Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 5:28



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona
 PO - partią antykatolicką 
Autor Wiadomość
Post Re: PO - partią antykatolicką
Nie, ale obiecuje. A slowo prezesa jest swiete. Zawsze bylo.


Cz paź 08, 2015 14:49
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: PO - partią antykatolicką
Kael napisał(a):
Nie, ale obiecuje. A slowo prezesa jest swiete. Zawsze bylo.


Należysz do licznej grupy uważających słowa prezesa za święte i równocześnie zajadle atakujących wszystko co kojarzy się z Kaczyńskim, PiSem, a także Kościołem, gdy tylko nie słucha dyrektyw unijnoplatformowych. Jest mi z tego powodu przykro, gdyż uważam, że Polak powinien dbać o dobro swojej ojczyzny a nie kraju ościennego i międzynarodowego kapitału.
A 200 mld włóż między bajki, to ino propaganda. Weź pod uwagę fakty. Prosiłem o porównanie zadłużenia Polski z roku 2007, 2014 i teraz. To będą fakty, a nie propaganda. Czy wynik porównania nie skłania do wniosku, że stajemy się kolonią?


Pt paź 09, 2015 8:55
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
andej napisał(a):
Prosiłem o porównanie zadłużenia Polski z roku 2007, 2014 i teraz. To będą fakty, a nie propaganda. Czy wynik porównania nie skłania do wniosku, że stajemy się kolonią?

Co ma jedno do drugiego?


N paź 11, 2015 11:56
Post Re: PO - partią antykatolicką
andej napisał(a):
Kael napisał(a):
Nie, ale obiecuje. A slowo prezesa jest swiete. Zawsze bylo.


Należysz do licznej grupy uważających słowa prezesa za święte i równocześnie zajadle atakujących wszystko co kojarzy się z Kaczyńskim, PiSem, a także Kościołem, gdy tylko nie słucha dyrektyw unijnoplatformowych. Jest mi z tego powodu przykro, gdyż uważam, że Polak powinien dbać o dobro swojej ojczyzny a nie kraju ościennego i międzynarodowego kapitału.
A 200 mld włóż między bajki, to ino propaganda. Weź pod uwagę fakty. Prosiłem o porównanie zadłużenia Polski z roku 2007, 2014 i teraz. To będą fakty, a nie propaganda. Czy wynik porównania nie skłania do wniosku, że stajemy się kolonią?

Ciekawe czyją będziemy kolonią gdy wygra PiS, a Kaczyński jak zapowiada zwiększy deficyt budżetowy.


N paź 11, 2015 12:21
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: PO - partią antykatolicką
Alus napisał(a):
Ciekawe czyją będziemy kolonią gdy wygra PiS, a Kaczyński jak zapowiada zwiększy deficyt budżetowy.


Mam nadzieję, że odetnie się, nie tylko słowami, ale i czynem od ciągłego zadłużania.
Nie mogę polemizować z tym, że zapowiada większy deficyt, gdyż nie czytam GW, a TVN oglądam sporadycznie. W innych mediach, np. WP, Interia nie zauważono takich zapowiedzi.

Ale poczekam. Gdy nadzieje spalą na panewce, wtedy ocenię za czyny. Nie za słowa.
Gdybym PO oceniał za słowa, to nie widząc czynów, też bym chwalił. Jednak dla mnie czyny są ważniejsze od kiełbasy wyborczej.
A co kolonizowania, to nie sądzę, aby AD lub BS było spieszno do lizania d... Angeli.


N paź 11, 2015 14:12
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
andej napisał(a):
Alus napisał(a):
Ciekawe czyją będziemy kolonią gdy wygra PiS, a Kaczyński jak zapowiada zwiększy deficyt budżetowy.


Mam nadzieję, że odetnie się, nie tylko słowami, ale i czynem od ciągłego zadłużania.
Nie mogę polemizować z tym, że zapowiada większy deficyt, gdyż nie czytam GW, a TVN oglądam sporadycznie. W innych mediach, np. WP, Interia nie zauważono takich zapowiedzi.

Ale poczekam. Gdy nadzieje spalą na panewce, wtedy ocenię za czyny. Nie za słowa.
Gdybym PO oceniał za słowa, to nie widząc czynów, też bym chwalił. Jednak dla mnie czyny są ważniejsze od kiełbasy wyborczej.
A co kolonizowania, to nie sądzę, aby AD lub BS było spieszno do lizania d... Angeli.

Czy ty traktujesz J. Kaczyńskiego jak dr Jekylla i mr Hyde?......Kaczyński zapowiadał zwiększenie wydatków o kilka/kilkanaście miliardów zł, sądzisz, że świadomie kłamie że te dodatkowe wydatki nie zwiększą deficytu budżetowego.
Ja jestem bardziej skłonna ocenić, że jest to wynik braku znajomości ekonomii.
Lizać nie będą, jak nie lizano dotychczas, a ewentualne skonfliktowanie RP z Niemcami przyniesie wymierny efekt finansowy, na skutek zmniejszenia naszego eksportu do naszego największego odbiorcy.
Najbardziej wolni i nie skolonizowania są kloszardzi......życzysz podobnej wolności rodakom?? :o


Pn paź 12, 2015 11:36
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt sty 07, 2014 13:31
Posty: 2790
Post Re: PO - partią antykatolicką
Alus napisał(a):

Czy ty traktujesz J. Kaczyńskiego jak dr Jekylla i mr Hyde?......Kaczyński zapowiadał zwiększenie wydatków o kilka/kilkanaście miliardów zł, sądzisz, że świadomie kłamie że te dodatkowe wydatki nie zwiększą deficytu budżetowego.
Ja jestem bardziej skłonna ocenić, że jest to wynik braku znajomości ekonomii.
Lizać nie będą, jak nie lizano dotychczas, a ewentualne skonfliktowanie RP z Niemcami przyniesie wymierny efekt finansowy, na skutek zmniejszenia naszego eksportu do naszego największego odbiorcy.
Najbardziej wolni i nie skolonizowania są kloszardzi......życzysz podobnej wolności rodakom?? :o


Chyba żyjesz na Księżycu, dokąd dociera tylko GW. Zaczekaj, osądź po czynach. Albo słuczaj nie tylko tego, co chcesz usłyszeć, albo co ocenzurował Michnik. PiS zapowiada wydatki oraz sposoby pozyskania środków.
Jesli tylko ukróci okradanie Polski przez partyjno-rządową mafię (ale się naraziłem, ale wg mnie stosuja dokładnie ten sam sposób sprawowania władzy co PZPR), t0o już będzie sporo kasy.

A co lizania skłonny jestem przyznać rację. Nie liżą, tylko włażą na siłę i strają się, aby nikt ich stamtąd nie wyślizgał. Żenujące. I przykre. Bo są wyślizgiwani z areny międzynarodowej.

W internetach piszą, że córka pani premier pryska z Polski po wyborach. Domyślam się, że jest zamieszana w rządowe przekręty i musi znikać. A co z jej mamusią?


Pn paź 12, 2015 12:15
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
andej - miast konkretów, tyrada gotowców z pisowskich mediów.
O wielkości polskiego eksportu do Niemiec piszę po raz enty, a ty po raz enty na ten argument ślepniesz i głuchniesz.


Pn paź 12, 2015 12:32
Post Re: PO - partią antykatolicką
@andej, widze, ze ty taki zatroskany o dobte inie Polakow i chrzescijan, sypiesz pomowieniami jak z rekawa.
Dlaczego mnie to u zwolennikow pewnej partii nie dziwi? I wy sie dziwicie, ze sa tacy normalni ludzie, ktorzy chca wyjechac z Polski, majac wizje powtorki IV RP z ciagle tym samy prezesem, ale teraz jeszcze po przejsciach?


Pn paź 12, 2015 13:04

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: PO - partią antykatolicką
Alus napisał(a):
Czy ty traktujesz J. Kaczyńskiego jak dr Jekylla i mr Hyde?......Kaczyński zapowiadał zwiększenie wydatków o kilka/kilkanaście miliardów zł, sądzisz, że świadomie kłamie że te dodatkowe wydatki nie zwiększą deficytu budżetowego.
Ja jestem bardziej skłonna ocenić, że jest to wynik braku znajomości ekonomii.
Lizać nie będą, jak nie lizano dotychczas, a ewentualne skonfliktowanie RP z Niemcami przyniesie wymierny efekt finansowy, na skutek zmniejszenia naszego eksportu do naszego największego odbiorcy.
Najbardziej wolni i nie skolonizowania są kloszardzi......życzysz podobnej wolności rodakom?? :o

Mamy program gospodarczy PIS, który można streścić tak: będziemy zwiększać wydatki i zmniejszać dochody państwa
1. 500 zł na każde dziecko
2. Budżet MON z 2 do 3% PKB
3. Obniżenie wieku emerytalnego
4. Obniżenie CITu dla małych przedsiębiorstw
5. Darmowe leki pd 75 roku zycia
6. Obniżka VAT o 1 %
7. Podniesienie kwoty wolnej od podatku
.................. i na pewno zapomniałem o czymś. Daje to bardzo lekko licząc 50 mld. deficytu więcej

A po stronie dochodów podatek bankowy i od hipermarketów (wzrosną ceny żywności) optymistyczne licząc 5 mld i ogólniki o uszczelnieniu sytemu ściągania podatków.


Pn paź 12, 2015 15:05
Zobacz profil

Dołączył(a): Cz lip 29, 2010 17:35
Posty: 4304
Post Re: PO - partią antykatolicką
ktos tu pisze o polskim eksporcie do Niemiec . egzotyczne poczucie humoru .


Pn paź 12, 2015 22:36
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
Polecam dla doksztalcenia
https://www.google.de/url?q=http://ahk. ... syibMmMdQQ

Szczegolnie tabele 1.5


Wt paź 13, 2015 6:34

Dołączył(a): Pt wrz 29, 2006 7:09
Posty: 223
Post Re: PO - partią antykatolicką
Dariusz-555 napisał(a):
ktos tu pisze o polskim eksporcie do Niemiec . egzotyczne poczucie humoru .
Każdy, kto nie jest analfabetą funkcjonalnym, może korzystając z internetu w kilka minut sprawdzić, że Polska ma nadwyżkę w bilansie handlowym z Niemcami czyli (żeby nie było wątpliwości) więcej eksportuje niż importuje.


Wt paź 13, 2015 7:36
Zobacz profil
Post Re: PO - partią antykatolicką
@Grzegor, niektorzy ludzie wola wierzyc niz wiedziec.
Mysla, ze wysmiewaniem i propaganda zmienia rzeczywistosc. A te glupie fakty, jakos nie chca ich posluchac i sie zmienic.


Wt paź 13, 2015 7:38
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 8:40
Posty: 2151
Post Re: PO - partią antykatolicką
Grzegor napisał(a):

Mamy program gospodarczy PIS, który można streścić tak: będziemy zwiększać wydatki i zmniejszać dochody państwa
1. 500 zł na każde dziecko
2. Budżet MON z 2 do 3% PKB
3. Obniżenie wieku emerytalnego
4. Obniżenie CITu dla małych przedsiębiorstw
5. Darmowe leki pd 75 roku zycia
6. Obniżka VAT o 1 %
7. Podniesienie kwoty wolnej od podatku
.................. i na pewno zapomniałem o czymś. Daje to bardzo lekko licząc 50 mld. deficytu więcej

A po stronie dochodów podatek bankowy i od hipermarketów (wzrosną ceny żywności) optymistyczne licząc 5 mld i ogólniki o uszczelnieniu sytemu ściągania podatków.


Szydło wymieniała, skąd będą pochodzić pieniądze na sfinansowanie tych projektów. - 500 zł na każde drugie i kolejne dziecko. Zarzucono nam, że będzie to kosztowało 50 mld zł. To kłamstwo, bo 51 proc. rodzin wychowuje tylko jedno dziecko i kwota potrzebna do wypłacenia dodatków to 22 mld zł - podkreśliła. - Przywrócenie poprzedniego wieku emerytalnego - zarzucono nam, że to koszt 20 mld zł. Zarzuca nam to PO, która sama w rządowym projekcie przyznała, że to 5 mld zł. My określamy, że jest to 10 mld zł - dodała. - Podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. zł - zarzut, że to koszt 20 mld zł. Nasz ekspert wyliczył, że nasza propozycja uszczupli wpływy o ok. 7 mld zł. Kandydatka PiS na premiera podsumowała, że "nasi oponenci mówią o 90 mld, ja państwu mówię o 39 mld". - Spójrzmy, gdzie te pieniądze można znaleźć. Pierwsza rzecz - podatek VAT. Liczymy to na 9 mld zł. Uszczelnienie systemu podatkowego - podczas rządów PO wydajność podatkowa spadła z 17,1 do 14 proc., to strata 52 mld zł. Następnie zahamowanie wyprowadzania podatków do rajów podatkowych - strata ok. 18 mld zł, rocznie możemy liczyć na 4 mld. Proponujemy opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych podatkiem obrotowym, co da nam przychód 3 mld zł. Wprowadzenie podatku bankowego, czyli przychód rzędu 5 mld zł. Łącznie 73 md zł - zapewniła Szydło. I dodała, że "gdyby nasze propozycje wprowadzono kilka lat temu, dziś bylibyśmy w innym miejscu". - My będziemy uważnie słuchać opozycji - skwitowała Szydło.

http://wyborcza.pl/1,75478,18300870,Szy ... ek_na.html


Wt paź 13, 2015 7:58
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 929 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL