Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 18:51



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
 kult matki bozej 2 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 16, 2009 15:40
Posty: 3
Post kult matki bozej 2
A dla mnie jest to chore,ze u wielu ,,chrzescijan ,,doszlo do takiego niezrozumienia Pisam swietego. Ludzie -modlicie sie do Marii ,wymyslacie sobie swietych a pytanie zasadnicze ,,gdzie w waszym zyciu jest CHRYSTUS jedyny i prawdziwy ???? Znacie go w ogole ,macie pojecie o czym on mowi w pismie swietym??? Czcicie jakies obrazy ,figurki totalnie zaprzeczajac slowom jedynego Boga oraz naszego Pana Jezusa Chrystusa. Oczywiscie wielki szacunek dla Marii ,bo nie bylo zadnej takiej jak ona aby urodzic Syna Bozego ,ale na milosc boska Maria byla czlowiekiem. O niej samej na stronach Bibli jest zaledwie pare zdan. Modlicie sie do Marii oraz do innych postaci ktore nie moga nic wskurac w waszych modlitwach. Czy wy w ogole mieliscie kiedykolwiek Biblie w reku. Jezus mowi : nikt nie moze przyjsc do Ojca mego jak tylko przeze mnie ; W modlitwach proscie w imie moje ,a Ojciec spelni je wam itp.itd. Jest na groma takich cytatow Jezusa w Biblii. Gdyby Maria moglaby miec taka moc jak wy myslicie to podstawowe pytanie -po co Jezus na tej ziemi. Ona przeciez by umarla na krzyzu ,nie Chrystus . Biblia napisana jest prostym jezykiem i nie jestem w stanie zrozumiec jak mozna ja tak przeinaczac. Chrystus nawet o wlasnej matce i braciach wypowiedzial sie w taki sposob jak : ta jest matka moja i ten jest mi bratem i siostra kto wypelnia wole Ojca mojego ,ktory jest w niebie. Ludzie zastanowcie sie w co wy wierzycie ,bo taka praktyke i wire w obrazki,bryloczki,figurki to mieli poganie na dawnych ziemiach. czyzby korzenie tak mocno zostaly.Pozatym prpponuje sie zapoznac z kultem Marii jak to bylo od poczatku i kto to stworzyl. Czy w listach apostolow .lub w calej Biblli jest cokolwiek o tym ,ze Maria moze nam pomagac,ze mamy sie do niej modlic,ze mamy tworzyc sobie jej kilkadziesiat odmian. Nie znacie Biblii ,a nawet jak ja czytacie choro ja rozumiecie. Serce mi sie kraja jak slucham takich bredni od ludzi niby ,,wierzacych,,-jeszcze raz powtarzam pelny szacunek dla Marii ,ale na litos boska to Chrystus jest jedynym posrednikiem miedzy nami a Bogiem nikt inny.


N sie 16, 2009 17:59
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N cze 22, 2003 8:58
Posty: 3890
Post 
a dla mnie jest chore mnożenie tematów po to tylko, by zaistnieć w necie

Kult Matki Bożej

_________________
Staraj się o pokój serca, nie przejmując się niczym na świecie, wiedząc, że to wszystko przemija.[św. Jan od Krzyża]


N sie 16, 2009 19:00
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 2 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL