Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 11:52



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
 Katolickie forum... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post Katolickie forum...
Właśnie przed chwilą wróciłem z "katolickiego forum" na katoliku :? Pomyślałem sobie , że się zarejestruje i pogadam sobie z nowymi ludźmi ( wy mi się już znudziliście :lol: ) . Jednak przed rejestracją postanowilem poczytac o czym ci ludzie tam gadają . No i co zobaczyłem ?! Zobaczyłem , że jest tam ok 10 % katolikow ( tak na oko ) , którzy próbują się bronić przed atakami zbieraniny ludzi , ktorzy przychodzą na owe forum chyba tylko po to aby się ponaśmiewać lub chcą się poczuć lepsi od katolikow udowadniając im swoje święte racje :shock: Poziom większości tych rozmów , ktore mialem okazje przeczytać jest na mizernym poziomie. Gość , ktory zna podobno całą prawdę usiłuje wmówić innym , że Boga nie ma itp. Coś jak Pug tylko , ze on to robi w bardziej wyrafinowany sposób. Ogólnie to moje nocne przemyślenia idą w tym kierunku aby ostrzec moderatorow tego forum aby nie probowali nic zmieniac i ulepszac bo to się moze skonczyc tragicznie :-o
Ps. Nie zarejestrowałem się i nie mam zamiaru tego uczynić w najbliższym czasie. Zostaje z wami :biggrin:

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


So wrz 04, 2004 1:26
Zobacz profil
Post 
Wizard :biggrin: bo nasze forum jest najlepsze :biggrin:
Pozdrowienia


So wrz 04, 2004 2:35
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So gru 27, 2003 22:40
Posty: 1707
Post 
Wizard Pisze
Cytuj:
Ogólnie to moje nocne przemyślenia idą w tym kierunku aby ostrzec moderatorow tego forum aby nie probowali nic zmieniac i ulepszac bo to się moze skonczyc tragicznie

Forum na katoliku ma zupełnie inny charakter.. !!

MA wzloty i upadki.. Ale też pisze też wielu ciekawych ludzi , z którymi dane mi było skrzyżować klawiaturę . między innymi Wojrka 37 (którego pozdrawiam serdecznie)..
Pisywała bądź pisuje tam też wielu księży katolickich
Dlatego po jednodniowym wypadzie na forum nie wylewałbym pomyj na to forum..( ja tam jestem zarejestrowany ponad 2 lata ponad 600 postów tam że napisałem Było to moje pierwsze forum gdzie jako nie katolika katolicy mnie przyjęli bardzo dobrze Wojtek37 . MArek Mbr, Adam (moderator)) Wszakże prowadzi go portal katolicki i katoliccy adminii i moderatorzy . Że pisują tam różni , od katolików po satatanistów to jakby Iny temat..
Może dlatego ma to forum na katoliku swoisty styl..


So wrz 04, 2004 6:45
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn cze 01, 2009 10:00
Posty: 5103
Post 
Wizardzie

Tak na marginesie - czy tam również założyłeś ankietę ?;)


N wrz 26, 2004 20:31
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lip 02, 2003 11:16
Posty: 381
Post 
Niestety saxonie ale nawet się nie zarejestrowałem :-o

_________________
Każdy jest czarodziejem własnego życia !


N wrz 26, 2004 21:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz sie 05, 2004 17:05
Posty: 1914
Post 
Wizardzie
Tak na marginesie podam, że Gierek zaciągnął 20 mld $ długu, Jaruzelski kolejne 20 mld $, a pozostałe to już dorobek rządów od Mazowieckiego, po Belkę. Ale to tak na marginesie.

Prowadziłem ankietę na temat słuchalności Radia Maryja i czytelnictwa dzienników. Cenną obserwacją jest fakt, że jest tam dwa razy więcej słuchaczy RM niż na "Wierze", natomiast "Nasz Dziennik" w rankingu popularności wprawdzie nie dorównuje "Wyborczej", ale wyprzedza np. "Rzeczpospolitą". Stąd Katolik przyciąga nie tylko satanistów i różnej maści lewaków, ale też zdecydowanych katolików o wyrazistych poglądach również na sprawy społęczno-polityczne.

Forum katolika jest miejscem, gdzie prowadzi się zdecydowane, polemiczne i dużo luźniejsze tematycznie "hyde-parkowe" dyskusje, natomiast mniej jest tematów ściśle wewnątrzkoscielnych jak Tu. Dużo jest wypowiedzi takich, jakie zaprezentował Gość.


Pn wrz 27, 2004 0:35
Zobacz profil
Post 
Wizard napisał(a):
Poziom większości tych rozmów , ktore mialem okazje przeczytać jest na mizernym poziomie

To jednak jesteś z nami? :biggrin:

Wizard napisał(a):
Gość , ktory zna podobno całą prawdę usiłuje wmówić innym , że Boga nie ma itp.

Ten koleś wyjątkowo mnie nie lubi, bo ja z nim nie dyskutuję tylko mu co jakiś czas wyłapuję błędy jakie popełnia i mu je w formie listy wypisuję :-D :-D :-D

Wizard napisał(a):
Coś jak Pug tylko , ze on to robi w bardziej wyrafinowany sposób.

Tamtej Znajacy_prawde może buty czyścić Pugowi.

Wizard napisał(a):
Ogólnie to moje nocne przemyślenia idą w tym kierunku aby ostrzec moderatorow tego forum aby nie probowali nic zmieniac i ulepszac bo to się moze skonczyc tragicznie

Wielokrotnie to podkreślałem, bo wcale mi się nie uśmiecha perspektywa tego co jest na Katoliku.

Wizard napisał(a):
Ps. Nie zarejestrowałem się i nie mam zamiaru tego uczynić w najbliższym czasie.

A ja się zarejestrowałem i mam tam coś koło 1000 postów :-D
Na Katoliku można jednak, jak już się tych ludzi rozpoznaje, dojrzeć bardzo interesujące wypowiedzi ludzi (choćby pewien fizyk, jeden doktorant filozofii, itp.), którzy zajmują się tym tematem zawodowo, a nie tak jak ja hobbystycznie. Wbrew pozorom warto czasem śledzić co się tam dzieje.
A prawda jest taka, że jeśli ktoś pisze od rzeczy, to praktycznie jakie ma szanse jego głos w dyskusji...


godunow napisał(a):
z którymi dane mi było skrzyżować klawiaturę

Niezłe!! :lol:

[przeniesione do tematu "Wojsko i obecność w nim kapelanów"
elka]


Pn wrz 27, 2004 8:50
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
wątek o wojsku został przeniesiony do tematu:
viewtopic.php?t=1738
elka


Pn wrz 27, 2004 9:20
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 8 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL