Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 4:00



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Jockey napisał(a):
Dowodzenie Alus normalnie jak z kabaretu.
Raczej z Barei.

Cytuj:
– To złodziej!
– I pijak! Bo każdy pijak to złodziej!


Cz lis 14, 2019 19:03
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Jockey napisał(a):
I wszystko w temacie.
Dowodzenie Alus normalnie jak z kabaretu.

A kabaret aby nie bazuje na życiu, uwidaczniając przywary, głupotę, zawiść, mściwość ludzką?


Pt lis 15, 2019 8:30
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Tak Alus, a ty żyjesz w kabarecie.
Zejdź na ziemię a jak to zrobisz to udowodnij że Wyszkowski kłamał w tym co mówił o Wałęsie. Na razie to wygląda tak jak zefciu podał z Barei.


Pt lis 15, 2019 8:45
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Tak sobie to tłumacz.
Ja nie muszę dysponować żadnym wyrokiem. Udowadnia się winę. Dopoki tego nie zrobisz w naszym prawie jest domniemanie niewinności.
To tyle co do Wyszkowskiego.
A co do Wałęsy vel Bolka to nie jeden Wyszkowski świadczy przeciwko niemu. Całe środowisko WZZW od 1981 mówi o tym że Wałęsa to Bolek. Ja o tym czytałem już w 1983. W 1989 środowiska opozycyjne głośno mówiło o tym że okrągły stół to zdrada narodowa i układają się komuniści z TW.
Świadectwa tych ludzi, ogołocona teczka TW Bolka za czasów prezydentury Wałęsy, dokumenty znalezione u Kiszczaka tylko potwierdziły to o czym od dawna mówiono. Widać teraz dlaczego Wałęsa nie skakał do ludzi SB.


Pt lis 15, 2019 13:18
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
A kabaret aby nie bazuje na życiu, uwidaczniając przywary, głupotę, zawiść, mściwość ludzką?
Alus, Ty w ogóle czytasz, co inni piszą? Bo z Twoich odpowiedzi wynika, że nie.


Pt lis 15, 2019 15:04
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt lis 20, 2009 9:38
Posty: 4586
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Wracajac jeszcze raz do tematu.

Wyszkowski wygral w dwoch instancjach. Dopiero Sad Apelacyjny przyznal racje Walesie. Sprawa nie jest zakonczona bo Wyszkowski czeka na wyrok ETPC.

Coraz bardziej zadziwia mnie poziom dyskusji w tym dziale a takze ogolnie na forum.

Jestesmy juz na 38 stronie tego watku. Temat watku brzmi: "Nowe dokumenty TW Bolek" a ja czytam tu wypowiedzi o Wielkim Prezesie, o Smolensku, o aferach PiS, mafii vatowskiej, slysze tony moralizatorsko-kaznodziejskie.

Grafolodzy, archiwisci, historycy, kryminolodzy stwierdzili, ze teczki z willi Kiszczaka sa autentyczne, rowniez teczki Walesy sa autentyczne, zdaje sie w przypadku jednego dokumentu czy dwoch byly watpliwosci.

Najlepszym argumentem dla wielu jest opluc historykow, moralizowac, zmieniac temat albo zalecac (jak tu pani Moderator) zajecie sie innymi ciekawszymi tematami lub uzywac argumentow ad personam bo jak ksiadz jest historykiem i zabiera glos to jest zalosny.

To jest poziom dyskusji na katolickim forum.

Nikt z oponentow nie zadal sobie trudu, zeby uzasadnic dlaczego te teczki sa falszywe. Sa falszywe bo sa esbeckie. To jest koronny argument. Moze dobry w szkole podstawowej ale nie w przypadku gdy dyskutuja dorosli ludzie.

Jakie autorytety z dziedziny historii, archiwaliow, grafologii, kryminalistyki itp. twierdza, ze nowe dokumenty TW Bolek sa falszywe?

Z tego co wiem (moge sie mylic) oficjalnie jest ich trzech, jeden wypowiedzial sie publicznie i zakwestionowal badania, nie podajac zadnych argumentow. Dwoch innych, sposrod nich prof. Widacki uzywa dosc naciaganych argumentow.

A poza tym nie slysze protestow i polemik w srodowsku zajmujacym sie tymi sprawami.

Wiecej na ten temat nie zamierzam sie wypowiadac.


Pt lis 15, 2019 15:34
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
bramin napisał(a):
Najlepszym argumentem dla wielu jest opluc historykow, moralizowac, zmieniac temat albo zalecac (jak tu pani Moderator) zajecie sie innymi ciekawszymi tematami lub uzywac argumentow ad personam bo jak ksiadz jest historykiem i zabiera glos to jest zalosny.

Możesz przybliżyć o co Tobie chodzi w przywołaniu mnie do tablicy?

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 15, 2019 16:11
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Nie kto inny dowiódł, że esbeckie teczki są fałszywe jak śp Z. Gilowska.
Innym dowodem to sfabrykowane "dokumenty" dowodzące ojcostwa św Karola Wojtyły syna sekretarki TP.
I jeszcze:
https://gazetaprawna.pl/wiadomosci/arty ... szywe.html
https://bankier.pl/wiadomosc/IPN-Nie-ws ... 86141.html
http://kw.pl.eu.org/t/kropiew.htm
Tak kilka przypadków bez wielkiego wyszukiwania.

Rzetelny historyk zatem powinien podchodzić do dokumentów, z gruntu zepsutej i zakłamane instytucji komunistycznej, z ogromną rezerwą.


Pt lis 15, 2019 18:07

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Nie kto inny dowiódł, że esbeckie teczki są fałszywe jak śp Z. Gilowska.
Innym dowodem to sfabrykowane "dokumenty" dowodzące ojcostwa św Karola Wojtyły syna sekretarki TP.
I jeszcze:
https://gazetaprawna.pl/wiadomosci/arty ... szywe.html
https://bankier.pl/wiadomosc/IPN-Nie-ws ... 86141.html
http://kw.pl.eu.org/t/kropiew.htm
Tak kilka przypadków bez wielkiego wyszukiwania.

Rzetelny historyk zatem powinien podchodzić do dokumentów, z gruntu zepsutej i zakłamane instytucji komunistycznej, z ogromną rezerwą.

I po co to przytaczasz? Każdy historyk który zajmuje się tamtym okresem o tym wie i nikt z nich nie zaprzecza że były fałszowane dokumenty na Wałęsę przed otrzymaniem nagrody Nobla.
Było to tak słabe że od razu można było się w tym rozeznać.
Jednak dokumenty z szafy Kiszczaka okazały się autentyczne i to wystarczy. Potrafisz to pojąć dlaczego?
Wiesz w jaki sposób ustala się autentyczność tego typu dokumentów?

Twoja logika polega na tym że jak SB sfałszowało jakieś dokumenty to już to znaczy że wszystkie papiery SB to fałszywki.
Jak Alus pójdzie na targ i zauważy jakiś zepsuty owoc to znaczy to że już nic nie nadaje się do spożycia.

A Gilowska to rzeczywiście wybitnym ekspertem w tej dziedzinie była. Pewnie lepiej się na tym znała jak na ekonomii.


Pt lis 15, 2019 19:29
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Ludkowie biedni, a tak w ogóle, to potraficie wytłumaczyć, co konkretnie zyskacie na ustaleniu, kto to był Bolek, a kto to był Wałęsa? Pewno nic, bo wy tylko gonicie króliczka. A możecie mi wyjaśnić pożytek dla Polski z gonienia akurat tego króliczka?

Są aktualnie dwie wielkie marki w świecie znane i z Polską kojarzone pozytywnie: tą większa jest Wałęsa, a tą mniejszą Owsiak. Obie są aktywnie niszczone przez ludzi chcących uchodzić za katolików, a więc pewno i patriotów, bo Polska jest katolicka i wuj. Taka zawiść tutaj panuje, że lepiej, żeby Polska skisła, jak moje nie będzie na wierzchu? A ma to jeszcze cokolwiek wspólnego z chrześcijaństwem jako takim? Pewno ma, bo prawda i tak dalej. To może lepiej rzućcie ten feudalny kult prawdy w diabły, zanim Polski przez niego szlag nagły nie trafi, tak jak przez innych feudałów trafił Tybet i Etiopię?


Pt lis 15, 2019 20:06
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Prawda wyzwala.
Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć.
Jest tez elementarna sprawiedliwość. Tez trudne terminy.


Pt lis 15, 2019 20:43

Dołączył(a): Pn sty 28, 2019 10:17
Posty: 1834
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
ErgoProxy napisał(a):

Są aktualnie dwie wielkie marki w świecie znane i z Polską kojarzone pozytywnie: tą większa jest Wałęsa, a tą mniejszą Owsiak.

A kto tam zna Owsiaka? O wiele bardziej jest rozpoznawalny Lewandowski i Kubica. O JP2 to już ErgoProxy wspomnieć nie chce bo to żadna marka pewnie.
A Wałęsa trochę stracił. Jego homofobiczna wypowiedz poszła w świat i nawet odebrano mu nazwę ulicy jego imieniem w San Francisco.


Pt lis 15, 2019 21:01
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Jockey napisał(a):
Prawda wyzwala. Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć.

Skoro tak, to kupuj zaraz kamidanę i ofudy do niej, i ucz się oddawać cześć kami i przodkom - bo mnie wyzwala akurat to wyznanie. Ponieważ zaś prawda na świecie jest ponoć jedna, to masz test empiryczny, że Duch powionął, kędy chciał - do innych Duchów...

[ciach... offtop. M.]


Pt lis 15, 2019 21:15
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Jockey napisał(a):
Prawda wyzwala.
Nie wiem czy jesteś w stanie to pojąć.
Jest tez elementarna sprawiedliwość. Tez trudne terminy.

Kogo ta prawda wyzwoliła? Jak na razie, to są żądni zemsty, a drudzy bronią rękami i nogami. Efekt? Wojna i nienawiść.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Pt lis 15, 2019 21:28
Zobacz profil
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
To dochodzenie do prawdy przez chcacych tylko wyzwolenia dla innych, prostaczkow, czy tez innych pozytecznych badaczy cudzych losow, wpisuje sie, jak slusznie ErgoProxy doatrzegl, w szersza rzeczywistosc.
[ciach... offtop. M.]

W sumie wszyscy domorosli historycy bez dostepu do zrodel i to nie tylko sbeckich, dociekajacy czy Walesa byl Bolkiem i na ile, stoja po stronie obecnej wladzy, szukajacej hakow na "nieswoich". Ot, byle opluc, poplotkowac, obgadac a potem twierdzic, ze przeciez juz ktos to gdzies oglosil, wiec pewnie prawda.

W dzisiejszych czasach kazdy moze stac sie obiektem hejtu nie tylko w internecie. Nie ma zadnych granic.
Wiec moze lepiej byc przyzwoitym i jesli nie wiem na pewno, to nie rozpuszczam pomowien?


Pt lis 15, 2019 21:37
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL