Quantcast
Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest Wt mar 19, 2024 12:50



Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49
 Nowy koronawirus 
Autor Wiadomość
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Prawdopodobne dowody są i mogę je przedstawić
Gdybyś mógł, to byś przedstawił, a nie powtarzał w kółko, że możesz.
Cytuj:
jak będziesz podatny na dyskusję merytoryczną, a nie negację
Aha. Czyli użyjesz ad personam, aby się wykręcić.
Cytuj:
Jak do tej pory to sprawiałeś wrażenie ślepo ufającemu w dane z Chin.
Kłamiesz.
Cytuj:
Dałeś mi nawet osta za poglądy podparte linkiem. Taka jest z Tobą dyskusja.
Za Twoje ostatnie kłamstwa żadnych ostów nie dostałeś. Więc przestań się wykręcać ostami.


Cz kwi 16, 2020 8:57
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Nic nie kłamię. Każdy może przeczytać Twoje wypowiedzi w tym temacie i moje.

I dziękuję za udzielenie pozwolenia na wklejanie dowodów na nieprawdziwe dane z Chin. Nie ingeruj w swego ostatniego posta bo będzie dowodem, jakbyś zmienił zdanie.

W kolejnych dniach będę podawał także dowody dotyczące danych z Chin. Nie samym kompem żyję :) - więc mam tu ograniczenia czasowe.

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 9:02
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
I dziękuję za udzielenie pozwolenia na wklejanie dowodów na nieprawdziwe dane z Chin.
Nigdy nie miałeś takiego zakazu. Nie podałeś tych dowodów tylko dlatego, że nimi nie dysponujesz.
Cytuj:
Nie ingeruj w swego ostatniego posta bo będzie dowodem, jakbyś zmienił zdanie.
Co za obrzydliwa insynuacja! Nie wiem, z kim się zadajesz na co dzień. Ale sugerowanie uczciwemu człowiekowi, że w ogóle mógłby pomyśleć o zrobieniu czegoś takiego jest obraźliwe.
Cytuj:
W kolejnych dniach będę
Czekaj tatka latka…


Cz kwi 16, 2020 9:16
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
To na początek film z YT do zapoznania się w sprawie Chińskich danych statystycznych i genezy koronawirusa. Przedstawia je Polska dziennikarka mieszkająca na Tajwanie. Występowała również w Polskiej TV i nie tylko.

https://www.youtube.com/watch?v=bxZKjP0yVTM&t=2068s

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 9:52
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
To na początek film z YT
Czyli jak przewidywałem: żadnych dowodów nie będzie. Będą filmy z YT.


Cz kwi 16, 2020 10:22
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lut 20, 2019 13:53
Posty: 1061
Post Re: Nowy koronawirus
Spokojnie będzie i rozwinięcie tematu i wielu wątków - cierpliwości. To dla cierpliwych, którzy są wstanie posłuchać całej bardzo rozbudowanej wypowiedzi ze wskazaniem na wiele rzeczowych dowodów. Dla idących na łatwiznę będę odnosił się prozą i linkami. Ale najpierw mam inne zajęcia w realu. Ale najdalej jutro zamierzam dać kolejnego posta. :)

_________________
1J, 4, 16
Myśmy poznali i uwierzyli miłości, jaką Bóg ma ku nam. Bóg jest miłością: kto trwa w miłości, trwa w Bogu, a Bóg trwa w nim.


Cz kwi 16, 2020 10:43
Zobacz profil
Post Re: Nowy koronawirus
pom napisał(a):
Spokojnie będzie i rozwinięcie tematu i wielu wątków - cierpliwości. To dla cierpliwych, którzy są wstanie posłuchać całej bardzo rozbudowanej wypowiedzi ze wskazaniem na wiele rzeczowych dowodów. Dla idących na łatwiznę będę odnosił się prozą i linkami.
Żałość bierze – filmiki na judupie sa „dla cierpliwych”. A czytanie tekstu jest „pójściem na łatwiznę”. Wszystko jest u Ciebie zupełnie odwrotnie niż w normalnym świecie.
Cytuj:
Ale najdalej jutro zamierzam dać kolejnego posta. :)
W którym również nie będzie żadnych dowodów na zamieszczanie przez Ciebie kłamstwa.


Cz kwi 16, 2020 11:10

Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 8:49
Posty: 840
Post Re: Nowy koronawirus
Dziś wchodzi rozporządzenie odnośnie maseczek, proponuję poczytać, jeśli ktoś potrzebuje uzasadnienia:
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-m ... 77775.html

_________________
Jeśli można na coś poradzić, po cóż rozpaczać,
Jeśli nie można, na cóż ronić łzy ...


Cz kwi 16, 2020 11:45
Zobacz profil
Moderator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr lis 16, 2016 17:40
Posty: 9095
Post Re: Nowy koronawirus
@pom
Nie rozumiem Twoich intencji. Po co drążysz temat powstania koronowirus: wyciekł/nie wyciekł z labolatorium, była/nie była ingerencja w powstanie takiego, a nie innego wirusa? Czy to w jakiś sposób zmieni naszą/świata sytuację? Uzdrowi?
Zauważ, że dość dawno nie masz tu zainteresowanych tym tematem osób. Na naukowe dowody nikt z userów nie ma wystarczającego glejtu, a podpieranie się filmikami z YT jest niepoważne. ZAMYKAM.Jeśli przekonasz mnie na pw odnośnie błednej mojej decyzji, otworzę.

_________________
Pomoc dla UKRAINY https://www.siepomaga.pl/ukraina?utm_medium=email&utm_source=newsletter


Cz kwi 16, 2020 13:48
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.   [ Posty: 729 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL