Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest So kwi 20, 2024 5:15



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
 Msza dla 2-3 letnich dzieci 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Śr sie 13, 2008 14:15
Posty: 1
Post Msza dla 2-3 letnich dzieci
Witam!

Czy ktos moze mi doradzic do jakiego Kosciola w Warszawie i okolicach oraz na Msze o ktorej godzinie moge udac sie z 2-letnim dzieckiem, ktore podczas mszy dla doroslych czy dzieci w wieku szkolnym po prostu sie nudzi i zaczyna szalec. W efekcie tego najczesciej musimy po kilku-kilkunastu minutach opuscic Kosciol i biegac za naszym dzieckiem wokol murow Kosciola. Dodatkowo beigaja tam tez inne dzieci w podobnym wieku i nasz synek czuje sie tam jak na placu zabaw. Na szczescie mikrofon jest zamontowany na zewnatrz i slyszymy co sie dzieje w Kosciele, ale to nie jest sytuacja nas zadowalajaca.

Dziekuje za informacje


Śr sie 13, 2008 16:36
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So sie 18, 2007 20:31
Posty: 637
Post Re: Msza dla 2-3 letnich dzieci
Viki12 napisał(a):
Witam!

Czy ktos moze mi doradzic do jakiego Kosciola w Warszawie i okolicach oraz na Msze o ktorej godzinie moge udac sie z 2-letnim dzieckiem, ktore podczas mszy dla doroslych czy dzieci w wieku szkolnym po prostu sie nudzi i zaczyna szalec. W efekcie tego najczesciej musimy po kilku-kilkunastu minutach opuscic Kosciol i biegac za naszym dzieckiem wokol murow Kosciola. Dodatkowo beigaja tam tez inne dzieci w podobnym wieku i nasz synek czuje sie tam jak na placu zabaw. Na szczescie mikrofon jest zamontowany na zewnatrz i slyszymy co sie dzieje w Kosciele, ale to nie jest sytuacja nas zadowalajaca.

Dziekuje za informacje
Sam jestem ciekawy, czy istnieje cos takiego, jak msza dla dwulatka :/

_________________
---
teh podpiss


Śr sie 13, 2008 20:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Może lepiej kontynuować w bardzo podobnym wątku? > viewtopic.php?t=16734

I nie wiem jak w Warszawie ale w Gdańsku są Msze św dla przedszkolaków i raczej tam nie ma dolnej granicy więc pewnie i w Warszawie się takie znajdą.

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Śr sie 13, 2008 20:37
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 3 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL