Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 0:39



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Święta i po świętach ! 
Autor Wiadomość
Post Święta i po świętach !
Jestem młody duchem i pragnę z całego serca poznać i zrozumieć duchowe, osobiste, osobowe(ciało, dusza, duch) i w relacji Ja - Trójca, przeżywanie świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy.
Prosze o przedstawienie odniesienia tych dwóch pasji (BN. I W.) do realiów życia "zwykłego" katolika.
Z uwagi na moją toksyczną rodzinę to żygać, krzyczeć, wyć, zabijać innych ludzi mnie się chce na wspomnienie świąt i ich wstrętnej atmosfery.
Jak z ludowych obyczajów zrobić misterium fidei z świerzym powiewem Ducha Świętego.
Boże Narodzenie sprowadza się do celebracji wigili(przeddnia) a Wielkanoc do koszyka z symboliką słowiańską i sensu stricte wiejsko-spożywczą.


N sie 02, 2009 18:06
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N gru 04, 2005 17:26
Posty: 6
Post Beczka
a skąd jesteś? Pytam bo moim zdaniem dużo daje wejście w wspólnotę, która poprowadzi i pomoże przeżyć te Tajemnice. W Krakowie u Dominikanów działa Beczka, która pozwoliłaby Ci przygotować się na te uroczystości i nie tylko...

_________________
tłumaczenie
korekta tekstów
copywriting


Śr sie 05, 2009 10:36
Zobacz profil WWW
Post 
Jestem z Warki tam gdzie piwo produkują.


Cz sie 06, 2009 20:46
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL