Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 13:01



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna strona
 KONKURS BIBLIJNY 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post KONKURS BIBLIJNY
Niniejszy temat swoim charakterem odbiega nieco od dotychczasowych na Forum. Jego założeniem bowiem jest stworzenie płaszczyzny dla rozmów, wymiany myśli, wyjaśniania wątpliwości, czy też wzajemnego poznania się Uczestników konkursu biblijnego

Nie jest to natomiast miejsce polemik, sporów czy dyskusji z katolickim podejściem do Pisma Świętego. Jest to możliwe w wielu innych tematach na Forum.

Dlatego też bardzo proszę, aby pamiętać o specyfice tego tematu.


Pt lis 25, 2005 20:09
Zobacz profil
Post 
No HEJ! Wszystkim konkursowiczom!

Cos nikto nie chce zabrać głosu...to ja zaczne :D
Forumowicze mnie znaja....reszta mnie pozna :D (biedactwa)
Meldujcie sie po kolei....

Teraz na poważnie mam pierwsze pytanie DO SZEFA.
Nie wiem czy wszyscy konkursowicze sa zarejestrowani na Forum...czy istnieje tutaj możliwośc pisania dla osób niezarejestrowanych, a bioracych udział w konkursie? Moze nie każdy chce być stałym forumowiczem, ale czasem by chociaz w tym temacie zabrał głos (w końcu do sierpnia bedziemy się ze soba użerać :D ). Jeżeli nie ma takiej możliwości technicznej...to moje pytanie proszę uznac za niebyłe, ale jeżeli da sie to.....

Pytanie drugie.
Co mamy rozumieć pod pojeciem "z przymrużeniem oka" ? Tak sie własnie zastanawiam czy nie pisac czegos "antykobiecego" :D
Nie no SZEFIE! Pytaj i zamęczaj nas pytaniami...ale nie wprawiaj nas w zakłopotanie :D

Dobra .... Poloneza czas zacząć...


Pn lis 28, 2005 11:41
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lis 13, 2005 23:23
Posty: 303
Post 
Tak sie własnie zastanawiam czy nie pisac czegos "antykobiecego" :D

Beli, już spieszę wyjaśnić: Dla własnego dobra - nie pisz!!!! :D :D :D

_________________
Obrazek
"Niech nas ogarnie łaska Twoja, Panie,
według ufności pokładanej w Tobie!"


Pn lis 28, 2005 11:52
Zobacz profil WWW
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
Belizariusz napisał(a):

Pytanie drugie.
Co mamy rozumieć pod pojeciem "z przymrużeniem oka" ? Tak sie własnie zastanawiam czy nie pisac czegos "antykobiecego" :D
Nie no SZEFIE! Pytaj i zamęczaj nas pytaniami...ale nie wprawiaj nas w zakłopotanie :D

Dobra .... Poloneza czas zacząć...

Beli, to pod "z przymruzeniem oka" raczej kobiet nie dotyczy, nie maja takich dylematow :P:P:P:P

_________________
Oto wyryłem cię na obu dłoniach.
***
W swej wszechmocnej miłości BÓG ma zawsze przygotowane dla Ciebie wsparcie i pomoc na tyle, na ile tego potrzebujesz.


Pn lis 28, 2005 20:49
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
Mam pytanie odnośnie pytania 2. Czy to ma być konkretne zdarzenie, cyz może być jakieś stwierdzenie faktu, pouczenie, itp. Przez "wydarzenie" rozumiem jakąś dłuższą historię (np, że ktoś coś zrobił i takie a nie inne były tego konsekwencje - np. historia o potopie)). A stwierdzenie faktu lub pouczenie to tylko jedno zdanie lub kilka, np: "Czuwajcie, bo nie znacie dnia ani godziny".


Wt lis 29, 2005 11:04
Zobacz profil
Post 
W zasadzie pytanie brzmi:
"Uzasadnij powyższe stwierdzenie dwoma wydarzeniami ze Starego Testamentu. "
Wydaje mi sie, ze nalezy to uzasadnic konkretnymi wydarzeniami...ale może szef sie wypowie


Wt lis 29, 2005 11:14

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
rozumiem, że ma to być tak: dobrze jest mieć włosy, przykład : Ktoś, ponieważ przydarzyło mu się Coś.
Dobrze jest nie mieć włosów, przykład: Ktoś, ponieważ przydarzyło mu się Coś.
Tak?
jakos mam pustkę w głowie:(((


Wt lis 29, 2005 15:20
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Odnośnie konieczności rejestracji na forum - rzeczywiście jest to pewne utrudnienie, ale znowu nie aż tak wielkie jeśli ktoś chce tutaj popisać, a konkurs ma trwać w końcu rok a nie np. miesiąc :)

Odnośnie pytania drugiego - wyraźnie jest napisane, że ma to być wydarzenie, a nie pouczenie :)

Pozdrawiam :)


Wt lis 29, 2005 23:41
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post 
Saxonie, pytanie natury praktycznej :D
Jesli dojde do wniosku, iz wyslana przeze mnie odpowiedz jest nieprawidlowa lub niekompletna, czy w takiej sytuacji mozna ja poprawic , oczywiscie przed zamknieciem danej tury?

_________________
Oto wyryłem cię na obu dłoniach.
***
W swej wszechmocnej miłości BÓG ma zawsze przygotowane dla Ciebie wsparcie i pomoc na tyle, na ile tego potrzebujesz.


Śr lis 30, 2005 4:21
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Oczywiście, że tak - "klamka zapada" dopiero w momencie zakończenia tury :)


Śr lis 30, 2005 7:36
Zobacz profil
Post 
Post przeniesiony

wioletta_2006 napisał(a):
:-D
Witam wszystkich konkursowiczów bardzo serdecznie!!! :-D
Konkurs bardziej zmobilizował mnie do powrotu do Biblii, kiedyś Biblia to był mój "konik". Od dwóch lat - kiedy urodził się mi synek, niestety mniej zaglądałam do Pisma Świętego. Teraz mam nadzieję, że dzięki temu wyzwaniu konkursowemu nie odłożę już Biblii na półkę.
Pozdrawiam


Śr lis 30, 2005 21:05
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So lis 26, 2005 22:06
Posty: 47
Post 
Czy w pytaniach 6 i 7 trzeba podać jakieś współrzędne biblijne, czy tylko wystarczy odpowiedz kilkuwyrazowa typu: X i Y
w Zet
(a moze trzeba "w Zet Iksowym" albo w Zet znajdującym się w A?


Cz gru 01, 2005 12:50
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
wystarczy krótko :)


Cz gru 01, 2005 14:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz gru 01, 2005 19:41
Posty: 15
Post 
Witam wszystkich miłośników Biblii. Właśnie przed chwilą zarejestrowałem się tutaj, co sprawiło mi niesamowitą frajdę. :lol: Cieszę się, że jest forum takiego typu. W ogóle pomysł z konkursem biblijnym w internecie uważam za fenomenalny. Życzę więc nam wszystkim radości poznawania Słowa :-D


Cz gru 01, 2005 20:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 11:10
Posty: 248
Post 
Właśnie przeczytałam w NEWsach, że niektóre odpowiedzi nie będą brane pod uwagę, bo "BRAK PODPISU" lub "BRAK ADRESU". Brak podpisu rozumiem, ale co too jest brak adresu? Przeciez adres nadawcy jest widoczny w mailu. Czy trzeba go jeszcze gdzieś dodatkowo podawać? Dotychczas tego nie robiłąm i było w porządku. Teraz też już wysłałam odpowiedzi, chyba również bez adresu


Pt gru 02, 2005 10:35
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 234  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL