Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Cz mar 28, 2024 21:25



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie? 

Czy dodatkowe spacje w poście utrudniają cytowanie.
Ankieta wygasła Pn lis 05, 2018 9:41
Tak. 29%  29%  [ 4 ]
Nie. 64%  64%  [ 9 ]
Nie mam zdania. 7%  7%  [ 1 ]
Liczba głosów : 14

 Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie? 
Autor Wiadomość

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Zefcio upiera się, że dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie. Ja twierdzę, że ilość spacji nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli chodzi o utrudnienie cytowania. Proszę o zabranie głosu najlepiej z komentarzem. Rozstrzygnięcie za 2 tygodnie.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Pn paź 22, 2018 9:41
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Zefciu zostając moderatorem chciał zrobić prawdziwe wejście smoka, a wyszło jak wyszło. Uważam, że ban udzielony przez Zefcia, nie miał nic wspólnego z podanym przez niego uzasadnieniem, ale z emocjami w dyskusji, nad którymi nie potrafił zapanować. Czytając to uzasadnienie, mam wrażenie, że zostało skierowane do roślinek, a nie do uczestników tego forum. Moim zdaniem przeproszenie przez Zefcia adwersarza będzie honorowym zamknięciem tematu.


Pn paź 22, 2018 12:53
Zobacz profil

Dołączył(a): Wt maja 29, 2018 15:10
Posty: 4921
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Padre, George zgadzam się z Wami, mi osobiście to nie przeszkadza, a na pewno nie powinno być to podstawą do dania trzech ostrzeżeń pod rząd i bana. Powiem wręcz że takie zachowanie to także ukazywanie chrześcijan w złym świetle, bo z jednej strony przykazanie miłości, nastawianie drugiego policzka, miłość także do wrogów a równocześnie zbanowanie dyskutanta mającego inny światopogląd za totalną głupotę.

_________________
'Ja' to tylko zaimek wygodny w konwersacji ;)

Nazwanie czegoś/kogoś głupim lub mądrym, dobrym lub złym, prawdziwym czy fałszywym, itd, nie ma na to wpływu, tylko na to jak to subiektywnie odbieramy i jak to odbiorą inni...


Pn paź 22, 2018 20:19
Zobacz profil
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Zefciu, jesteś bogiem na tym forum. Zadaj sobie pytanie, czy Bóg dałby te ostrzeżenia, czy dałby bana, czy uzasadniłby go w ten sposób. Jeżeli tak to nie powinieneś przepraszać.


Pn paź 22, 2018 21:05
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
IrciaLilith napisał(a):
bo z jednej strony przykazanie miłości, nastawianie drugiego policzka, miłość także do wrogów a równocześnie zbanowanie dyskutanta
A jaki tu jest związek?
Cytuj:
mającego inny światopogląd
Czyli dyskutanci mający inny światopogląd powinni mieć przywileje?
Cytuj:
za totalną głupotę.
Nie za totalną głupotę, tylko za celową złośliwość względem innych użytkowników.

Inni moderatorzy sugerują, że mogłem jego posty po prostu wywalać. Ale nie chciałem tego robić. Chciałem toczyć dyskusję. Niestety Advaita od dyskusji wolał bana.


Wt paź 23, 2018 6:12

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
zefciu napisał(a):
Nie za totalną głupotę, tylko za celową złośliwość względem innych użytkowników.

Być może nie czytam zbyt uważnie, ale oprócz ciebie nie zauważyłem by ktoś pisał o złośliwości Advaita. Przeanalizuj swoje nastawienie do innych ludzi.

Zefciu, a nie jest to czasem tak, że ta złość siedzi, jest zamkniętą w tobie, a Adviat i inni mają kluczyki, którymi ją uwalniają?


Wt paź 23, 2018 8:50
Zobacz profil
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
george45 napisał(a):
Zefciu, a nie jest to czasem tak, że ta złość siedzi, jest zamkniętą w tobie, a Adviat i inni mają kluczyki, którymi ją uwalniają?
Nie, nie jest. Bo ja nie okazuję żadnej złości. Po prostu wymagam, aby ktoś pisał po polsku. Bo tego wymaga regulamin. Wmawianie mi jakichś emocji, których nie okazuję nie ma sensu.


Wt paź 23, 2018 8:58

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Zefciu, a nie jest to czasem tak, że ta złość siedzi, jest zamkniętą w tobie, a Adviat i inni mają kluczyki, którymi ją uwalniają?
Nie, nie jest. Bo ja nie okazuję żadnej złości. Po prostu wymagam, aby ktoś pisał po polsku. Bo tego wymaga regulamin. Wmawianie mi jakichś emocji, których nie okazuję nie ma sensu.

Czy to, że jej nie okazujesz (lub masz takie wrażenie) to znaczy, że jej nie ma w tobie?


Wt paź 23, 2018 9:03
Zobacz profil
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
george45 napisał(a):
Czy to, że jej nie okazujesz (lub masz takie wrażenie) to znaczy, że jej nie ma w tobie?
Nie, nie znaczy. Ale aby zwrócić uwagę komuś, że kieruje się emocjami należy te emocje jakoś wskazać. Bez tego jest to czcza erystyka.


Wt paź 23, 2018 9:05

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Nie ma w tobie złości, nienawiści, wstrętu, to może powiesz co się z nimi stało. Wyzbyłeś się na wyprzedaży, obdarowałeś kogoś, czy może nigdy takich emocji nie posiadałeś?


Wt paź 23, 2018 9:17
Zobacz profil
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
george45 napisał(a):
Nie ma w tobie złości, nienawiści, wstrętu, to może powiesz co się z nimi stało.
Nie napisałem, że nie ma we mnie w ogóle złości, nienawiści i wstrętu. W każdym są złe cechy. Ale to nie oznacza, że możemy na nie zwalić każdą decyzję, która nam się nie podoba i automatycznie „wygrać dyskusję”. To co robisz to zwykłe ad personam. Jeśli masz merytoryczne argumenty, dlaczego moje ostrzeżenia dla Advaity były bezzasadne (najlepiej wyjaśniając jakoś sensownie, dlaczego postępował tak jak postępował), to je przedstaw. „Argument” o treści „kierujesz się złością” sobie daruj.


Wt paź 23, 2018 9:32

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
zefciu napisał(a):
Nie napisałem, że nie ma we mnie w ogóle złości, nienawiści i wstrętu.

Skoro przyznajesz, że je masz, to możesz odpowiedzieć na proste pytanie:
Czy uruchamiasz je (powiedzmy od czasu do czasu) sam, czy inni to robią, a ty nad tym nie panujesz?


Wt paź 23, 2018 9:43
Zobacz profil
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
george45 napisał(a):
Skoro przyznajesz, że je masz, to możesz odpowiedzieć na proste pytanie:
Czy uruchamiasz je (powiedzmy od czasu do czasu) sam, czy inni to robią, a ty nad tym nie panujesz?
Czyli merytorycznych argumentów nie będzie. Dziękuję.


Wt paź 23, 2018 9:46

Dołączył(a): Pt maja 18, 2018 14:22
Posty: 759
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
Zefciu raz upierasz się, że Advaita wrzucał niepotrzebnie spację, przez co utrudniał cytowanie przez innych. Póki co tylko ty jeden twierdzisz, że to utrudniało cytowanie. Póki co nikt nie napisał, że i jemu to utrudniało cytowanie. Innym razem mówisz, że pisał nie po polsku. Czy nie widzisz, że wielu użytkowników robi błędy? Będziesz za każdy błąd dawał ostrzeżenia? Jeśli tak, to za dwa tygodnie zbanujesz połowę aktywnych użytkowników.
zefciu napisał(a):
Jeśli masz merytoryczne argumenty, dlaczego moje ostrzeżenia dla Advaity były bezzasadne (najlepiej wyjaśniając jakoś sensownie, dlaczego postępował tak jak postępował), to je przedstaw.

Utrudnianie cytowania to tylko i wyłącznie twoja bardzo subiektywna ocena. Nikt nie poparł tego, że takie pisanie utrudniało cytowanie.
Pisanie nie po polsku to również twoje subiektywnie wyolbrzymione przestępstwo, bo wielu użytkowników robi błędy i żadna kara ich za to nie dosięga.
I przede wszystkim w regulaminie jest napisane:
Cytuj:
Ze wzgledu na coraz czestsze przypadki manifestowania przez niektórych uzytkowników swojej niewiary w Boga i odmowy naleznej Mu czci, a tym samym ranienie uczuc religijnych innych poprzez (swiadome) niestosowanie wielkich liter w nazwach osobowych: Bóg, Pan Bóg, Pan, itd. zobowiazuje sie wszystkich uzytkowników do przestrzegania zasad pisowni slownictwa religijnego zgodnie z obowiazujacymi normami ortograficznymi jezyka polskiego. Zasada ta dotyczy równiez imion bóstw oraz osób darzonych szacunkiem w innych wyznaniach.

co ja osobiście rozumie, że jest nacisk na ortograficzne pisanie nazw bóstw i za to grożą ostrzeżenia, a nie za samo błędne pisanie po polsku. Jeśli się mylę to zacytuj mi tutaj punkt z regulaminu, który potwierdza twoje postępowanie w/s Advaity.

_________________
"Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą" (Lk 16,31)


Wt paź 23, 2018 9:51
Zobacz profil

Dołączył(a): Śr kwi 18, 2018 8:59
Posty: 1457
Post Re: Czy dodatkowe spacje w tekście utrudniają cytowanie?
zefciu napisał(a):
george45 napisał(a):
Skoro przyznajesz, że je masz, to możesz odpowiedzieć na proste pytanie:
Czy uruchamiasz je (powiedzmy od czasu do czasu) sam, czy inni to robią, a ty nad tym nie panujesz?
Czyli merytorycznych argumentów nie będzie. Dziękuję.

Odpowiadając na powyższe pytanie otrzymasz uargumentowana odpowiedź. Będą to takie argumenty, których nikt nie będzie w stanie obalić. Odpowiedz sobie na nie w ciszy, nie musisz na forum.


Wt paź 23, 2018 9:54
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL