Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn maja 13, 2024 1:57



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
 Jak walczyć z bluźnierstwami na forach? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
achad napisał(a):
Łooo matko, alez nam sie ta Iwonka rozpisała ;)


Ja tylko napisałam co myślę.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Cz lip 05, 2012 21:21
Zobacz profil
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Chodziło o to, że dałaś się poznać jako osoba, która pisze góra 2-3 zdania, a najczęściej jedno. Stąd zaskoczenie również moje, że im dłużej na forum jesteś tym dłuższe wypowiedzi formułujesz. No i widzisz jak to forum dobrze na Ciebie działa ;)


Cz lip 05, 2012 23:02
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Val napisał(a):
Chodziło o to, że dałaś się poznać jako osoba, która pisze góra 2-3 zdania, a najczęściej jedno. Stąd zaskoczenie również moje, że im dłużej na forum jesteś tym dłuższe wypowiedzi formułujesz. No i widzisz jak to forum dobrze na Ciebie działa ;)

Ja lubię wypowiadać się krótko, ale na temat.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Pt lip 06, 2012 18:00
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn lut 21, 2011 22:52
Posty: 1365
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Ufff.. Popracowałem na bluźnierczym forum dzisiaj. Nawet moderator był mi przychylny i usunął kilka wpisów.
Pozdrawiam Wszystkich i pamiętam w modlitwie.

_________________
"Przechowujemy zaś ten skarb w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas"
(2 Kor 4)


N lip 08, 2012 23:26
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So mar 17, 2012 9:05
Posty: 1335
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Myślę, że nigdy nie warto rezygnować lub poddawać się. Każda nasza praca, każdy wpis owoc może przynieść prędzej czy później.

_________________
"Wszystko badajcie! Trzymajcie się tego, co dobre, a unikajcie wszystkiego, co złe" (1 Tes 5, 21-22)


Pn lip 09, 2012 8:55
Zobacz profil
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Iwona19 napisał(a):
Myślę, że nigdy nie warto rezygnować lub poddawać się. Każda nasza praca, każdy wpis owoc może przynieść prędzej czy później.

Podzielam Twoje zdanie i życzę wytrwałości.
Ja częściej piszę w tematach politycznych, a tam nie tyle bluźnierstwo, co chamstwo.
Najczęściej nie odnoszę się do tych postów, albo zadaję pytanie:A co merytorycznego masz do powiedzenia?


Pn lip 09, 2012 9:46
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Qwerty2011 napisał(a):
Cytuj:
Lepszy efekt osiągniesz modlitwą w intencji tych współczesnych pogan niż usiłowaniem dyskusji.
Zresztą ich opnenci, najczęściej o nicku "Polak katolik" niewiele im ustepują.
Ja omijam takie pyskówki - szkoda nerwów.

Oczywiście, że modlitwa jest najważniejsza - od niej powinniśmy zaczynać "pracę" na forum i potem jeszcze raz pomodlić się za jego uczestników.
Ale wiadomo: "Módl się i pracuj" (św. Benedykt) oraz "Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga i pracuj tak jakby wszystko zależało od Ciebie" (św. Ignacy Loyola)

Przeczytałam Twoją notkę wprowadzającą do dyskusji i jestem zbudowana.
To prawda, że moderacja często przymyka oczy na chamstwo, a kasuje przyzwoitych userów.
Tak na pewno nie będzie na nowo otwartym, na razie próbnym forum na stronie Radia Maryja.
Tam również będą rejestrować się wojujący ateiści i bluźniercy, ale moderacja nie dopuści do ich promowania.
Oczywiście, że modlitwa pomaga, ale modlitwa bez uczynków martwa jest.


Pn lip 09, 2012 9:56

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Cytuj:
Przeczytałam Twoją notkę wprowadzającą do dyskusji i jestem zbudowana.
To prawda, że moderacja często przymyka oczy na chamstwo, a kasuje przyzwoitych userów.


Na twoje chamstwo i prowokujące wpisy także przymyka oczy. Nie zapominaj o sobie bo nie jesteś "świętą krową" że możesz robić wszystko co chcesz na tym forum.

Cytuj:
am również będą rejestrować się wojujący ateiści i bluźniercy, ale moderacja nie dopuści do ich promowania.


Mam rozumieć że na forum Trwam bedzie zakaz dla wypowiedzi ateistów. Ciekawe tak walczą o wolność słowa a niedopuszczą do ich do słowa.


Pn lip 09, 2012 10:13
Zobacz profil
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
gita napisał(a):
To prawda, że moderacja często przymyka oczy na chamstwo, a kasuje przyzwoitych userów.

To prawda z tym przymykaniem oczu na chamstwo.
Sam sie dziwię, że gity jeszcze nie zbanowali.


Pn lip 09, 2012 12:45
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
achad napisał(a):
gita napisał(a):
To prawda, że moderacja często przymyka oczy na chamstwo, a kasuje przyzwoitych userów.

To prawda z tym przymykaniem oczu na chamstwo.
Sam sie dziwię, że gity jeszcze nie zbanowali.

Już pisałam, że ani Twoje, ani aberta, ani vulkana obraźliwe komentarze nie zdołaja mnie sprowokować.
Obrażają mnie tylko komentarze userów, których szanuję.
Poza tym ten wątke nosi tytuł:Jak walczyć z bluźnierstwem na forach:
Czy masz coś do powiedzenia w tym temacie???

P.S Vulkan! Forum powstaje na portalu Radia Maryja, to po pierwsze, po drugie, jestem pewna, że moderatorzy na tym forum nie pozwolą na bluźnierstwa.


Pn lip 09, 2012 12:57

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Cytuj:
Już pisałam, że ani Twoje, ani aberta, ani vulkana obraźliwe komentarze nie zdołaja mnie sprowokować.


Znów zaczynasz kłamać a to jest częste w twoim wykonaniu. Nigdzie cię nie obraziłem z porównaniu z tobą. Czytaj co piszesz.

Abert chyba cię nie obraził tylko upomniał o twoje zachowanie moje zresztą też. :-(


Pn lip 09, 2012 12:59
Zobacz profil
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
vulkan napisał(a):
Cytuj:
Już pisałam, że ani Twoje, ani aberta, ani vulkana obraźliwe komentarze nie zdołaja mnie sprowokować.


Znów zaczynasz kłamać a to jest częste w twoim wykonaniu. Nigdzie cię nie obraziłem z porównaniu z tobą. Czytaj co piszesz.

Jeszcze raz przypominam,że tematem tego wątku jest:Jak walczyć z bluźnierstwem na forach?
Czy potrafisz coś na ten temat napisać????


Pn lip 09, 2012 13:01

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
.


Pn lip 09, 2012 13:03
Zobacz profil
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
gita napisał(a):
Poza tym ten wątke nosi tytuł:Jak walczyć z bluźnierstwem na forach:
Czy masz coś do powiedzenia w tym temacie???
.

Tak. Uważam walkę z bluźnierstwem, obrażaniem Boga, za coś śmiesznego.
No bo kim jest człowiek wobec Boga, jak nie pyłem marnym?
I ten pył marny miałby Boga bronić? Przeciez to nonsens.

Robiąc to pokazujecie tylko jak ten Bóg jest mały.

Poza tym gdyby Bóg poczuł się tym bluźnierstwe obrażony to chyba sam by zareagował. Pewnie potrafi, czy nie ? :D


Ostatnio edytowano Pn lip 09, 2012 13:07 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 4 razy



Pn lip 09, 2012 13:04

Dołączył(a): Pn paź 31, 2011 16:34
Posty: 421
Post Re: Jak walczyć z bluźnierstwami na forach?
Jeszcze raz przypominam,że tematem tego wątku jest:Jak walczyć z bluźnierstwem na forach?

Cytuj:
Cytuj:
Już pisałam, że ani Twoje, ani aberta, ani vulkana obraźliwe komentarze nie zdołaja mnie sprowokować.
Obrażają mnie tylko komentarze userów, których szanuję.



Sama sobie przeczytasz. A to że mnie nie szanujesz świadczy o twoim kompletnym braku wychowania.


Pn lip 09, 2012 13:05
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL