Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt cze 07, 2024 5:33



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
 Nie jestem... 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2012 11:51
Posty: 38
Post Nie jestem...
Witam. Nie jestem zboczencem ale to co zrobiłem jest obrzydliwe. Mam obecnie 17 lat to wydarzyło sie około 5 lat tmu.
W mojej rodzinie jest dziewczynka, teraz ma 7 lat ale wtedy miała około 3-4 latka. Było raz tak ze wziąłem mego członka
i poklepałem ją po włosach jak dobrze pamietam. Przez te wszystkie lata chyba o tym zapomniałem bo
dopiero teraz niedawno gdy lezałem na łóżku to mi sie przypomniało. Wiem jest to obrzydliwe i wyglada to jak bym był zboczencem w tedy moze nie zwracałem na to uwagi czy to jest dobre czy zle ale dobrze koniec usprawiedliwiania sie zrobiłem cos złego i trzeba z tego przeprosic Pana. Szukam pomocy jak bym to mógł powiedziec ksiedzu na spowiedzi. Tak jak tu napisałem ? Jeszcze zeby tego nie było mało, ta dziewczynka (jest ona bliską dla mnie rodziną, tak jakby ja jestem dla niej wójkiem) ma siostre, obecnie ma chyba 13 lat. Ale kilka lat wstecz moze 2-3 lata, jak była u mnie to lezelismy na łóżku
i jak dobrze pamiętam rozmawialismy czy wygłupialismy sie i pamietam ze ja dotykałem czy tez kładłem sie na jej jesli tak to mozna nazwaz pupie. Wiem to co zrobiłem jest obrzydliwe, dla mnie sa one jak siostry cioteczne, a ja cos takiego.

_________________
,,Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu: bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy. ,,
świety Jan Bosco


N lut 26, 2012 11:54
Zobacz profil
Post Re: Nie jestem...
Wystarczy, że wyznasz wszystko na spowiedzi (tak jak napisałeś jest w porządku) i będziesz unikał takich czynów w przyszłości.


N lut 26, 2012 15:48
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2012 11:51
Posty: 38
Post Re: Nie jestem...
Dzięki MIXer za odpowiedz.
Poprosze Was jeszcze o pomoc bo było takie zajscie, niedawno zmarła mi babcia, jutro jest pogrzeb.
Babcia mieszkała z nami w domu i dzisiaj była taka rozmowa z rodzicami i z bratem o pokoje babci,
kto który soie bierze. Jeszcze pogrzeb babci sie nie odbył a my juz o własnosci babci rozmawiamy.
Nie wiem, głupi jestem czy powinienem z takich rozmów sie spowiadac. Bardzo prosił bym o wasze zdanie.

Jeszcze jeden problem mam bo jak wiadomo ciało babci przywieziemy do domu na podwórko, potem do Koscioła i była taka rozmowa czy otwieramy trumne, u mnie tak wewnatrz nie wiem jak to opisac pojawiła sie taka ochota aby otworzyc, ale ta mysl czy ochota nie była kierowana tym, aby pozegnac sie z babcia, podejsc podac reke tylko taka okrótna, jak babcia wyglada po smierci, to takie głupie ciekawosc nie wiem.

_________________
,,Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu: bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy. ,,
świety Jan Bosco


Pn lut 27, 2012 21:52
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 17, 2006 18:47
Posty: 12979
Post Re: Nie jestem...
My też nie wiemy. Są sprawy które ludzie postronni nie mogą ocenić, bo są to rzeczy zbyt specyficzne. Sam oceń czy owe rozmowy były efektem zwykłego szalbierstwa, czy normalnym elementem tego co się dzieje po czyjejś śmierci. Skoro jednak o to pytasz to znaczy że nie czujesz się z tym dobrze. Nie miałeś zapewne złych intencji skoro w nich uczestniczyłeś, a teraz analizujesz ich sens. Czy to grzech? Nie wydaje mi się, ale najlepiej zapytaj księdza przy spowiedzi. Masz pełne prawo pytać. Zastanów się z czego wynikały te rozmowy, ale tez nie przesadzaj. Gdybyś kierował się jedynie chęcią zysku i mimo świadomości takiego stanu nic byś z tym nie robił, to bylby problem. I chyba paradoskalnie, jeśli ktoś na forum pyta o takie rzeczy, to świadczy jedynie na jego korzyść, bo się jakoś przejmuje.

_________________
Pozdrawiam
WIST


Pn lut 27, 2012 22:21
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N lut 26, 2012 11:51
Posty: 38
Post Re: Nie jestem...
Dzieki WIST

_________________
,,Bycie dobrym nie polega na tym, że nie popełnia się żadnego błędu: bycie dobrym polega na posiadaniu woli poprawy. ,,
świety Jan Bosco


Pn lut 27, 2012 22:56
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 5 ] 

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL