Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn cze 17, 2024 19:57



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 95  Następna strona
 Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Ja tam fanem PO nie jestem, ale bron mnie Panie Boze przed powrotem IV RP. Juz raz byla i tylko ludzie z demencja moga chciec powrotu podsluchow, bezprawia, itp, gorzej niz za PRLu. PiS juz swoja szanse mial i pokazal, czego mozna od niego oczekiwac.


Cytuj:
Naprawde z niczym wam sie czasy IV RP nie kojarza? Tacy mlodzi jestescie?


Kojarzą mi się z bardzo złą atmosferą w przestrzeni publicznej, za którą w głównym stopniu odpowiedzialne były media, sprawujące funkcję faktycznej opozycji wobec rządu (do czego Gazeta Wyborcza przyznała się wprost po wyborach 2007r.) i nagłaśniające do nieprawdopodobnych, histerycznych wręcz rozmiarów każdy niecny ( lub nie-niecny) postępek PiS. Niestety, wygląda na to, że całkowicie udzielił Ci się ówczesny medialny jazgot. Przykro mi, są jeszcze tacy, którzy informacje o tym, co dzieje się w kraju, czerpią z różnych źródeł i różnych opcji politycznych. Nie, niczego się za rządów PiS nie bałem, bardziej irytowałem się tym, że Kaczyński znowu dał się sprowokować. Denerwowały mnie również spektakularne zatrzymania na użytek mediów. Zacząłem się trochę bać za rządów PO, kiedy próbowała pod pretekstem afery hazardowej położyć łapę na wolności internetu. Ale to i tak był pikuś w porównaniu z tym, co dzieje się teraz. Dopiero teraz się boję, kiedy widzę, jak wygląda "śledztwo" w sprawie katastrofy w Smoleńsku i jakie gwarancje ochrony suwerenności państwa i bezpieczeństwa obywateli daje PO (podpowiem: ZEROWE). I, szczerze mówiąc, choć taki wybór mi się nie podoba, to jednak wolę IV RP.

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr cze 16, 2010 16:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Definicja wg. PiSu jest mniej więcej taka:


Wszyscy wiemy, że PiS uprawia propagandę, w której straszy ludzi - dokładnie tak samo, jak PO straszy ludzi Kaczyńskimi, również opowiadając na ich temat kompletne bzdury. Taki urok wyborów. Ale to jeszcze nie powód do składania pozwów do sądu. Pozew był o konkretną wypowiedź, prawo powinno być stosowane ściśle - i o tym napisałem.

Cytuj:
Najpierw by trzeba zdefiniować co to jest prywatyzacja służby zdrowia, co to jest prywatyzacja szpitali,


No to napisałem, w poście który został zignorowany, jak powinna wyglądać reakcja PO - zwołujemy konferencję i w miłej atmosferze "zgoda buduje" pouczamy Kaczyńskiego i jego wyborców, co to jest prywatyzacja, komercjalizacja, i czym się one między sobą różnią. Wrażenie - rewelacyjne. Efekt - piorunujący. Ale skoro PO woli biegać po sądach i wysyłać Palikota na kontrwiece..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Śr cze 16, 2010 16:48
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 10:05
Posty: 1111
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
PO zmieniło w swoim starym programie nazwę z prywatyzacji na komercjalizację ( co jest niczym innym jak wstępem do prywatyzacji). Taka jest opcja PO: kiedy trzeba jesteśmy za prywatyzacją, nadchodzą wybory- szybko zmieniamy, to samo z Komorowskim jeżdżącym się modlić do miejscowości ,tylko na czas wyborów.

Witold napisał(a):
Ten twój bełkot o "końcu wolnej polski" jest równie uzasadniony jak bełkot przeciwników PiSu. Też mówiono, że Kaczyński miał monopol władzy (to akurat prawda, ale mniejsza), wprowadził dyktaturę, inwigilował opozycję i dziennikarzy, upolitycznił służby, a jedną nawet stworzył w celach politycznych. Jak najbardziej analogiczne.


na Twój bełkot o inwigilacji TUSK i jego rząd proponuje większe uprawnienia dla CBA ;]


Cytuj:
Nie od dziś ludzie ,którzy deklarują ,że nie są za PO są zwalniani ze swoich stanowisk lub blokuje się ich,czy oczernia.


Cytuj:
To co z tymi przykładami?



Pospieszalski, zwolnienie gościa z Radia Zet, czy brak pozwolenia na dystrybucję nowego filmu Stankiewicz.

Cytuj:
PiS jest zły bo wprowadza dyktaturę, monopol władzy, inwigilację, upolitycznienie służb i likwiduje wolność. Czyli to samo co ty mówisz o PO. Tak samo merytoryczne, ale oczywiście kiedy mówi się to o PO, to jest OK, a kiedy o PiSie - to mówią tak tylko zacietrzewieni antypolacy :)


tak , a na czym ta dyktatura polega?
bo ja widzę PO: zagarnia IPN, zagarnia KRRiT, zagarnia RPO, zagarnia NBP, zagarnia komercyjne media: POLSAT,TVN, a teraz Media Publiczne, PROKURATURA to samo....
i kto nie jest za PO jest " wariatem,idiotą,oszołomem, jest na pozycji przegranej, niemodny, opluwany, w telewizji źle pokazywany" .
Tak, z pewnością PiS ma monopol władzy i dyktaturę. Przeczysz sam sobie człowieku swoim BEŁKOTEM .


Śr cze 16, 2010 18:48
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
A takich jaskółek w skali kraju jest już multum.


No to Alus syp przykładami, bo takie gadki to czysta propaganda.

Cytuj:
A kto powiedział, że szpitale prywatne nie będą wykonywały niedochodowych usług? SKoro NFZ nadal im będzie na to dawał publiczne pieniądze...

Weź lepiej głęboki oddech żeby przewietrzyć umysł.
Jeżeli dany zabieg będzie kosztował np. 5 tys. zł a NFZ zapłaci im 2 tys. (bo tak sobie NFZ wycenił) to uważasz iż takiego zabiegu podejmie się typowa prywatny szpital, który ma przynosić zyski nie straty?
To sam fakt że takie marne pieniądze i za małe płaci NFZ ma być satysfakcją?
Szpital prywatny ma się karmić satysfakcją?
Jeżeli menadżer pójdzie za twoimi radami to także pójdzie z torbami, bo takiego menadżera jak TY to wyrzucą na zbity pysk.
Jeżeli tacy mądrale i tacy menadżerowie podpowiadają PO, to gratulacje.


Śr cze 16, 2010 18:59

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
*Julka* napisał(a):
tak , a na czym ta dyktatura polega?


Zrozum wreszcie do cholery, że to było o latach 2005-2007 kiedy rządził PiS... i wcześniej Marko o tym samym.... i że to nie jest opis stanu faktycznego tylko opis przerysowany i niemerytoryczny, taki jakim się atakowało PiS na podstawie medialnych plotek - ANALOGICZNY do twojego "końca wolnej Polski"... czy ty w ogóle potrafisz czytać ze zrozumieniem?


Cytuj:
PO zmieniło w swoim starym programie nazwę z prywatyzacji na komercjalizację ( co jest niczym innym jak wstępem do prywatyzacji).


Nie potrafisz.


Śr cze 16, 2010 19:15
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
tak , a na czym ta dyktatura polega?
bo ja widzę PO: zagarnia IPN, zagarnia KRRiT, zagarnia RPO, zagarnia NBP, zagarnia komercyjne media: POLSAT,TVN, a teraz Media Publiczne, PROKURATURA to samo....
i kto nie jest za PO jest " wariatem,idiotą,oszołomem, jest na pozycji przegranej, niemodny, opluwany, w telewizji źle pokazywany" .
Tak, z pewnością PiS ma monopol władzy i dyktaturę. Przeczysz sam sobie człowieku swoim BEŁKOTEM .

Zagarna niemal to samo co PiS w 2005r :D ....niemal, bo prokuratora generalnego wybrał śp. L. Kaczyński, a POLSAT i TVN prywatne wybierają sobie same opcje polityczną.
osiris napisał(a):
Cytuj:
No to Alus syp przykładami, bo takie gadki to czysta propaganda.

To zależy co kto pojmuje przez słowo "propaganda"....sypać nie będę, wejdź sobie w wyszukiwarkę i znajdziesz kolejne przykłady.


Śr cze 16, 2010 20:07
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 10:05
Posty: 1111
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Witold napisał(a):
Zrozum wreszcie do cholery


wybacz,ale szkoda czasu dyskutować z Tobą patrząc na Twój żenujący poziom wypowiedzi.

Alus napisał(a):
a POLSAT i TVN prywatne wybierają sobie same opcje polityczną.


w teorii.


Śr cze 16, 2010 20:14
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
w teorii.

W praktyce Tusk tupnie nogą i Solorz z Walterem siedzą pod stołem :D


Śr cze 16, 2010 20:20

Dołączył(a): Wt mar 30, 2010 21:27
Posty: 331
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Julka doczekamy sie wyjasnienia sformulowania konca wolnej Polski?


Śr cze 16, 2010 20:22
Zobacz profil
zbanowana na stałe

Dołączył(a): N wrz 21, 2008 10:05
Posty: 1111
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
ona jest już na kilku stronach tego tematu, więcej powtarzać się nie będę.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... pinie.html

kolejny przykład dyktatury


Śr cze 16, 2010 20:30
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
*Julka* napisał(a):
wybacz,ale szkoda czasu dyskutować z Tobą patrząc na Twój żenujący poziom wypowiedzi.


Czyżby powtarzanie w kółko tych samych głupot i niezwracanie uwagi na to, że kilka osób usiłuje je sprostować, już ci się znudziło?

Zresztą ja sam już nie wiem jak z tobą "dyskutować" kiedy ty nic nie rozumiesz, z tego co się do ciebie pisze, a jeśli rozumiesz, to świetnie udajesz.


Cytuj:
ona jest już na kilku stronach tego tematu, więcej powtarzać się nie będę.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... pinie.html

kolejny przykład dyktatury


Kolejny przykład analfabetyzmu Julki.

Jakby doczytała, to by zauważyła, że jeden z tych dziennikarzy został zawieszony za członkostwo w komitecie poparcia... Bronisława Komorowskiego. Ale to pewnie też jakiś sposób prześladowania opozycji przez niedobrą dyktaturę PO ;-)

A wyjaśnienia końca wolnej Polski się jak mniemam nie doczekamy, bo Julka zwyczajnie nie potrafi takowego udzielić.


Śr cze 16, 2010 20:35
Zobacz profil

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Alus napisał(a):
Johnny99 napisał(a):
A bo to ona pierwsza ? Taka publikacja zresztą całkiem nieźle się wpisuje w jej charakter.


A mnie zaszokowała....pani profesor schodzi do poziomu Dody, Madonny..

W dużym stopniu zgadzam się z Tobą strażniczko PO. Zdziwiłam się, że pani Staniszkisz zgodziła się wystąpić a waszym błaznem i hipokrytą- Palikotem w programie "Teraz my'.
Nie jest kobietą z klasą, gdyz gdyby nią była nie wystąpiłaby w programie z tym dnem moralnym jakim jest wasz WIP Palikot.
Rządzaca partia wystawia takie miernoty jak Palikot, to woła o pomstę do nieba.W żadnym cywilizowanym kraju nie byłoby to mozliwe, jestesmy narodem zbyt tolerancyjnym dla miernot i dlatego mam duże pretensje do profesor Staniszkis, ona równiez nie jest dla mnie autorytetem.


Śr cze 16, 2010 20:43
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt mar 30, 2010 21:27
Posty: 331
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Tak wiec pozwole sobie, za porada autorki, czytajac miedzy wierszami sformulowac taka definicje "konca wolnej Polski".

Koniec wolnej Polski, to koniec wladzy PiS. To koniec wplywow i przywilejow dla partii Kaczynskiego i jej zaplecza. To koniec kolesiostwa w strukturach instytucji publicznych, klamstwa w tv publicznej i radiu. Koniec wolnej Polski to powrot zgody pomiedzy wladza wykonawcza i ustawodawcza, to powrot dialogu i tolerancji. Koniec wolnej Polski, to budowanie silnej pozycji w Europie Zach., nie tylko w Gruzji i Łotwie. Koniec wolnej Polski to przekazanie rzadowi pelnej odpowiedzialnosci za rzadzenie, a nie wetowanie ustaw.

Kto jeszcze dopisze swoje wnioski wyciagniete z tych stron wymienionych przez Julke, ktora zamiast prowadzic polemike woli dezawuowac przeciwnikow nie podawajac przy tym zadnych merytorycznych argumentow?


Śr cze 16, 2010 20:52
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
W dużym stopniu zgadzam się z Tobą strażniczko PO. Zdziwiłam się, że pani Staniszkisz zgodziła się wystąpić a waszym błaznem i hipokrytą- Palikotem w programie "Teraz my'.
Nie jest kobietą z klasą, gdyz gdyby nią była nie wystąpiłaby w programie z tym dnem moralnym jakim jest wasz WIP Palikot.
Rządzaca partia wystawia takie miernoty jak Palikot, to woła o pomstę do nieba.W żadnym cywilizowanym kraju nie byłoby to mozliwe, jestesmy narodem zbyt tolerancyjnym dla miernot i dlatego mam duże pretensje do profesor Staniszkis, ona równiez nie jest dla mnie autorytetem.

Zaskakujesz mnie :o ....katoliczkę szokuje pajacowaty Palikot a nie fakt jawnego deklarowania dokonania kilku aborcji....i tylko kontakt z Palikotem stanowi problem :o


Śr cze 16, 2010 20:53

Dołączył(a): Wt mar 30, 2010 21:27
Posty: 331
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Gita2 napisał(a):
Rządzaca partia wystawia takie miernoty jak Palikot, to woła o pomstę do nieba.

Cudze chwalicie a o Kurskim zapominacie... Wlasnie blazen Palikot byl odpowiedzia na blazna Kurskiego. Kto wie, moze i Palikota wysla do Brukseli.

A tak w ogole, czy sa w PL jakies autorytety? Takie uniwersalne.


Śr cze 16, 2010 20:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 95  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL