Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz cze 06, 2024 23:21



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
 Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus napisał(a):


Może Islam potrzebuje czasu aby zrozumieć, podobnie jak wcześniej chrześcijanie, że mordowanie heretyków czy wojny religijne, nie budują wiary/religii, ale je niszczą.

Islam nigdy tego nie zrozumie,dlatego nie można iść na ustępstwa wocec szmatogłowych


N mar 10, 2013 22:03
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
ciapulek napisał(a):
Alus napisał(a):


Może Islam potrzebuje czasu aby zrozumieć, podobnie jak wcześniej chrześcijanie, że mordowanie heretyków czy wojny religijne, nie budują wiary/religii, ale je niszczą.

Islam nigdy tego nie zrozumie,dlatego nie można iść na ustępstwa wocec szmatogłowych

Jeśli nie zrozumieją, tym gorzej dla Islamu, przez stosowanie przemocy, zbrodni, religia ta zacznie się zwijać.


N mar 10, 2013 22:08

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus
Tak na szybkiego. hehe właśnie między innymi ten link co dałaś świadczy nie o dbałość Mahometa o czystość po stosunku tylko jak niskich lotów jest ta religia. Gdzie Jezus mówi o takich rzeczach?!!! To obrzydlistwo. Mahomet jak dla mnie był mistrzem od chorób wenerycznych i zarazem ginekologiem! Poza tym co mnie interesuje co Żydzi mówią. Mnie interesuje NT. Tyle.
Piszesz, że wielu zginęło przez heretyków Owszem masz rację i potępiam ówczesny KK za to. Ale wiesz dlaczego tak było? Bo KK miał władzę, a władza= kasa a kasa równa się ... Brak miłości i mordowania... czyz podobnie nie czynił Mohamet?
Krucjaty... A powiedz mi jaki był powód krucjat?
Pozdrawiam


N mar 10, 2013 22:09
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Cytat z tego co przysłałaś:
"Gdy Prorok pragnął intymności z którąś ze swoich żon podczas menstruacji, owijała swą dolną część ciała nakryciem i Prorok się z nią pieścił"

Bez komentarza.... Niby rzeczy zabronione, a Mahomet sobie używał :)


N mar 10, 2013 22:12
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N mar 10, 2013 21:27
Posty: 153
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Alus napisał(a):

religia ta zacznie się zwijać.

Ja mam taka nadzieje. W każdym razie w Europie


N mar 10, 2013 22:13
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
akbar napisał(a):
Mniejsza o to. Hadisy mówią, że można uprawiać seks ze zwierzętami i niemowlakami poprzez wkładanie przyrodzenia między uda niemowlaka. Czy na to tez jest jakieś wytłumaczenie?

To kiedy podasz w końcu namiary na te bzdury co tutaj napisałeś?


N mar 10, 2013 22:17
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
hehe Hosi Ty myślisz, że ja nie mam nic innego w domu do roboty? :)
Na dzisiaj jeden tylko namiar...Niestety nie mam czasu na tłumaczenie i nie mam czasu na dokładne szukanie - Sahih Muslim Book of Menstruation Hadith number 525
"The prophet – peace be upon him – said, ‘If one sits between a woman’s fours (shu’biha Al-arba’) and then fatigues her, then it necessitates that he wash"
Woman's fours jest tłumaczone bardzo różnie, bo część imamów piszę o nogach część o rekach itd. Ale komentarz zacnego Imama do tego hadisu jest powalający : Our companions have said that if the penile head has penetrated A WOMAN’S ANUS (obyt), or A MAN’S ANUS, or AN ANIMAL’S (zwierzęcia) VAGINA or ITS ANUS then it is necessary to wash whether the one being penetrated is alive OR DEAD (martwy), YOUNG OR OLD, whether it was done intentionally or absentmindedly, whether it was done willfully or forcefully
lub
If a woman inserts (in her vagina) AN ANIMAL’S PENIS she must wash, and if she inserts A DETACHED (odłączony - patrz odciety) PENIS (thakaran maktu-an, lit. “a severed male member”; a marital aid perhaps!?) there are two opinions; the most correct is that she must wash.

To pisze wasz Imam!!!! Nikt go nie potepia i się z nim zgadzają. gdyby pisał źle zaraz by dziada wywalili. Nic podobnego.
To taki na szybkiego hadis dla Hosiego, którego juz widzę nerwy ponoszą :) Jak cos to wrzućcie to na translate na google.


N mar 10, 2013 22:25
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Po wypowiedziach humaloga zaczynam go podejrzewać o prowokację podobną do tej, którą stworzyli filmowcy kreując postać Grażyny Żarko w którą wcieliła się aktorka Anna Lisak.
Akbar tu łudząco przypomina humaloga. Mam nadzieję, że akbar to nie humalog piszący z innego konta ;).

Panowie nie zniżajcie się do niskich chwytów,
Akbar nie wiem czy hadis jest uznawany za autentyczny i jak jest dyskutowany nie mniej nie ma tam wcale przyzwolenia na seks ze zwierzętami. Napewno autentyczne hadisy nie pozwalają na seks ze zwierzętami cytaty przytoczyłem wcześniej. Już o noworadkach nie wspomnę.


N mar 10, 2013 22:49

Dołączył(a): Śr sty 11, 2012 19:17
Posty: 1188
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Akbar
To komentarz Imama mówi o zwierzetach,czy sam cytat z hadisy?Możesz to wyjasnić?


N mar 10, 2013 23:04
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Taaaak jestesmy klonami stworzonymi na planecie Kamino z polecenia mistrza Sifo Dyasa...itd.

Najlepiej zasłonić sie głupimi wymysłami i wietrzyc prowokacje.
Twierdzisz, że Aisza była starsza niz to zawsze przedstawiano....no cóż jakos skłamac trzeba bo w dzisiejszych czasach pedofilia jest niemedialna.
To czym sie posłuzysz by stwierdzic, ze Mahomet nie był zwykłym krwawym dyktatorem, który rozpowszechniał islam za pomoca miecza?
Cos co często jest zarzucane Kosciołowi, a co owszem miało miejsce w pewnych okresach działalności KrK, ale nie było tak powszechne jakby to chcieli przeciwnicy. Zresztą Kosciół za to przeprosił.
Natomiast Islam od samego zarania był wprowadzany za pomoca krwawego terroru. Ta jakże fałszywie kreowana na pokojowa religia od początku, az do teraz (czyli 1400 lat) jest religia przesiaknieta krwia tych którzy nie chcieli jej przyjąc...słusznie uważajac za fałszywą i brudną.
Porównac ja mozna tylko do krwawej religii Azteków.


N mar 10, 2013 23:10
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
A na dobranoc miły filmik z islamskiego przedszkola.
To tak na dobre sny wszystkich miłosników zbrodniarza Mohameta i jego bożka Allacha:

http://www.youtube.com/watch?v=qBPmHBpxE9s


Przypomniał mi sie wierszyk...

"Jestem sobie talibanek
Mam granatów pełen dzbanek
Atomową walizeczke
I wąglika torebeczkę"

Niech zyje "religia pokoju" :D


N mar 10, 2013 23:21

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Panowie i Panie
Zeby była sprawa jasna. Nie jestem prowokatorem. Już wcześniej pisałem, także w innych tematach, że mnie przeszkadza głównie sama postać Mahometa. On stworzył religię, która przebraziła się w samo zło. Jak można uważac kogoś za posłańca, kiedy same Hadisy mówią, że Mahomet grzeszył?? Zaraz ktoś powiem, że Mojżesz zabił człowieka. Owszem, ale Mahomet nie powstrzymał się od grzechu do końca swojego życia.
Co do tego mojego cytatu to sam Hadis to treść poniżej :"The prophet – peace be upon him – said, ‘If one sits between a woman’s fours (shu’biha Al-arba’) and then fatigues her, then it necessitates that he wash"
Spory sa odnośnie tego wyrażenia woman's fours - 4 rąk mieć nie może, 4 nogi ... może, ale tylko zwierzę.
Natomiast interpretacja Imama to własnie treści dotyczące seksu w odbyt, ze zwierzętami czy odciętym penisem. Powiedzcie mi skoro to jest zakazane jak może się imam o tym wypowiedać? Przeciez na jego interpretacjach może polegac miliony osób?
Athmosfer
Nie czytasz ze zrozumieniem. KOmentarz do tego hadisu to jest zastanawianie się imamów, czy to jest o zwierzętach czy o kobiecie. Stąd niektórzy z nich piszą komentarz jako o ziwerzętach a inni jako o seksie z kobietą.
Jak uda mi się znależć to podam wam hadis, który móiw o seksie ze zwierzetami w czasie pielgrzymki.
Niestety z racji pracy nie mam czasu na wyszukiwanie teraz dokłądnie hadisów. Co jakiś czas jak się znajdzie jakiś cukierek to wam będę wklejał i udowodnię, że Mahomet z miłego chłopca przeobraził się w żądnego władcę, chciwego i pragnącego krwi.
Pozdrawiam


Ostatnio edytowano Pn mar 11, 2013 8:28 przez akbar, łącznie edytowano 1 raz



Pn mar 11, 2013 8:08
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt mar 08, 2013 23:48
Posty: 438
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
humolog
Dobry filmik. Zaraz ktoś powie, że to prowokacja :)


Pn mar 11, 2013 8:23
Zobacz profil
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
Zdania w kwestii wieku Aiszy są podzielone
http://muzulmanki.blogspot.com/2009/04/ ... oroka.html
Przy czym dla nikogo nie jest tajemnicą iż ówcześnie kobiety terenów południowej Europy, Azjii, Afryki wychodziły za mąż w wieku 13-14-15 lat. I w takim wieku rodziły dzieci.
Maryja, jak twierdza bibliści urodziła Jezusa mając 14 lat.
Jadwigę Andegaweńską wydano za mąż za Jagiełłę gdy miała 13 lat.


Pn mar 11, 2013 8:35
Post Re: Islam to mały róg(?) i bestia z Apokalipsy
akbar
Rozumiem co masz na myśli pod określeniem "dobry filmik", ale tak szczerze mówiąc to jest on przerażający!!! Koszmarny!!!

Jak można w taki sposób indoktrynowac maleńkie dzieci? Co z nich wyrośnie? Krwawi mordercy zupełnie nieświadomi tego co robią.

Zaraz posypią sie gromy, że to nie po chrześcijańsku (tzn. zacznie mi sie wmawiac takie bzdury), ale co można powiedzieć o tych co robią to tym dzieciom? Tylko jedno....niech beda przeklęci!


Pn mar 11, 2013 8:47
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 268 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL