Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 12:27



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna strona
 KONKURS BIBLIJNY 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
zawsze możesz wysłać raz jeszcze odpowiedź z podaniem adresu ;) od przybytku głowa nie boli :D

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


Pt gru 02, 2005 11:04
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
eeeeee - o adres pocztowy chodzi, i to za pierwszym razem tylko.

Niektórzy po prostu tak jak i pytania, tak i Regulamin czytają nieuważnie niestety :?

Cytuj:
c) Odpowiedzi należy przesyłać na adres biblia@wiara.pl podając swoje Imię, Nazwisko i adres.
W przypadku, gdy ktoś pragnie, aby jego personalia pozostały jedynie do wiadomości redakcji, należy również podać nick - pseudonim, pod którym będzie figurował na liście wyników.


Poza tym wyjaśniałem to już w dziale NEWS:

Cytuj:
2. Uwzględniane są odpowiedzi podpisane tzn:

a) osoba, która pisze pierwszą swoją odpowiedź w Konkursie powinna podać swoje dane osobowe - tzn imię, nazwisko i adres (i ewentualny nick - w przypadku chcących zachować anonimowość)

b) przy kolejnych odpowiedziach należy podpisać się tak jak figuruje się na liście wyników - tzn w zależności od wybranej opcji: imieniem i nazwiskiem lub nickiem

W przeciwnym razie odpowiedzi nie będą brane pod uwagę.

Przykro mi, ale przy takiej ilości uczestników i nadsyłanych maili nie mam czasu, aby każdego indywidualnie prosić o podawanie danych.



Pt gru 02, 2005 14:22
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
W takim razie przepraszam za zamieszanie, własną tępotę i nieuwagę. I dziękuję za odpowiedź na priva, jest Ksiądz nieoceniony:)))


Pt gru 02, 2005 14:55
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 26, 2005 22:06
Posty: 47
Post 
O psiakość! Ja tez wyslalam bez podpisu, ale z tego adresu co zawsze i swoj adres i dane podałam w pierwszym mailu na początku konkursu.
Czy to znaczy, ze mam wysłac odpowiedzi jeszcze raz z podaniem podpisu?!! :o
Jesli nick jest identyczny z podpisem a ja wysylam z tego samego adresu za kazdym razem, to po co?


Pt gru 02, 2005 17:00
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 13:08
Posty: 1
Post 
Hej jestem na tym forum od niedawna. Mam taką małą uwage co do pytań konkursowych są trochę mało precyzyjne. [...]

Przykro mi, ale wyraźnie określiłem charakter tego tematu - w związku z tym część wypowiedzi została usunięta. Proszę tematy nie związane z Konkursem poruszać gdzie indziej - saxon

_________________
Krzyś


Pt gru 02, 2005 17:32
Zobacz profil ICQ YIM WWW

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
direta - bardzo proszę, poczytaj to co napisałem w odpowiedzi mamalgosi :)


Pt gru 02, 2005 21:17
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 26, 2005 22:06
Posty: 47
Post 
saxon napisał(a):
direta - bardzo proszę, poczytaj to co napisałem w odpowiedzi mamalgosi :)


Przeczytałam. I wyszło mi, ze jednak powinnam się była podpisać. Dobrze zrozumiałam?
[...]


Pt gru 02, 2005 21:34
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Tak :)

Co innego było w edycji wstępnej kiedy uczestników było mniej - nawet jak nie kojarzyłem adresu z osobą, łatwo było ją znaleźć. Teraz liczba biorących udział dochodzi powoli do 200 - więc ledwo mam czas sprawdzać odpowiedzi i nie mam zamiaru tracić go na szukanie po adresach mailowych kogoś, kto się nie podpisał :)


Pt gru 02, 2005 21:49
Zobacz profil
Post 
saxon napisał(a):
Teraz liczba biorących udział dochodzi powoli do 200


Księże Adamie.... kiedy ksiądz będzie spał? ;)

Myślę, że przy takiej dużej liczbie uczestników powinien ksiądz wprowadzić zasadę, że wysyła się wszystkie odpowiedzi w jednym mailu. Tu musi być spory kłopot kiedy ktoś wysyła odpowiedzi na pojedyncze pytania.


Pt gru 02, 2005 23:15

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Zobaczymy :) Na razie najbardziej czasochlonne jest wpisywanie nowych nicków lub nazwisk na listę - później będzie łatwiej :)


Pt gru 02, 2005 23:23
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 17:25
Posty: 51
Post Zmiana Regulaminu
Witam!!!
Szczęść Boże!!!
Mam propozycję, aby skrócić czas wysyłania odpowiedzi - przynajmniej do piątku!!! I tak wszystkie pytania poznajemy już w środę, a te ostanie są bardzo łatwe, więc na pewno wszyscy zdążą odpowiedzieć. A tak Ksiądz zyska jedną noc na wpisywanie i podliczanie punktów.
Jestem też za propozycją wysyłania wszystkich odpowiedzi w jednym e-mailu.

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Wioletta Wilk :-D

_________________
wioletta_2006


So gru 03, 2005 14:02
Zobacz profil
Post 
wioletta, nikt Ci nie broni wysłać odpowiedzi chociażby w środę :) I o ile wiem, nie wszyscy ( mówię po sobie ) czekają do soboty.
A z czasem różnie bywa - Ty go masz, ktoś inny nie .. bo może akurat w środę pojechał na 3 - dniową wycieczkę ... ;)


So gru 03, 2005 14:07
Post 
No tak...piatek 23 całkowicie by wystarczyło.
Przychylam sie do propozycji poprzedniczki, ale być może ktos ma inne zdanie.
Pomysl nad tym Ojcze Prowadzący ;) , tym bardziej ze kolędy sie zaczęły...


So gru 03, 2005 14:08
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 26, 2005 22:06
Posty: 47
Post Re: Zmiana Regulaminu
wioletta_2006 napisał(a):
Witam!!!
Szczęść Boże!!!
Mam propozycję, aby skrócić czas wysyłania odpowiedzi - przynajmniej do piątku!!! I tak wszystkie pytania poznajemy już w środę, a te ostanie są bardzo łatwe, więc na pewno wszyscy zdążą odpowiedzieć. A tak Ksiądz zyska jedną noc na wpisywanie i podliczanie punktów.
Jestem też za propozycją wysyłania wszystkich odpowiedzi w jednym e-mailu.

Też jestem za wysyłaniem w jednym mailu, bo księdzu na pewno bedzie łatwiej, ale co do czasu wysyłania odpowiedzi, to jednak niech bedzie do soboty tylko np do południa. Niektórzy moga w piątek pracowac do późna i po prostu nie zdążyć. A z drugiej strony jesli ktos pracuje w sobote, to moze wysłac juz w czwartek. Ale lepiej zapas czasu dac a rownoczezsnie dajmy ksiedzu sie wyspac, wiec moze niech dostanie wszystko do 12 w południe? Do wieczora zdązy przejrzec tych 200 maili, co?


So gru 03, 2005 14:09
Zobacz profil
Post 
A ja jeszcze dołożę post z innego tematu ;)

Petitfourmi napisał(a):
Witajcie
Tak poczytałam sobie Wasze słowa,pytania dotyczące konkursu biblijnego na tym forum. I może dochodze do błędnych wniosków, ale wydaje mi się, że niektóre pytania są naprawdę nie potrzebnie postawione. Wydaje mi się, że sa nie przemyślane. W regulaminie wszystko było i jest napisane.
Pozdrawiam :)


Trudno się nie zgodzić z ostatnim zdaniem. Regulamin jest jasno sformułowany . ( popieram pomysł na przesyłanie wszystkich odp. w 1 mailu ... chociaż nie do końca - dla prowadzącego lepiej, dla uczestników niekoniecznie;) )


So gru 03, 2005 14:14
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL