Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N maja 12, 2024 10:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona
 Prawybory 

Poprę kandydatów z listy:
1. Ruchu Patriotycznego 0%  0%  [ 0 ]
2. Ligi Polskich Rodzin 7%  7%  [ 4 ]
3. Samoobrony 2%  2%  [ 1 ]
4. Polskiego Stronnictwa Ludowego 0%  0%  [ 0 ]
5. Platformy Obywatelskiej 45%  45%  [ 25 ]
6. Sojuszu Lewicy Demokratycznej 2%  2%  [ 1 ]
7. Prawa i Sprawiedliwości 23%  23%  [ 13 ]
8. Socjaldemokracji Polskiej 4%  4%  [ 2 ]
9. Partii Demokratycznej - demokraci.pl 7%  7%  [ 4 ]
10. Platformy Janusza Korwina - Mikke 11%  11%  [ 6 ]
Liczba głosów : 56

 Prawybory 
Autor Wiadomość
Post 
meritusie

Tez słyszałem tę wypowiedź i nie jest to reakcja na to co psała GW!

Nie trzeba być jasnowidzem by dostrzec w wypowiedzi Rydzyka (juz nie bede pisał o "Wietrze Urodziwym", bo moder ma problemy..) kogo miał na myśli.

Nie wytłumaczyłeś mi jednak jakie znaczenie ma wyraz "pedalstwo" w pojeciu Radiomaryjnym?
Chyba że to jakas nowomowa w stylu PRL-u?


N wrz 04, 2005 8:26

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
pedalstwo to wołający o pomstę do nieba grzech, zboczenie - homoseksualizm

Ja też większych wątpliwości nie miałem - bo słyszałem kilka wypowiedzi o.Rydzyka na ten temat. Powiedział na kogo będzie głosował, choć wprost nie powiedział, że będzie to Kaczyński. O pani poseł Sobeckiej z LPR powiedział to wyraźnie.


N wrz 04, 2005 20:45
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
A mogę wiedzieć co ma homoseksualizm z PO wspólnego, bo naprawdę bym chciała.

Swoją drogą RYdzyk zrobił bardzo żle ujawniając na kogo będzie głosował, tzn. na złość Kaczyńskiemu, bo teraz raczej poparcie spadnie niż wzrośnie, ale zobaczymy.


N wrz 04, 2005 21:11
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
co do drugiej opinii - zależy w jakich środowiskach, w każym bądź razie słuchacze RM to jakieś 2 mln zdyscyplinowanych głosujących

opinia z gejowskiej strony internetowej:
Cytuj:
Platforma wysyłała sprzeczne sygnały, co innego mówił Jan Rokita, co innego Donald Tusk, uznający w przeddzień marszu, że jednak błędem jest jego zakazywanie. Po raz kolejny PO okazała się bezbarwna i pozbawiona zdania. Może zresztą tym należy tłumaczyć jej sukces?


Donald Tusk o publicznym obnoszeniu się z homoseksualizmem ("paradach"):
Cytuj:
Homoseksualiści, choć jestem przekonany, że nie są w Polsce dyskryminowani prawnie i społecznie, też powinni mieć takie prawo. Przy zachowaniu zasad moralności publicznej i wierności prawu.
Pisze tam, że go razi jakieś obnoszenie się, ale mają oni prawo do parady
Cytuj:
Nie jest ani normą biologiczną, ani społeczną, ani kulturową. I choćby dlatego nie może być normą prawną. Ale z drugiej strony wszystko, co jest prawną dyskryminacją ze względu na orientację seksualną, powinno być z prawa wyeliminowane.

z jednej strony to, a z drugiej coś wręcz przeciwnego - niech pan Tusk się zdecyduje, bo jak jego bliski kolega jest "za a nawet przeciw"


N wrz 04, 2005 23:26
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
meritus napisał(a):
Te % SweetChild to w większoci są uzupełnione z funduszy strukturalnych i budżetu państwa. Pamięć mam dobrą. Z funduszów na dopłaty rolnicy dostają 25%, 30% i 35%, reszta to jak napisałem.


Pozwolę sobie jednak odświeżyć Ci Twoją dobrą pamięć i przypomnieć to, co pisałeś parę postów wyżej w tym wątku:
meritus napisał(a):
Ja nic nie dostałem, a rolnicy dostają 20 % poziomu niemieckiego dopłat.


Pomijając kosmetyczną różnicę między 20% a 25%, nietrudno zauważyć dość wyraźną różnicę między stwierdzeniem "rolnicy dostają 55% niemieckiego poziomu dopłat, z tego 25% z funduszów na dopłaty" a Twoją wypowiedzią.

Reszty Twoich argumentów pozwolę sobie nie komentować z uwagi na poważne problemy natury komunikacyjnej.


Pn wrz 05, 2005 10:09
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Sweet i reszta
Już raz się wypowiadałam nt. używania zwrotu "Rzeka rozumna" tudzież podobnych mających na celu wyśmianie osoby do której się on odnosi. Każdy kolejny post zawierający podobne zwroty w celu wyśmiania o.Rydzyka będą usuwane niezależnie od treści. Możecie się z nim zgadzać lub nie, lubić albo niecierpieć, ale na forum będziecie się o nim z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi wypowiadać.

Pozdrawiam
zielona_mrowka - moderator

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Pn wrz 05, 2005 11:59
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz cze 09, 2005 16:37
Posty: 10694
Post 
zielona_mrowka napisał(a):
będziecie się o nim z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi wypowiadać.


Według mnie jest różnica pomiędzy brakiem szacunku a delikatną satyrą. Ale postaram się dostosować do Twoich zaleceń.

Belizariusz napisał(a):
Przecież Platforma chce pedalstwa! - dodał ojciec Rydzyk, nie wyjaśniając, co dokładnie ma na myśli.

...i chyba wszyscy chcieliby wiedzieć co (...) ma na mysli wymiawiając wyraz "pedalstwo" ?


Jeśli wolno mi podzielić się swoimi domysłami, mógł mieć na myśli ścieżki rowerowe. Ich budowa godzi w żywotne interesy... tzw. koncernów paliwowych ;-)


Pn wrz 05, 2005 12:18
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Jeśli wolno mi podzielić się swoimi domysłami, mógł mieć na myśli ścieżki rowerowe. Ich budowa godzi w żywotne interesy... tzw. koncernów paliwowych Wink


No popatrz....na to bym nie wpadł :o :o
Możesz mieć jednak racje. Przeciez koncerny paliwowe to bogatszy sponsor od producenta rowerów, czy też firmy budujacej ścieżki.....a jednak "drogi naszemu sercu " Ojciec Dyrektor, ma doskonały zmysł biznesowy.

Ze wzgledu na p. moderator i ogromny szcunek jaki żywie dla Stfurcy Radia Maryja....od dzisiaj postaram sie o nim myslec w kategoriach słuzbowych, a więc "OJCIEC DYREKTOR"


Pn wrz 05, 2005 12:37
Post 
..acha
.....i kończymy w tym temacie watek pedalstwa...znaczy sie Ojca Dyrektora i wracamy do Prawyborów


Pn wrz 05, 2005 12:39
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Tylko tyle, że to "pedalstwo" jest związane z wyborami, bo "OJCIEC DYREKTOR" dopuszcza się pomówień na PO.

Cytuj:
Nie jest ani normą biologiczną, ani społeczną, ani kulturową. I choćby dlatego nie może być normą prawną. Ale z drugiej strony wszystko, co jest prawną dyskryminacją ze względu na orientację seksualną, powinno być z prawa wyeliminowane.


W konstytucji jest zapisane, że każda grupa może zorganizować paradę, a tym samym środowiska gejowskie też, tym samym PO ma rację, a OD (Ojciec Dyrektor) tej racji nie ma.


Pn wrz 05, 2005 13:26
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
w Konstytucji jest podana definicja małżeństwa. Koniec tematu dewiacji homoseksualnej.

Gdańsk jest zagłębiem Platformy Obywatelskiej. Ostatnio radni z tej partii fundują mieszkańcom Przymorza duży hipermarket w centrum dzielnicy - tuż na przeciwko najdłuższego falowca w Polsce, bardzo dużego targowiska i osiedla. Ciekawe, czy pracujący na targowisku odwdzięczą się swoim dobrodziejom.


Pn wrz 05, 2005 20:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
Czytam sobie na stronie wybiórczej najnowsze sondaże preparowane na jej zamówienie.

Okazuje się, że Tusk ma 41 %, a PO 38 %. Wczoraj był sondaż OBOP-u, że PO ma poparcie 29 %. Przez jeden dzień wzrosło o 9 %. Wg badań PBS (te 38 %) LPR ma 8 % poparcia. Dwa dni wcześniej PGB podało, że LPR może liczyć na 15 %.
W innym sondażu dotyczącym rzekomego poparcia w Krakowie dla kandydatów na senatorów: LPR ma mieć 2,2 % poparcia. I to mimo, że startuje tam bardzo znana i szanowana pani prof. Anna Raźny z Uniwerystetu Jagiellońskiego. LPR uzyskało w wyborach samorządowych najlepszy wynik do rady miasta - zdobyło 9 na 43 mandaty.

Uważam, że sondaże służą robieniu wody z mózgów wyborcom. Każdy kto choć spojrzy na to co napisałem wyżej w takie wyniki nie uwierzy.


Pn wrz 05, 2005 20:51
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz lut 17, 2005 22:28
Posty: 1652
Post 
Cytuj:
w Konstytucji jest podana definicja małżeństwa. Koniec tematu dewiacji homoseksualnej.


A co z prawem do zgromadzen? Ma je kazdy obywatel i nie jest ono okreslane orientacja seksualna, a na tej paradzie nie bylo tylko homoseksualistow, ale tez ludzie o innym kolorze skory i narodowosci. Natomiast wielce katolicka Mlodziez Wszechpolska rzucala do nich kamieniami. WIec myslisz ze to jest dobre zachowanie, "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien".

Cytuj:
Gdańsk jest zagłębiem Platformy Obywatelskiej. Ostatnio radni z tej partii fundują mieszkańcom Przymorza duży hipermarket w centrum dzielnicy - tuż na przeciwko najdłuższego falowca w Polsce, bardzo dużego targowiska i osiedla. Ciekawe, czy pracujący na targowisku odwdzięczą się swoim dobrodziejom.


Platforma nic nikomu nie funduje, jesli uwazasz ze tak jest, udowodnij... Takimi inwestycjami zajmuja sie prywatni inwestorzy i organizacje, czesto zagraniczne. Trzeba miec tupet, zeby wszystko zwalac na jedna partie.

Cytuj:
Czytam sobie na stronie wybiórczej najnowsze sondaże preparowane na jej zamówienie.


SYtuacja jest podobna, zwracam sie z prosba do moderacji o upomnienie, poniewaz OJCIEC DYREKTOR jest rzekomo obrazany przez sformuowanie "rzeka rozumna", ktore bardzo mi sie podoba, wiec nie mozna obrazac wyborczej.

Cytuj:
Okazuje się, że Tusk ma 41 %, a PO 38 %. Wczoraj był sondaż OBOP-u, że PO ma poparcie 29 %. Przez jeden dzień wzrosło o 9 %. Wg badań PBS (te 38 %) LPR ma 8 % poparcia. Dwa dni wcześniej PGB podało, że LPR może liczyć na 15 %.
W innym sondażu dotyczącym rzekomego poparcia w Krakowie dla kandydatów na senatorów: LPR ma mieć 2,2 % poparcia. I to mimo, że startuje tam bardzo znana i szanowana pani prof. Anna Raźny z Uniwerystetu Jagiellońskiego. LPR uzyskało w wyborach samorządowych najlepszy wynik do rady miasta - zdobyło 9 na 43 mandaty.


Po pierwsze zalezy kiedy ten sondaz byl przeprowadzony, gdyz czsto sie zdarza ze sondarze sa publikowane dopiero po jakims czasie. Nowy jest juz po rezygrancji senatora Religi, co moglo sie przyczynic do wzrostu poparcia dla PO. Pozatym zawsze istnieje blad statystyczny, dlatego po zebraniu wszystkich sondarzu z jednego czasu opracowuje sie jedne najbardziej wiarygodny, wyciagajac srednia ze wszystkich.
Niewiadomo tez czy ceniona i szanowana pani profesor jest ceniona i szanowana przez innych tak jak przez Ciebie.


Pn wrz 05, 2005 22:03
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
przyzwolenia na promocję dewiacji być nie może

włodarze Gdańska spod szyldu PO wydali pozwolenie na budowę supermarketu

mówię, że jest znana i ceniona w środowsiku prawicy narodowej

w sondaże po prostu nie wierzę, bo różnice sięgają ponad 15 %, a błąd statystyczny to podobno

dlaczego jest zawsze tak, że akurat taka partia jak LPR jest niedoszacowana - przed każdymi wyborami zaniżają poparcie o 1/3 conajmniej - jak były wybory w 2001 - sondaż 3-5 %, wynik 8 %
wybory w 2002 sondaż 8-12 % - wynik 14 %, wybory 2004 sondaż 8-12 %, wynik 16 %.


Pn wrz 05, 2005 23:16
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt mar 22, 2005 14:17
Posty: 476
Post 
Wiadomo ze do sondazy nie powinno sie przywiazywac wiekjszej wagi.
Bo widac jak sa duze roznice pomiedzy tym co pokazyja sondaze przedwyborcze a wynikiem wyborow.Ja proponuje kazdemu pojsc do wyborow.Mowi sie ze nie ma na kogo glosowac,politycy to klamcy i zlodzieje
etc.Jednak nie chowajmy glowy w piasek.Pokazmy ze jestesmy dojrzalym spoleczenstwem,spoleczenstwem demokrsatycznym ktore umie wziac odpowiedzialnosc za swoje wybory.Im mniej nas pojdzie na wybory ,tym wiecej głąbów bedzie zasiadało w sejmie.Wiadomo ze komunisci i cala administracja zaglosuje na lewice.Bo lewicy zawdziecza ciepłe posadki.
Popatrzmy na afery jakie były w minionych czterech latach.
Kto bral udział w tych aferach.Nie trzeba glosno mowic bo wiadomo o kogo chodzi.Ja jak slysze ze SLD wejdzie znowu do sejmu to sie smutno robi.
Wiec nie oddawajmy swojego glosu i idzmy na wybory.


Wt wrz 06, 2005 0:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL