Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pn kwi 29, 2024 8:07



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona
 Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym? 
Autor Wiadomość
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt cze 21, 2011 21:45
Posty: 238
Lokalizacja: Rzeszów, Podkarpackie
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
ratio napisał(a):
Ale zgoda na koncert musiała mieć poparcie prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. tej samej co i akt zawierzenia stolicy Matce Bożej Łaskawej przeczyta, i da zgodę na "tęczowe manify", i zadymiarzom zza zachodniej granicy na w święto 11 listopada 2011 nie przeszkodzi ... a nawet Odnową w Duchu Świętym nie pogardzi.
Relatywizm moralny?


ee tam relatywizm.
czy ty myślisz, ze P. Hanna Gronkiewicz Walc, może pozwolić sobie, na jakieś radykalne popieranie Katolików? ..naraziłaby się w Unii Europejskiej i straciła władzę.
Z reszta może relatywizm..osoby, które chcą się podobać max. ilości osób,
są w zasadzie na niego skazane.


I na tym dokładnie polega relatywizm moralny. Albo się jest katolikiem albo nie. Nie ma stanu pośredniego. Politycy mają to do siebie, że z różnych zbiorów zasad, moralności wybierają to co odpowiada jak najwięszej ilości potencjalnych wyborców.
Inna sprawa, że w obecnym zlaicyzowanym naszym kraju ciężko mieć prawdziwie chrześcijańskie zasady i zgodnie z nimi postępować ( co nie znaczy, że nie da się).
A co do wspomnianej "piosenkarki" i jej koncertu.
Jej twórczośc już dawno przestała mieć jakikolwiek smak. Może ma na to wpływ kabała (jest czynnym wyznawcą) a może i totalne spłycenie popkultury. Obecna jej muzyka to jakaś dziwna mieszanka pop-u, dance-u i techno co sprawia, że słuchać tego ciężko. Więc jeśli ktoś idzie na koncert ze względu na jej starszą twórczośc to się bardzo zawiedzie bo obecna trasa promuje głównie jej nowe utworki...
W każdym razie chrześcijanin nie powinien dawać swoich pieniędzy na antykatolickie występy tej "gwiazdy".
Czy protestować? Nie wiem czy czasem nie będzie to dla niej darmowa reklama.
Mam mieszane uczucia.
piona

_________________
John & Stasi Eldredge -"Miłość i wojna" - Obowiązkowa lektura dla każdego małżeństwa :)


Pt lip 13, 2012 11:58
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt paź 14, 2011 15:34
Posty: 973
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
quas napisał(a):
Jak przypuszczam to kolejna prowokacja aby na Narodowym wystąpiła właśnie Madonna. Ci którzy stoją za jego oragnizacją wiedzą że będzie dym, a i skadal jakiś mile widziany, oczywiście wiadomo że ten rząd to chętniej wesprze niż powie słowo sprzeciwu czy neutralności. Już Gronkiewicz zadba aby koncert religijnej skadalistki na Narodwym się odbył. Kpina i wyszydzanie wiary i uczuć ludzi to nie jest zabawa. To nie prywatna parapetówka, tylko medialne show, a jeżeli do obrazy religii Polaków dojdzie na Narodowym to Ci którzy wyrazili zgodę na ten koncert będą za to odpowiadać, bo tłumaczenia że po MAdoonie nie mogli się tego spodziewać nie będzie. Nie mam nic przeciwo koncertom na stadionach, koncertom i zabawie na poziomie, ale nazwa Narodowy do czegoś zobowiązuje, to nie jest odpowiednie miejsce i nazwa na ociekające seksem i erotyzmem tańce półnagiej kobiety udającej że śpiewa do mikrofonu, prowokującej i obrażjącej wiarę i uczucia większości Polaków w ich własnym kraju.


Żaden artysta nie jest w stanie tak obrazić i zaszkodzić religii, jak robią to jej kapłani i wyznawcy.
Oni najbardziej swoją hipokryzją i zacietrzewieniem dają pożywkę przeróżnym prowokatorom. A Madonna przyjezdza do Polski bo wie, że ma przez tutejszych katolików zapewnioną solidną i darmową reklamę.

_________________
pajacyk.pl


Pt lip 13, 2012 11:58
Zobacz profil

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
tak.


Zatem obca jest Ci, jak widzę, idea państwa prawa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Praworz%C4 ... 5%9B%C4%87 - polecam uwadze

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lip 13, 2012 12:01
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
pytanie w temacie brzmi: "czy na narodowym.." może właśnie słuszniejszą decyzja władz,
byłoby oddanie na ten cel innego miejsca, niż stadionu, który nosi taka nazwę.


Pt lip 13, 2012 12:03
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
niż stadionu, który nosi taka nazwę.

dlatego moim zdaniem lepiej zmienić nazwę stadionu przez usunięcie słowa "narodowy".


Pt lip 13, 2012 12:05

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Moim zdaniem nic nie trzeba zmieniać, ani nigdzie przenosić. Nie przypominam sobie, by Madonna w jakikolwiek sposób godziła w Polskę czy Polaków. Jest to miejsce przeznaczone właśnie na tego typu duże imprezy, naturalne zatem, że jest w ten sposób wykorzystane.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lip 13, 2012 12:07
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Martyna92 napisał(a):
Może faktycznie lepiej by było gdyby zmieniono nazwę stadionu.
zmieniać nazwę stadionu bo Madonn przylatuje? ludzie co wy piszecie?

JedenPost napisał(a):
Zatem obca jest Ci, jak widzę, idea państwa prawa.

nie wiem co to za idea, ale moim zdaniem glosowanie na indywidua, które znamy i z którymi się zgadzamy byłoby o wiele uczciwsze. ja bym glosowała na katolików, bo jestem katoliczka i oczekiwałabym od tych osób, żeby dbali o interesy katolików. jak ktoś chciałby walczyć o co innego, to tez miałby swojego kandydata. gdzie w tym byłby brak praworządności??


Ostatnio edytowano Pt lip 13, 2012 12:11 przez Anonim (konto usunięte), łącznie edytowano 1 raz



Pt lip 13, 2012 12:10

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
nie wiem co to za idea


Zauważyłem. Naprawdę nie ma się czym chwalić.

mkb napisał(a):
ale moim zdaniem glosowanie na indywidua, które znamy i z którymi się zgadzamy byłoby o wiele uczciwsze. ja bym glosowała na katolików, bo jestem katoliczka i oczekiwałabym od tych osób, żeby dbali o interesy katolików. jak ktoś chciałby walczyć o co innego, to tez miałby swojego kandydata. gdzie w tym byłby brak praworządności??


Obowiązkiem prezydenta kraju jest dbanie o interesy mieszkańców kraju. Obowiązkiem prezydenta miasta - o interesy mieszkańców miasta. I tak dalej, we wszystkich wypadkach mowa o dbałości o interesy wszystkich, nie jakiejś grupy. W każdym wypadku - z poszanowaniem prawa.

Albo nie odróżniasz władzy ustawodawczej od wykonawczej, albo reprezentujesz podejście, wedle którego można wywalić konstytucję w diabły i cofnąć się do ustroju plemiennego...

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Ostatnio edytowano Pt lip 13, 2012 12:21 przez JedenPost, łącznie edytowano 1 raz



Pt lip 13, 2012 12:20
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
[...] Asienkka

JedenPost,
ja pisałam o tym jaki mógłby być system polityczny,
a nie analizowałam tego co jest.
to co jest, to każdy widzi..


Pt lip 13, 2012 12:26

Dołączył(a): Pt gru 30, 2011 9:17
Posty: 11383
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
JedenPost,
ja pisałam o tym jaki mógłby być system polityczny,
a nie analizowałam tego co jest.
to co jest, to każdy widzi..


A ja Ci mówię, że był taki system. Plemienny, szczególnie w wypadku plemion koczowniczych. Władza wodza wynikała wyłącznie z jego osobistego autorytetu, jak komuś się nie podobało to nie musiał go słuchać, a jak ów niepokorny do tego sam miał ambicje wodzowskie i znalazł poparcie - zabierał manatki, rodzinę, grupę popierającą go i zakładał własny obóz. Nie istniało żadne paskudne prawo, które by go krępowało.

Ponoć świetnie się to sprawdzało.

Choć stadionów, rzecz jasna, nie budowali.

_________________
Lubię Starego czasem, to też sprawia
że się wystrzegam otwartej z nim wojny
Przecież to piękne, gdy Pan tak dostojny
Tak z samym diabłem po ludzku rozmawia.


Pt lip 13, 2012 12:33
Zobacz profil
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz wrz 25, 2008 21:42
Posty: 16060
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Gdzie się podziała reszta postów (w tym mój)?? Coś się dziwnego na tym forum dzieje..

_________________
I rzekłem: «Ach, Panie Boże, przecież nie umiem mówić, bo jestem młodzieńcem!» Pan zaś odpowiedział mi: «Nie mów: "Jestem młodzieńcem", gdyż pójdziesz, do kogokolwiek cię poślę, i będziesz mówił, cokolwiek tobie polecę. (Jr 1, 6-8)


Pt lip 13, 2012 13:32
Zobacz profil

Dołączył(a): Pn lip 04, 2011 11:29
Posty: 1541
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
JedenPost napisał(a):
... Nie przypominam sobie, by Madonna w jakikolwiek sposób godziła w Polskę czy Polaków. Jest to miejsce przeznaczone właśnie na tego typu duże imprezy, naturalne zatem, że jest w ten sposób wykorzystane.

godzi w Polskę bo promuje okultyzm,
to nie służy naszemu narodowi


Johnny99 napisał(a):
Gdzie się podziała reszta postów (w tym mój)?? Coś się dziwnego na tym forum dzieje..

nowa moda: deletacja cichaczem,
też zauważyłem że posty moje ktoś wycina..

_________________
Króluj nam Chryste !
http://www.duchprawdy.com
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com


Pt lip 13, 2012 14:14
Zobacz profil
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
Rozumiem, że teraz do rangi świętości urosło słowo "narodowy".

Dlaczego nie protestujecie w sprawie repertuaru Teatru Narodowego?
Czemu nikt nie cenzuruje zbioru Biblioteki Narodowej? Na pewno mają tam jakieś bezbożne książki.


Pt lip 13, 2012 23:14
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
nie chodzi o słowo 'narodowy' samo w sobie..
ale o to, ze przylot jakiejś piosenkarki miałby doprowadzać, aż do zmiany nazwy..
(przynajmniej mnie o to chodziło)

..a poza tym tak, jest różnica jak coś nazywa się 'narodowy',
a jak coś nazywa się bardziej rozrywkowo, czy regionalnie..


Pt lip 13, 2012 23:21

Dołączył(a): N lip 01, 2012 21:27
Posty: 411
Post Re: Koncert Madonny - czy powinien się odbyć na Narodowym?
mkb napisał(a):
nie wiem co to za idea, ale moim zdaniem glosowanie na indywidua, które znamy i z którymi się zgadzamy byłoby o wiele uczciwsze. ja bym glosowała na katolików, bo jestem katoliczka i oczekiwałabym od tych osób, żeby dbali o interesy katolików. jak ktoś chciałby walczyć o co innego, to tez miałby swojego kandydata. gdzie w tym byłby brak praworządności??

Idea państwa chyba nie polega na tym, że każdy ma dbać o swój interes :)
noOne napisał(a):
godzi w Polskę bo promuje okultyzm,
to nie służy naszemu narodowi

Obawiam się, że różni członkowie tego narodu mogą mieć rożne zdanie w tej kwestii.


So lip 14, 2012 0:11
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL