Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest N kwi 28, 2024 20:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 w sprawie banów na czacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): N sie 31, 2003 17:32
Posty: 15
Post w sprawie banów na czacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myślę, że powinno się tuta rozważyć kwestię częstego banowania, które zdarza sie na tutejszym czacie. Można wylecieć za drobiazg. Lub zostać wykopanym, ponieważ cytuję "rozwalam temat". Chyba nie o to chodzi? Czy w życiu też tak jest? Że jak ktos nam sie nie podoba czy mówi coś odmiennego, to od razu dostaje kopa? Wiadomo - nie wymagam, zeby tolerować jakieś chamstwo. Ale usuwanie z czata tylko dlatego, że kto powiedział "o Boże" albo "pojęcie sensu moze nie mieć sensu" lub samo słowo "orgazm" itp ita jest wręcz śmieszne. Jak ktoś mądrze na czacie powiedział: "prawdziwa cnota krytyk się nie boi". Zatem czego się tak boicie, ze trzeba usuwać tych, którzy mówią coś niewygodnego. Co to za system? To wirtualna rzeczywistość, ale to chyba nie zwalnia nas w uczciwego traktowania innych - zwłaszcza na takim czacie, prawda? Może jeszcze - niech wpadnę w przesadę - będziemy walic w pałę każdemu, czyja opinia nam się nie podoba?
Uważam to za oburzające. W pełni rozumiem bany za chamstwo, ale bany za drobiazgi? I ciągle wypraszanie? Czy nie każdy moze tutaj przyjść? To czat dla jakichś VIPów? Czy nie powinniście wręcz do tego zachęcać ludzi, a nie zniechęcać? Gdzie owa miłośc do bliźniego? Gdzie ciepłe kościelne skrzydła? Litościwy Ojciec, do którego mozna przyjśc na pociechę? Więc może Bóg też daje kopa, jeśli powie się coś nie na temat, lub wypowie własną opinię? Kiepski byłby taki Bóg. W takiego nie chcę wierzyć.

Prosze uprzejmie zastanowić się nad tym faktem. Jest to ograniczenie wolności słowa. Nie pozwala ujawnić indywidualnego myślenia. Bo jeśli ktoś zamiast powtarzać po księżach na jedną modłę puste frazesy powie coś od siebie, lub zapyta o coś - zostaje wyrzucony. Wg mnie to skandal :)) I zaznaczam - ze nie mówię o chamstwie!
Pozdrawiam wszystkich :)


N sie 31, 2003 20:01
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Aoirghe...
No więc chyba pamiętam ostatnio jakis czat, na którym wypadłaś... O rekolekcjach? Nie rejestruję wszystkich banów i kicków... Wróciłaś zaraz, o ile sie nie mylę, więc chyba kick? Ewentualnie potem ban?
Od 21 do 22 jest czat na temat, takie jest przyjete założenie... Jeśli ktoś chce rozmawiać o czymś innym, to jest prośba o poczekanie do 22. Później już nikt za temat nie wywala...
Co do poglądów, to w zasadzie się z Tobą zgadzam... No może poza głoszeniem poglądów satanistycznych, bluźnierczych, faszystowskich itp... No i również wulgarnych i stricte erotycznych, to nie ten czat :) (nie mówię o słowie "orgazm" to zupełnie normalne słowo i fakt :) ale jakoś mi się nie chce wierzyć by z powodu tego słowa ktokolwiek wyleciał, chyba że kontekst wypowiedzi był istotny...)
Martwi mnie stwierdzenie o wywalaniu za poglądy, bo nie o to chodzi przecież! Ale czy to jest właściwe tłumaczenie?
Pozdrawiam :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


N sie 31, 2003 21:34
Zobacz profil
Post 
Cytuj:
Regulamin


czatu serwisu www.wiara.pl




1. Czat serwisu WIARA.PL jest miejscem spotkania ludzi pragnących pogłębić swoją wiarę, poszukujących Boga i tych wszystkich, którzy zainteresowani są problemami religii, a chrześcijaństwa w szczególności.

2. Otwartość na poszukujących nie oznacza dla nas rozmywania wartości. Punktem odniesienia dla prowadzących czat jest Pismo św. i nauka Kościoła Katolickiego.

3. Czat ma jeden pokój, ale rozmowy w nim prowadzone są w trzech formach:
A/ Czat z księdzem. Rozmowa rozpoczyna się o godz. 21:00. Ksiądz proponuje temat i animuje rozmowę. Przed jej zakończeniem odpowiada na nie związane z tematem pytania gości, a po 22:00 prowadzi rozmowy indywidualne. W przypadku ostatnich prosimy o cierpliwość, ponieważ czasami odpowiada na pytania wielu osób równocześnie.
B/ Czat moderowany. Rozmowa z zaproszonym gościem. Pytania przesyłane są do tzw. moderatora, który decyduje, w jakiej kolejności zostaną przedstawione. Nie jest to cenzura, lecz konieczność. Gość nie jest w stanie odpowiadać na kilka pytań równocześnie, a ich ilość z reguły przekracza wielokrotnie możliwości jednego spotkania.
C/ W ciągu dnia rozmowy na czacie prowadzone są na tematy wybrane przez odwiedzających serwis gości.

4. Ksiądz prowadzący czat kieruje się następującymi zasadami:
- rozmowa związana jest z reguły z jednym tematem;
- punktem odniesienia często są tzw. linki do stron z tematem związanych. Znajdziesz tam więcej materiałów związanych z omawianym zagadnieniem.
- ksiądz poszukuje wespół z czatującymi i nie zawsze będzie podsuwał gotowe odpowiedzi;
- do godz. 22:00 ksiądz nie odpowiada na tzw. privie /okienka do rozmów indywidualnych/.

5. W trakcie rozmowy postaraj się uwzględnić kilka poniższych reguł:
- po wejściu do pokoju zapoznaj się z tematem;
- jesteś jednym z wielu uczestników rozmowy, dlatego słuchaj /czytaj/, co mówią inni;
- staraj się być poszukiwaczem prawdy, a nie sensacji;
- bądź człowiekiem wysokiej kultury osobistej. Nie używaj CapsLock’a, bo to oznacza krzyk i jaskrawych kolorów, ponieważ one męczą oczy.
- po wejściu nie zaczynaj od pytania: czy ksiądz jest prawdziwy, bo... jest. Gwarancji udziela administrator serwisu;
- szanuj zdanie innych, a jeśli jesteś niewierzący nie dziw się, że wielu bywalców pokoju to ludzie głęboko wierzący.

6. Operatorzy serwisu (a także automatyczny strażnik "botop") mogą wypraszać z pokoju w następujących przypadkach:
- używania niecenzuralnych, niemoralnych i obraźliwych słów, zarówno w rozmowach, jak i używanych nikach;
- głoszenia i propagowania poglądów faszystowskich, rasistowskich czy satanistycznych;
- utrudniania rozmowy i blokowania jej przez tzw. floodowanie;
- użycia przy logowaniu niku: ksiadz_na_czacie;
- powtarzającego się reklamowania stron internetowych;
- użycia obrazka "terefere" (ulubiony obrazek wszystkich przeszkadzaczy);
- w przypadkach drastycznych operator może usunąć bez ostrzeżenia.

7. Operatorami czatu są:
- księża, prowadzący wieczorne rozmowy;
- świeccy, pomagający prowadzenie rozmów zgodnie z niniejszym regulaminem;
- nie prowadzimy naboru na tzw. opów.




Witam :D

Ciekaw jestem Aoirghe, czy kiedykolwiek przeczytalas ten regulamin. Dostajesz go zawsze automatycznie na priv, po wejsciu na czat.

Nie mam pojecia za co wylecialas i czy to byl tylko Kick czy tez Ban.
Wiem natomiast jedno! Z pewnoscia nie wylecialas za "niewinnosc".
Wiem takze jeszcze jedna rzecz:
Strasznie nudne sa, wieczne placze ludzi ktorzy wylatuja!!!!
Chodze na ten czat juz ponad poltora roku i naprawde sie nie spotkalem by kogos wywalano za poglady.
Owszem zdarza sie czeste wywalanie podczas tematycznych czatow z ksiedzem.
Zrozum jednak ze nie jestes pepkiem swiata i jezeli jest narzucony jakis temat, to go nie rozwalaj i uszanuj innych.
Przez jedna godzinke mozna sie chyba dostosowac do reszty??
Jezeli ktos tego nie potrafi......no coz wylatuje.........i nie pomoga zadne placze :)

Skonczy sie temat...wtedy mozesz smialo narzucic swoj, albo zostanie on podjety na ogole......albo go reszta zignoruje jako malo wazny.
Masz 23 godziny na rozmowe o sobie. Pozwol chociaz przez jedna godzine porozmawiac o kims lub czyms innym

pozdrowka :)


N sie 31, 2003 23:00
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 23, 2003 15:46
Posty: 358
Post 
Aoirghe proszę przeanalizuj swoje zachowanie na czacie i sama zastanów sie dlaczego zostałas wyproszona.
Przeszkadzałaś wszystkim i rozwalałaś temat. Celem dyskusji było jak dobrze przeżyc rekolekcje ,a jeśli ty w przeszłości ich nie przezyłaś dobrze i masz negatywne doswiadczenia to twoim powinnas posłuchać innych i nie przeszkadzać.
Wszyscy mówili tobie , że nie zachowujesz się stosownie. Proszę poczytaj regulamin czatu. Nie fair to jest Twoje zachowanie i ten nieuzasadniony post skarga.

PROSZE SPÓJRZ KRYTYCZNIE NA SWOJE WYPOWIEDZI PRZED ZBANOWANIEM <JAK WSZYSTKIM PRZESZKADZAŁAŚ I NICZEGO SENSOWNEGO NIE WNIOSŁAŚ DO TEMATU!!

aoirghe: paszkudny temat :)
aoirghe: elo elo
aoirghe: rekolekcej to pralnia mózgu :) byłam na takich :)
aoirghe: byłam na oazoweych rekolekcjach taj się składa
aoirghe: na zerówce i kolejnych trzech stopniach
aoirghe: hyh siur ;)
aoirghe: wspominam je fatalnie :)
aoirghe: o mało mnie nie skrzywili na stałe :
aoirghe: moze by otowrzyli oczy i zobaczyli że tma są ludzie i czasem potrzebują pomocy :))))
aoirghe: przyszłam jako ciemna strona mocy, której się tak boicie
aoirghe: jesli rekolekce są ok, to nie zaszkodzę im
aoirghe: jeśli wszystko gra, nie powinniscie sie mnie bać
aoirghe: :)
aoirghe: prawda?
aoirghe: właśnie - psychiatrycznie ;)
~aoirghe: pełna kultura :(
~aoirghe: co?! zbanujcie mnei ale za co?
~aoirghe: że mam inen zdanie?
~aoirghe: oo!
~aoirghe: niełądnie!
~aoirghe: ale to jesst nie fair :(
~aoirghe: ban za nic :(

POPATRZ TERAZ ILE OSÓB ZIGNOROWAŁAS GDY PROSIL:I CIE O PODPORZADKOWANIE SIE REGULAMINOWI,PRZYJETYM ZASADOM I NIE PRZESZKADZANIE!!


Otisana: aoirghe moze bylas na new age i teraz cos ci nie gra?
mmm: A temat taki fajny dzisiaj ...
~czarownica2: aoirg, tak bywa w Odnowie, nie martw się przy nas będziesz ok
Otisana: ao:))
Otisana: wiecie ja mam prosbe nie zartujmy z tak powaznych spraw, bo sie gubie w tym tloku bezsensu

ksiadz_na_czacie6: ao po co przyszłac mieszać bo widzę ze Ty z tych rekolecji tez niezbyt dużo wynisłas
Lars_P: ale szkodzisz tereaz sobie i przeszkadzasz nam aoir

jo_tka: aoi, daj spokój, wróćmy do tematu

Otisana: aorgine nie boje sie ciebie i twojej slabosci

~magda_: piszmy kochani na temat

opik5: aoi, starczy

Lars_P: przeszkadzasz nam

Lars_P: przeszkadzasz nam

TWOJE ZACHOWANIE BYŁO NIESTOSOWNE I DLATEGO ZOSTAŁAŚ WYPROSZONA Z CZATU> POWINNO TO CIEBIE POBUDZIĆ DO ZMIANY ZACHOWANIA> W TEJ SYTUACJI NIETAKTU, KTÓRY ZROBIŁAŚ PRZESZKADZAJAC, POWINNAS PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH ZA MARNOWANIE INNYM CZASU ,I PRZEMIENIĆ SWOJE POSTĘPOWANIE.

Pozdrawiam Ciebie


Wt wrz 02, 2003 16:20
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 16:46
Posty: 738
Post 
Ojej..... to tak są wiernie zapisywane wszystkie słowa? Przez Opów ? - straszne.........
He ; "spisane będą czyny i rozmowy" ?
Hmm, rzeczywiście przez tę 1 godzinę trzeba się dostosować - dostosowani żyją dłużej.
A jak komuś nie odpowiada - niech nie przychodzi.


Wt wrz 02, 2003 21:05
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Puella :)
Ks 6 robił zapis, wisi na stronie na wiara.pl :) albo wisiał przynajmniej :)
Spokojnie :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Wt wrz 02, 2003 21:28
Zobacz profil

Dołączył(a): N sie 31, 2003 17:32
Posty: 15
Post Spokojnie!
O co chodzi? Temat zamknięty od dłuzszego czasu - jak na mój gust. Już wam niczego nie rozwalam i nie robię żadnej chamówy. Nie przychodzę, ponieważ nie umiem się zachować i jestem nieproszona. Zerknęłam tu z ciekawości. Ale na czacie nikt nie musi sie obawiać mojego chamstwa, ponieważ nie zamierzam się nikomu narzucać.
Chciałam wtedy na czacie napisać, że rekolekcje to pralnia mózgów i ciężko mówić o przeżywaniu dlatego, że kiedy człowiek jest
a) niedokarmiony
b) niedopojony
c) niewyspany
d) niedomyty
e) zestresowany
f) skłoniony do powtarzania w kółko różnych rzeczy....
Więc to ułatwia wbicie do głowy prawie wszystkiego. "Człowiek jest ludzki w ludzkich warunkach". Dlatego ja - jak i podobnie wiele innych osób, nie potrafiliśmy jak wy to mówicie "przeżywać" rekolekcji, myśląc o tym, jak sie urwać, zeby się - brzydko powiem - odsikać. Może to przyziemne... Ale nie róbmy cudów - jak komuś np taki pęcherz pęka, to jak ma się uduchawiać na kazaniu? :) Ale miałam nadzieję, ze uda mi sie zasugerować, ze takie samodręczenie nie wychodzi wcale na plus. Niestety przy pierwszym zdaniu mniewyrzucono. Jestem tylko człowiekiem. Zdenerwowałam się. Mam do tego prawo chyba?
To chyba juz było na temat? Skoro reszta nie? Poza tym, mój żart odebrano jakoś dziwnie. Nie rozumiem.

Zresztą. To nieważne. Regulamin czytałam. Więc dajta mi z tym spokój.

Nie przeproszę, bo nie czuję potrzeby. Wiem, że ludzie odbierają wszystkie moje teksty jak atak, chociaż zwykle nim nie jest. Marnować waszego czasu już nie będę, bo nie pcham się gdzie mnie nie chcą. Nie obrażam się czy coś. Zwyczajnie się nie narzucam.

Ja się nie dostosowuję, kiedy zasady wydają mi się głupie. I piszę jawnie i szczerze o tym, co mnei denerwuje. To chyba nie wada. Nie lubię iść grzecznie w tłumie i kiwać jak mi każą. Dostosuję się jeśli widzę, że jest sens i traktuje się mnie ok. Taka już buntownicza natura...

Nieważne jak mówiłam. Bez sensu, ze odpisuję, ale niech bedzie...

No to trzymajcie się. Pa pa.


Śr wrz 03, 2003 17:42
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Aoirghe :)
Nie odbieram Cię jako agresywną. I jeśli wtedy chciałaś napisać to, co teraz, to rzeczywiście byłoby na temat... Może tylko w kompletnie innym ujęciu, niż chciał ksiądz... Tylko, że nie napisałaś... :(
A żart... Może jakoś nam umknął :)
To może pogadamy o rekolekcjach na forum? Zaczęłam od cytatu z Twojego postu w Gadaj dalej :)
Pozdrawiam :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Śr wrz 03, 2003 18:27
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lis 06, 2003 14:33
Posty: 12
Post 
Widze że nawet by wysłać posta trzeba sie rejstrować (nie to co mieś temu). Zawsze miałam dobre zdanie o serwisie 'Wiara' ale teraz to juz przesada. Nie mam zamiaru zmnieniać IP ani robić komus na złość, lecz wyrazić swoje zdanie podobnie jak na czacie, skąd usunieto mnie bez ostrzeżenia.Do wiadomości prowadzących: czytałam regulamin dawno temu, nie używałam wulgarnych słów, rozmawiałam na temat itd. I za co wyleciałam? Rozmowa toczyła sie o tolerancji, dokładnie temat brzmiał "nie lubie tolerancji..." -to nie temat tylko czyjaś opinia. Podobnie jakby powiedzieć 'nie lubie ciastka z kremem' -a pewnie znajdzie sie ktoś kto lubi ciastka. Rozmowa zeszła na drażliwe tematy nietolerowanych grup przez kościół itp. Zauważyłam wiec że papież sam przyznał że homoseksualizm jest w kościele problemem, wiec kościół nie toleruje problemu z którym sam nie może sobie poradzić. To tyle na temat rozmowy. Ale to co zaczeło sie na drugi dzień (nie było mnie na czacie-przeczytałam archiwum dziś) wprawiło mnie w przerażenie. Ciąg dalszy "tolerancji" zmienił sie w szukanie winnych - ksiądz pytał 'co robić z osobami które zle zachowują sie na czacie'. Tu posypała sie prawdzwa burza wyrzycać, wywalać, zdeptać, na tortury (w dużym skrócie). I choć ks. pytał nie o wylgaryzmy, ale o złośliwe i inteligentne ( ;) ), cała godzinna dyskusja przebiegła w podobnym tonie. Czy strach przed własnymi słabościami prowokuje do takiego ataku? Na kolejnym czacie temat zmienił sie już w "walke duchową..." i gdy delikatnie zauważyłam że kościół nie raz przesadził z walką duchową- co potwierdziła historia , rozłączono mie z chatem. Prezentuje wiec niewygodne (dla mnie zgodne z prawdą) poglądy i nie za wulgaryzmy wyleciałam. Owszem zbulwersowało mnie to, ale gdy przeczytałam posta Aoirghe juz tylko sie ubawiłam bo ma dziewczyna sporo racji.Teraz pozostaje tylko pytanie czy mój post zostani opublikowany, czy tez zignorowany. Jesli to drugie to mam nadzieje ze przeczyta go admin który wczoraj nie zamieścił zapisu chata z dnia 3.11


Cz lis 06, 2003 16:18
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sie 21, 2008 19:19
Posty: 12722
Post 
Ratunku :)
Witaj, Muza (chyba dobrze pamiętam z poniedziałku?) :)
Zacznę od końca - tematy w kolejnych dniach rzadko bywają kontynuacją, choćby dlatego, że prowadzą je zazwyczaj inne osoby - zresztą sama spójrz, jest spis w oknie czatu na stronie głównej. Akurat we wtorek była kontynuacja tematu... W środę nie byłam, nie wiem, ale nie sądzę... patrząc na temat...
Po drugie - nie wszystkie rozmowy są zapisywane i nie z każdego czatu zapis jest później dostępny.
Po trzecie - przeczytałam zapis z wtorku :) Bo juz myslałam, że nie pamietam czatu na którym byłam :) O torturach było rzeczywiście, matrix się wygłupiał.
Natomiast nie rozumiem Twojego oburzenia? Było o wyrzucaniu za obrażanie, chamstwo, bluźnierstwa - głównie. Chcesz powiedzieć, że - nie należy? I nie dostrzegłam ani ataku, ani - nagonki...

W środę - jak mówiłam - mnie nie było... Ale ja bym zrozumiała ten temat zupełnie inaczej niż Ty - może po prostu to co mówiłaś było nie na temat? Od 21 do 22 on jednak obowiązuje... Nie wiem - jest zapis czatu ze środy - zobacz sama... A w poniedziałek przecież nie wyleciałaś? :) Bo i nie było za co :)
Pozdrawiam :)

_________________
Aby we wszystkim był Bóg uwielbiony


Cz lis 06, 2003 17:47
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt maja 16, 2003 21:19
Posty: 5389
Post 
Jo_tka juz Cie ratuje ;)
prowokator napisał(a):
Na kolejnym czacie temat zmienił sie już w "walke duchową..." i gdy delikatnie zauważyłam że kościół nie raz przesadził z walką duchową- co potwierdziła historia , rozłączono mie z chatem.

To prawda temat sie zmienil i to jest zupelnie normalne :) Jednak temat o walce duchowej nie byl kontynuacja tematu z wtorku. Te dwa tematy prowadzili dwaj rozni ksieza. Jesli na czacie rozmowa jest kontynuacja jakiejs wczesniejszej to zazwyczaj jest to zaznaczone w temacie.

Napisales, ze rozlaczylo Cie z czatem, wiec nie bylo to wyproszenie.

Pozdrawiam

_________________
Nie nam, Panie, nie nam, lecz Twemu imieniu daj chwałę za łaskę i wierność Twoją...

Użytkownik rzadko obecny na forum.


Cz lis 06, 2003 18:54
Zobacz profil
Post 
Wciąż tu czytam o jakichś "banach". Na Śląsku było takie słowo "bana" a znaczyło to samo co kolej. Kolejarza gdy spytano: "kaj robisz?" odpowiadał: "na banie".


Cz lis 06, 2003 20:54
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sie 19, 2003 15:20
Posty: 151
Post 
hmmm

drogi panie Teofil, Jan

proponuje:
- cieply koc
- chlodne piwko
- ckliwa komedie romantyczna
- tydzien urlopu od forum
- mocniejsze zarowki (by zniwelowac zimowy niedobor swiatla)

niech sie pan nie martwi, panie Teofil, Jan

depresja mija

_________________
no to pa


Cz lis 06, 2003 23:11
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N maja 18, 2003 19:49
Posty: 642
Post 
Prowokator przywołuje admina więc jestem i wyjasniam:
Zapisu poniedziałkowego nie ma, bo ksiądz prowadzący - prawdopodobnie zagalopował się i go nie przesłał. Z Polchatu tego nie wyciągnie, bo zapis robi tylko 512 wypowiedzi, a wcześniejsze resetuje automatycznie. Natomiast to, co kontrowersyjne w zapisie pozostaje. Można to sprawdzić. W archiwum serwisu jest ponad 60 zapisów. Od niedawna umieszcane są tam prawie wszystkie. Wystarczy kliknąć na link: http://wiara.pl/temat.php?idtematu=1040127949
Nie zgodzę się natomiast ze stwierdzeniem, że czat jest dla VIP-ów. Obowiązuje po prostu zasada tematyczności. Przynajmniej w godzinach 21-22. Większość gości pokoju przychodzi po prostu dlatego, że jest zainteresowana konkretnym tematem, co jest wyróżnikiem czatu wiara.pl. Nigdy nie zgodzimy się na to, by ta rozmowa zamieniła się w jarmark o wszystkim i o niczym. Do tego nie potrzeba ani obecności księdza, ani wcześniejszej zapowiedzi tematu. Jeżeli kogoś interesuje inny temat, zawsze może go przysłać w propozycjach na adres: wiara@wiara.pl?subject=czat i może miec pewność, że w najbliższym czasie zostanie podjęty.


Pt lis 07, 2003 1:08
Zobacz profil
Post 
Towarzyszu pol_kowniku!
1. Ciepłego koca mi nie trzeba - kołder mam zanadto.
2. Piwka nie popijam - jestem abstynentem i dlatego zawsze trzeźwy, co do czego - czytająć Waszmości wypowiedzi - pewności nie ma.
3. Czytam wyłącznie dzieła poważne. Ckliwości we mnie ani za grosz. Gdybyście Towarzyszu byli moim synem nie raz bym Wan skórę złoił tak gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę.
4. Urlopu nikt nie jest władny mi udzielić, bo oprócz Pana Boga nie mam przełożonego.
5. Ja sobie raczej ekran przyciemniam.
A radzę za dużo nie podskakiwać panie pol_kowniku Lucyfera, bo już raz Cię Archanioł Michał strącił do piekła, móże to powtórzyć. Choć współcześni teologowie powiedzieli by, abyś się nie martwił,bo na końcu czasów i ciebie Chrystus zbawi.
Czy mogę Ci życzyć pokoju i dobra? tis


Pt lis 07, 2003 10:51
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL