Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 8:08



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona
 Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6 
Autor Wiadomość
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Nie zabić, ale postrzelić. Murowany skok poparcia o minimum kilka procent.

Genialne, sam bym nie wymyślił. :D
I tak TUSK i jego piarowcy coś na to wszystko wymyślą, żeby odkręcić kota ogonem.
Ta sytuacja tylko przyspieszy delegalizację PiS-u.


Wt paź 19, 2010 14:34

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
osiris napisał(a):
Genialne, sam bym nie wymyślił. :D


To mnie akurat nie dziwi.


Wt paź 19, 2010 14:35
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Osoby z PO ktore nawolywaly do nienawisci i przemocy w stosunku do PIS sa wspolodpowiedzialne za ta smierc.


Wt paź 19, 2010 14:37
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
quas napisał(a):
Osoby z PO ktore nawolywaly do nienawisci i przemocy w stosunku do PIS sa wspolodpowiedzialne za ta smierc.

I dlatego zrobią wszystko żeby facet zamilkł.
Można go "uciszyć" lub zamknąć do zakładu zamkniętego dla czubków, żeby nikt nie miał do niego dostępu.
Pierwsze co zrobią (jeśli nie zadynda w celi) to skierują go na obserwację psychiatryczną na co najmniej 3 tygodnie a potem sprawa przyschnie.


Wt paź 19, 2010 14:39
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
osiris napisał(a):
I dlatego zrobią wszystko żeby facet zamilkł.
Można go "uciszyć" lub zamknąć do zakładu zamkniętego dla czubków, żeby nikt nie miał do niego dostępu.
Pierwsze co zrobią (jeśli nie zadynda w celi) to skierują go na obserwację psychiatryczną na co najmniej 3 tygodnie a potem sprawa przyschnie.

Mysle ze nie tylko oni. To juz jest w interesie Don Tuska.


Wt paź 19, 2010 14:42
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
I dlatego zrobią wszystko żeby facet zamilkł.
Można go "uciszyć" lub zamknąć do zakładu zamkniętego dla czubków, żeby nikt nie miał do niego dostępu.
Pierwsze co zrobią (jeśli nie zadynda w celi) to skierują go na obserwację psychiatryczną na co najmniej 3 tygodnie a potem sprawa przyschnie.

Ty nadal żyjesz w ZSRR - bo tylko tam tak było możliwe, albo pod panowaniem Pol Pota.
Co się stanie z PiS, nie będzie drążył sprawy....zniknie????
Nie łapiesz jakie wypisujesz nonsensy??????....i to pisze facet, który jest moderatorem na forum prawnym :o :o


Wt paź 19, 2010 14:46
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Alus napisał(a):
Cytuj:
I dlatego zrobią wszystko żeby facet zamilkł.
Można go "uciszyć" lub zamknąć do zakładu zamkniętego dla czubków, żeby nikt nie miał do niego dostępu.
Pierwsze co zrobią (jeśli nie zadynda w celi) to skierują go na obserwację psychiatryczną na co najmniej 3 tygodnie a potem sprawa przyschnie.

Ty nadal żyjesz w ZSRR - bo tylko tam tak było możliwe, albo pod panowaniem Pol Pota.
Co się stanie z PiS, nie będzie drążył sprawy....zniknie????
Nie łapiesz jakie wypisujesz nonsensy??????....i to pisze facet, który jest moderatorem na forum prawnym :o :o

Moderowanie na forum prawnym nie ma nic do rzeczy.
Ja tam pisze o prawie a tu o bezprawiu.
A czy jeszcze jesteśmy w Polsce czy już w ZSRR to w najbliższym czasie się okaże.


Wt paź 19, 2010 14:55
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Moderowanie na forum prawnym nie ma nic do rzeczy.
Ja tam pisze o prawie a tu o bezprawiu.
A czy jeszcze jesteśmy w Polsce czy już w ZSRR to w najbliższym czasie się okaże.

Ma do rzeczy, prawnik, który totalnie deprecjonuje ustawodawstwo i prawodawstwo, musi sobie postawić pytanie co on sam robi pośród zdegenerowanej palestry.


Wt paź 19, 2010 15:07
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Nie jestem prawnikiem o czym już kiedyś pisałem, ale jesteś nieuważna.
Od kiedy to wzięty prawnik bawi się w moderację, no chyba że w ten sposób pozyskuje potencjalnych klientów.
Widzę że chcesz rząd schować za paragrafy żeby bronił się z tej pozycji.
Przypominam że za czasów PRL-u też ówczesna władza powoływała się na prawo, czyniąc bezprawie.
Coś mi się wydaje że aktualna chce iść tym tropem.


Wt paź 19, 2010 15:18
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
osiris napisał(a):
Nie jestem prawnikiem o czym już kiedyś pisałem, ale jesteś nieuważna.
Od kiedy to wzięty prawnik bawi się w moderację, no chyba że w ten sposób pozyskuje potencjalnych klientów.
Widzę że chcesz rząd schować za paragrafy żeby bronił się z tej pozycji.
Przypominam że za czasów PRL-u też ówczesna władza powoływała się na prawo, czyniąc bezprawie.
Coś mi się wydaje że aktualna chce iść tym tropem.

Tylko władza w PRL nie miała żadnej opozycji, bo nie były nią satelity PSL i SD.
Jeśli uważasz, że możliwe jest unieszkodliwienie sprawcy zamykające cała sprawę, to oznaczać może jedynie, że nie doceniasz opozycji.


Wt paź 19, 2010 15:22
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Jeśli uważasz, że możliwe jest unieszkodliwienie sprawcy zamykające cała sprawę, to oznaczać może jedynie, że nie doceniasz opozycji.

Czas pokaże kto ma z nas rację.
Moim zdaniem w tydzień-dwa tygodnie zamiotą sprawę pod dywan.
Jakaś "dziwna" tragedia zagłuszy tą.


Ostatnio edytowano Wt paź 19, 2010 15:28 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Wt paź 19, 2010 15:26

Dołączył(a): So lis 21, 2009 10:50
Posty: 1679
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Reakcja posłów PO na wieść o tym okrutnym mordzie była i jest typowa: winien Kaczyński.
Zamiast złożyć wyrazy współczucia kolejna nagonka.
Reakcja frontowego żołnierza PO na tym forum - Alus, podobna.
Nic innego nie spodziewałam się, taka jest "kultura" opcji rządzącej.


Wt paź 19, 2010 15:27
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Cytuj:
Reakcja posłów PO na wieść o tym okrutnym mordzie była i jest typowa: winien Kaczyński.

No chyba nie liczyłaś na to że ktoś z tamtej strony uderzy się w pierś.


Wt paź 19, 2010 15:29

Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 11:14
Posty: 4800
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
osiris napisał(a):
skierują go na obserwację psychiatryczną na co najmniej 3 tygodnie a potem sprawa przyschnie.


A ty co byś proponował zrobić z wariatem który wbiega do biura partyjnego i strzela do ludzi?

Czyja wina by to była, gdyby zamiast do biura PiS wbiegł na pocztę krzycząc "nienawidzę listonoszy"?


Wt paź 19, 2010 15:31
Zobacz profil
Post Re: Wszystko o rządzących i opozycji w Polsce, cz. 6
Reakcja PiSu na tym forum i w mediach na ta tragedie tez jest typowa i blyskawiczna: winien jest rzad.

Czy nie mozna po prostu powiedziec: straszne co sie wydarzylo, poczekajmy z osadem na wiecej faktow?
Przeciez od miesiecy wszyscy sobie nawzajem przerzucaja wina, zbrodnia, oszustwem itp. Emocje rosna i rosna, a o slabszych psychicznie nikt nie mysli. Akurat nie wytrzymal tego ten czlowiek. Ale rownie dobrze mogl to byc inny, ze strony przeciwnej, ktory uznalby, ze nalezy zrobic porzadek z obecnym mieszkancem palacu prezydenckiego, ktory jest tam przez "pomylke".


Wt paź 19, 2010 15:32
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 1412 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL