Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt kwi 16, 2024 14:08



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
 Stop PiSlamizacji Polski 
Autor Wiadomość
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Niechrześcojańskie i przede wszystkim nie polskie: karate, judo, jiu jitsu, tahski boks,


Pn lis 05, 2018 17:16
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Alus napisał(a):
Konkretny człowiek, który od dziecka mnie nauczał polskości, nauczał mnie historii, umiłowania własnego kraju, ale zawsze wkładał mi w głowę, że jako Polka nie jestem w niczym lepsza od ludzi innych nacji i jestem jak wszyscy ludzie, dzieckiem Jednego Boga.
Tak też wychowałam własne dzieci, mnie i moim dzieciom obce są podziały na punkcie przynależności narodowej, czy religijnej......ze wspólnego źródła wszyscy ludzie pochodzą i do wspólnego finału dotrą.

Cytuj:
Mówisz, że "jako Polka nie jesteś lepsza od innych ludzi", a jednocześnie "mnie i moim dzieciom obce są podziały na punkcie przynależności narodowej". To dlaczego nazywasz siebie Polką? Co to słowo dla Ciebie znaczy?

Nazywam się Polką, urodziłam się w Polsce, mieszkam w Polsce, mówię i piszę po polsku, ale nie sakralizuję Polski i nie postrzegam jako "mesjasza narodów" stojącego ponad innymi narodami.

andej napisał(a):
Zastanawiam się, dlaczego trwa tak zmasowana nagonka na Ptaszka? Skąd tyle personalnych złośliwości w wypowiedziach, zwłaszcza w wypowiedziach A@K?

Cytuj:
Ja wiem, dlaczego.
Jak by to ujął Krzysztof Karoń "My wszyscy jesteśmy zdemoralizowani". Ja tylko jestem wdzięczna losowi, że nieco mniej niż większość.
Polecam tę diagnozę i pomysł na program reedukacji społeczeństwa. Jeszcze nie wszystko stracone :-)
https://www.youtube.com/watch?v=J8gL6B6uhCI
Karoń i Bosak o zagrożeniach płynących z ideologii lewicy

Zależy co kto rozumie przez zdemoralizowanie, bo chrześcijanin, który dzieli narody na lepsze i gorsze, olewa przekaz Pisma św - Dążcie do tego co na górze, a nie do tego co na ziemi.....a tu już nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, barbarzyńcy, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz we wszystkich jest Chrystus Bóg (Kol 3)


Pn lis 05, 2018 17:20
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Alus napisał(a):
Nazywam się Polką, urodziłam się w Polsce, mieszkam w Polsce, mówię i piszę po polsku, ale nie sakralizuję Polski i nie postrzegam jako "mesjasza narodów" stojącego ponad innymi narodami.

Gdybyś dostała super propozycję pracy i zamieszkania (pełen wypas) dla Ciebie i całej Twojej rodziny np. we Francji albo w Niemczech, wyjeżdżasz bez wahania, zastanawiasz się długo i dogłębnie czy odrzucasz? I dlaczego?
Cytuj:
Zależy co kto rozumie przez zdemoralizowanie, bo chrześcijanin, który dzieli narody na lepsze i gorsze, olewa przekaz Pisma św - Dążcie do tego co na górze, a nie do tego co na ziemi.....a tu już nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, barbarzyńcy, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz we wszystkich jest Chrystus Bóg (Kol 3)

Czyli Twoja mama albo Twoje dziecko ma dla Ciebie taką samą wartość jak moja mama i moje dziecko? Jakby wybuchnął pożar w moim domu, gdzie będzie moje dziecko, to rzucisz się bez wahania na pomoc, czy jednak zostawisz ten bohaterski czyn mnie albo innej osobie przez wzgląd na własne dziecko (ktoś się musi nim zająć)?

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn lis 05, 2018 17:27
Zobacz profil
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Pobyt za granicą to nigdy nie jest "pełny wypas". Takie wyobrażenie mogą mieć tylko ci, którzy nigdy dłużej niż na wakacje za granicę nie wyjeżdżali.


Pn lis 05, 2018 17:42
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So cze 30, 2018 19:45
Posty: 1269
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Kael napisał(a):
Pobyt za granicą to nigdy nie jest "pełny wypas". Takie wyobrażenie mogą mieć tylko ci, którzy nigdy dłużej niż na wakacje za granicę nie wyjeżdżali.

Mój przykład jest czysto hipotetyczny. Przypuśćmy, że to jest możliwe. Chodzi o sam mechanizm myślenia.

_________________
Nie będzie mason pluł nam w twarz, ni dzieci nam tumanił!


Pn lis 05, 2018 17:44
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9097
Post Re: Stop PiSlamizacji Polski
Od dłuższego już czasu (kilka dni) podejrzewam, że trollujesz, a tu się przyznałaś. Koniec tematu.

ZAMYKAM.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pn lis 05, 2018 17:50
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL