Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:26



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 Strata wiary 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): So kwi 28, 2007 16:39
Posty: 67
Post 
Hej
piszesz ze chcialabys znaleźć sens chrzescijanstwa zeby uwierzyc i poczuc pewnosc, pomyśl więc o tym co jest najważniejsze o MIŁOŚCI - jaki jest jej sens, jakie są jej owoce, co z niej wynika itd
Wg mnie sens tej Miłości jest mniej więcej taki, że jeśli kochasz to możesz komuś bezinteresownie pomóc, wysłuchać tego co ma do powiedzenia, przytulić się, razem się cieszyć z podobnych rzeczy, poprostu czuś się wśród tych kochanych osób bardzo swobodnie i luźno i nie mieć przed nimi żadnych sekretów, z nikogo sie nie smiejesz ani nikt z ciebie, jest wspolna radosc w jednej wielkiej wspólnocie z Bogiem - jedna miłość, jedno serce - jedna wielka rodzina - jest cos lepszego niz to?

A jak wygląda twoja modlitwa? czy to tylko bezmyslne mowienie tekstu? Moze sprobuj sie inaczej modlic, uspokoic, bardziej wyobrazac sobie słowa modlitwy
Mi w takim etapie bardzo pomagalo jak sobie nucilem piosenke "Pan jest Pasterzem moim" - jak nie kojarzysz jak to leci to odsluchaj z jutuba http://www.youtube.com/watch?v=nVhqSGWK3rM&translated=1

Potrzebujesz bliskości Boga?
Jezus powiedział "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili"
Ofiaruj się komuś, pomóż w czymś to tak jakbyś sie Bogu ofiarowała, ty komuś pomożesz, potem ktoś tobie pomoże, może przytul kogoś, skoro jestes wolontariuszką i masz kontakt z dziecmi to moze do dzieci sie poprzytulaj, sprobuj z nimi porozmawiac, pobawic się a poczujesz tą bliskość i miłość

Moze masz nieodpowiednie oczekiwania co do Boga
ja np prosilem w modlitwie Boga o przyjaciół z myślą, że moze poznam kogos w moim wieku kto jest taki jak ja ale poznalem bezdomnego ktory sie kiedys do mnie przysiadl na lawce jak siedzialem w parku i on mial o wiele powazniejsze problemy niz ja - prawdziwych przyjaciol poznaje sie nie tylko w biedzie ale tez w roznych cierpieniach itd - czasmi go spotykam w tym parku i sobie z nim gadam, co tam ze troche dziwnie sie na mnie ludzie patrzą - trzeba wlasnie zwalczac takie bariery. Prawdziwi chrzescijanie są właśnie wśród tych, którzy są poniżani i wyśmiewani, tak jak Jezus był wyśmiewany

_________________
One God and one aim
This is the destiny that we supposed to claim


Pt wrz 11, 2009 23:45
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL