Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 21:29



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 modlitwa przez internet 

czy ty modlisz się spontanicznie - wewnętrznie, czy wolisz pisać modlitwy na czacie?
Ankieta wygasła So cze 14, 2003 19:54
ja wolę rozmawiać z Bogiem w spokoju 71%  71%  [ 5 ]
ja modlę się na czacie 0%  0%  [ 0 ]
uważam modlitwę na czacie za bezsens 14%  14%  [ 1 ]
real to real - internet to nie płaszczyzna na której mozna rozmawiać z Bogiem.. 14%  14%  [ 1 ]
Liczba głosów : 7

 modlitwa przez internet 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 15:37
Posty: 883
Post 
Coś wiem na ten temat Gościu... Aż za dobrze :roll:

_________________
Obrazek
d(~_~)b Psałterz wrześniowy
www.polskastacja.pl


Pn cze 02, 2003 22:05
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Pt maja 30, 2003 17:42
Posty: 7
Post a teraz poprostu swoje zdanie
na koniec tematu - ja nigdy bym nie śmiał porównać modlitwy na czacie i tej żywej - ale to moje zdanie i wypróbowane na własnej skurze -poprostu za wiele doświadczeń Boga.. w realu..żeby to przenieść na czata.. :?:

_________________
bzduszek.blog.pl end RUaH


Pn cze 02, 2003 22:15
Zobacz profil WWW

Dołączył(a): Cz cze 19, 2003 8:33
Posty: 5
Post 
Jedynym zabezpieczeniem przed uzależnienieniem od środków multimedialnych jest przeznaczenie określonego czasu na modlitwę. Jednak modlitwa z wykorzystaniem Internetu może stać się kolejną pułapką. Najpiękniej wyraziła zielona mróweczka: „modlitwa musi płynąć z serducha”
Nie wyobrażam wspólną modlitwę przez internet. Modlitwa przez radio to co innego, ma podobieństwo do wspólnej modlitwy rodzinnej w domu, pokoju. Najbardziej polubiłem wspólny różaniec z Radiem „MARYJA”. Należy uważać, aby Internet, ekran monitora zamiast wspomagać w szukaniu dróg do Boga nie stał się bożkiem.
A może by tak ustalić wspólną godzinę, w której by wszyscy wyłączyli komputerki a zapalili świecę i wspólnie odmówili jedną część różańca. Może na przykład razem z Radiem „Maryja”, o godz. 20,20 –20,50. Jeżeli kto nie chce razem z radiem się modlić niech różaniec odmawia sam przy zapalonej świecy. Modlitwa wspólna ma potężną moc, a zwłaszcza modlitwa różańcowa.
... Bo ja Maryi tylko ufam
Ona zawsze
Prowadzi drogą najprostszą
Do Chrystusa.
W Chrystusie jest Pełnia
Radości!

Z życzeniem radości i słońca JANEK


Cz lip 03, 2003 21:32
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL