Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Pt kwi 19, 2024 21:18



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona
 Nowe dokumenty TW Bolek 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Głos mądrego abp
http://natemat.pl/172609,arcybiskup-goc ... o-sumienia
A sprawiedliwość wymierzy miłosierny Bóg.


Biskupowi również, który w Magdalence razem z Wałęsą, Kiszczakiem i innymi vipami PRL wznosił toasty.

Jednym słowem - zdrajca.....obejdzie się bez szubienicy?


Pt lut 26, 2016 12:47
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
Głos mądrego abp
http://natemat.pl/172609,arcybiskup-goc ... o-sumienia
A sprawiedliwość wymierzy miłosierny Bóg.


Biskupowi również, który w Magdalence razem z Wałęsą, Kiszczakiem i innymi vipami PRL wznosił toasty.

Jednym słowem - zdrajca.....obejdzie się bez szubienicy?


Jeśli postawisz mu szubienicę, to nie obejdzie się bez szubienicy!


Pt lut 26, 2016 12:58
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cytuj:
Biskupowi również, który w Magdalence razem z Wałęsą, Kiszczakiem i innymi vipami PRL wznosił toasty.

Cytuj:
Jednym słowem - zdrajca.....obejdzie się bez szubienicy?


Cytuj:
Jeśli postawisz mu szubienicę, to nie obejdzie się bez szubienicy!

Mnie nie bulwersują papiery SB instytucji do szpiki kości zakłamanej, szkoda mi tylko tych, którzy stawiają je ponad Ewangelię :(


Pt lut 26, 2016 13:05
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Cytuj:
Biskupowi również, który w Magdalence razem z Wałęsą, Kiszczakiem i innymi vipami PRL wznosił toasty.

Cytuj:
Jednym słowem - zdrajca.....obejdzie się bez szubienicy?


Cytuj:
Jeśli postawisz mu szubienicę, to nie obejdzie się bez szubienicy!

Mnie nie bulwersują papiery SB instytucji do szpiki kości zakłamanej, szkoda mi tylko tych, którzy stawiają je ponad Ewangelię :(

Często przytaczasz Ewangelię, obyś ją przestrzegała.
Mnie też nie bulwersują papiery SB, chyba dość jasno napisałam, że Wałęsa skompromitował się jako prezydent, czy po raz czwarty mam to uzasadniać???


Pt lut 26, 2016 13:10
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Cytuj:
Mnie też nie bulwersują papiery SB, chyba dość jasno napisałam, że Wałęsa skompromitował się jako prezydent, czy po raz czwarty mam to uzasadniać???

To skąd ekscytacja - wkrótce będą udostępnione dokumenty z trzeciego pakietu. ?


Pt lut 26, 2016 13:34
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
Cytuj:
Mnie też nie bulwersują papiery SB, chyba dość jasno napisałam, że Wałęsa skompromitował się jako prezydent, czy po raz czwarty mam to uzasadniać???

To skąd ekscytacja - wkrótce będą udostępnione dokumenty z trzeciego pakietu. ?

Ekscytacja??? :o


Pt lut 26, 2016 13:46
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Dzisiaj KODowcy będą podskakiwać w obronie TW Bolka w Warszawie, a jutro w Gdańsku. Ciekawa jestem gdzie ich będzie więcej w Warszawie, czy w Gdańsku?


So lut 27, 2016 12:02
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
gita napisał(a):
Dzisiaj KODowcy będą podskakiwać w obronie TW Bolka w Warszawie, a jutro w Gdańsku. Ciekawa jestem gdzie ich będzie więcej w Warszawie, czy w Gdańsku?

A Ciebie z tego powodu wątroba będzie bolała :D
Będą skakać na placach nie naśladując zwolenników PiS gwiżdżących na poświęcanej ziemi nad trumnami zmarłych.


So lut 27, 2016 12:50
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Dzisiaj KODowcy będą podskakiwać w obronie TW Bolka w Warszawie, a jutro w Gdańsku. Ciekawa jestem gdzie ich będzie więcej w Warszawie, czy w Gdańsku?

A Ciebie z tego powodu wątroba będzie bolała :D
Będą skakać na placach nie naśladując zwolenników PiS gwiżdżących na poświęcanej ziemi nad trumnami zmarłych.

Znowu kłamiesz na temat zwolenników PiS gwiżdżących na poświęconej ziemi.
Co do gwizdania, to wrzeszczeli i gwizdali przeciwnicy PiS i PAD-KODowcy w Gdyni koło Teatru Muzycznego, tego byłam świadkiem.
P.S.A na postawione moje pytanie odpowiesz?, gdzie będzie więcj obrońców Bolka w W-wie, czy Gdańsku?


So lut 27, 2016 13:00
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
gita napisał(a):
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Dzisiaj KODowcy będą podskakiwać w obronie TW Bolka w Warszawie, a jutro w Gdańsku. Ciekawa jestem gdzie ich będzie więcej w Warszawie, czy w Gdańsku?

A Ciebie z tego powodu wątroba będzie bolała :D
Będą skakać na placach nie naśladując zwolenników PiS gwiżdżących na poświęcanej ziemi nad trumnami zmarłych.

Znowu kłamiesz na temat zwolenników PiS gwiżdżących na poświęconej ziemi.
Co do gwizdania, to wrzeszczeli i gwizdali przeciwnicy PiS i PAD-KODowcy w Gdyni koło Teatru Muzycznego, tego byłam świadkiem.
P.S.A na postawione moje pytanie odpowiesz?, gdzie będzie więcj obrońców Bolka w W-wie, czy Gdańsku?

Znów "nie rzuciły Ci się oczy" gwizdy na cmentarzach, nie widziałaś proszącego ze łzami w oczach generała o zaniechanie tych haniebnych praktyk, to "rzucę"
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... silem.html


So lut 27, 2016 13:24
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus! Bój się Boga, jaki masz dowód, że gwiżdżący to PiSowcy???
A na postawione przeze mnie pytanie dotyczące tematu tego wątku odpowiesz, czy nadal jak zwykle będziesz kręcić i odwracać kota ogonem???


So lut 27, 2016 13:32
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
gita napisał(a):
Alus! Bój się Boga, jaki masz dowód, że gwiżdżący to PiSowcy???
A na postawione przeze mnie pytanie dotyczące tematu tego wątku odpowiesz, czy nadal jak zwykle będziesz kręcić i odwracać kota ogonem???

Konkretny dowód - narodowcy nie oklaskiwaliby Macierewicza spóźnionego wkraczającego na cmentarz w gromie oklasków.
Na głupie pytania z reguły sie nie odpowiada, ale zaspokoję Twoją ciekawość - nie wiem gdzie będzie więcej uczestników, bo nie ma to żadnego znaczenia, decyduje nie ilość ale jakość.


So lut 27, 2016 13:49
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Alus napisał(a):
gita napisał(a):
Alus! Bój się Boga, jaki masz dowód, że gwiżdżący to PiSowcy???
A na postawione przeze mnie pytanie dotyczące tematu tego wątku odpowiesz, czy nadal jak zwykle będziesz kręcić i odwracać kota ogonem???

Konkretny dowód - narodowcy nie oklaskiwaliby Macierewicza spóźnionego wkraczającego na cmentarz w gromie oklasków.
Na głupie pytania z reguły sie nie odpowiada, ale zaspokoję Twoją ciekawość - nie wiem gdzie będzie więcej uczestników, bo nie ma to żadnego znaczenia, decyduje nie ilość ale jakość.

No tak!Twoim zdaniem "najlepsi" będą bronić TW Bolka.
Wiem, że obrońcy Bolka w Gdańsku spotykają się jutro 28 lutego o godz. 14.00 na Placu Solidarności, nie wiem czy organizowana będzie tam jakaś kontrmanifestacja.
Nie wiem w którym miejscu i o której godzinie spotykają się obrońcy Bolka w W-wie.


So lut 27, 2016 13:59
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Już wiem. KODowcy w W-wie już idą! Marsz zaczął się o godz. 13.00, pokazuje tvpinfo.
Jest ich sporo, gdzieś czytałam, że będzie ich tylu ile teczek TW. Chyba jest ich więcej niż teczek TW.


So lut 27, 2016 14:08
Post Re: Nowe dokumenty TW Bolek
Oczywiscie gita czytuje tylko media poprawne politycznie dzis, wiec tylko w tych mediach mogla taka typowa sb-cka insynuacje wyczytac.
Jarek byl dobrym uczniem i jest dobrym nauczycielen jemu poddanych.


So lut 27, 2016 14:40
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 40  Następna strona

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL