Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 27, 2024 10:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 234  Następna strona
 KONKURS BIBLIJNY 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So gru 03, 2005 14:24
Posty: 1
Post 
Ja uważam, że termina nadsyłania odpowiedzi do soboty jest w sam raz. Bo niektórzy studiują, pracują i zwyczajnie nie mają czasu zając się tym wcześniej...


Gratuluję pomysłu - konkurs wspaniały.

(i też się zastanawiam na połową pytania z włosami :D )


So gru 03, 2005 15:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 13:48
Posty: 249
Post 
Masz jeszcze czas do 23.00:) Co byś nie napisał/-a - wlos z głowy Ci nie spadnie, pamiętaj, i wszystkie sa policzone.
Ja chyba jednak się nie podejmę. Po co grać, jak się ma za maly rozumek, zeby wygrać? Chyba tylko po to, by się nauczyć pokory...


So gru 03, 2005 16:01
Zobacz profil
Post 
baranek napisał(a):
popieram pomysł na przesyłanie wszystkich odp. w 1 mailu ... chociaż nie do końca - dla prowadzącego lepiej, dla uczestników niekoniecznie;) )


A jaki to stanowi problem dla uczestników?
Ja sobie na bieżąco kopiuję pytania do Word'a, dopisuję odpowiedzi (jesli znam lub uda mi się znależc ;) ) i jak mam komplet to wysyłam.

Co do termunu wysyłania odpowiedzi... uważam, że jest dobry. Nie każdy ma czas w ciągu tygodnia usiąść nad pytaniami. Ja zazwyczaj mam czas, ale zdarzyło się w jednej z tur, że pisałam odpowiedzi dopiero w sobotę rano.
Uważam za to, że jeśli ks. Adam nie będzie dawał rady ze sprawdzaniem maili, to przeciez nie musi ogłaszać wyników i odpowiedzi w niedzielę. Może to zrobić równie dobrze w poniedziałek, wtorek czy środę (a my w tym czasie zajmiemy się już nową turą pytań :) ).


So gru 03, 2005 16:43
Post 
MaBi napisał(a):
Masz jeszcze czas do 23.00:) Co byś nie napisał/-a - wlos z głowy Ci nie spadnie, pamiętaj, i wszystkie sa policzone.
Ja chyba jednak się nie podejmę. Po co grać, jak się ma za maly rozumek, zeby wygrać? Chyba tylko po to, by się nauczyć pokory...


Tu chodzi o to żeby wygrac.... znajomość Pisma Świętego.


So gru 03, 2005 16:45

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 13:48
Posty: 249
Post 
Monika75 napisał(a):
Tu chodzi o to żeby wygrac.... znajomość Pisma Świętego.


Wiem, w sumie to fajne, sama kiedyś jakieś małe konkursy tego typu urządzałam, ale czy to jest wiedza dająca zbawienie?


So gru 03, 2005 16:56
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
ale czy to jest wiedza dająca zbawienie?


NIE..ale daje SATYSFAKCJE.....kumasz klimaty? :D


So gru 03, 2005 19:41

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 13:48
Posty: 249
Post 
Belizariuszu, chyba malo kumata jestem...
Ja mam raczej frustrację niz satysfakcję. Ale to już moj problem.

Mam pytanie: czy odpowiedzi można zmieniać? Np. wysle coś czlowiek w środę, a potem się zorientuje, ze napisał źle, czy moze się poprawić?


So gru 03, 2005 20:40
Zobacz profil
Post 
MaBi napisał(a):
Mam pytanie: czy odpowiedzi można zmieniać? Np. wysle coś czlowiek w środę, a potem się zorientuje, ze napisał źle, czy moze się poprawić?


Można.
Odpowiedź jest na pierwszej stronie tego wątku, w poście saxona (chyba 10 od góry).


So gru 03, 2005 20:51

Dołączył(a): Śr paź 12, 2005 13:48
Posty: 249
Post 
Faktycznie, nie zauważyłam. Dzięki, Moniko.


So gru 03, 2005 21:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz paź 02, 2003 20:44
Posty: 3436
Post Re: Zmiana Regulaminu
wioletta_2006 napisał(a):
Mam propozycję, aby skrócić czas wysyłania odpowiedzi - przynajmniej do piątku!!!

To zrozumiale, ze jak w kazdym konkursie, tak rowniez i tutaj kazdy sie niecierpliwi, by jak najszybciej po wyslaniu odpowiedzi upewnic sie, ze byly one prawidlowe, ale skoro regulamin zostal tak ustalony, to chyba nie warto go zmieniac, chyba ze sam Organizator konkursu uzna, ze jest taka wlasnie potrzeba. Mysle jednak, ze sobota przed polnoca jest korzystna dla wielu, ktorzy z roznych wzgledow nie moga tego robic wczesniej, tym samym wiecej osob moze brac udzial w konkursie.
Saxonie, to niestety zamach na Ciebie :-D i Twoj prywatny czas, ale sam tego chciales :D :P:P:P za co Ci jeszcze nie podziekowalam, ale robie to teraz :bukiet: :bukiet: :bukiet:

Jesli chcemy ulatwic zadanie Saxonowi, to moze rzeczywiscie wysylac wszystkie odpowiedzi w jednym e-mail wtedy, kiedy kazdy jest gotowy. Tym sposobem naplyw poczty zostanie rozladowany od srody do soboty, a Saxonowi na sobote zostana juz tylko maruderzy, (biorac pod uwage czas trwania konkursu - caly rok - to w pewnym momencie kazdy z nas z roznycyh powodow moze okazac sie maruderem :D:D:D )

_________________
Oto wyryłem cię na obu dłoniach.
***
W swej wszechmocnej miłości BÓG ma zawsze przygotowane dla Ciebie wsparcie i pomoc na tyle, na ile tego potrzebujesz.


So gru 03, 2005 22:08
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 17:25
Posty: 51
Post NIECIERPLIWOŚĆ?!
To nie niecierpliwość, ale przecież 200 e-maili do przeczytania, ocenienia i wpisania w komputer to nie praca na jeden wieczór i do tego dla jednej osoby. :cry:
Cały rok co tydzień czytać tyle listów, to jednak jest sporo. Trzeba trochę pomóc prowadzącemu i ułatwić Mu pracę przynjamniej przez wysyłanie wszystkich odpowiedzi razem.
Jeszcze raz chylę czoła przed prowadzącym za wspaniały pomysł i wielkie poświęcenie.
Pozdrawiam

P.S. Wcale też nie mam za dużo czasu, pracuję, mam małe dziecko i do tego działam jako wolontariusz. Bywa tak, że dziennie śpię tylko 3-4 godziny. :-D

_________________
wioletta_2006


N gru 04, 2005 0:14
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt lis 29, 2005 10:41
Posty: 1
Post Dla wygody
A możebyśmy zapytali Saxona jak Mu wygodniej. Czy nie praktyczniej wysłać odpowiedź na każde pytanie osobno, nawet jednego dnia?

_________________
cezar


N gru 04, 2005 16:57
Zobacz profil
Post Re: Dla wygody
Cezary Chimiak napisał(a):
A możebyśmy zapytali Saxona jak Mu wygodniej. Czy nie praktyczniej wysłać odpowiedź na każde pytanie osobno, nawet jednego dnia?


Jasne że "lepiej"... zamiast otworzyć 200 maili, będzie musiał ich otworzyć 1400 ;)


N gru 04, 2005 17:02
Post 
Cytuj:
To zrozumiale, ze jak w kazdym konkursie, tak rowniez i tutaj kazdy sie niecierpliwi, by jak najszybciej po wyslaniu odpowiedzi upewnic sie, ze byly one prawidlowe,


Strusiu...tutaj nie chodzi o szybsze poznanie odpowiedzi....bo nikt nie postulował by były one wywieszone juz w sobote.

Zreszta racja....to sprawa Ojca Prowadzącego...a nie nasza :D


N gru 04, 2005 17:04

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Niech zostanie tak jak do tej pory :) Dzięki temu do środy czy czwartku dużą część mam już zrobioną :)
Teraz tylko jest ciężko wyrobić - bo maile mnie "zalały" (krew jeszcze nie ;) :D ) - a najwięcej czasu zajmuje wpisywanie nowych nicków na listy - z wynikami i z danymi osobowymi dlatego trochę potrwa zanim pojawią się wyniki I Tury (a i to zapewne nie bez błędów :? ).
Dlatego też proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, dziękując jednocześnie za Waszą troskę i zainteresowanie :)

Pozdrawiam serdecznie


N gru 04, 2005 19:47
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3503 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 234  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL