:22
Posty: 600
Post 
Belizariuszu ona w taki sposób szuka przyjaciół, a ty tego pojąć niechcesz.
Każdy osądza w większości według siebie, a nawet "jak cie widzą tak cie piszą".


Śr lis 05, 2003 10:40
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt maja 20, 2003 19:39
Posty: 182
Post co by to było!!
Widzę, Agni, że pozujesz na pierwszą ateistkę-męczennicę. ;) Przykro mi, że tak często wylatujesz z czata, ale przyznasz chyba sama - sama jesteś sobie winna. Twoje prowokacje okazują się - jak pewnie tego sama chcesz... - skuteczne.

Pozdrawiam! Może kiedyś będzie nam dane porozmawiać na czacie. :D

_________________
Wino i muzyka rozweselają serce,
ale wyżej od tych obu rzeczy stoi umiłowanie mądrości.


Cz lis 06, 2003 14:22
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
moze tez jestem tylko pozerem, albo kimstam innym

ale potwierdzam obserwacje Agni dotyczaca banow przy byle pretekscie, jak i bez, ktore dotycza kazdego, kto nie nalezy do "wybranych"

podtrzymuje tez obserwacje dotyczaca pewnej dozy nietykalnosci owych "wybrancow", ktorzy moga wiele... wiele za duzo moga

opik2 to osobna sprawa, nie na forum chyba
(wywala mi tego posta jak nic :) )

_________________
no to pa


Śr lis 12, 2003 1:18
Zobacz profil
Post 
Ojojojojo :lol:

Kolejny straszliwie pokrzywdzony czatowicz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mam do was propozycje.....jest was juz trojka. Zalozcie Zwiazek Wypedzonych Czatownikow.(ZWC) :lol: :lol: :lol: :lol:

Obiecuje pogadac z opikami, jak sie dobrze postaraja to pomnoza waszych czlonkow ZWC.
Tylko jest maly problem......jak juz zarejestrujecie statut zwiazku i bedzie dzialac w zgodzie z prawem.....to obawiam sie, ze opiki beda chcieli miec z tego jakis pozytek.
Mysle , ze po 5 dych od lebka wystarczy jak im zaproponujecie. W koncu jako legalnemu zwiazkowi nalezy sie jakas dotacja z budzetu. W razie czego agni ma znajomosci u bylych wladz, ktore maja chody u obecnych wladz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


pozdrowka :lol: :lol: :lol:


Śr lis 12, 2003 1:53
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
widze, ze niektorych sytuacja niezmiernie bawi

ciekawe, jakby sie glosno smiali nie bedac objetymi kloszem z napisem "wszystko ci wolno"

_________________
no to pa


Śr lis 12, 2003 2:17
Zobacz profil
Post 
pol_kownik napisał(a):
widze, ze niektorych sytuacja niezmiernie bawi
ciekawe, jakby sie glosno smiali nie bedac objetymi kloszem z napisem "wszystko ci wolno"


Tak, pólkowniku
tak
Ale wiesz... oni są przyzwyczajeni, że wszyscy ich po rękach całują... i po pierścionkach... więc nie znoszą, żadnego innego zdania.


Cz lis 13, 2003 4:31
Post 
Agni proponuję przejść na forum "onetu", tak spotkasz podobnych sobie, tam można lać wszelkie brudy, gnojowicę, ścieki komunalne i przemysłowe itp. Czy nie potrafisz zrozumieć, że wielu czytając Twoje wypociny, sami są bliscy wymiotów? A może o to Ci chodzi? Tak, czy inaczej dedykuję Ci poniższy wiersz:

Jeszcze się kiedyś rozsmucę,
jeszcze do Ciebie powróce, Chrystusie!
Jeszcze tak strasznie zapłaczę,
że przez łzy Cię zobaczę, Chrystusie!

I z taką wielką żałobą
będę sieżalił przed Tobą, Chrystusie!
Że duch mój przed Tobą klęknie
i wtedy serce mi pęknie, Chrystusie!

Pokój i dobro! tis.


Cz lis 13, 2003 9:59
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
hmm

powyzsza wypowiedz, jak rozumiem, zostala napisana w imie i w duchu chrzescijanskiej milosci blizniego

ale co ja tam wiem

_________________
no to pa


Cz lis 13, 2003 15:09
Zobacz profil
Post 
Miłość chrześcijańska nie polega na głaskaniu. Więcej czytaj Pismo Św. to się przekonasz, że Jezus także nazywał rzeczy po imieniu.


Cz lis 13, 2003 18:46
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
no tak

milosc chrzescijanska polega na:

"...wielu czytając Twoje wypociny, sami są bliscy wymiotów..."

teraz juz wiem

_________________
no to pa


Cz lis 13, 2003 19:06
Zobacz profil
Post 
Teofil, Jan napisał(a):
Agni proponuję przejść na forum "onetu", tak spotkasz podobnych sobie, tam można lać wszelkie brudy, gnojowicę, ścieki komunalne i przemysłowe itp.


Panie szanowny, forum Onetu jest moderowane, wszystkie komentarze przechodzą przez cenzora przed publikacją.
Nie nie szkaluj pan, panie szanowny, bo jedno z panskich przykazań mówi cos o "niemówieniu fałszywych świadectw".


Cytuj:
Tak, czy inaczej dedykuję Ci poniższy wiersz:

Jeszcze się kiedyś rozsmucę,
jeszcze do Ciebie powróce, Chrystusie!
Jeszcze tak strasznie zapłaczę,
że przez łzy Cię zobaczę, Chrystusie!

I z taką wielką żałobą
będę sieżalił przed Tobą, Chrystusie!
Że duch mój przed Tobą klęknie
i wtedy serce mi pęknie, Chrystusie!


Nazywasz to wierszykiem? Kto to pisał??
Takiej "częstochowy" to dawno nie widziałam nawet u początkujących piórblagistów i neochałturników... że jakość treści łaskawie przemilczę.

rozsmucę-powrócę, zapłaczę-zobaczę, żałobą-tobą, klęknie-pęknie...
w weselnych przyspiewkach znajdzie się wiecej kunsztu niż w powyższym "wierszyku"...


Cz lis 13, 2003 20:28
Post 
>>Nazywasz to wierszykiem? Kto to pisał??
Takiej "częstochowy" to dawno nie widziałam nawet u początkujących piórblagistów i neochałturników... że jakość treści łaskawie przemilczę.

rozsmucę-powrócę, zapłaczę-zobaczę, żałobą-tobą, klęknie-pęknie...
w weselnych przyspiewkach znajdzie się wiecej kunsztu niż w powyższym "wierszyku"...<<


Wyobraź sobie, że owym "początkującym piórblagistą i neochałturnikiem był Julian Tuwim.


Cz lis 13, 2003 20:42
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL